AYDIN OKULLARARASI GENÇLER VE YILDIZLAR TÜRKİYE HALTER ŞAMPİYONASI
, 07 - 10 Mayıs 2013

Derece
Ad Soyad
Doğum
Yılı
Kilo
İl/Kulüp
Koparma
Toplam
Silkme
Toplam
Toplam
1
OĞUZHAN KIZILKAYA
1996
85.4
VİRANŞEHİR EĞİTİM GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
116
145
261
2
YASİN ÇINLAR
1996
85.1
DENİZLİ AKADEMİ S.K DERNEĞİ
110
130
240
3
SERGEN ÖZSAĞLAM
1996
92.4
-
100
120
220
4
FEDUTLAH KUŞAT
1996
92.9
-
100
120
220
5
EMRE YORGANCI
1997
93.66
ANTALYA GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
95
115
210
6
M. MUSTAFA ÇELİK
2005
89.15
-
95
110
205
7
M. EMİN TEKTAŞ
1996
85.11
-
88
100
188
8
MEHMET ALİ İZGİ
1996
86.58
KAYSERİ ERCİYES GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
85
101
186
9
T.BURAK BAHÇALI
1996
91.95
-
80
95
175
10
DURALİ ÖZTÜRK
1996
85.8
-
78
90
168
11
YUSUF MEMİŞ
1996
91.46
BURSA İNEGÖL BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
76
91
167
12
GÖKHAN AKTAŞ
1996
93.95
-
80
87
167
13
ESAT NAŞVAT
1997
85.52
-
68
76
144
14
İBRAHİM AMBAROĞLU
1997
86.29
-
60
80
140
15
VELİ ÖLMEZ
1996
89.2
-
65
75
140
16
FİKRET ERSAN
1997
88.04
-
60
75
135
17
MEHMET NACARGİL
1995
88.1
-
65
70
135
18
KEREM CESUR
1997
85.1
-
55
70
125
19
SAMAT FİŞNE
1998
89.63
-
30
38
68
Derece
Ad Soyad
Doğum
Yılı
Kilo
İl/Kulüp
Koparma
Toplam
Silkme
Toplam
Toplam
1
EMRE DEĞER
1996
77.2
-
105
135
240
2
AHMET BOZAN
1997
80
PAYAS BELEDİYE S.K DERNEĞİ
100
135
235
3
ONUR ÖZDEMİR
1997
79.65
ANTALYA DENGE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
100
123
223
4
ATALAY GÜZEL
1996
77.3
PAYAS BELEDİYE S.K DERNEĞİ
100
121
221
5
YUNUS EMRE YILDIZ
1997
80.7
ASKİ SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
98
120
218
6
MUSTAFA ÖZKAN
1996
83.6
-
95
120
215
7
AHMET ÖZDEMİR
1997
78.26
KUYUCAK PENDİK FEVZİ ÇAKMAK SPOR KULÜBÜ
92
120
212
8
AYTEKİN ŞAHİN
1995
77.93
-
87
103
190
9
HASAN BASRİ ÖZDOĞAN
1995
77.2
-
75
95
170
10
MERT BÜYÜKDAĞ
1996
77.88
-
81
85
166
11
OSMAN CAN
1996
82.95
ESKİŞEHİR SAMİ SİPAHİ İ.Ö.O SPOR KULÜBÜ
60
75
135
12
MERT CÖMERTPAY
1995
77.1
-
55
70
125
13
ÖMER FARUK DURMAZ
1996
81.6
-
59
65
124
14
EMRAH MUSTAFAOĞLU
1997
82.33
-
51
50
101
15
AHMET ERPAS YÜKSEL
1995
80.72
-
0
98
0
Derece
Ad Soyad
Doğum
Yılı
Kilo
İl/Kulüp
Koparma
Toplam
Silkme
Toplam
Toplam
1
ABDULMUTTALİP DÖKMETAŞ
1996
76.1
ASKİ SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
130
150
280
1
KADİR KÖK
