RİZE YILDIZLAR KULÜPLER TÜRKİYE ŞAMPİYONASI
, 04 - 07 Haziran 2014

Derece
Ad Soyad
Doğum
Yılı
Kilo
İl/Kulüp
Koparma
Toplam
Silkme
Toplam
Toplam
1
AHMET BOZAN
1997
89.25
PAYAS BELEDİYE S.K DERNEĞİ
136
150
286
2
ONUR ÖZDEMİR
1997
85.8
ANTALYA DENGE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
115
130
245
3
HALİL DÖNDER
1997
85.25
-
88
111
199
4
KAAN MERT AL
1999
85.45
MAHİR BAŞER ORTAOKULU S.K DERNEĞİ
86
101
187
5
ESAT NAŞVAT
1997
92.8
-
75
80
155
6
ENES ÖZDEN
2000
85.3
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ANKARA S.K DERNEĞİ
73
81
154
7
ALİ EROL
1997
88.45
ÇORUM GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
72
79
151
8
FİKRET ERSAN
1997
88.4
-
72
78
150
9
ATAKAN DURSUN
1998
85.4
ANKARA ETLİK İMAM HATİP SPOR KULÜBÜ
68
80
148
10
EYYÜP ÖZ
2000
85.9
PAYAS BELEDİYE S.K DERNEĞİ
51
61
112
99
MUHİTTİN ARSLAN
2000
90.5
BARTIN GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
0
85
0
Derece
Ad Soyad
Doğum
Yılı
Kilo
İl/Kulüp
Koparma
Toplam
Silkme
Toplam
Toplam
1
EMRE TURAN
1997
82.15
-
120
160
280
2
MAHSUM BARTU
1997
77.15
VAN AZİM HALTER İHTİSAS S.K DERNEĞİ
106
133
239
3
ERTAN MERT
1998
79.95
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ANKARA S.K DERNEĞİ
109
125
234
4
YUNUS EMRE YILDIZ
1997
84.2
ASKİ SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
106
125
231
5
MEHMET MENEVŞE
1997
78.65
TOKAT GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
95
113
208
6
ALİ SÜNGÜ
1998
77.1
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ANKARA S.K DERNEĞİ
90
105
195
7
CANER YİĞİT
1997
80.35
-
95
98
193
8
ENES ÇAKIR
1998
80.1
MAHİR BAŞER ORTAOKULU S.K DERNEĞİ
85
100
185
9
HAMZA KEREM CESUR
1997
83.2
SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE S.K DERNEĞİ
80
96
176
10
YAKUP KELEŞ
1997
77.1
KONYA GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
75
98
173
11
SALİH MESCİ
1997
78.6
SİVAS SPORCU EĞİTİM MERKEZİ GENÇLİK VE SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
70
90
160
12
AHMET CAN KOLAY
2000
83.3
ANKARA ETLİK İMAM HATİP SPOR KULÜBÜ
64
75
139
13
OSMAN KARAKOLLUKÇU
1998
84.65
SİVAS SPORCU EĞİTİM MERKEZİ GENÇLİK VE SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
64
60
124
14
YILMAZ ÖZ
1999
80.9
PAYAS BELEDİYE S.K DERNEĞİ
60
60
120
15
BAHATTİN SERİN
2000
80.3
KONYA GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
50
60
110
16
EYÜP H. İBRAHİM LEKESİZ
1998
77.2
GONCA S.K DERNEĞİ
35
50
85
Derece
Ad Soyad
Doğum
Yılı
Kilo
İl/Kulüp
Koparma
Toplam
Silkme
Toplam
Toplam
1
SADRETTİN GEDİK
1997
75.2
-
128
160
288
2
BURAK SÜNGÜ
1997
74
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ANKARA S.K DERNEĞİ
122
130
252
3
AYKUT KAÇAN
1997
72.95
-
115
128
243
4
AHMET ÖZDEMİR
1997
74.85
KUYUCAK PENDİK FEVZİ ÇAKMAK SPOR KULÜBÜ
103
128
231
5
BURHAN SÜNGÜ
1997
69.2
ASKİ SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
98
120
218
6
KÜRŞAT YILDIRIM
1999
69.5
ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE S.K. DERNEĞİ
95
115
210
7
HAKAN BAKICI
1998
69.45
PAYAS BELEDİYE S.K DERNEĞİ
90
116
206
8
SERDAR MERT ÖZSU
1998
72.35
MEVLANA GENÇLİK S.K DERNEĞİ
93
108
201
9
İSMAİL EROL
1997
69.75
ANTALYA DENGE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
90
110
200
10
AHMET KÖSEDAĞ
1998
76.7
AĞRI GENÇLİK SPOR KULUBÜ
95
100
195
11
DOĞAN ÖNER
1997
71.3
-
85
106
191
12
ÇAĞDAŞ SAN
1999
74.9
