AMASYA YILDIZLAR KULÜPLER TÜRKİYE ŞAMPİYONASI
, 05 - 07 Temmuz 2013

Derece
Ad Soyad
Doğum
Yılı
Kilo
İl/Kulüp
Koparma
Toplam
Silkme
Toplam
Toplam
1
KADİR AKBULUT
1996
93.33
MAHİR BAŞER ORTAOKULU S.K DERNEĞİ
105
130
235
2
M.MUSA ÇELİK
1996
89.17
-
103
117
220
3
EMRE YORGANCI
1997
93.33
ANTALYA GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
93
110
203
4
BERKANT KARAÇATAK
1996
85.32
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ANKARA S.K DERNEĞİ
87
103
190
5
MEHMET ALİ İZGİ
1996
86.1
KAYSERİ ERCİYES GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
86
100
186
6
EREN OGUZ TEKTEPE
1997
92.07
ASKİ SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
83
98
181
7
GÖKHAN AKTAŞ
1996
93.2
-
80
95
175
8
DURALİ ÖZTÜRK
1996
85.93
-
75
86
161
9
ÖMER KURUÇAY
1996
85.2
KAHRAMANKAZAN BELEDİYE S.K DERNEĞİ
75
85
160
10
FATİH ÇOBAN
1997
87.96
PURSAKLAR BELEDİYESİ SPOR KÜLÜBÜ DERNEĞİ
68
85
153
11
OĞULCAN KÜÇÜKGÜN
1998
89.74
ANKARA SİNCAN PERFORMANS SPOR KULÜBÜ
40
52
92
99
SERGEN ÖZSAĞLAM
1996
87.58
-
93
110
203
Derece
Ad Soyad
Doğum
Yılı
Kilo
İl/Kulüp
Koparma
Toplam
Silkme
Toplam
Toplam
1
YASİN ÇINLAR
1996
82.7
DENİZLİ AKADEMİ S.K DERNEĞİ
116
141
257
2
MUSTAFA ÖZKAN
1996
83.18
-
105
130
235
3
YUNUS EMRE YILDIZ
1997
82.02
ASKİ SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
104
110
214
4
M.EMİN TEKTAŞ
1996
81.6
PURSAKLAR BELEDİYESİ SPOR KÜLÜBÜ DERNEĞİ
80
103
183
5
HALİL DÖNDER
1997
77.2
-
83
99
182
6
FURKAN MUSLUOĞLU
1997
82.84
-
77
95
172
7
ESAT NAŞVAT
1997
82.85
-
75
80
155
8
HAMZA KEREM CESUR
1997
79.96
SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE S.K DERNEĞİ
60
75
135
9
İBRAHİM AMBAROĞLU
1997
83.55
-
60
75
135
10
EMRAH MUSTAFAOĞLU
1997
82.9
-
52
55
107
11
OĞUZHAN ÇALIŞKAN
1998
82.32
MERZİFON BELEDİYE GENÇLİK S.K DERNEĞİ
46
55
101
99
MERT BÜYÜKDAĞ
1996
77.71
-
81
0
0
99
OĞUZHAN KIZILKAYA
1996
83.15
VİRANŞEHİR EĞİTİM GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
116
147
263
Derece
Ad Soyad
Doğum
Yılı
Kilo
İl/Kulüp
Koparma
Toplam
Silkme
Toplam
Toplam
1
EMRE TURAN
1997
73.95
-
112
140
252
2
ONUR ÖZDEMİR
1997
76.8
ANTALYA DENGE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
105
120
225
3
MAHSUM BARTU
1997
70.86
VAN AZİM HALTER İHTİSAS S.K DERNEĞİ
100
120
220
4
ALİ SÜNGÜ
1998
75.52
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ANKARA S.K DERNEĞİ
85
108
193
5
NEJAT TEKE
1996
73.69
KAHRAMANKAZAN BELEDİYE S.K DERNEĞİ
80
98
178
6
YAKUP TELLİ
1998
72.83
KAHRAMANMARAŞ BATIPARK SPOR KULÜBÜ
80
95
175
7