1999
71.93
-
65
75
140
2
FURKAN KARAHİSAR
1996
70.21
-
105
130
235
2
ENES ÖZDEN
2000
75.65
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ANKARA S.K DERNEĞİ
53
64
117
3
HASAN HÜSEYİN AKYOL
1996
72.65
100
126
226
3
M.SEFA BİLİCAN
1999
71.5
-
50
58
108
4
ABDURRAHMAN SARIKOCA
1997
75.41
-
106
112
218
4
CEVDET YEŞİLIRMAK
2000
70.2
MERZİFON BELEDİYE GENÇLİK S.K DERNEĞİ
30
35
65
5
İSMAİL EROL
1997
69.1
ANTALYA DENGE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
95
120
215
5
MEHMET BULUT
2000
72.22
-
34
30
64
6
YUSUF NAİR
1998
72.93
SİVAS SPORCU EĞİTİM MERKEZİ GENÇLİK VE SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
90
96
186
7
KADİR ŞAHİN
1996
73.25
-
86
100
186
8
ALİ SÜNGÜ
1998
75.48
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ANKARA S.K DERNEĞİ
80
101
181
9
ERTAN MERT
1998
69.36
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ANKARA S.K DERNEĞİ
81
97
178
10
DUHAN ÖZDEMİR
1998
76.1
BAHÇELİEVLER BELEDİYE S.K DERNEĞİ
78
95
173
11
HACI HAKAN BAKICI
1998
69.2
-
75
90
165
12
EMİR SULTAN KAZANCI
1996
70.46
-
75
90
165
13
OZAN GÜNEŞ
1998
71.2
-
75
90
165
14
CANER YİĞİT
1997
70.2
-
75
81
156
15
AHMET ÖZALP
1997
71.6
ESKİŞEHİR SAMİ SİPAHİ İ.Ö.O SPOR KULÜBÜ
65
85
150
16
MEHMET MENEVŞE
1997
70.15
TOKAT GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
65
80
145
17
SAMET IŞIK
1995
72.61
-
55
65
120
18
OSMAN ALPASLAN
1995
69.82
-
55
55
110
19
AHMET YALÇIN DANACI
1998
69.4
KAYSERİ GENÇLİK HİZMETLERİ SPOR ETKİNLİKLERİ SPOR KULÜBÜ
55
54
109
20
MEHMET ONUR PEKER
1996
72.45
-
45
57
102
21
SÜLEYMAN ÇOBAN
1995
69.22
-
40
51
91
22
SEYİT ALİ TAŞKAYA
1996
73.72
-
35
41
76
23
İRFAN ÖZER
1995
71.93
KÜTAHYA BELEDİYESİ S.K DERNEĞİ
35
40
75
Derece
Ad Soyad
Doğum
Yılı
Kilo
İl/Kulüp
Koparma
Toplam
Silkme
Toplam
Toplam
1
ALİ OSMAN GÖKMEN
1995
68.4
ISPARTA BÖLGESPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
113
130
243
1
KÜRŞAT YILDIRIM
1999
62.79
ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE S.K. DERNEĞİ
68
79
147
2
FERDİ YILDIRIM
1996
67.47
UŞAK GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ SPOR KULÜBÜ
103
127
230
2
RAMAZAN GELAN
1999
64.69
-
65
75
140
3
CAN TURAN
1998
66.46
-
102
124
226
3
FURKAN KILIÇ
1998
67.36
İSTANBUL PENDİK FEVZİ ÇAKMAK SPOR KULÜBÜ
62
77
139
4
MEHMET YALÇIN
1998
66.96
KONYA SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
98
115
213
4
ÇAĞDAŞ SAN
