KAYSERİ GENÇLER KULÜPLER TÜRKİYE ŞAMPİYONASI
, 14 - 17 Mart 2013

Derece
Ad Soyad
Doğum
Yılı
Kilo
İl/Kulüp
Koparma
Toplam
Silkme
Toplam
Toplam
1
KADİR AKBULUT
1996
88.81
MAHİR BAŞER ORTAOKULU S.K DERNEĞİ
105
120
225
2
SERGEN ÖZSAĞLAM
1996
93.02
-
98
120
218
3
BURAK BAHÇALI
1996
89.39
KONYA GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
82
100
182
4
TEVFİK ÇOBAN
1998
91.74
PURSAKLAR BELEDİYESİ SPOR KÜLÜBÜ DERNEĞİ
75
90
165
Derece
Ad Soyad
Doğum
Yılı
Kilo
İl/Kulüp
Koparma
Toplam
Silkme
Toplam
Toplam
1
RAMİL AMEDOV
1996
80.75
BURSA GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
112
140
252
2
MUHAMMED PEHLİVAN
1993
84.15
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ANKARA S.K DERNEĞİ
111
133
244
4
YUNUS EMRE DUMAN
1995
77.75
-
108
121
229
5
SEFA SAMET GÜNDOĞDU
1993
77.14
ANKARA DEMİRSPOR KULÜBÜ
102
110
212
6
YUNUS EMRE YILDIZ
1997
77.91
ASKİ SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
94
116
210
7
MURAT YAZLIK
1994
79.4
TARSUS GENÇLİK S.K DERNEĞİ
95
115
210
8
MUHAMMET EMİN TEKTAŞ
1996
82.45
PURSAKLAR BELEDİYESİ SPOR KÜLÜBÜ DERNEĞİ
90
110
200
9
ÖMER ORUÇ
1994
79.02
TARSUS GENÇLİK S.K DERNEĞİ
86
105
191
10
AYTEKİN ŞAHİN
1995
77.4
-
86
100
186
11
KUBİLAY KEKEÇ
1995
79.7
-
76
90
166
12
YUSUF CEYLAN
1995
77.08
KAYSERİ ERCİYES GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
77
85
162
13
ÖMER KURUÇAY
1996
82.05
KAHRAMANKAZAN BELEDİYE S.K DERNEĞİ
76
80
156
14
FATİH ÇOBAN
1997
84.22
PURSAKLAR BELEDİYESİ SPOR KÜLÜBÜ DERNEĞİ
65
85
150
99
AHMET ÖZDEMİR
1997
80.38
KUYUCAK PENDİK FEVZİ ÇAKMAK SPOR KULÜBÜ
0
113
113
99
M.EMİN ÖZDEMİR
1996
83.75
MERZİFON BELEDİYE GENÇLİK S.K DERNEĞİ
98
132
230
Derece
Ad Soyad
Doğum
Yılı
Kilo
İl/Kulüp
Koparma
Toplam
Silkme
Toplam
Toplam
1
KUDDUSİ NALBANTORUÇ
1995
73.87
-
107
138
245
2
FATİH MAZLUM
1995
72.35
GAZİANTEP HALTER İHTİSAS S.K DERNEĞİ
105
111
216
4
SERDAL MERT ÖZSU
1998
73.14
-
85
110
195
5
NEJAT TEKE
1996
74.91
KAHRAMANKAZAN BELEDİYE S.K DERNEĞİ
88
100
188
6
BURAK GÜVERCİN
1996
73
-
84
99
183
7
M. BURAK TAHTACI
1994
69
ANKARA DEMİRSPOR KULÜBÜ
82
97
179
8
OGUZHAN AKDAĞ
1996
74
-
80
99
179
9
HASAN BASRİ ÖZDOĞAN
1995
74
-
78
100
178
10
ALİ SÜNGÜ
1998
73
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ANKARA S.K DERNEĞİ
75
96
171
11
FİKRİ EKİCİOĞLU
1995
76
TOKAT GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
76
90
166
12
NECİP FAZIL GELİR
1995
69
-
75
90
165
13
MERT BÜYÜKDAĞ
1996
76
-
77
83
160
14
CANER YİĞİT
1997
69
-
72
75
147
99
ABDULLAH YER
1996
70.42
ERZURUM GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
95
0
0
99
ABDURRAHMAN SARIKOCA
1997
76.29
-
110
0
0
