ISPARTA GENÇLER KULÜPLER TÜRKİYE ŞAMPİYONASI
, 08 - 11 Mayıs 2014

Derece
Ad Soyad
Doğum
Yılı
Kilo
İl/Kulüp
Koparma
Toplam
Silkme
Toplam
Toplam
1
HALİL İBRAHİM TURAN
1995
93
-
135
168
303
2
AHMET BOZAN
1997
87.06
PAYAS BELEDİYE S.K DERNEĞİ
138
160
298
3
OĞUZHAN KIZILKAYA
1996
90.38
VİRANŞEHİR EĞİTİM GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
120
145
265
4
YUNUS EMRE YILDIZ
1997
86.62
ASKİ SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
109
128
237
5
MUHAMMET MUSA ÇELİK
1996
89.68
-
110
127
237
6
MUSTAFA ÖZKAN
1996
85.16
-
100
120
220
7
ERTUĞRUL İLHAN
1996
87.66
-
95
117
212
8
AYTEKİN ŞAHİN
1995
85.34
-
96
115
211
9
MEHMET ALİ İZGİ
1996
85.1
KAYSERİ ERCİYES GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
80
110
190
10
KAAN MERT AL
1999
85.82
MAHİR BAŞER ORTAOKULU S.K DERNEĞİ
85
105
190
11
HALİL DÖNDER
1997
85.02
-
87
100
187
12
YUSUF MEMİŞ
1996
92.46
BURSA İNEGÖL BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
86
99
185
13
ÖMER KURUÇAY
1996
88.72
KAHRAMANKAZAN BELEDİYE S.K DERNEĞİ
80
90
170
14
İBRAHİM AMBAROĞLU
1997
92.74
-
75
87
162
Derece
Ad Soyad
Doğum
Yılı
Kilo
İl/Kulüp
Koparma
Toplam
Silkme
Toplam
Toplam
1
EMRE TURAN
1997
81.08
-
126
163
289
2
YASİN ÇINLAR
1996
83.52
DENİZLİ AKADEMİ S.K DERNEĞİ
115
150
265
3
EMRE ERYİĞİT
1994
81.46
SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE S.K DERNEĞİ
114
135
249
4
ALİ SÜNGÜ
1998
77.78
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ANKARA S.K DERNEĞİ
96
116
212
5
MUHAMMET KADİR ŞAHİN
1996
77.08
PAYAS BELEDİYE S.K DERNEĞİ
98
113
211
6
SAMET İNAN
2000
81.02
MALATYA GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
95
106
201
7
EMİR SULTAN KAZANCI
1996
74.44
-
90
110
200
8
OKTAY SEZGİN
1997
81.04
DÜZCE GENÇLİK HİZMETLERİ SPOR KULÜBÜ
87
107
194
9
MEHMET MENEVŞE
1997
77.08
TOKAT GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
90
102
192
10
CANER YİĞİT
1997
80.14
-
91
101
192
11
MUHAMMET ÇOKGEZER
1997
79.62
KAHRAMANMARAŞ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
80
100
180
12
ÇAĞDAŞ SAN
1999
77.6
KAYSERİ ERCİYES GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
81
96
177
13
SALİH MESCİ
1997
78.72
SİVAS SPORCU EĞİTİM MERKEZİ GENÇLİK VE SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
76
95
171
14
H.KEREM CESUR
1997
83.64
-
76
95
171
15
EYÜP H. İBRAHİM LEKESİZ
1998
77.02
GONCA S.K DERNEĞİ
32
42
74
99
MEHMET ONUR PEKER
1996
77.36
-
55
0
0
99
ONUR ÖZDEMİR
1997
84.04
ANTALYA DENGE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
0
140
0
99
MURAT YAZLIK
1994
84.98
TARSUS GENÇLİK S.K DERNEĞİ
0
130
0
Derece
Ad Soyad
Doğum
Yılı
Kilo
İl/Kulüp
Koparma
Toplam
Silkme
Toplam
Toplam
1
ABDULMUTTALİP DÖKMETAŞ
1996
76.4
ASKİ SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
125
140
265
2
YUNUS EMRE DUMAN
1995
74.76
-
117
135
252
3
YUSUF GÜVENÇ
1996
76
-
113
129
242
4
EBUBEKİR KEKEÇ
1996
74.9
ÇORUM BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
112
128
240
5
FATİH MAZLUM
1995
75.6
GAZİANTEP HALTER İHTİSAS S.K DERNEĞİ
110
127
237
6
ERTAN MERT
1998
76.42
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ANKARA S.K DERNEĞİ
108
125
233
7
ATALAY GÜZEL
1996
75.1
PAYAS BELEDİYE S.K DERNEĞİ
111
120
231
8
HASAN HÜSEYİN AKYOL
1996
69.52
100
121
221
9
ALİ OSMAN GÖKMEN
1995
69.14
ISPARTA BÖLGESPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
100
120
220
10
CAN TURAN
1998
69.46
-
100
120
220
11
SERHAT ESER
1996
71.62
KAHRAMANMARAŞ BATIPARK SPOR KULÜBÜ
100
120
220
12
HAKAN BAKICI
1998
69.06
PAYAS BELEDİYE S.K DERNEĞİ
96
120
216
13
İSMAİL EROL
1997
69.4
ANTALYA DENGE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
95
115
210
14
MUHAMMED ŞEN
1997
69.54
AYDIN GENÇ EFELER SPOR KULÜBÜ
92
115
207
15
ÖZKAN ŞAHİN
1996
69.22
-
90
110
200
16
NEJAT TEKE
1996
74.7
KAHRAMANKAZAN BELEDİYE S.K DERNEĞİ
90