1999
67.98
KAYSERİ ERCİYES GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
64
75
139
5
YUSUF ŞAHİN
1996
67.28
PAYAS BELEDİYE S.K DERNEĞİ
92
120
212
5
BATUHAN BARAN
1998
66.59
-
63
72
135
6
YUSUF GÜVENÇ
1996
68.88
-
90
110
200
6
MİTHAT ÖZÇELİK
1999
64.9
-
50
65
115
7
MAHSUM BARTU
1997
68.43
VAN AZİM HALTER İHTİSAS S.K DERNEĞİ
95
101
196
7
ABDULHALİM SULAR
2000
62.2
VAN AZİM HALTER İHTİSAS S.K DERNEĞİ
50
55
105
8
A.KADİR DADAZ
1997
68.04
-
90
103
193
8
MUSTAFA ÇELİK
1999
63.6
MAHİR BAŞER ORTAOKULU S.K DERNEĞİ
41
50
91
9
H.İBRAHİM DELİMEHMETOĞLU
1997
66.02
-
85
107
192
9
MUHAMME KIZMAZ
1999
64.74
-
40
50
90
10
MUHAMMED ŞEN
1997
64.13
AYDIN GENÇ EFELER SPOR KULÜBÜ
78
105
183
10
AHMET ÖZDAŞ
2000
67.44
-
26
30
56
11
SERDAL KAVAK
1996
67.9
TARSUS GENÇLİK S.K DERNEĞİ
82
101
183
12
NECİP FAZIL GELİR
1995
66.54
-
75
100
175
13
YUSUF METİNKOL
1998
64.24
-
81
90
171
14
AHMET TURAN POLAT
1996
65.41
SİVAS SPORCU EĞİTİM MERKEZİ GENÇLİK VE SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
82
85
167
15
BURAK SERCAN ORHAN
1988
65.15
KONYA YUNAK ŞAMPİYONLAR SPOR KULÜBÜ
78
87
165
16
CANER ŞENER
1997
66.86
-
75
85
160
17
YUSUF ÇAKAN
1995
67.15
VAN AZİM HALTER İHTİSAS S.K DERNEĞİ
70
90
160
18
YÜCEL SEZER
1997
65.39
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ANKARA S.K DERNEĞİ
70
85
155
19
SONER KICIK
1997
62.5
-
63
80
143
20
UMUTCAN ŞAHİN
1997
65.4
AYDIN DOĞA KÜLTÜR GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
61
80
141
21
BAYRAM KOÇBAY
1997
67.2
-
65
75
140
22
ADNAN NADİR PEKTAŞ
1997
64.45
-
60
76
136
23
MESUTHAN AYKIT
1997
67.02
-
55
74
129
24
HALDUN ÇOT
1997
65.37
-
55
65
120
25
UMUTCAN İŞLEDİCİ
1997
63.73
-
50
65
115
26
BURAK AKÇA
1996
66.81
KIRIKKALE İSTİKLAL İLKÖĞRETİM OKULU GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
40
45
85
27
SEDAT YÜKSEL
1998
63.32
-
35
45
80
99
ZİYA KAYA
1995
63.43
KÜTAHYA BELEDİYESİ S.K DERNEĞİ
45
0
0
99
MEHMET ECE
1995
64.43
-
40
0
0
99
B.NEZİH CEYLAN
1996
66.04
SİVAS SPORCU EĞİTİM MERKEZİ GENÇLİK VE SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
117
0
0
Derece
Ad Soyad
Doğum
Yılı
Kilo
İl/Kulüp
Koparma
Toplam
Silkme
Toplam
Toplam
1
AHMET TURAN OKYAY
1996
61.55
ASKİ SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
104
115
219
1
YUNUS EMRE AK
1999
57.8
-
70
90
160
2
MURAT ERİŞ
1998
59.8
-
96
107
203
2
ALİ EREN DİKMEN
2000
57.57