KAYSERİ ERCİYES GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
85
100
185
13
YUSUF NAYİR
1998
75.6
SİVAS GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
85
95
180
14
YAKUP TELLİ
1998
71.95
KAHRAMANMARAŞ BATIPARK SPOR KULÜBÜ
80
95
175
15
SADİ KARAASLAN
1998
69.4
-
77
93
170
16
UMUTCAN ŞAHİN
1997
69.2
AYDIN DOĞA KÜLTÜR GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
68
92
160
17
YASİN ASAR
1998
74.75
-
73
85
158
18
KADİR KÖK
1999
70.05
-
70
80
150
19
FURKAN KILIÇ
1998
70.15
İSTANBUL PENDİK FEVZİ ÇAKMAK SPOR KULÜBÜ
70
80
150
20
ONUR AKKOÇ
2001
75.15
MAMAK ALTUNYURT MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ GENÇLİK VE S.K
60
90
150
21
ÖMER ÇİNTİMUR
1997
74.8
ERZURUM GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
65
80
145
22
MUSTAFA ÖZDEMİR
1998
73.4
ANKARA GÜVEN SPOR KULÜBÜ
65
75
140
23
FURKAN EKİNCİ
1999
76.55
KONYA ALAADDİN KEYKUBAT SPOR KULÜBÜ
65
75
140
24
HASAN MEMİŞ
2001
74.95
SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE S.K DERNEĞİ
55
70
125
25
DOĞUKAN YILDIZ
2000
73.75
GONCA S.K DERNEĞİ
55
60
115
26
HASAN CAN BURUN
2000
72.5
KONYA HALTER S.K DERNEĞİ
50
63
113
27
EMRE YILMAZ
1998
71.25
GAZİANTEP GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
50
60
110
28
İBRAHİM IŞIK
1997
69.25
ANKARA SİNCAN PERFORMANS SPOR KULÜBÜ
47
57
104
29
FURKAN YILMAZ
2001
72.3
ZEBRANO S.K DERNEĞİ
45
55
100
30
ALPEREN BOYRANUZUN
2000
73
ISPARTA BÖLGESPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
35
45
80
99
MUZAFFER ER
1998
69.5
GAZİANTEP YASA GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
75
0
0
99
VELİ GAFFAR AKBULUT
2001
73.05
ISPARTA BÖLGESPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
45
0
0
99
UFUK ÖZTÜRK
1999
75.65
KAYSERİ ERCİYES GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
60
0
0
Derece
Ad Soyad
Doğum
Yılı
Kilo
İl/Kulüp
Koparma
Toplam
Silkme
Toplam
Toplam
1
CELİL ERDOĞDU
1997
67.9
-
117
139
256
2
EMRAH AYDIN
1997
64.1
ANKARA SİNCAN PERFORMANS SPOR KULÜBÜ
115
138
253
3
MEHMET YALÇIN
1998
67.3
KONYA SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
105
136
241
4
AHMET ÇAĞDAR
1999
66.65
PAYAS BELEDİYE S.K DERNEĞİ
105
135
240
5
ADNAN PEKTAŞ
1997
68.35
AYDIN GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
101
125
226
6
CAN TURAN
1998
68
-
98
125
223
7
MUHAMMET ŞEN
1997
68
AYDIN GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
95
124
219
8
YÜCEL SEZER
1997
65.85
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ANKARA S.K DERNEĞİ
95
107
202
9
BİLAL ERİŞ
1996
66
KONYA YUNAK ŞAMPİYONLAR SPOR KULÜBÜ
92
110
202
10
MUHAMMET SAMİ ÖZKAN
1998
68.9
MEVLANA GENÇLİK S.K DERNEĞİ
91
111
202
11
MUHAMMET HALİL AVCIOĞLU
1998
67.1
KAHRAMANMARAŞ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
90
105
195
12
KAZIM SAMET ÖZKAN
1997
66.1
MEVLANA GENÇLİK S.K DERNEĞİ
93
100
193
13
ALPERCAN DURMAZ
1998
67.1
DÜZCE GENÇLİK HİZMETLERİ SPOR KULÜBÜ
85
108
193
14
MUSTAFA BAYRAK
1997
65.4
KAHRAMANMARAŞ BATIPARK SPOR KULÜBÜ
90
101
191
15
YUSUF ARSLANHAN
1997
65.55
SİVAS GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
88
100
188
16
YUNUS EMRE AK
1999
63.6
-
75
102
177
17
MUHAMMED KIZMAZ
1999
65.8
AĞRI GENÇLİK HİZMETLERİ S.K DERNEĞİ
87
90
177
18
HASAN PEHLİVAN
1998
66.45
MERZİFON BELEDİYE GENÇLİK S.K DERNEĞİ
80
97
177
19
CÜNEYT POLAT
1998
63
ERZURUM GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
78