99
HÜSEYİN KARA
1997
63
ANKARA SİNCAN PERFORMANS SPOR KULÜBÜ
60
70
130
99
ONURHAN BAŞEĞMEZ
1997
60
ANKARA SİNCAN PERFORMANS SPOR KULÜBÜ
60
70
130
99
ESAT KARACA
1993
71.17
ÇORUM BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
95
115
210
Derece
Ad Soyad
Doğum
Yılı
Kilo
İl/Kulüp
Koparma
Toplam
Silkme
Toplam
Toplam
1
FURKAN KARAHİSAR
1996
68.3
-
108
130
238
4
ALİ OSMAN GÖKMEN
1995
68.12
ISPARTA BÖLGESPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
104
120
224
5
EBUBEKİR KEKEÇ
1996
68.99
ÇORUM BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
100
120
220
7
MEHMET YALÇIN
1998
65.1
KONYA SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
96
110
206
8
YUSUF GÜVENÇ
1996
67.5
-
95
110
205
9
KAZIM SAMET ÖZKAN
1997
68.75
MEVLANA GENÇLİK S.K DERNEĞİ
95
110
205
10
ABDURRAHMAN TAŞKIN
1996
66.4
-
90
109
199
11
ERCAN SONER AKYOL
1993
64.97
ANKARA DEMİRSPOR KULÜBÜ
88
109
197
12
ABUZER AKDOĞAN
1993
67.6
ADIYAMAN GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
90
103
193
13
ABDULKADİR DADAZ
1997
66.88
-
90
102
192
14
ERSİN ÖZDEN
1997
68.36
ERZURUM GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
85
105
190
15
BİLAL ERİŞ
1996
62.1
KONYA YUNAK ŞAMPİYONLAR SPOR KULÜBÜ
80
105
185
16
MUHAMMED ŞEN
1997
64.56
AYDIN GENÇ EFELER SPOR KULÜBÜ
82
99
181
17
YUSUF METİNKOL
1998
66.02
-
86
93
179
18
UMUT CAN KARAKAYA
1996
65.55
KAHRAMANKAZAN BELEDİYE S.K DERNEĞİ
80
95
175
19
SERDAL KAVAK
1996
67.28
TARSUS GENÇLİK S.K DERNEĞİ
80
95
175
20
MUSTAFA İSMAİL YILDIRIMER
1996
67.82
KONYA YUNAK ŞAMPİYONLAR SPOR KULÜBÜ
75
95
170
21
UFUK AĞKAŞ
1996
65.54
ERZİNCAN GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
75
90
165
22
KASIM KAYA
1996
65.87
KAHRAMANKAZAN BELEDİYE S.K DERNEĞİ
75
90
165
23
MUHARREM SAMİ ÖZKAN
1998
67.21
MEVLANA GENÇLİK S.K DERNEĞİ
75
90
165
24
CANER ŞENER
1997
64.55
-
70
82
152
25
EMİR SULTAN KAZANCI
1996
67.8
-
70
82
152
26
VEDAT AYDIN
1995
68.66
-
70
82
152
27
YÜCEL SEZER
1997
65.5
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ANKARA S.K DERNEĞİ
68
83
151
28
EMRE ŞEKER
1996
66.01
-
68
83
151
29
SADİ KARAASLAN
1998
63.5
-
68
80
148
30
ENGİN GÜNERİ
1996
62.92
AĞRI GENÇLİK HİZMETLERİ S.K DERNEĞİ
50
70
120
31
MİTHAT ÖZÇELİK
1999
64.06
-
50
60
110
99
ADEM YAVUZ AKDEMİR
1994
63.33
ERZİNCAN GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
87
0
0
99
UMUTCAN ŞAHİN
1997
66.98
AYDIN DOĞA KÜLTÜR GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
0
75
0
99
AHMET AMMAR ATEŞOĞLU
1997
68.5
KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE KAĞIT S.K DERNEĞİ
110
0
0
99
AHMET YALÇIN DANACI
1998
67.95
