KONYA BÜYÜKLER FERDİ TÜRKİYE HALTER ŞAMPİYONASI
, 26 - 27 Ağustos 2016

Derece
Ad Soyad
Doğum
Yılı
Kilo
İl/Kulüp
Koparma
Toplam
Silkme
Toplam
Toplam
1
AHMET BOZAN
1997
93.5
PAYAS BELEDİYE S.K DERNEĞİ
140
160
300
2
ERTAN MERT
1998
86.5
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ANKARA S.K DERNEĞİ
120
151
271
3
YAŞAR AYDIN
1998
92.2
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ANKARA S.K DERNEĞİ
120
148
268
4
TOLGA BAKICI
2001
85.06
PAYAS BELEDİYE S.K DERNEĞİ
118
147
265
5
YUNUS EMRE YILDIZ
1997
91.6
ASKİ SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
110
140
250
6
YASİN ÇINLAR
1996
92.8
DENİZLİ AKADEMİ S.K DERNEĞİ
105
131
236
7
SALİH MESCİ
1997
85.6
SİVAS SPORCU EĞİTİM MERKEZİ GENÇLİK VE SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
100
120
220
8
CAN TURAN
1998
85.05
-
95
110
205
Derece
Ad Soyad
Doğum
Yılı
Kilo
İl/Kulüp
Koparma
Toplam
Silkme
Toplam
Toplam
1
TURGAY BESLER
1993
83.5
ASKİ SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
150
175
325
2
HAKAN KAPTIKAÇDI
1989
84.2
TARSUS GENÇLİK S.K DERNEĞİ
123
155
278
3
MEHMET MENEVŞE
1997
83.25
TOKAT GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
123
154
277
4
ATALAY GÜZEL
1996
84.9
PAYAS BELEDİYE S.K DERNEĞİ
125
152
277
5
BURHAN SÜNGÜ
1997
78.65
ASKİ SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
128
141
269
Derece
Ad Soyad
Doğum
Yılı
Kilo
İl/Kulüp
Koparma
Toplam
Silkme
Toplam
Toplam
1
CELİL ERDOĞDU
1997
71.15
-
136
161
297
2
SADETTİN GEDİK
1997
74.9
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ANKARA S.K DERNEĞİ
135
150
285
3
YUSUF ŞAHİN
1996
73.4
PAYAS BELEDİYE S.K DERNEĞİ
120
152
272
5
AHMET ÇAĞDAR
1999
72.15
PAYAS BELEDİYE S.K DERNEĞİ
124
145
269
6
HÜSEYİN ÇAKAR
1999
75.1
PAYAS BELEDİYE S.K DERNEĞİ
126
135
261
7
DİLGEŞ KUVANÇ
1999
76.25
-
118
141
259
8
MEHMET YALÇIN
1998
72.4
KONYA SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
115
135
250
9
MUHAMMED ŞEN
1997
76
AYDIN GENÇ EFELER SPOR KULÜBÜ
114
130
244
10
SALİH YARDIMCI
1998
70.8
ŞIRNAK GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
105
115
220
Derece
Ad Soyad
Doğum
Yılı
Kilo
İl/Kulüp
Koparma
Toplam
Silkme
Toplam
Toplam
1
AHMET TURAN OKYAY
1996
68.95
ASKİ SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
130
155
285
2
FERDİ HARDAR
1996
65.45
TOKAT GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
123
147
270
3
HURŞİT ATAK
1991
68.25
PAYAS BELEDİYE S.K DERNEĞİ
120
150
270
4
EMRE BÜYÜKÜNLÜ
1993
66
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ANKARA S.K DERNEĞİ
115
141
256
5
BEKİR GÖKÇE
1996
65.3
TOKAT GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
110
130
240
6
AYVAZ AKDEMİR
1999
65.3
PURSAKLAR BELEDİYESİ SPOR KÜLÜBÜ DERNEĞİ
109
131
240
7
AHMET AMMAR ATEŞOĞLU
1997
67.9
KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE KAĞIT S.K DERNEĞİ
107
130
237
8
UMUT ÇELİK
2000
66.35
İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ
100
120
220
Derece
Ad Soyad
Doğum
Yılı
Kilo
İl/Kulüp
Koparma
Toplam
Silkme
Toplam
Toplam
1
İBRAHİM ÖZBAY
1993
60.95