DUHAN ÖZDEMİR
1998
76.42
BAHÇELİEVLER BELEDİYE S.K DERNEĞİ
75
95
170
8
CANER YİĞİT
1997
70.12
-
78
88
166
9
ÇAĞDAŞ SAN
1999
70.56
KAYSERİ ERCİYES GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
73
81
154
10
MEHMET MENEKŞE
1997
71.61
TOKAT GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
64
77
141
11
MUSTAFA ÖZDEMİR
1998
71.19
ANKARA GÜVEN SPOR KULÜBÜ
64
74
138
12
KAAN MERT AL
1999
76.23
MAHİR BAŞER ORTAOKULU S.K DERNEĞİ
63
75
138
13
AHMET YALÇIN DANACI
1998
69.2
KAYSERİ GENÇLİK HİZMETLERİ SPOR ETKİNLİKLERİ SPOR KULÜBÜ
65
71
136
14
KADİR KÖK
1999
70.9
-
60
75
135
15
MERTCAN DEMİR
1999
72.62
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ANKARA S.K DERNEĞİ
42
50
92
99
AHMET ÖZDEMİR
1997
74.54
KUYUCAK PENDİK FEVZİ ÇAKMAK SPOR KULÜBÜ
0
110
0
99
ABDURRAHMAN SARIKOCA
1997
76.33
-
110
117
227
Derece
Ad Soyad
Doğum
Yılı
Kilo
İl/Kulüp
Koparma
Toplam
Silkme
Toplam
Toplam
1
SADRETTİN GEDİK
1997
67.6
-
112
130
242
2
FERDİ YILDIRIM
1996
68.66
UŞAK GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ SPOR KULÜBÜ
103
132
235
3
BURAK SÜNGÜ
1997
66.83
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ANKARA S.K DERNEĞİ
110
121
231
4
CELİL ERDOĞDU
1997
62.71
-
95
120
215
5
YUNUS ŞEKER
1996
64.54
KAHRAMANMARAŞ BATIPARK SPOR KULÜBÜ
95
105
200
6
ABDUL KADİR DADAŞ
1997
67.85
KAYSERİ ERCİYES GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
90
110
200
7
UMUT CAN KARAKAYA
1996
66.89
KAHRAMANKAZAN BELEDİYE S.K DERNEĞİ
85
105
190
8
SERDAL KAVAK
1996
65.68
TARSUS GENÇLİK S.K DERNEĞİ
85
103
188
9
ERTAN MERT
1998
68.2
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ANKARA S.K DERNEĞİ
85
97
182
10
UFUK AĞKAŞ
1996
67.72
ERZİNCAN GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
80
95
175
11
KASIM KAYA
1996
65.71
KAHRAMANKAZAN BELEDİYE S.K DERNEĞİ
81
88
169
12
AHMET KÖSEDAĞ
1998
66.43
AĞRI GENÇLİK SPOR KULUBÜ
75
90
165
13
YÜCEL SEZER
1997
64.27
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ANKARA S.K DERNEĞİ
73
90
163
14
MUSTAFA YILDIRIMER
1996
68.01
-
75
83
158
15
CANER ŞEKER
1997
65.44
TARSUS GENÇLİK S.K DERNEĞİ
70
85
155
16
MÜCAHİT ÖLÇER
1998
62.15
-
70
80
150
17
A.TURAN POLAT
1996
65.8
SİVAS SPORCU EĞİTİM MERKEZİ GENÇLİK VE SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
70
80
150
18
HÜSEYİN AK
1997
69
-
67
83
150
19
BATUHAN BARAN
1998
67.41
-
65
75
140
20
SÜLEYMAN ÖNALAN
1997
62.48
ANKARA GÜVEN SPOR KULÜBÜ
63
69
132
21
EBUBEKİR ÖZTÜRK
1995
63.3
ERZİNCAN GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