KAYSERİ GENÇLİK HİZMETLERİ SPOR ETKİNLİKLERİ SPOR KULÜBÜ
47
50
97
99
ÇAĞDAŞ SAN
1999
68.05
KAYSERİ ERCİYES GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
58
60
118
99
SERHAT SELİM AKAY
1996
67.95
-
106
125
231
99
VOLKAN KARAKAYA
1996
67.29
KAYSERİ ERCİYES GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
55
62
117
Derece
Ad Soyad
Doğum
Yılı
Kilo
İl/Kulüp
Koparma
Toplam
Silkme
Toplam
Toplam
1
BEKİR GÖKÇE
1996
60.35
TOKAT GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
94
110
204
3
ÜNAL KARTAL
1994
61
-
90
113
203
4
ABDÜL KERİM AY
1993
59.5
ERZİNCAN GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
91
110
201
5
AYKUT KAÇAN
1997
61.26
-
90
105
195
6
ALPER ARSLANLI
1993
60
BOSTANCI KARTAL SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
85
106
191
7
NUH MUHAMMED ÖZDEMİR
1993
60.13
DÜZCE GENÇLİK HİZMETLERİ SPOR KULÜBÜ
86
102
188
8
EMRE YILMAZ
1998
61.22
GAZİANTEP GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
85
100
185
9
HALİL KURTÇU
1995
60.35
MERZİFON BELEDİYE GENÇLİK S.K DERNEĞİ
81
103
184
10
ORHAN ARMUTCU
1994
60.65
ASKİ SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
82
101
183
11
İSMAİL CALP
1994
60.32
BURSA GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
80
102
182
12
ÖKKEŞ NAİM
1996
58.57
-
75
92
167
13
VAKKAS KUTLU
1996
60.58
KAHRAMANKAZAN BELEDİYE S.K DERNEĞİ
75
90
165
14
AHMET ZİYA TURAN
1997
60.85
-
75
85
160
15
MEHMET TERZİ
1996
58
-
71
86
157
17
MEHMET AKİF GELİR
1995
59.68
KAHRAMANMARAŞ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
70
85
155
18
MUSTAFA BAYRAK
1997
60.21
KAHRAMANMARAŞ BATIPARK SPOR KULÜBÜ
70
85
155
19
ERTAN TEMİZ
1998
56
ANKARA EĞİTİM SANAT SPOR KULÜBÜ
71
83
154
20
ENGİN SAVAŞ
1998
57
AĞRI GENÇLİK SPOR KULUBÜ
67
85
152
21
MÜCAHİT ÖLÇER
1998
59
-
67
85
152
22
SONER KICIK
1997
61
-
67
85
152
23
HASAN BUĞRA DUR
1998
57
MEVLANA GENÇLİK S.K DERNEĞİ
70
80
150
24
EMRAH DALKIÇ
1997
60
-
65
85
150
25
DOĞAN ÖNER
1997
61
-
67
77
144
26
CÜNEYT POLAT
1998
59
ERZURUM GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
64
78
142
27
MUHAMMET ÖNCEL
1996
61
-
64
75
139
28
OĞUZ KURT
1996
59.91
ERZURUM GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
60
60
120
29
OSMAN YAKICI
2000
61
KONYA YUNAK ŞAMPİYONLAR SPOR KULÜBÜ
40
47
87
99
MUAMMER ŞAHİN
1994
59.23
-
110
0
0
99
CELİL ERDOĞDU
1997
62
-
80
0
0
99
SUAT CEYLAN
1998
58.36
ADIYAMAN GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
0
0
0
99
KASIM KOÇ
1997
61
-
0
0
0
99
VOLKAN EROL
1996
60
-
68
88
156
99
FERHAT MAZLUM
1996
58.83
-
100
126
226
Derece
Ad Soyad
Doğum
Yılı
Kilo
İl/Kulüp
Koparma
Toplam
Silkme
Toplam
Toplam
1
FERDİ HARDAL
