Selamlar!

WordPress 5.2’den beri, bir eklentinin veya temanın sitenizde önemli bir hataya neden olduğunu algılayan ve bu otomatik e-posta ile sizi bilgilendiren yerleşik bir özellik var.

Bu durumda, WordPress temanızda bir hata yakaladı, Divi.

İlk önce, web sitenizi (https://halter.gov.tr/) ziyaret edin ve görünür sorunları kontrol edin. Ardından, hatanın yakalandığı sayfayı (https://halter.gov.tr/wp-admin/post-new.php) ziyaret edin ve görünür sorunları kontrol edin.

Lütfen bu konuyu daha ayrıntılı araştırmanıza yardımcı olması için servis sağlayıcınız ile iletişime geçin.

Siteniz bozuk görünüyorsa ve yönetim paneline normal şekilde erişemiyorsanız, WordPress artık özel bir “kurtarma moduna” sahiptir. Bu, kontrol panelinize güvenle giriş yapmanızı ve daha fazla araştırma yapabilmenize olanak sağlar.

https://halter.gov.tr/wp-login.php?action=enter_recovery_mode&rm_token=fWOaGV4rw1u8xA6nwVI0b5&rm_key=t83cPlRsiOifd3HnyLcRqm

Sitenizi güvende tutmak için bu bağlantının süresi 1 gün tarihinde dolacaktır. Bununla birlikte endişelenmeyin; hata, süre dolduktan sonra tekrar oluşursa, size yeni bir e-posta gönderilecektir.

Bu konuda yardım ararken, aşağıdaki bilgilerden bazıları sizden istenebilir:
WordPress sürüm 5.9.2
Kullanılan tema: Divi (sürüm 4.17.3)
Kullanılan eklenti: (sürüm )
PHP sürüm 7.3.33

Hata detayları
===============
C:\home\halter.gov.tr\httpdocs\wp-content\themes\Divi\core\components\data\Utils.php dosyasının 149 satırında E_ERROR tipinde bir hata oluştu. Hata iletisi: Maximum execution time of 60 seconds exceeded