60
70
130
22
HALDUN ÇAT
1997
63.7
SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE S.K DERNEĞİ
56
70
126
23
YASİN ASAR
1998
67.52
-
52
70
122
24
İBRAHİM ÇAKAN
1998
65.69
VAN AZİM HALTER İHTİSAS S.K DERNEĞİ
56
65
121
25
ONUR TUNÇÖZ
1997
67.52
İSTANBUL PENDİK FEVZİ ÇAKMAK SPOR KULÜBÜ
48
59
107
27
EREN MEMİŞ
1998
64.9
İLKADIM BELEDİYESİ GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
50
55
105
99
ÖZKAN MEMİŞ
1996
64.9
-
0
0
0
99
FURKAN BAYRAK
1996
67.45
KAHRAMANMARAŞ BATIPARK SPOR KULÜBÜ
56
0
0
99
İSMAİL EROL
1997
67.53
ANTALYA DENGE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
0
110
0
99
YUSUF GÜVENÇ
1996
68.92
-
0
100
0
99
AHMET AMMAR ATEŞOĞLU
1997
68.61
KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE KAĞIT S.K DERNEĞİ
106
130
236
99
FURKAN KARAHİSAR
1996
68.45
-
105
126
231
99
MEHMET YALÇIN
1998
67.4
KONYA SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
98
122
220
Derece
Ad Soyad
Doğum
Yılı
Kilo
İl/Kulüp
Koparma
Toplam
Silkme
Toplam
Toplam
2
BEKİR GÖKÇE
1996
60.3
TOKAT GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
92
108
200
3
FERDİ HARDAL
1996
58.4
-
87
110
197
4
BİLAL ERİŞ
1996
61.3
KONYA YUNAK ŞAMPİYONLAR SPOR KULÜBÜ
90
102
192
5
İ. HALİL DELİMEMETOĞLU
1997
61.45
BAHÇELİEVLER BELEDİYE S.K DERNEĞİ
83
103
186
6
YASİN KARACA
1997
59.6
ASKİ SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
83
100
183
7
BURAK SERCAN ORHAN
1988
61.3
KONYA YUNAK ŞAMPİYONLAR SPOR KULÜBÜ
83
90
173
8
SAMET YILMAZ
1997
56.51
-
78
93
171
9
EMRAH DALKILIÇ
1997
61.28
KIRIKKALE İSTİKLAL İLKÖĞRETİM OKULU GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
75
95
170
10
MUSTAFA BAYRAK
1997
60.4
KAHRAMANMARAŞ BATIPARK SPOR KULÜBÜ
75
90
165
11
VAKKAS KUTLU
1996
61.39
KAHRAMANKAZAN BELEDİYE S.K DERNEĞİ
75
87
162
12
MUHAMMED HALİL AVCIOĞLU
1998
58.22
KAHRAMANMARAŞ BATIPARK SPOR KULÜBÜ
70
85
155
13
YUSUF ARSLANHAN
1997
61.63
SİVAS GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
64
85
149
14
MUHİTTİN MEHRİCAN
1998
60.81
TARSUS GENÇLİK S.K DERNEĞİ
72
75
147
15
AHMET ZİYA TURAN
1997
61.18
-
67
80
147
16
SELAHATTİN KOÇ
1999
61.41
ANTALYA MARAŞAL FEVZİ ÇAKMAK SPOR KULÜBÜ
65
77
142
17
A.TUĞRUL ÇINAR
1997
59.96
-
58
70
128
18
ÇAĞRI SARI
1997
60.53
ANKARA GÜVEN SPOR KULÜBÜ
58
67
125
19
ENGİN TOPGÜL
1997
56.29
-
57
65
122
20
BARIŞ GÜNDÜZ
1998
58.57
-
57
65
122
21
MUHAMMET KIZMAZ
1999
56.1
AĞRI GENÇLİK SPOR KULUBÜ
52
65
117
22
CİHAN TUNÇ
1998
60.23
-
52
60
112
23
ADBDÜLHALİM SULAR
2000
58.62
VAN AZİM HALTER İHTİSAS S.K DERNEĞİ