ERZİNCAN GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
102
125
227
2
BATUHAN SANCAK
2000
61.3
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ANKARA S.K DERNEĞİ
97
123
220
3
GÖKHAN KILIÇ
1988
60.9
ASKİ SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
98
121
219
4
MEHMET BOZAN
1999
60.55
PAYAS BELEDİYE S.K DERNEĞİ
93
116
209
5
ŞEVKET KARDEŞ
1993
61.25
VAN AZİM HALTER İHTİSAS S.K DERNEĞİ
93
113
206
6
NUH MUHAMMED ÖZDEMİR
1993
58.95
DÜZCE GENÇLİK HİZMETLERİ SPOR KULÜBÜ
90
112
202
7
TURAN GÜNGÖR
2002
58.15
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ANKARA S.K DERNEĞİ
91
109
200
8
ÖKKEŞ YILMAZ
1998
61
TOKAT GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
91
107
198
9
EMRAH ÇALIŞKAN
1194
60
-
90
107
197
10
ALİCAN ŞAHİN
2000
60.15
AYDIN GENÇ EFELER SPOR KULÜBÜ
90
106
196
11
SEDAT ASLAN
1999
59.4
ANTALYA MARAŞAL FEVZİ ÇAKMAK SPOR KULÜBÜ
85
100
185
12
KENAN YILMAZ
2001
60.15
YILDIRIM BELEDİYESİ JİMNASTİK S.K DERNEĞİ
78
101
179
13
RAMAZAN GÜLŞEN
1999
57.35
GONCA S.K DERNEĞİ
89
87
176
Derece
Ad Soyad
Doğum
Yılı
Kilo
İl/Kulüp
Koparma
Toplam
Silkme
Toplam
Toplam
1
İSA GÜNGÖR
1998
55.95
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ANKARA S.K DERNEĞİ
104
120
224
2
DOĞAN DÖNEN
2002
54.3
PAYAS BELEDİYE S.K DERNEĞİ
90
110
200
3
OKAN YILMAZ
1994
55.6
ASKİ SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
90
110
200
4
RESUL KARABOĞAZ
1998
55.2
TARSUS GENÇLİK S.K DERNEĞİ
83
103
186
5
MUAMMER ŞAHİN
1994
53.9
-
85
100
185
6
BATUHAN TAŞ
2001
55.55
TUNCEL GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
81
100
181
7
İSMET ALGÜL
1992
53.3
ŞIRNAK GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
70
0
0
Derece
Ad Soyad
Doğum
Yılı
Kilo
İl/Kulüp
Koparma
Toplam
Silkme
Toplam
Toplam
1
İBRAHİM ARAT
1988
98.15
VİRANŞEHİR EĞİTİM GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
150
187
337
2
KADİR AKBULUT
1996
103.2
MAHİR BAŞER ORTAOKULU S.K DERNEĞİ
125
150
275
3
EMRAH DÖKMETAŞ
1993
104.4
ASKİ SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
128
145
273
4
RECEP ARSLAN
1992
100.6
MERZİFON BELEDİYE GENÇLİK S.K DERNEĞİ
116
150
266
5
SİNAN ÇOBAN
1998
102.4
MAHİR BAŞER ORTAOKULU S.K DERNEĞİ
114
150
264
6
KAAN MERT AL
1999
103.5
MAHİR BAŞER ORTAOKULU S.K DERNEĞİ
111
133
244
7
MURAT HIRA
1993
102.55
PAYAS BELEDİYE S.K DERNEĞİ
105
135
240
8
MAHMUT KARAİBİŞ
1997
104
TOKAT GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
108
125
233
9
HALİL İBRAHİM TURAN
1995
101.4
-
100
120
220
Derece
Ad Soyad
Doğum
Yılı
Kilo
İl/Kulüp
Koparma
Toplam
Silkme
Toplam
Toplam
1
RESUL ELVAN
1989
108.9
ASKİ SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
155
190
345
2
FERDİ SEZGİN
1994
113.95
MERZİFON BELEDİYE GENÇLİK S.K DERNEĞİ
130
168
298
3
FURKAN ESKİOĞLU
1996
151.1
-
120
130
250
4
ABDULKADİR İÇEL
1997
109
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ANKARA S.K DERNEĞİ
100
130
230
5
ENES ÖZDEN
2000
106.05
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ANKARA S.K DERNEĞİ
105
115
220
Derece
Ad Soyad
Doğum
Yılı
Kilo
İl/Kulüp
Koparma
Toplam
Silkme
Toplam
Toplam
1
ŞEYMA ÇAĞLI