1996
55.99
-
86
106
192
2
EMRAH ÇALIŞKAN
1194
54.29
-
85
100
185
3
RAMAZAN İLHAN
1998
55.7
ASKİ SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
84
95
179
4
SAMET YILMAZ
1997
55.23
-
78
96
174
5
NURULLAH TAŞ
1994
55.9
-
75
96
171
6
UĞUR GÜLER
1999
55.63
KONYA YUNAK ŞAMPİYONLAR SPOR KULÜBÜ
78
92
170
7
OĞUZHAN ÇİNİ
1998
51.77
MAHİR BAŞER ORTAOKULU S.K DERNEĞİ
80
90
170
8
ÖKKEŞ YILMAZ
1998
52.9
TOKAT GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
74
92
166
9
ONUR ÇOBAN
1998
55.98
-
70
86
156
10
RAMAZAN KARA
1999
52.65
YILDIRIM BELEDİYESİ JİMNASTİK S.K DERNEĞİ
67
87
154
11
ALİ EREN DİKMEN
2000
55.84
MAHİR BAŞER ORTAOKULU S.K DERNEĞİ
68
85
153
12
BURAK EMRE ÇAKIN
1999
55.15
AYDIN GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
65
86
151
13
SABRİ KONAÇ
1997
54.55
-
70
80
150
14
ÖMER ŞİMŞEK
1996
43.77
-
60
80
140
15
MAHSUM KESKİN
1997
52.9
-
65
75
140
16
CİHAN POLAT
1997
54.58
ERZURUM GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
65
70
135
17
M.SALİM ÖZTÜRK
1997
52.98
ANKARA EĞİTİM SANAT SPOR KULÜBÜ
63
70
133
18
MUHİTTİN MEHRİCİHAN
1998
55.56
-
65
67
132
19
ADEM IŞIK
1996
52.94
BURSA İNEGÖL BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
60
70
130
20
BERAT VEDAT İĞMAN
1997
54.1
-
60
70
130
21
FERHAT ALİ YAZICI
1999
54.32
İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ
60
67
127
22
AHMET EVKAYA
1999
49.26
-
50
70
120
23
MAHMUT TERZİ
1999
47.16
PURSAKLAR BELEDİYESİ SPOR KÜLÜBÜ DERNEĞİ
57
60
117
24
AHMET GÜNDOĞDU
1999
53.3
-
50
65
115
25
BAKİ GÖRSOY
1999
47.48
KIRIKKALE İSTİKLAL İLKÖĞRETİM OKULU GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
50
60
110
26
SÜLEYMAN ÖĞÜTÇÜ
1999
53.05
-
50
60
110
27
MUTLU SARITAŞ
1999
53.52
MAMAK ALTUNYURT MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ GENÇLİK VE S.K
48
60
108
28
SAMET KESKİN
2002
46.35
ADANA ÇELİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
52
55
107
29
ALİCAN ŞAHİN
2000
44.75
AYDIN GENÇ EFELER SPOR KULÜBÜ
46
58
104
30
ERCAN ÇELİKEL
2000
40.7
KONYA YUNAK ŞAMPİYONLAR SPOR KULÜBÜ
40
52
92
99
YAŞAR CAN ÖZÇELİK
1999
38.18
KONYA YUNAK ŞAMPİYONLAR SPOR KULÜBÜ
33
0
0
99
M.ÜZEYİR ARDİÇ
1999
53.6
BURSA GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
0
0
0
99
ABUZET ATICI
2000
43.34
ADIYAMAN GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
0
0
0
99
MUHAMMET HALİL AVCIOĞLU
1998
54.26
KAHRAMANMARAŞ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
0
75
0
99
RECEP SÖYLEMEZ
2000
42.5
KAYSERİ ERCİYES GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
31
0
0
Derece
Ad Soyad
Doğum
Yılı
Kilo
İl/Kulüp
Koparma
Toplam
Silkme
Toplam