52
58
110
24
AHMET B. PEHLİVAN
1998
60.13
MERZİFON BELEDİYE GENÇLİK S.K DERNEĞİ
46
60
106
25
KAAN SEZGİN
2001
58.4
MERZİFON BELEDİYE GENÇLİK S.K DERNEĞİ
42
56
98
26
FURKAN CAMİÇİ
1996
60.25
ÇORUM BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
45
50
95
27
DOĞUŞ DİKEN
1998
56.78
ANKARA SİNCAN PERFORMANS SPOR KULÜBÜ
41
50
91
99
MEHMET ÖZBEK
1999
59.03
VAN AZİM HALTER İHTİSAS S.K DERNEĞİ
38
0
0
99
MUSTAFA KEKEÇ
1998
60.04
-
52
0
0
99
SAMET ÇAKMAK
1997
60.32
ANKARA GÜVEN SPOR KULÜBÜ
52
0
0
99
KASIM KOÇ
1997
61.46
-
0
75
0
99
DOĞAN ÖNER
1997
61.99
-
0
85
0
99
BURHAN SÜNGÜ
1997
61.3
ASKİ SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
90
107
197
99
RAMAZAN İLHAN
1998
60.8
ASKİ SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
71
71
142
99
ERTAN TEMİZ
1998
57.52
ANKARA EĞİTİM SANAT SPOR KULÜBÜ
73
89
162
99
CÜNEYİT POLAT
1998
61
ERZURUM GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
75
88
163
Derece
Ad Soyad
Doğum
Yılı
Kilo
İl/Kulüp
Koparma
Toplam
Silkme
Toplam
Toplam
1
UĞUR GÜLER
1999
55.55
KONYA YUNAK ŞAMPİYONLAR SPOR KULÜBÜ
83
98
181
2
OĞUZHAN ÇİNİ
1998
52.78
MAHİR BAŞER ORTAOKULU S.K DERNEĞİ
84
92
176
3
EMRAH AYDIN
1997
55.63
ANKARA SİNCAN PERFORMANS SPOR KULÜBÜ
75
95
170
4
ÖKKEŞ YILMAZ
1998
53.74
TOKAT GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
73
93
166
5
FERHAT ALİ YAZICI
1999
55.77
İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ
76
87
163
6
ONUR ÇOBAN
1998
55.69
-
70
85
155
7
ALİ ERCAN DİKMEN
2000
55.92
KIRIKKALE İSTİKLAL İLKÖĞRETİM OKULU GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
65
85
150
8
MURAT EKİNEK
1998
53.55
ANTALYA DENGE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
65
80
145
9
MAHSUM KESKİN
1997
53.85
-
64
81
145
10
B.VEDAT İĞMAN
1997
54.25
ERZİNCAN GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
66
70
136
11
HALİL GERÇEK
1998
55.22
İSTANBUL GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
60
75
135
12
CAN TAŞBAŞ
1999
51.74
ÇORUM GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
57
77
134
13
ÇAĞATAY ÖZÇELİK
1997
52.47
-
58
70
128
14
BURAK DUMAN
1996
54.39
ANKARA GÜVEN SPOR KULÜBÜ
54
66
120
15
M.AKİF KELEŞ
1999
53.33
ERZİNCAN GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
57
60
117
16
BURAK ŞEN
1999
55.47
-
55
60
115
17
ERHAN KIZIL
2000
54.26
SAKARYA GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
52
60
112
18
MEHMET ŞEN
1999
52.43
-
50
60
110
19
OĞUZHAN GÜNEŞ
1998
53
SİVAS SPORCU EĞİTİM MERKEZİ GENÇLİK VE SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