95
173
20
HALDUN ÇOT
1997
66.1
-
75
95
170
21
SELAHATTİN KOÇ
1999
67.9
ANTALYA MARAŞAL FEVZİ ÇAKMAK SPOR KULÜBÜ
75
95
170
22
MUHARREM GÜNDOĞDU
1998
65.5
İSTANBUL PENDİK FEVZİ ÇAKMAK SPOR KULÜBÜ
80
85
165
23
SÜLEYMAN ÖNALAN
1997
67.05
ANKARA GÜVEN SPOR KULÜBÜ
75
85
160
24
AHMET PEHLİVAN
1998
65.35
MERZİFON BELEDİYE GENÇLİK S.K DERNEĞİ
67
90
157
25
ALPASLAN CAN GÜVEN
2000
65.95
KONYA HALTER S.K DERNEĞİ
70
82
152
26
HASAN ÖZDEMİR
2000
64.05
AĞRI GENÇLİK HİZMETLERİ S.K DERNEĞİ
70
80
150
27
SAMET COŞKUN
2001
64.45
ISPARTA BÖLGESPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
65
85
150
28
AHMET YALÇIN DANACI
1998
65.1
KAYSERİ GENÇLİK HİZMETLERİ SPOR ETKİNLİKLERİ SPOR KULÜBÜ
70
78
148
29
HÜSEYİN ÇAKAR
1999
65.75
PAYAS BELEDİYE S.K DERNEĞİ
66
77
143
30
MEHMET ÖZBEK
1999
63.85
VAN AZİM HALTER İHTİSAS S.K DERNEĞİ
65
76
141
31
AHMET FURKAN BERENT
1998
64.1
VAN AZİM HALTER İHTİSAS S.K DERNEĞİ
60
80
140
32
SİNCAN PERFORMANS
1999
64.1
ANKARA SİNCAN PERFORMANS SPOR KULÜBÜ
61
73
134
33
TAYFUN YİĞİT
1999
65.15
SİVAS SPORCU EĞİTİM MERKEZİ GENÇLİK VE SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
60
70
130
34
HAKAN TOPRAK
1999
67.35
TARSUS GENÇLİK S.K DERNEĞİ
60
70
130
35
İBRAHİM CAKON
1998
67.55
VAN AZİM HALTER İHTİSAS S.K DERNEĞİ
57
70
127
36
MUHAMMET MUSTAFA GEZER
1999
64.05
SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE S.K DERNEĞİ
56
70
126
37
METİN AKAY
1999
66.8
GAZİANTEP GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
56
70
126
38
ONUR TUNÇÖZ
1997
66.8
İSTANBUL PENDİK FEVZİ ÇAKMAK SPOR KULÜBÜ
56
68
124
39
ŞAKİR GÖMLEKÇİ
2001
65
KONYA GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
43
55
98
40
BEKİR SAMET YILMAZ
1997
68.55
ERZİNCAN GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
45
45
90
41
İSMAİL İŞLER
2001
63
ISPARTA BÖLGESPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
35
40
75
99
ZEKİ AÇIKGÖZ
1999
65.45
GAZİANTEP 25 ARALIK GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
0
0
0
99
ABDULHALİM SULAR
2000
65.55
VAN AZİM HALTER İHTİSAS S.K DERNEĞİ
0
0
0
99
ADEM VOLKAN MARANGOZ
1999
65.9
GAZİANTEP YASA GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
49
0
0
99
MUHAMMET ALİ OĞUZ
2000
67.75
UŞAK GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ SPOR KULÜBÜ
30
0
0
99
ABDULKADİR DADAZ
1997
67.95
-
95
0
0
Derece
Ad Soyad
Doğum
Yılı
Kilo
İl/Kulüp
Koparma
Toplam
Silkme
Toplam
Toplam
1
RAMAZAN İLHAN
1998
61.1
ASKİ SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
94
112
206
2
OĞUZHAN ÇİNİ
1998
58.3
MAHİR BAŞER ORTAOKULU S.K DERNEĞİ
95
110
205
3
UĞUR GÜLER
1999
59.9
KONYA YUNAK ŞAMPİYONLAR SPOR KULÜBÜ
93
108
201
4
BURAK EMRE ÇAKIN
1999
60.1
AYDIN GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
83
107
190
5
ÖKKEŞ YILMAZ
1998
59
TOKAT GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
86
98
184
6
MEHMET KARAKAYA
1998
61
-
80
96
176
7
MUHİTTİN MEHRİCİHAN
1998
60.85
-
90
85
175
8
ERTAN TEMİZ
1998
59.75
ANKARA EĞİTİM SANAT SPOR KULÜBÜ
78
85
163
9
BARIŞ GÜNDÜZ
1998
60.85
-
70
85
155
10
SEDAT ASLAN
1999
61.5
ANTALYA MARAŞAL FEVZİ ÇAKMAK SPOR KULÜBÜ
72
83
155
11
CİHAN POLAT
1997
57.8
ERZURUM GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
71
82
153
12
MEHMET AKİF KELEŞ
1999
59.55
İSTANBUL AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
68
85
153
13
ERHAN KIZIL
2000
57.8