MAHİR BAŞER ORTAOKULU S.K DERNEĞİ
65
85
150
3
AYKUT KAÇAN
1997
61.99
-
96
107
203
3
SELAHATTİN KOÇ
1999
60.7
ANTALYA MARAŞAL FEVZİ ÇAKMAK SPOR KULÜBÜ
65
76
141
4
BİLAL ERİŞ
1996
61.03
KONYA YUNAK ŞAMPİYONLAR SPOR KULÜBÜ
89
106
195
4
HÜSEYİN AKUŞ
1999
59.96
-
65
75
140
5
BEKİR GÖKÇE
1996
60.38
TOKAT GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
89
105
194
5
ABDULLAH AYHAN
1999
56.8
-
58
68
126
6
HALİL KURTÇU
1995
60.07
MERZİFON BELEDİYE GENÇLİK S.K DERNEĞİ
80
103
183
6
MUSA ÇUBUK
2000
59.33
-
53
60
113
7
VAKKAS KUTLU
1996
61.11
KAHRAMANKAZAN BELEDİYE S.K DERNEĞİ
78
91
169
7
YUSUF FİDAN
2000
59.96
-
45
60
105
8
FERDİ HARDAL
1996
57
-
70
95
165
8
ALPARSLAN CAN GÜVEN
2000
59.25
KONYA GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
45
50
95
9
EMRAH DALKIÇ
1997
60.56
-
70
90
160
9
CÜNEYT YILMAZ
1999
59.73
-
33
38
71
10
MEHMET AKİF GELİR
1995
61.99
KAHRAMANMARAŞ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
70
85
155
11
DOĞAN ÖNER
1997
61.67
-
68
83
151
12
AHMET ZİYA TURAN
1997
61.99
-
65
85
150
13
NAFZULLAH YETİK
1997
61.66
-
63
74
137
14
EBUBEKİR ÖZTÜRK
1995
61.68
ERZİNCAN GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
60
65
125
15
YAŞAR KAYA
1998
56.04
KONYA YUNAK ŞAMPİYONLAR SPOR KULÜBÜ
50
70
120
16
ENGİN TOPGÜL
1997
56.56
-
55
60
115
17
ENES İLİKHAN
1997
56.07
-
50
60
110
18
HASAN KİRAZ
1996
61.28
-
45
65
110
19
ALİ İHSAN SERT
1995
59.93
-
40
46
86
20
SALİH BAŞTÜRK
1998
58.07
-
35
40
75
21
HASAN BAYIR
1997
60.15
-
34
36
70
22
HAKKI ÖLÇEN
1997
56.07
-
26
26
52
99
REŞİT YEL
1998
61.6
-
26
0
0
99
CİHAN TUNÇ
1998
59.94
-
50
55
105
99
ALİ ÖZCAN
1999
58.18
-
0
0
0
99
OSMAN YAKICI
2000
60
KONYA YUNAK ŞAMPİYONLAR SPOR KULÜBÜ
43
0
0
Derece
Ad Soyad
Doğum
Yılı
Kilo
İl/Kulüp
Koparma
Toplam
Silkme
Toplam
Toplam
1
UĞUR GÜLER
1999
55.71
KONYA YUNAK ŞAMPİYONLAR SPOR KULÜBÜ
82
93
175
1
BURAK EMRE ÇAKIN
1999
55.99
AYDIN GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
71
90
161
2
ÖKKEŞ YILMAZ
1998
53.28
TOKAT GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
74
92
166
2
FERHAT ALİ YAZICI
1999
54.69
İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ
68
71
139
3
SAMET YILMAZ
1997
55.75
-
73
90
163
3
MEHMET AKİF KELEŞ
1999
52.73
İSTANBUL AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
55
70
125
4
ONUR ÇOBAN
1998
55.65
-
70
80
150
4
BURAK ŞEN
1999
55.55
-
55
60
115
5
MAHSUN KESKİN