48
60
108
20
ONUR ŞİRİN
1997
53.28
-
48
60
108
21
ÖMER OSMAN ŞAHİN
1997
54
ÇORUM BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
48
60
108
22
SEDAT ASLAN
1999
54.73
ANTALYA MARAŞAL FEVZİ ÇAKMAK SPOR KULÜBÜ
48
60
108
23
TAYFUN YİĞİT
1999
53.88
SİVAS SPORCU EĞİTİM MERKEZİ GENÇLİK VE SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
50
56
106
24
YAKUP SEVİŞ
1997
55.8
-
50
55
105
25
GÖKHAN SÖNÜK
1999
55.2
-
48
50
98
26
MEHMET A. BÜLBÜL
2000
54.1
MERZİFON BELEDİYE GENÇLİK S.K DERNEĞİ
40
46
86
27
UĞUR YAPICI
1999
55.7
KONYA YUNAK ŞAMPİYONLAR SPOR KULÜBÜ
41
45
86
99
ERHAN MEMİŞ
1999
54.12
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ANKARA S.K DERNEĞİ
37
42
79
99
HÜSEYİN DENİZ
2004
50.13
OSMANİYE KARDEŞLER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
0
0
0
99
RAMAZAN KARACA
1998
51.63
ADIYAMAN GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
0
0
0
99
ÖZAY MEMİŞ
2000
53.6
-
0
0
0
99
ÖKKEŞ NAİM
1996
55.66
-
0
80
0
99
FATİH CENDEK
1998
52.52
MERZİFON BELEDİYE GENÇLİK S.K DERNEĞİ
32
37
69
99
BERKANT YİĞİT
1998
51.03
MAMAK ALTUNYURT MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ GENÇLİK VE S.K
70
92
162
99
CİHAN POLAT
1997
55.6
ERZURUM GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
67
80
147
Derece
Ad Soyad
Doğum
Yılı
Kilo
İl/Kulüp
Koparma
Toplam
Silkme
Toplam
Toplam
1
OZAN BULUT
1998
49.8
-
70
85
155
2
HALİT CAN BAŞKAYA
1999
49.93
DENİZLİ AKADEMİ S.K DERNEĞİ
65
83
148
3
ÖMER ŞİMŞEK
1996
43.82
-
60
86
146
4
SABRİ KONAÇ
1997
49.86
-
66
80
146
5
ADEM IŞIK
1996
49.88
BURSA İNEGÖL BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
64
68
132
6
İSA GÜNGÖR
1998
46.16
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ANKARA S.K DERNEĞİ
55
70
125
7
ÖMER FARUK GÜNEY
1997
49.17
-
50
70
120
8
ABDÜLSAMET TOPAL
1999
47.44
-
51
65
116
9
RESUL KARABOĞAZ
1998
47.8
TARSUS GENÇLİK S.K DERNEĞİ
53
63
116
10
BATU HAN YÜKSEL
1999
41.1
PURSAKLAR BELEDİYESİ SPOR KÜLÜBÜ DERNEĞİ
47
60
107
11
ABDULBAKİ ÇELİK
1999
44.5
GONCA S.K DERNEĞİ
51
56
107
12
ALİ ÇAM
1999
47.35
KAHRAMANMARAŞ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
50
57
107
13
JİYAN BULUT
1999
39.42
-
45
58
103
14
RAMAZAN BURAK
1999
48.58
AĞRI GENÇLİK HİZMETLERİ S.K DERNEĞİ
40
60
100
15
BURAK CAN EREN
2000
43.08
-
43
55
98
16
BAYRAM AKKIL
1999
45.02
ZEBRANO S.K DERNEĞİ
43
55
98
17
ERCAN ÇELİKEL
2000
43.82
KONYA YUNAK ŞAMPİYONLAR SPOR KULÜBÜ
40
56
96
18
ABUZET ATICI
2000
47.2