1998
73.6
GAZİANTEP BELEDİYE S.K DERNEĞİ
60
71
131
2
BESTE ERDOĞAN
1996
70.65
KONYA OLİMPİC SPOR KULÜBÜ
57
73
130
3
DUYGU AYNACI
1996
69.05
-
85
0
0
Derece
Ad Soyad
Doğum
Yılı
Kilo
İl/Kulüp
Koparma
Toplam
Silkme
Toplam
Toplam
1
ZEYNEP ATAKAN
1998
68
ANKARA TUZGÖLÜ SPOR KULÜBÜ
77
100
177
2
MERVE TAMER
1996
65.95
GAZİANTEP BESLEN MAKARNA SPOR KULÜBÜ
71
90
161
Derece
Ad Soyad
Doğum
Yılı
Kilo
İl/Kulüp
Koparma
Toplam
Silkme
Toplam
Toplam
1
MEHTAP KURNAZ
1995
62.2
İSTANBUL AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
78
96
174
2
YASEMİN KESKİN
1998
61.3
ÇAYKUR RİZE GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
73
92
165
3
BÜŞRANUR DALMIZRAK
1998
61.75
ANKARA TUZGÖLÜ SPOR KULÜBÜ
73
85
158
4
İLKNUR AKKÖZ
1993
61.65
GAZİANTEP HALTER İHTİSAS S.K DERNEĞİ
60
75
135
5
SERPİL GEDİK
1997
58.1
ANKARA ŞİMŞEKLER GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
55
72
127
6
SULTAN TOKMAK
1998
59.1
KARAKAYA İLK -ORTA OKULU S.K DERNEĞİ
60
65
125
7
GÜLŞAH ŞİMŞEK
2000
60.8
SAKARYA TÜRK TELEKOM SPOR KULÜBÜ
55
65
120
Derece
Ad Soyad
Doğum
Yılı
Kilo
İl/Kulüp
Koparma
Toplam
Silkme
Toplam
Toplam
1
ELİF ÜNAL
1998
57
ANKARA TUZGÖLÜ SPOR KULÜBÜ
75
91
166
2
CANSUNUR SARIKAYA
1998
53.7
GAZİANTEP HALTER İHTİSAS S.K DERNEĞİ
65
83
148
3
BÜŞRA ÖZDEMİR
1995
57.3
ESKİŞEHİR SAMİ SİPAHİ İ.Ö.O SPOR KULÜBÜ
64
83
147
4
ESMA MUTLU
1997
57.7
KUYULU SEBİL HALTER İHTİSAS S.K DERNEĞİ
65
79
144
5
CANAN ERGÜL
1997
56.4
KIRIKKALE İSTİKLAL İLKÖĞRETİM OKULU GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
58
70
128
6
AYNI ZELİHA KILIÇ
1998
55.6
ULUDAĞ ÇELİK GENÇLİK S.K DERNEĞİ
52
60
112
Derece
Ad Soyad
Doğum
Yılı
Kilo
İl/Kulüp
Koparma
Toplam
Silkme
Toplam
Toplam
1
GAMZEGÜL KIZILDAĞ
1995
52
ADIYAMAN GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
62
83
145
2
FULYA BÜYÜKLEBLEBİ
2000
49.8
İSTANBUL AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
60
75
135
3
MELİKE KOÇ
1999
52.75
DÜZCE AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
57
67
124
4
ELANUR DÜVENCİ
2002
51.7
DÜZCE GENÇLİK HİZMETLERİ SPOR KULÜBÜ
55
67
122
5
NAZMİYE ABCİ
2000
52.05
ISPARTA BELEDİYESİ S.K ARAŞTIRMA VE GELİŞTİRME EĞİTİM MERKEZİ DERNEĞİ
55
60
115
Derece
Ad Soyad
Doğum
Yılı
Kilo
İl/Kulüp
Koparma
Toplam
Silkme
Toplam
Toplam
1
ŞAZİYE ERDOĞAN
1992
46.6
-
65
80
145
2
SONAY GÜNAÇAR
2000
45.5
BALIKESİR BURHANİYE ANADOLU SPOR KULÜBÜ
55
68
123
3
AYŞE ÇAKMAK
2001
47.5
KUYULU SEBİL HALTER İHTİSAS S.K DERNEĞİ
51
60
111
4
TUĞBA GÜÇLÜ
2000
43.6
BALIKESİR BURHANİYE ANADOLU SPOR KULÜBÜ
45
60
105
Derece
Ad Soyad
Doğum
Yılı
Kilo
İl/Kulüp
Koparma
Toplam
Silkme
Toplam
Toplam
1
MELİKE GÜNAL
1998
97.05
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ANKARA S.K DERNEĞİ
75
92
167
2
CAREN AKARSU
1997
98.8
KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE KAĞIT S.K DERNEĞİ
72
89
161
3
TUĞÇE BOYNUEĞRİ
1998
81.1
KAHRAMANKAZAN BELEDİYE S.K DERNEĞİ
70
87
157
4
ELİF OLUŞAN
2000
87.25
BALIKESİR BURHANİYE ANADOLU SPOR KULÜBÜ
57
70
127
5
RABİA ASLI ÇELİK
2002
75.85
ÇAYKUR RİZE GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
60
0
0