1997
52.85
-
65
75
140
5
TAYFUN YİĞİT
1999
53.26
SİVAS SPORCU EĞİTİM MERKEZİ GENÇLİK VE SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
53
60
113
6
MUHAMMET HALİL AVCIOĞLU
1998
55.8
KAHRAMANMARAŞ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
60
80
140
6
ERHAN KIZIL
2000
55.56
SAKARYA GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
51
55
106
7
HALİL GERÇEK
1998
55.42
İSTANBUL GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
60
75
135
7
BÜNYAMİN DURMAZ
1999
52.26
-
44
61
105
8
MUHİTTİN MEHRİCİHAN
1998
55.87
-
68
65
133
8
KEREM CAN YILDIZ
2000
53.86
KONYA GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
40
62
102
9
VEDAT İĞMAN
1997
53.85
-
60
70
130
9
ABDULLAH BATAN
2000
52.54
-
48
53
101
10
ALPERAN TUĞRUL ÇINAR
1997
54.48
-
62
68
130
10
GÖKHAN SÖNÜK
1999
52.95
-
45
55
100
11
MURAT BİNAY
1998
55.33
-
55
73
128
11
MUTLU SARITAŞ
1999
55.11
MAMAK ALTUNYURT MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ GENÇLİK VE S.K
46
53
99
12
SONER ÇİMEN
1997
55.74
-
58
65
123
12
TAHİR SULAR
1999
50.08
-
35
43
78
13
İSA GÜNGÖR
1998
50.2
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ANKARA S.K DERNEĞİ
53
69
122
13
MEHMET ALİ BÜLBÜL
2000
52.67
-
33
40
73
14
ÖMER FARUK GÜNEY
1997
52.29
-
50
70
120
14
MUSTAFA ABDULSAMET YILDIRIM
1999
55.52
-
33
40
73
15
YAKUP SEVİŞ
1997
55.21
-
48
55
103
15
SEFA OKUR
1999
54.6
-
30
38
68
16
BARIŞ YETİK
1997
54.38
ŞIRNAK GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
45
50
95
17
MEHMET ALİ ÖZTEPE
1997
50.84
-
45
45
90
18
ABDULKADİR KIRBPĞA
1998
52.4
-
37
45
82
19
MUHAMMED MUSTAFA ASLAN
1998
55.25
-
40
40
80
20
MEHMET SICAKYÜZ
1997
52.93
-
26
30
56
99
ÇAĞATAY ÖZÇELİK
1997
51.63
-
55
70
125
99
ADEM IŞIK
1996
53.71
BURSA İNEGÖL BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
66
0
0
99
SEDAT ASLAN
1999
54.65
ANTALYA MARAŞAL FEVZİ ÇAKMAK SPOR KULÜBÜ
50
0
0
99
DİLGEÇ KUVANÇ
1999
55.99
-
66
0
0
99
VELİ YIDIZ
2000
55.33
-
35
45
80
Derece
Ad Soyad
Doğum
Yılı
Kilo
İl/Kulüp
Koparma
Toplam
Silkme
Toplam
Toplam
1
OZAN BULUT
1998
49.33
-
65
85
150
1
RAMAZAN KARA
1999
49.71
YILDIRIM BELEDİYESİ JİMNASTİK S.K DERNEĞİ
66
85
151
2
ÖMER ŞİMŞEK
1996
43.64
-
61
81
142
2
HALİTCAN BAŞKAYA
1999
48.71
DENİZLİ AKADEMİ S.K DERNEĞİ
65
81
146
3
KADİR AYDOĞDU
1997
49.63
-
58
75
133
3
MAHMUT TERZİ
1999
49.9
PURSAKLAR BELEDİYESİ SPOR KÜLÜBÜ DERNEĞİ
58
65
123
4