ADIYAMAN GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
42
54
96
19
YUNUS ÇİÇEK
1998
48.1
AĞRI GENÇLİK HİZMETLERİ S.K DERNEĞİ
42
53
95
20
RAMAZAN GÜLŞEN
1999
36.77
GONCA S.K DERNEĞİ
40
53
93
21
AHMET SELMAN AKYÜZ
1999
49.02
PURSAKLAR BELEDİYESİ SPOR KÜLÜBÜ DERNEĞİ
43
48
91
22
RECEP SÖYLEMEZ
2000
45.22
KAYSERİ ERCİYES GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
44
45
89
23
ALPARSLAN GÜNEŞ
2000
40.13
-
40
45
85
24
NECATİ SAYAR
1999
43.2
İSTANBUL PENDİK FEVZİ ÇAKMAK SPOR KULÜBÜ
40
45
85
25
GÖKHAN ERDEM
1999
49
MERZİFON BELEDİYE GENÇLİK S.K DERNEĞİ
36
46
82
26
ERCAN BOZ
1999
45.8
SAMSUN GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
29
30
59
99
HAMZA UMUTCAN KUBAT
1999
39.74
ÇORUM GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
0
0
0
99
YAŞAR CAN ÖZÇELİK
1999
40.26
KONYA YUNAK ŞAMPİYONLAR SPOR KULÜBÜ
0
45
0
99
MURAT KARABACAK
1998
40.62
-
40
0
0
99
ÖMER AĞAOĞLU
2000
42.7
KONYA YUNAK ŞAMPİYONLAR SPOR KULÜBÜ
0
0
0
99
FERHAT YÜKSEK
1999
49.02
-
0
45
0
99
KADİR AYDOĞDU
1997
49.66
-
68
0
0
99
MEHMET ALİ HOROZ
1999
49.82
-
40
0
0
99
SUAT YOLAK
1999
49.9
-
0
0
0
99
KAAN KÜÇÜK
2001
29.81
AYDIN NAZİLLİ BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
26
35
61
99
EMİRHAN AKTAŞ
2002
35.08
İSTANBUL PENDİK FEVZİ ÇAKMAK SPOR KULÜBÜ
28
30
58
Derece
Ad Soyad
Doğum
Yılı
Kilo
İl/Kulüp
Koparma
Toplam
Silkme
Toplam
Toplam
1
FURKAN ESKİOĞLU
1996
139.3
-
112
138
250
2
ABDULKADİR İÇEL
1997
103.89
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ANKARA S.K DERNEĞİ
116
133
249
3
ERTUĞRUL İLHAN
1996
95.19
-
100
118
218
4
MAHMUT KARAİBİŞ
1997
97.47
TOKAT GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
82
100
182
5
ŞEVKET GÜLTEKİN
1998
112.48
KUYUCAK PENDİK FEVZİ ÇAKMAK SPOR KULÜBÜ
75
100
175
6
TEVFİK ÇOBAN
1998
98.28
PURSAKLAR BELEDİYESİ SPOR KÜLÜBÜ DERNEĞİ
75
88
163
7
MAHSUN GÜNEŞ
1997
107.77
-
61
85
146
8
YUSUF ÖZDEMİR
2003
105.94
65
75
140
9
İSA ABBAS
1997
94.21
BURSA İNEGÖL BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
60
70
130
10
HÜSEYİN ORBAY
1996
97.8
KAYSERİ ERCİYES GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
60
70
130
11
H.HÜSEYİN AKIN
1998
110.28
KIRIKKALE İSTİKLAL İLKÖĞRETİM OKULU GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
50
70
120
12
SÜMER PEKUZ
1999
100.23
KIRIKKALE İSTİKLAL İLKÖĞRETİM OKULU GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
50
62
112
13
AKIN AKTAŞ
1999
97.33
KAYSERİ ERCİYES GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
50
50
100
14
OĞUZHAN SÖZEN
1997
107.85