SAKARYA GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
65
85
150
14
ALİ YUMUŞAK
1998
60.8
SİVAS GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
70
80
150
15
YUNUS GÜL
1997
61.6
SİVAS SPORCU EĞİTİM MERKEZİ GENÇLİK VE SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
70
80
150
16
KASIM KOÇ
1997
61.3
-
67
80
147
17
MUTLU SARITAŞ
1999
60
MAMAK ALTUNYURT MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ GENÇLİK VE S.K
66
77
143
18
ENGİN TOPGÜL
1997
60.75
-
65
75
140
19
MUHAMMET SEVER
1999
59.2
KONYA YUNAK ŞAMPİYONLAR SPOR KULÜBÜ
63
73
136
20
KEREM CAN YILDIZ
2000
60.95
KONYA GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
60
75
135
21
MÜCAHİT LEVENT
1999
60.6
DÜZCE GENÇLİK HİZMETLERİ SPOR KULÜBÜ
60
70
130
22
YAKUP SEVİŞ
1997
61.1
-
60
70
130
23
ENES İLİKHAN
1997
61.4
-
55
75
130
24
CUMALİ BARLIK
1998
60.8
VAN AZİM HALTER İHTİSAS S.K DERNEĞİ
64
65
129
25
ARAFAT TATLI
1999
59.6
VAN AZİM HALTER İHTİSAS S.K DERNEĞİ
55
72
127
26
ÜMİT ÖZKAN
1997
61.2
TARSUS GENÇLİK S.K DERNEĞİ
56
67
123
27
HÜSEYİN DURSUN
1997
60.05
AĞRI GENÇLİK HİZMETLERİ S.K DERNEĞİ
57
65
122
28
AZİZ PALTA
1999
60.05
GAZİANTEP 25 ARALIK GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
55
66
121
29
FURKAN YALNIZ
1998
60.9
ANKARA SİNCAN PERFORMANS SPOR KULÜBÜ
55
66
121
30
SAMET ÇAKMAK
1997
61.25
ANKARA GÜVEN SPOR KULÜBÜ
55
66
121
31
SABİT ŞENTÜRK
1997
61.4
UŞAK GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ SPOR KULÜBÜ
55
65
120
32
ALİ FURKAN KARALAR
2000
61.6
RİZE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
52
67
119
33
CİHAT BAKİ
1999
60.4
ÇORUM GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
52
65
117
34
A.SELMAN AKYÜZ
1999
60.7
PURSAKLAR BELEDİYESİ SPOR KÜLÜBÜ DERNEĞİ
52
63
115
35
FEVZİ KAPLAN
1997
61.6
GAZİANTEP YASA GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
52
59
111
36
İSMAİL ONUR İRİCİ
1997
59.4
ERZİNCAN GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
52
57
109
37
VELİ YILDIZ
2000
60.6
AYDIN GENÇ EFELER SPOR KULÜBÜ
52
57
109
39
HAKKI BULUT TAŞKIRAN
2001
58.5
AYAZ TAEKWONDO SPOR DERNEĞİ
40
40
80
41
FEVZİ MERT DEMİR
1999
58.75
UŞAK GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ SPOR KULÜBÜ
30
35
65
42
HALİL İBRAHİM KARA
2000
60.55
UŞAK GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ SPOR KULÜBÜ
28
30
58
43
ALİ TÜKENMEZ
2000
57.1
UŞAK GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ SPOR KULÜBÜ
29
26
55
99
SÜLEYMAN ÖĞÜTÇÜ
1999
56.8
-
0
80
0
99
DOĞUKAN APAYDIN
1999
58.9
MERZİFON BELEDİYE GENÇLİK S.K DERNEĞİ
0
0
0
99
SEDAT YÜKSEL
1998
61.25
-
45
0
0
Derece
Ad Soyad
Doğum
Yılı
Kilo
İl/Kulüp
Koparma
Toplam
Silkme
Toplam
Toplam
1
BERKANT YİĞİT
1998
55.35
MAMAK ALTUNYURT MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ GENÇLİK VE S.K
80
100
180
2
SAMET YILMAZ
1997
55.85
-
81
99
180
3
MURAT EKİNEK
1998
55.3
ANTALYA DENGE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
75
93
168
4
MUHARREM CAN TAŞBAŞ
1999
55.2
ÇORUM GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
75
92
167
5
M.FURKAN ÖZBEK
2001
55.9
GONCA S.K DERNEĞİ
74
90
164
6
KADİR AYDOĞDU
1997
54.1
-
75
85
160
7
HALİT CAN BAŞKAYA
1999
51.85
DENİZLİ AKADEMİ S.K DERNEĞİ
70
85
155
8
HASAN BUĞRA DUR
1998
54.9
MEVLANA GENÇLİK S.K DERNEĞİ
70
85
155
9
ABDÜLSAMET TOPAL
1999
54.3
-
66
85
151
10
YAVUZ ÇAMURCUOĞLU
1997
54.2
BARTIN GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