AHMET EVKAYA
1999
48.73
-
55
72
127
4
ABDÜLSAMET TOPAL
1999
48.76
-
53
66
119
5
MURAT EKİNEK
1998
49.9
ANTALYA DENGE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
55
68
123
5
MEHMET ŞEN
1999
49.8
-
50
57
107
6
RESUL KARABOĞAZ
1998
47.29
TARSUS GENÇLİK S.K DERNEĞİ
45
63
108
6
BAKİ GÜRSOY
1999
48.92
-
45
55
100
7
ONUR ŞİRİN
1997
49.97
-
45
60
105
7
RAMAZAN BURAK
1999
48.47
AĞRI GENÇLİK HİZMETLERİ S.K DERNEĞİ
43
55
98
8
MUSTAFA KÜÇÜKOĞUL
1998
45.58
-
41
49
90
8
MEHMET ALİ HOROZ
1999
49.66
-
45
45
90
9
ÖMER ÇİÇEKSÖĞÜT
1998
44.45
-
34
40
74
9
SAMET AYDOĞANOĞLU
1999
48.34
İSTANBUL GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
42
45
87
10
MEHMET GÖZTEPE
1998
45.63
-
30
39
69
10
M.EMİN DOĞAN
1999
49.12
-
35
50
85
11
ÖMER BOZKUŞ
1998
42.79
-
29
33
62
11
HACI YUSUF KAPLAN
2000
47.74
-
36
45
81
12
YUSUF BAHAR
1996
46.54
-
26
33
59
12
AHMET TAŞ
1999
48.93
-
38
40
78
13
ÇETİN BAYRAM
1998
49
-
30
28
58
13
FERHAT YÜKSEK
1999
49.02
-
35
41
76
14
CEVDET ÜZÜMCÜ
1997
40.97
-
26
26
52
14
SUAT YOLAK
1999
49.91
-
35
41
76
15
MEHMET ALİ YALÇIN
2000
50
-
30
40
70
16
GÖKHAN CANER ERDEM
1999
49.14
-
33
36
69
17
RECEP SÖYLEMEZ
2000
46.13
KAYSERİ ERCİYES GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
30
38
68
18
AHMET YILMAZ
2000
46.9
AĞRI GENÇLİK HİZMETLERİ S.K DERNEĞİ
30
30
60
99
H.TOLGA CİTE
1998
46.2
-
50
57
107
99
DEVRAN KAYRA
2000
49.59
ANTALYA DENGE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
60
0
0
Derece
Ad Soyad
Doğum
Yılı
Kilo
İl/Kulüp
Koparma
Toplam
Silkme
Toplam
Toplam
1
ABDULBAKİ ÇELİK
1999
44.8
GONCA S.K DERNEĞİ
49
62
111
2
ALİCAN ŞAHİN
2000
44.44
AYDIN GENÇ EFELER SPOR KULÜBÜ
50
60
110
3
ALİ ÇAM
1999
49
KAHRAMANMARAŞ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
49
57
106
4
HASAN TEPESU
2000
43.44
-
45
56
101
5
BAYRAM AKKIL
1999
44.09
ZEBRANO S.K DERNEĞİ
45
55
100
6
BURAK CAN EREN
2000
42.1
-
40
52
92
7
SEFA TEPESU
2000
45.96
-
41
50
91
8
NECATİ SAYAR
1999
42.45
İSTANBUL PENDİK FEVZİ ÇAKMAK SPOR KULÜBÜ
35
42
77
9
ATİLLA DEMİRTAŞ
1999
45.63
-
33
35
68
10
GÜVEN DEMİR
2000
44.95
AĞRI GENÇLİK SPOR KULUBÜ
30
35
65
99
MAZLUM SAYDAM
2000
44.92
-
0
26
0
Derece
Ad Soyad
Doğum
Yılı
Kilo
İl/Kulüp
Koparma
Toplam
Silkme
Toplam
Toplam
1
ERCAN ÇELİKEL
2000
41.94
KONYA YUNAK ŞAMPİYONLAR SPOR KULÜBÜ
49
61
110
2
BATU HAN YÜKSEL
1999
40.56
PURSAKLAR BELEDİYESİ SPOR KÜLÜBÜ DERNEĞİ
46
56
102
3