SAMSUN GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
40
53
93
Derece
Ad Soyad
Doğum
Yılı
Kilo
İl/Kulüp
Koparma
Toplam
Silkme
Toplam
Toplam
1
DUYGU AYNACI
1996
65.03
-
80
90
170
2
EMİNE SARITOPRAK
1997
64.71
-
66
82
148
3
DERYA DOĞAN
1996
67.88
GAZİANTEP BELEDİYE S.K DERNEĞİ
67
75
142
Derece
Ad Soyad
Doğum
Yılı
Kilo
İl/Kulüp
Koparma
Toplam
Silkme
Toplam
Toplam
1
ZEYNEP ATAKAN
1998
60.83
ANKARA TUZGÖLÜ SPOR KULÜBÜ
76
96
172
2
BÜŞRA NUR DALMIZRAK
1998
60.18
ANKARA TUZGÖLÜ SPOR KULÜBÜ
66
73
139
3
ÇİĞDEM KARATAŞ
1996
59.67
SAKARYA TÜRK TELEKOM SPOR KULÜBÜ
53
65
118
4
SEDA AKLAR
1997
59.8
BURSA İNEGÖL BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
38
45
83
99
ASLI KALAYCI
1999
62.18
ADIYAMAN GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
0
30
0
99
ALEYNA DALMIZRAK
2001
59.96
ANKARA TUZGÖLÜ SPOR KULÜBÜ
25
40
65
Derece
Ad Soyad
Doğum
Yılı
Kilo
İl/Kulüp
Koparma
Toplam
Silkme
Toplam
Toplam
1
SAFİYE ŞIVGIN
1996
57.7
İSTANBUL AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
65
84
149
2
MERVE TAMER
1996
57.93
GAZİANTEP BESLEN MAKARNA SPOR KULÜBÜ
66
75
141
3
BETÜL KÖKTAŞ
1997
57.03
-
63
74
137
4
SERPİL GEDİK
1997
57.92
ANKARA ŞİMŞEKLER GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
53
68
121
5
MİZGİN OZGAN
1996
57.42
-
53
65
118
6
MELEK ÖZEN
1998
57.5
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ANKARA S.K DERNEĞİ
45
50
95
7
RAHİME BERFİN YALÇIN
1998
55.39
-
41
52
93
8
ESRA YILMAZ
1996
57.55
-
37
40
77
9
YETER BİLGİÇ
1996
55.37
-
35
35
70
10
KEZBAN YAMAN
2000
56.05
İSTANBUL PENDİK FEVZİ ÇAKMAK SPOR KULÜBÜ
30
40
70
11
SONGÜL ÖZER
1997
53.41
-
25
30
55
12
GAMZENUR DÖNMEZ
1997
55.79
KIRIKKALE İSTİKLAL İLKÖĞRETİM OKULU GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
25
30
55
13
FEYZA DOĞRU
1997
54.7
BURSA İNEGÖL BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
0
0
0
99
RUKİYE EŞKİN
1997
55.47
ANKARA ŞİMŞEKLER GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
33
0
0
99
YASEMİN KESKİN
1998
57
ÇAYKUR RİZE GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
70
90
160
99
EMİNE AYYILDIZ
2001
54.52
SAKARYA TÜRK TELEKOM SPOR KULÜBÜ
43
55
98
Derece
Ad Soyad
Doğum
Yılı
Kilo
İl/Kulüp
Koparma
Toplam
Silkme
Toplam
Toplam
1
ELİF ÜNAL
1998
51.39
ANKARA TUZGÖLÜ SPOR KULÜBÜ
59
74
133
2
İNCİ KÖSE
1996
52.59
-
60
73
133
3
SULTAN TOKMAK
1998
52.9
KARAKAYA İLK -ORTA OKULU S.K DERNEĞİ
45
55
100
4
BEYZA UKA
1998
51.92
ANTALYA DENGE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
40
50
90
5
GÜLŞAH ŞİMŞEK
2000