67
80
147
11
HAKAN TURAN
1998
55.7
ANKARA SİNCAN PERFORMANS SPOR KULÜBÜ
63
80
143
12
ABDULBAKİ ÇELİK
1999
51.8
GONCA S.K DERNEĞİ
67
75
142
13
TOLKA BAKICI
2001
54.6
PAYAS BELEDİYE S.K DERNEĞİ
67
73
140
14
HASAN TEPESU
2000
54.4
-
63
75
138
15
MUHAMMET SELİM ÖZTÜRK
1997
55.15
ANKARA EĞİTİM SANAT SPOR KULÜBÜ
64
73
137
16
RAMAZAN BURAK
1999
53.4
AĞRI GENÇLİK HİZMETLERİ S.K DERNEĞİ
65
70
135
17
AHMET ERKAYA
1997
54
KONYA GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
60
75
135
18
ALİ ÇAM
1999
52.55
KAHRAMANMARAŞ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
57
67
124
19
SERKAN KÜMİGEN
2001
54.95
ZEBRANO S.K DERNEĞİ
55
69
124
20
İBRAHİM CANPOLAT
1999
55
PAYAS BELEDİYE S.K DERNEĞİ
57
67
124
21
EREN CAN
2001
50.55
ZEBRANO S.K DERNEĞİ
50
66
116
22
OĞUZHAN AYDIN
2000
54.1
TARSUS GENÇLİK S.K DERNEĞİ
51
65
116
23
AYVAZ AKDEMİR
1999
54.8
PURSAKLAR BELEDİYESİ SPOR KÜLÜBÜ DERNEĞİ
53
60
113
24
ÖMER FARUK AĞAOĞLU
2000
51.3
KONYA YUNAK ŞAMPİYONLAR SPOR KULÜBÜ
48
63
111
25
YUSUF BOZKUŞ
2001
51
AĞRI GENÇLİK HİZMETLERİ S.K DERNEĞİ
50
60
110
26
RECEP SÖYLEMEZ
2000
53.4
KAYSERİ ERCİYES GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
50
60
110
27
SERKAN ÇİÇEK
2002
53.45
VAN AZİM HALTER İHTİSAS S.K DERNEĞİ
50
60
110
28
ABDULLAH EREN
2001
55.05
GAZİANTEP HALTER İHTİSAS S.K DERNEĞİ
50
60
110
29
BAYRAM AKKIL
1999
50.8
ZEBRANO S.K DERNEĞİ
48
60
108
30
TURGAY KÖK
2000
50.1
ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE S.K. DERNEĞİ
45
60
105
31
HALİL İBRAHİM SEVİNDİ
1999
55.6
GAZİANTEP GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
48
57
105
32
MEHMET GÜNDÜZ
2001
53.05
GAZİANTEP HALTER İHTİSAS S.K DERNEĞİ
48
56
104
33
UBEYDULLAH KELOĞLU
2001
52.1
KONYA YUNAK ŞAMPİYONLAR SPOR KULÜBÜ
48
55
103
34
FATİH KAYKAÇ
2001
53.3
ISPARTA BÖLGESPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
35
45
80
35
AHMET YASİN ÖZTÜRK
2001
55.25
ANKARA EĞİTİM SANAT SPOR KULÜBÜ
36
40
76
36
SERHAT ALICI
1997
54.1
VAN AZİM HALTER İHTİSAS S.K DERNEĞİ
35
40
75
37
KORAY ŞEN
2001
54.6
UŞAK GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ SPOR KULÜBÜ
35
40
75
99
İSMAİL YABAN
2000
50.75
KAHRAMANKAZAN BELEDİYE S.K DERNEĞİ
0
0
0
99
ÖZGÜR YALÇIN
2001
52.95
KONYA YUNAK ŞAMPİYONLAR SPOR KULÜBÜ
0
0
0
99
BERKAY SEÇKİN
2000
55
KONYA YUNAK ŞAMPİYONLAR SPOR KULÜBÜ
0
50
0
99
ENGİN SAVAŞ
1998
55.3
AĞRI GENÇLİK SPOR KULUBÜ
75
0
0
Derece
Ad Soyad
Doğum
Yılı
Kilo
İl/Kulüp
Koparma
Toplam
Silkme
Toplam
Toplam
1
İSA GÜNGÖR
1998
49.55
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ANKARA S.K DERNEĞİ
74
92
166
2
RESUL KARABOĞAZ
1998
48.65
TARSUS GENÇLİK S.K DERNEĞİ
70
80
150
3
ÖMER FARUK GÜNEY
1997
49.25
-
65
80
145
4
BATUHAN SANCAK
2000
48.8
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ANKARA S.K DERNEĞİ
64
79
143
5
ALİCAN ŞAHİN
2000
49.65
AYDIN GENÇ EFELER SPOR KULÜBÜ
65
74
139
6
BATU HAN YÜKSEL
1999
47.75
PURSAKLAR BELEDİYESİ SPOR KÜLÜBÜ DERNEĞİ
61
77
138
7
YUSUF GÖÇMENOĞLU
2000
48.75
ASKİ SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
58
78
136
8
YUNUS ÇİÇEK
1998
49.8
AĞRI GENÇLİK HİZMETLERİ S.K DERNEĞİ
63
70
133
9
RAMAZAN GÜLŞEN
1999
46.1
GONCA S.K DERNEĞİ
57
73
130
10
MURAT KARABACAK
1998
46.65
-
60
70
130
11
BURAK CAN EREN
2000
48.45
-
55
70
125
12
İBRAHİM TANRIVERDİ
2001
45.85
ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE S.K. DERNEĞİ
53
65
118