Toplam
1
ABDULKADİR İÇEL
1997
98.33
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ANKARA S.K DERNEĞİ
100
116
216
2
ERTUĞRUL İLHAN
1996
100.04
-
95
115
210
3
SİNAN ÇOBAN
1998
94.21
MAHİR BAŞER ORTAOKULU S.K DERNEĞİ
90
115
205
4
FETTULLAH KUŞAL
1996
94.07
KAHRAMANMARAŞ BATIPARK SPOR KULÜBÜ
90
108
198
5
EREN OGUZ TEKTEPE
1997
96.4
ASKİ SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
84
97
181
6
GÖKHAN AKTAŞ
1996
95.2
-
85
95
180
7
YUSUF MEMİŞ
1996
94.43
BURSA İNEGÖL BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
75
90
165
8
İSA ABBAS
1997
95.84
BURSA İNEGÖL BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
50
70
120
9
SÜMER PEKUZ
1999
98.96
KIRIKKALE İSTİKLAL İLKÖĞRETİM OKULU GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
50
55
105
10
AKIN AKTAŞ
1999
94.47
KAYSERİ ERCİYES GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
40
45
85
99
M.MUSA ÇELİK
1996
94.12
-
99
0
0
Derece
Ad Soyad
Doğum
Yılı
Kilo
İl/Kulüp
Koparma
Toplam
Silkme
Toplam
Toplam
1
FURKAN ESKİOĞLU
1996
145.1
-
110
130
240
2
MERTCAN KARAÇOCUK
1995
130.27
-
95
115
210
3
HÜSEYİN ORBAY
1996
105.1
KAYSERİ ERCİYES GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
45
60
105
4
MUSTAFA ALTUN
1993
106.15
KAYSERİ ERCİYES GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
45
60
105
99
FERDİ SEZGİN
1994
114.3
MERZİFON BELEDİYE GENÇLİK S.K DERNEĞİ
132
170
302
99
MAHSUN GÜNEŞ
1997
105.2
-
55
80
135
Derece
Ad Soyad
Doğum
Yılı
Kilo
İl/Kulüp
Koparma
Toplam
Silkme
Toplam
Toplam
1
YASEMİN ATAÇ
1995
69.96
ANKARA GÜVEN SPOR KULÜBÜ
70
85
155
2
BESTE ERDOĞAN
1996
71.41
KONYA OLİMPİC SPOR KULÜBÜ
55
75
130
3
TUĞÇE BOYNUEĞRİ
1998
73.32
KAHRAMANKAZAN BELEDİYE S.K DERNEĞİ
60
70
130
4
FULYA PENEZOĞLU
1997
74.13
ANKARA TUZGÖLÜ SPOR KULÜBÜ
48
57
105
5
PAKİZE ÜNALAN
1996
72.81
-
35
50
85
99
BÜŞRA IŞIK
1998
74.9
KONYA SEVGİ BAĞI SPOR KULÜBÜ
0
30
0
99
KÜBRA GEDİZLİ
1995
72.21
-
0
0
0
99
DERYA DOĞAN
1996
69.33
GAZİANTEP BELEDİYE S.K DERNEĞİ
68
75
143
99
ŞAZİYE TAŞKIN
2000
74.76
ANKARA TUZGÖLÜ SPOR KULÜBÜ
43
53
96
Derece
Ad Soyad
Doğum
Yılı
Kilo
İl/Kulüp
Koparma
Toplam
Silkme
Toplam
Toplam
1
EMİNE SARITOPRAK
1997
67.54
-
67
87
154
2
AYCAN KARAYEL
1995
66.85
SAKARYA TÜRK TELEKOM SPOR KULÜBÜ
52
65
117
3
AYŞE YÜKSEL
2000
67
DÜZCE GENÇLİK HİZMETLERİ SPOR KULÜBÜ
39
48
87
4
FEYZA ÖZDEMİR
1999
63.1
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ANKARA S.K DERNEĞİ
28
37
65
5
FATMA VURKAÇ
2000
68.59
KONYA SEVGİ BAĞI SPOR KULÜBÜ
23
30
53
99
SERENAY AYDIN
1997
66.37
-
0
0
0
99
BERNA ÖZYAYLA
1997
69.88
UŞAK GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ SPOR KULÜBÜ
0
0
0