52.29
SAKARYA TÜRK TELEKOM SPOR KULÜBÜ
43
45
88
6
RABİA TAMDEMİR
1999
52.8
-
37
45
82
7
AYNIZELİHA KILIÇ
1998
52.18
GAZİANTEP BELEDİYE S.K DERNEĞİ
35
43
78
8
MERVE DUMAN
1997
51.55
BURSA İNEGÖL BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
35
40
75
9
GÜNYAR ÖZDEMİR
1997
49.59
GAZİANTEP BESLEN MAKARNA SPOR KULÜBÜ
30
35
65
10
MELİSSA ARSLAN
2000
51.42
-
28
35
63
99
BERFİN ALTUN
1999
52.95
-
61
75
136
Derece
Ad Soyad
Doğum
Yılı
Kilo
İl/Kulüp
Koparma
Toplam
Silkme
Toplam
Toplam
1
GAMZE YAYLA
2000
47.86
ANKARA TUZGÖLÜ SPOR KULÜBÜ
61
70
131
2
GİZEM NUR DEMİR
1999
46.15
ANKARA TUZGÖLÜ SPOR KULÜBÜ
53
66
119
3
SEMANUR KARATAŞ
2000
46.18
-
35
50
85
4
ZEYNEP TOPAL
1998
47.71
-
39
45
84
5
BUSE YILDIRIM
1999
47.28
İSTANBUL PENDİK FEVZİ ÇAKMAK SPOR KULÜBÜ
36
40
76
6
GÜLNAZ YALNIZ
1998
47.5
-
30
38
68
99
ELİF ACAR
1998
46.97
KUYUCAK BELEDİYESİ S.K DERNEĞİ
53
0
0
99
BERNA MİRAÇ YALÇIN
2000
47.33
ADIYAMAN GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
0
0
0
Derece
Ad Soyad
Doğum
Yılı
Kilo
İl/Kulüp
Koparma
Toplam
Silkme
Toplam
Toplam
1
SÜMEYYE MERYEM KESİM
2000
41.35
GONCA S.K DERNEĞİ
48
53
101
2
SEDA ÇOLAK
2000
42.67
İSTANBUL PENDİK FEVZİ ÇAKMAK SPOR KULÜBÜ
33
38
71
3
YEŞİM ARSLAN
1999
42.73
AYDIN NAZİLLİ BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
33
35
68
4
AYŞE AFŞAR
1998
43.35
GAZİANTEP BESLEN MAKARNA SPOR KULÜBÜ
31
35
66
5
BETÜL ÖNER
2000
42.43
SAKARYA TÜRK TELEKOM SPOR KULÜBÜ
25
38
63
6
KEVSER TAMDEMİR
2000
37.8
ÇAYKUR RİZE GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
25
33
58
99
GAMZE SARIASLAN
1998
43.7
-
27
0
0
99
ZEHRA BİRLİK
2001
42.98
-
38
46
84
99
HALİME KAPUCU
2001
43.62
ANKARA TUZGÖLÜ SPOR KULÜBÜ
30
34
64
Derece
Ad Soyad
Doğum
Yılı
Kilo
İl/Kulüp
Koparma
Toplam
Silkme
Toplam
Toplam
1
HİLAL DÖNMEZ
1998
91.92
GONCA S.K DERNEĞİ
75
99
174
2
GÜLSÜM YAVUZ
1997
87.93
ANKARA TUZGÖLÜ SPOR KULÜBÜ
56
85
141
3
İKLİMA KÜÇÜKKARA
1997
81.72
ANKARA GÖLBAŞI BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
59
70
129
4
AYŞENUR GÜLER
1996
83.8
SAKARYA TÜRK TELEKOM SPOR KULÜBÜ
55
60
115
5
MERVE DEMİR
1998
85
-
45
50
95
6
HATİCE FIRAT
1998
97.33
GAZİANTEP BELEDİYE S.K DERNEĞİ
42
52
94
7
MELİKE SAYDAN
1999
74.8
SAKARYA TÜRK TELEKOM SPOR KULÜBÜ
42
50
92
8
MELİKE TOPKAYA
2000
77.92
-
40
43
83
9
ŞEYMA ÇAĞLI
1998
75.85
GAZİANTEP BELEDİYE S.K DERNEĞİ
30
40
70
10
DİLEK AKA
1997
74.73
BURSA İNEGÖL BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
35
0
0
99
FULYA PENEZOĞLU
1997
75.91
ANKARA TUZGÖLÜ SPOR KULÜBÜ
50
64
114