13
MUHAMMET GÜLTEN
2000
47.75
ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE S.K. DERNEĞİ
55
63
118
14
ADEM UZUN
1999
42.15
TOKAT GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
55
62
117
15
CANER TOPTAŞ
2001
42.25
ASKİ SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
56
60
116
16
GÜVEN DEMİR
2000
48.5
AĞRI GENÇLİK SPOR KULUBÜ
55
60
115
17
BURAK TAVLI
2000
45.5
DÜZCE AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
51
60
111
18
MUHAMMET DUMAN
2001
43.95
ANKARA ETLİK İMAM HATİP SPOR KULÜBÜ
48
61
109
19
İBRAHİM DUMAN
39.9
ANKARA ETLİK İMAM HATİP SPOR KULÜBÜ
46
58
104
20
ERKAN KANÖZ
2001
49.05
AYDIN GENÇ EFELER SPOR KULÜBÜ
46
58
104
21
BARIŞ MENSUR
2001
40.75
ÇORUM GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
48
54
102
22
SERCAN ÖZBEK
2001
48.4
ISPARTA BELEDİYESİ S.K ARAŞTIRMA VE GELİŞTİRME EĞİTİM MERKEZİ DERNEĞİ
45
55
100
23
EŞREF YAKUT
2000
49.3
ASKİ SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
45
55
100
24
HALİL İBRAHİM EKELİK
2000
49.4
AĞRI GENÇLİK HİZMETLERİ S.K DERNEĞİ
45
55
100
25
MUHAMMED GÜL
2000
48.6
-
44
55
99
26
AHMET YILMAZ
2000
49.8
AĞRI GENÇLİK HİZMETLERİ S.K DERNEĞİ
43
50
93
27
AHMET YUSUF CAN
2001
45.4
ANKARA EĞİTİM SANAT SPOR KULÜBÜ
40
51
91
28
ALİ AVCI
1999
43.7
-
40
46
86
29
YAŞAR CAN ÖZÇELİK
1999
48.25
KONYA YUNAK ŞAMPİYONLAR SPOR KULÜBÜ
41
45
86
30
HASAN KESEK
2000
40.35
DÜZCE AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
35
50
85
31
YUSUF CAYMAZ
2000
43.15
GAZİANTEP HALTER İHTİSAS S.K DERNEĞİ
35
50
85
32
KUBİLAY UZUNAY
2000
42.75
BARTIN GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
35
48
83
33
MUSTAFA IŞIK
2001
32.5
ISPARTA BELEDİYESİ S.K ARAŞTIRMA VE GELİŞTİRME EĞİTİM MERKEZİ DERNEĞİ
35
40
75
34
BURAKHAN SAĞLAM
2001
45.05
ZEBRANO S.K DERNEĞİ
33
40
73
35
ADEM SÖKMEN
2000
47.5
GAZİANTEP YASA GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
30
37
67
36
MUZAFFER FURKAN DOKUR
49.55
UŞAK GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ SPOR KULÜBÜ
28
30
58
99
BERKAY ŞEKER
2001
32.65
KAHRAMANKAZAN BELEDİYE S.K DERNEĞİ
0
0
0
99
BİLAL YÜCEL
2000
34.7
-
0
0
0
99
RAMAZAN ÇETİN
2000
44.35
-
0
30
0
99
NURETTİN ACAR
2001
44.6
GONCA S.K DERNEĞİ
0
50
0
99
BURAK DURKUN
2000
48.1
0
50
0
99
ESAT TURCAN
1998
48.2
KONYA YUNAK ŞAMPİYONLAR SPOR KULÜBÜ
0
0
0
99
TAHİR UZUNOĞLU
2001
48.85
KAHRAMANKAZAN BELEDİYE S.K DERNEĞİ
0
0
0
99
UMUT ÇELİK
2000
49.8
İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ
54
0
0
Derece
Ad Soyad
Doğum
Yılı
Kilo
İl/Kulüp
Koparma
Toplam
Silkme
Toplam
Toplam
1
ÖMER AÇIKGÖZ
1997
107.65
MAMAK ALTUNYURT MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ GENÇLİK VE S.K
117
140
257
2
ABDULKADİR İÇEL
1997
107.85
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ANKARA S.K DERNEĞİ
108
128
236
3
EMRE YORGANCI
1997
97.45
ANTALYA GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
108
125
233
4
MAHMUT KARAİBİŞ
1997
98.95
TOKAT GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
106
116
222
5
MAHSUN GÜNEŞ
1997
120.15
-
82
110
192
6
EREN OĞUZTEKTEPE
1997
95.8
ASKİ SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
87
104
191
7
İBRAHİM AMBAROĞLU
1997
96.05
-
75
85
160
8
YUSUF ÖZDEMİR
2003
110.05
75
85
160
9
OĞULCAN KÜÇÜKGÜN
1998
98.1
ANKARA SİNCAN PERFORMANS SPOR KULÜBÜ
60
70
130
Derece
Ad Soyad
Doğum
Yılı
Kilo
İl/Kulüp
Koparma
Toplam
Silkme
Toplam
Toplam