99
DUYGU AYNACI
1996
64.78
-
80
87
167
Derece
Ad Soyad
Doğum
Yılı
Kilo
İl/Kulüp
Koparma
Toplam
Silkme
Toplam
Toplam
1
MEHTAP KURNAZ
1995
61.7
İSTANBUL AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
82
95
177
2
BETÜL KÖKTAŞ
1997
59.3
-
63
73
136
3
MELEK ÖZEN
1998
58.3
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ANKARA S.K DERNEĞİ
43
45
88
4
RABİA AY
1996
61.8
SAKARYA TÜRK TELEKOM SPOR KULÜBÜ
35
51
86
5
SERAP MEMİŞ
1997
61.6
KONYA SEVGİ BAĞI SPOR KULÜBÜ
30
40
70
99
ÇİĞDEM KARATAŞ
1996
59.95
SAKARYA TÜRK TELEKOM SPOR KULÜBÜ
45
0
0
99
HANDAN ATASEVER
1995
59.2
MEVLANA GENÇLİK S.K DERNEĞİ
35
0
0
99
MERVE TAMER
1996
61.14
GAZİANTEP BESLEN MAKARNA SPOR KULÜBÜ
67
81
148
99
BÜŞRA NUR DALMIZRAK
1998
61.8
ANKARA TUZGÖLÜ SPOR KULÜBÜ
66
75
141
Derece
Ad Soyad
Doğum
Yılı
Kilo
İl/Kulüp
Koparma
Toplam
Silkme
Toplam
Toplam
1
ZEYNEP ATAKAN
1998
57.5
ANKARA TUZGÖLÜ SPOR KULÜBÜ
70
88
158
2
SAFİYE ŞIVGIN
1996
56.55
İSTANBUL AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
68
81
149
3
İNCİ KÖSE
1996
56.82
-
63
75
138
4
DAMLA AYDIN
1993
57.69
İSTANBUL AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
60
70
130
5
AYŞEGÜL ÇAKIN
1999
55.44
-
55
68
123
6
MERYEM BİLGİÇ
1994
54
KONYA ALAADDİN KEYKUBAT SPOR KULÜBÜ
43
50
93
Derece
Ad Soyad
Doğum
Yılı
Kilo
İl/Kulüp
Koparma
Toplam
Silkme
Toplam
Toplam
1
ELİF ÜNAL
1998
51.94
ANKARA TUZGÖLÜ SPOR KULÜBÜ
60
70
130
3
GÜLŞAH ŞİMŞEK
2000
52.51
SAKARYA TÜRK TELEKOM SPOR KULÜBÜ
40
35
75
99
VİLDAN ERDAL
1996
51.8
-
50
68
118
99
EMİNE AYYILDIZ
2001
49.6
SAKARYA TÜRK TELEKOM SPOR KULÜBÜ
35
45
80
Derece
Ad Soyad
Doğum
Yılı
Kilo
İl/Kulüp
Koparma
Toplam
Silkme
Toplam
Toplam
1
GAMZE YAYLA
2000
45.19
ANKARA TUZGÖLÜ SPOR KULÜBÜ
56
67
123
2
GİZEM NUR DEMİR
1999
43.96
ANKARA TUZGÖLÜ SPOR KULÜBÜ
50
62
112
3
S.MERYEM KESİM
2000
41.17
ANKARA GÖLBAŞI BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
44
53
97
4
NURAY LEVENT
2000
47.36
-
35
47
82
5
TUĞÇE İLHAN
2004
44.04
DÜZCE GENÇLİK HİZMETLERİ SPOR KULÜBÜ
36
43
79
6
SEMA NUR KARATAŞ
2000
43
SAKARYA TÜRK TELEKOM SPOR KULÜBÜ
30
42
72
7
EDA AYVALIK
1999
45.63
-
25
42
67
99
ELİF ACAR
1998
47.88
KUYUCAK BELEDİYESİ S.K DERNEĞİ
52
60
112
Derece
Ad Soyad
Doğum
Yılı
Kilo
İl/Kulüp
Koparma
Toplam
Silkme
Toplam
Toplam
1
HİLAL DÖNMEZ
1998
89.36
GONCA S.K DERNEĞİ
70
97
167
2
GÜLSÜM YAVUZ
1997
93.52
ANKARA TUZGÖLÜ SPOR KULÜBÜ
70
83
153
3
AYŞENUR GÜLER
1996
82.42
SAKARYA TÜRK TELEKOM SPOR KULÜBÜ
52
65
117
4
İKLİMA KÜÇÜKKARA
1997
85.27
ANKARA GÖLBAŞI BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
45
57
102
99
RABİA KÖN
1994
100.6
KONYA ALAADDİN KEYKUBAT SPOR KULÜBÜ
75
92
167