JİYAN BULUT
1999
37.9
-
46
55
101
4
BATUHAN SANCAK
2000
40.78
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ANKARA S.K DERNEĞİ
44
56
100
5
HALİL İBRAHİM GICIK
2000
37.47
-
37
46
83
6
ENES İĞMAN
2000
39.18
-
35
46
81
7
ALPARSLAN GÜNEŞ
2000
39.4
-
40
40
80
8
MUSA ÇABUK
2000
41.85
KAHRAMANMARAŞ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
33
45
78
9
ADEM UZUN
1999
38.72
TOKAT GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
30
39
69
10
MUHAMMED GÜL
2000
41.3
-
30
37
67
11
HALİL İBRAHİM EKELİK
2000
40.4
AĞRI GENÇLİK HİZMETLERİ S.K DERNEĞİ
30
35
65
12
BİLAL YÜCEL
2000
32.51
-
30
32
62
99
ALİ AVCI
1999
35.88
-
0
28
0
Derece
Ad Soyad
Doğum
Yılı
Kilo
İl/Kulüp
Koparma
Toplam
Silkme
Toplam
Toplam
1
BESTAMİ BAŞTUĞ
1995
103.03
PAYAS BELEDİYE S.K DERNEĞİ
102
142
244
2
ABDULKADİR İÇEL
1997
102.92
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ANKARA S.K DERNEĞİ
110
130
240
3
MERTCAN KARAÇOCUK
1995
129.25
-
100
117
217
4
SİNAN ÇOBAN
1998
94.7
MAHİR BAŞER ORTAOKULU S.K DERNEĞİ
90
112
202
5
ÖMER AÇIKGÖZ
1997
95.75
MAMAK ALTUNYURT MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ GENÇLİK VE S.K
85
110
195
6
MAHMUT KARAİBİŞ
1997
96.92
TOKAT GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
85
100
185
7
ŞEVKET GÜLTEKİN
1998
114.37
KUYUCAK PENDİK FEVZİ ÇAKMAK SPOR KULÜBÜ
75
100
175
8
ALİ MERT ALPTEKİN
1995
113.87
-
79
87
166
9
ALTAN ÖZKAN
1995
116.6
-
68
80
148
10
GÜRBÜZ ŞEKER
1998
116.55
-
65
75
140
11
SEYİT GÜL
1997
94.2
ESKİŞEHİR SAMİ SİPAHİ İ.Ö.O SPOR KULÜBÜ
52
70
122
12
HÜSEYİN ORBAY
1996
98.6
KAYSERİ ERCİYES GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
58
61
119
13
HASAN HÜSEYİN AKIN
1998
109.4
MAHİR BAŞER ORTAOKULU S.K DERNEĞİ
45
65
110
14
ERTAN İLKİS
1998
95.05
-
45
60
105
99
ERTUĞRUL İLHAN
1996
96.1
-
100
0
0
99
ESER ADIYAMAN
1996
112.8
-
60
0
0
Derece
Ad Soyad
Doğum
Yılı
Kilo
İl/Kulüp
Koparma
Toplam
Silkme
Toplam
Toplam
1
KAAN MERT AL
1999
77.6
MAHİR BAŞER ORTAOKULU S.K DERNEĞİ
55
78
133
2
MURAT DURSUN
1999
79.33
-
61
72
133
3
SÜMER PEKUZ
1999
101.05
KIRIKKALE İSTİKLAL İLKÖĞRETİM OKULU GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
50
60
110
4
AKIN ATAŞ
1999
98.2
KARAKAYA İLK -ORTA OKULU S.K DERNEĞİ
38
51
89
5
MUSTAFA KOÇ
1999
90.5
-
30
40
70
6
ABDÜLKADİR ÇETİNTAŞ
2000
133.58
-
30
35
65
7
İBRAHİM HLİL ALAGÖZ
2000
79.6
-
26
28
54
99
YUSUF AYYILDIZ
2000
80.68
-
0
0
0