1
BÜŞRANUR DALMIZRAK
1998
63.4
ANKARA TUZGÖLÜ SPOR KULÜBÜ
72
80
152
2
SERPİL GEDİK
1997
63.9
ANKARA ŞİMŞEKLER GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
60
73
133
3
SERENAY AYDIN
1997
66.7
-
55
73
128
4
DİLARA DALDABAN
1998
67.05
GAZİANTEP BELEDİYE S.K DERNEĞİ
38
48
86
Derece
Ad Soyad
Doğum
Yılı
Kilo
İl/Kulüp
Koparma
Toplam
Silkme
Toplam
Toplam
1
EMİNE SARITOPRAK
1997
62.15
-
64
83
147
2
SULTAN TOKMAK
1998
60.3
KARAKAYA İLK -ORTA OKULU S.K DERNEĞİ
63
80
143
3
GÜLŞAH ŞİMŞEK
2000
58.05
SAKARYA TÜRK TELEKOM SPOR KULÜBÜ
48
58
106
4
DÖNÜŞ NUR KARABIYIK
1998
61.1
GONCA S.K DERNEĞİ
46
55
101
5
RUKİYE EŞGİN
1997
58.85
ANKARA ŞİMŞEKLER GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
41
52
93
6
NAZLI İREM ÖZER
1998
61.85
GONCA S.K DERNEĞİ
40
50
90
7
SEDA BİLİR
2000
60.5
GAZİANTEP YASA GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
40
45
85
8
SERANUR ÖZOĞLU
1999
59.6
KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE KAĞIT S.K DERNEĞİ
35
45
80
9
GÖNÜL PINAR KARLANGIÇ
1998
59.15
GAZİANTEP BESLEN MAKARNA SPOR KULÜBÜ
30
30
60
Derece
Ad Soyad
Doğum
Yılı
Kilo
İl/Kulüp
Koparma
Toplam
Silkme
Toplam
Toplam
1
ELİF ÜNAL
1998
55.1
ANKARA TUZGÖLÜ SPOR KULÜBÜ
67
75
142
2
ESMA MUTLU
1997
56.75
KUYULU SEBİL HALTER İHTİSAS S.K DERNEĞİ
60
70
130
3
EMİNE AYYILDIZ
2001
57.15
SAKARYA TÜRK TELEKOM SPOR KULÜBÜ
55
65
120
4
BEYZA UKA
1998
53.25
ANTALYA DENGE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
43
57
100
5
BUSE YILDIRIM
1999
55.35
İSTANBUL PENDİK FEVZİ ÇAKMAK SPOR KULÜBÜ
45
55
100
6
MELİKE ÜSTÜNER
2001
53.2
AKŞEHİR ATATÜRK ORTA OKULU SPOR KULUBÜ
35
43
78
7
FADİMANA UYGUN
2000
56.05
-
37
40
77
99
ZEYNEP TOPAL
1998
53.25
-
0
57
0
Derece
Ad Soyad
Doğum
Yılı
Kilo
İl/Kulüp
Koparma
Toplam
Silkme
Toplam
Toplam
1
GAMZE YAYLA
2000
52.75
ANKARA TUZGÖLÜ SPOR KULÜBÜ
66
75
141
2
NURAY LEVENT
2000
52.7
-
59
73
132
3
GİZEM NUR DEMİR
1999
50.6
ANKARA TUZGÖLÜ SPOR KULÜBÜ
57
67
124
4
MELİSA ARSLAN
2000
52
KUYUCAK BELEDİYESİ S.K DERNEĞİ
55
65
120
5
SONGÜL ÖZER
1997
51.75
-
48
55
103
6
AYNI ZELİHA KILIÇ
1998
51.9
ULUDAĞ ÇELİK GENÇLİK S.K DERNEĞİ
40
56
96
7
KÜBRA KARA
2000
50.25
KONYA YUNAK ŞAMPİYONLAR SPOR KULÜBÜ
32
47
79
8
EMİNE PULAT
2001
50.75
İSTANBUL AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
32
43
75
9
ESRA DOĞAN
1999
51.2
GAZİANTEP HALTER İHTİSAS S.K DERNEĞİ
32
38
70
10
İREM ÇELEBİ
2001
52.35
GAZİANTEP YASA GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
26
33
59
99
ELİF ACAR
1998
52.4
KUYUCAK BELEDİYESİ S.K DERNEĞİ
0
75
0
Derece
Ad Soyad
Doğum
Yılı
Kilo
İl/Kulüp
Koparma
Toplam
Silkme
Toplam
Toplam
1
AYŞE DOĞAN
2000
47.05
-
55
65
120
2
SÜMEYYE MERYEM KESİM
2000
47.05
GONCA S.K DERNEĞİ
54
65
119
3
SEDEF OKAN
1997
46.9
KUYULU SEBİL HALTER İHTİSAS S.K DERNEĞİ
52
62
114
4
ZEHRA BİRLİK
2001
47.5
-
48
60
108
5
GÜLNAZ YALNIZ
1998
47.8
-
44
50
94
6
GAMZE SARIASLAN
1998
47.8
-
42
49
91
7
SEDA ÇOLAK
2000
46.8
İSTANBUL PENDİK FEVZİ ÇAKMAK SPOR KULÜBÜ
41
46
87
8
MELİKE KOÇ
1999
47.1
DÜZCE AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
38
46
84
9
DUYGU ALICI
2001
45.9
GAZİANTEP YASA GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
38
45
83
10
NAZMİYE ABCİ
2000
44.45
ISPARTA BELEDİYESİ S.K ARAŞTIRMA VE GELİŞTİRME EĞİTİM MERKEZİ DERNEĞİ
33
41
74
11
HÜSNA MUTLU
2000
46.2
KUYULU SEBİL HALTER İHTİSAS S.K DERNEĞİ
30
40
70
12
KÜBRA DUDAK
1997
46.15
DÜZCE AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
30
38
68
13
AYSU MANTAŞOĞLU
2001
0
ISPARTA BÖLGESPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
31
36
67
14
GÜNYAR ÖZDEMİR
1997
47.55
GAZİANTEP BESLEN MAKARNA SPOR KULÜBÜ
30
35
65
15
GÜLLÜ AKSOY
1999
47.5
GAZİANTEP YASA GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
30
30
60
16
ÖZGE TOSUN
1999
45
TRABZON GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
21
21
42
Derece
Ad Soyad
Doğum
Yılı
Kilo
İl/Kulüp
Koparma
Toplam
Silkme
Toplam
Toplam
1
TUĞÇE İLHAN
2004
43.95
DÜZCE GENÇLİK HİZMETLERİ SPOR KULÜBÜ
45
60
105
2
YEŞİM ARSLAN
1999
43.75
AYDIN NAZİLLİ BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
43
55
98
3
BUSE İLHAN
2001
42.8
CUMAYERİ BELEDİYE SPOR KULÜBÜ
41
52
93
4
AYŞE AFŞAR
1998
43.35
GAZİANTEP BESLEN MAKARNA SPOR KULÜBÜ
41
49
90
5
ÇİĞDEM POLAT
2000
41.1
GONCA S.K DERNEĞİ
33
39
72
6
BURCU ALICI
2001
43.65
GAZİANTEP YASA GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
30
42
72
7
LEYLA ÖZÜDOĞRU
2000
41.6
KUYULU SEBİL HALTER İHTİSAS S.K DERNEĞİ
30
40
70
8
AYŞE ÇAKMAK
2001
37.9
KUYULU SEBİL HALTER İHTİSAS S.K DERNEĞİ
30
38
68
9
BÜŞRA ÜSTÜNER
2000
42.45
KONYA YUNAK ŞAMPİYONLAR SPOR KULÜBÜ
30
35
65
10
SEVİNÇ SELÇUK
2001
37
GAZİANTEP BESLEN MAKARNA SPOR KULÜBÜ
30
34
64
11
AYŞE NARİN
2000
40.8
ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE S.K. DERNEĞİ
25
35
60
12
MERVE NUR DALDAL
2001
31.95
ISPARTA BÖLGESPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
23
25
48
99
EZGİ YALABIK
2001
35.7
UŞAK GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ SPOR KULÜBÜ
0
0
0
99
AYŞE NUR ÖZTÜRK
2001
42.25
ISPARTA BÖLGESPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
0
30
0
Derece
Ad Soyad
Doğum
Yılı
Kilo
İl/Kulüp
Koparma
Toplam
Silkme
Toplam
Toplam
1
HİLAL DÖNMEZ
1998
91.45
GONCA S.K DERNEĞİ
65
95
160
2
İKLİMA KÜÇÜKKARA
1997
89.55
ANKARA GÖLBAŞI BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
66
83
149
3
GÜLSÜM YAVUZ
1997
89.5
ANKARA TUZGÖLÜ SPOR KULÜBÜ
55
87
142
4
SELİNAY ALTUM
1998
72.35
KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE KAĞIT S.K DERNEĞİ
60
75
135
5
FULYA PEKMEZOĞLU
1997
77.6
ANKARA TUZGÖLÜ SPOR KULÜBÜ
57
70
127
6
MERVE DEMİR
1998
94.5
-
53
58
111
7
HATİCE FIRAT
1998
96.5
GAZİANTEP BELEDİYE S.K DERNEĞİ
50
55
105
8
CAREN AKARSU
1997
95.35
KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE KAĞIT S.K DERNEĞİ
50
50
100
9
MELİKE SAYDAN
1999
77.3
SAKARYA TÜRK TELEKOM SPOR KULÜBÜ
35
50
85
10
RABİA DANIR
2000
72.3
ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE S.K. DERNEĞİ
35
45
80
11
CEREN ÇALTEPE
1997
73.95
TRABZON GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
38
40
78
12
ŞEYMA ÇAYLI
1998
77.3
GAZİANTEP BESLEN MAKARNA SPOR KULÜBÜ
35
40
75
13
KEZBAN YAMAN
2000
73.05
İSTANBUL PENDİK FEVZİ ÇAKMAK SPOR KULÜBÜ
30
40
70
14
GÜLBEN SEVİNÇ
2000
84.85
DÜZCE AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
25
33
58
15
CEYDA ÖZÇELİK
1999
71.6
TRABZON GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
23
33
56
16
SAİME TAŞ
2001
84.95
GAZİANTEP YASA GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
21
30
51
17
CANSU GEREZ
2000
107.5
GAZİANTEP YASA GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
21
30
51
99
FATMANUR AKGÜN
2000
88.05
UŞAK GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ SPOR KULÜBÜ
30
0
0