110
200
17
NECİP FAZIL GELİR
1995
70.44
-
85
110
195
18
AHMET KÖSEDAĞ
1998
74.72
AĞRI GENÇLİK SPOR KULUBÜ
90
105
195
19
KASIM KAYA
1996
70.26
KAHRAMANKAZAN BELEDİYE S.K DERNEĞİ
90
100
190
20
MÜCAHİT ÖLÇER
1998
69.02
-
85
100
185
21
ALİ EREN DİKMEN
2000
69.84
MAHİR BAŞER ORTAOKULU S.K DERNEĞİ
75
102
177
22
DOĞAN ÖNER
1997
71.48
-
80
97
177
23
M.İSMAİL YILDIRIMER
1996
69.74
-
75
100
175
24
YUSUF NAYİR
1998
73.38
SİVAS GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
85
90
175
25
HAFZULLAH YETİK
1997
69.16
ŞIRNAK GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
80
90
170
26
SERDAR MERT ÖZSU
1998
72.84
MEVLANA GENÇLİK S.K DERNEĞİ
75
95
170
27
VAHAP BAL
1994
74.86
GONCA S.K DERNEĞİ
75
80
155
28
RAMAZAN GELEN
1999
69.3
ANTALYA DENGE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
72
75
147
29
BATUHAN İYİBİLER
1996
74.28
AYDIN GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
65
81
146
30
YASİN ASAR
1998
73.18
-
65
80
145
31
MUZAFFER ER
1998
72.18
GAZİANTEP YASA GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
62
73
135
32
METİN AKAY
1999
71.14
GAZİANTEP GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
50
75
125
33
NURİ CAN POLAT
74.48
ANTALYA GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
55
65
120
34
HASAN MEMİŞ
2001
74.54
SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE S.K DERNEĞİ
52
65
117
35
OĞUZHAN GERGİN
1998
73.78
BURSA İNEGÖL BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
55
60
115
36
VELİ AKBULUT
2001
73.16
ISPARTA BÖLGESPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
45
50
95
99
ÖMER ÇİNTİMAR
1997
74.7
ERZURUM GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
0
80
0
99
ONUR AKKOÇ
2001
75.2
MAMAK ALTUNYURT MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ GENÇLİK VE S.K
0
90
0
Derece
Ad Soyad
Doğum
Yılı
Kilo
İl/Kulüp
Koparma
Toplam
Silkme
Toplam
Toplam
1
CELİL ERDOĞDU
1997
68
-
112
136
248
2
AHMET ÇAĞDAR
1999
63.44
PAYAS BELEDİYE S.K DERNEĞİ
111
136
247
3
YUSUF ŞAHİN
1996
68.56
PAYAS BELEDİYE S.K DERNEĞİ
105
137
242
5
B.NEZİH CEYLAN
1996
66.1
SİVAS SPORCU EĞİTİM MERKEZİ GENÇLİK VE SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
113
127
240
6
MEHMET YALÇIN
1998
67.52
KONYA SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
107
131
238
7
ADNAN NADİR PEKTAŞ
1997
68.16
-
102
120
222
8
YUNUS ŞEKER
1996
65.86
KAHRAMANMARAŞ BATIPARK SPOR KULÜBÜ
95
125
220
10
ABDULLAH YER
1996
68.74
ERZURUM GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
98
114
212
11
ABDULKADİR DADAZ
1997
68.56
-
95
115
210
12
ADEM YAVUZ AKDEMİR
1994
66.08
ERZİNCAN GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
98
110
208
13
M.HALİL AVCIOĞLU
1998
66.2
KAHRAMANMARAŞ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
92
110
202
14
UMUT CAN KARAKAYA
1996
67.94
KAHRAMANKAZAN BELEDİYE S.K DERNEĞİ
92
110
202
15
ERBİL KAYRA
1996
67.78
-
90
111
201
16
YÜCEL SEZER
1997
65.88
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ANKARA S.K DERNEĞİ
90
107
197
17
KAZIM SAMET ÖZKAN
1997
64.16
MEVLANA GENÇLİK S.K DERNEĞİ
90
103
193
18
MUHAMMET SAMİ ÖZKAN
1998
68.26
MEVLANA GENÇLİK S.K DERNEĞİ
90
103
193
19
AYKUT KAÇAN
1997
68.8
-
89
100
189
20
YUNUS EMRE AK
1999
63.02
-
80
107
187
21
VAKKAS KUTLU
1996
65.34
KAHRAMANKAZAN BELEDİYE S.K DERNEĞİ
88
95
183
22
YUSUF ARSLANHAN
1997
65.12
SİVAS GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
80
98
178
23
HASAN PEHLİVAN
1998
65.78
MERZİFON BELEDİYE GENÇLİK S.K DERNEĞİ
80
95
175
24
MUHAMMED KIZMAZ
1999
62.64
AĞRI GENÇLİK HİZMETLERİ S.K DERNEĞİ
75
90
165
25
EBUBEKİR ÖZTÜRK
1995
66.02
ERZİNCAN GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
75
90
165
26
HALDUN ÇOT
1997
66.18
-
75
90
165
27
CÜNEYT POLAT
1998
62.7
ERZURUM GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
75
88
163
28
SELAHATTİN KOÇ
1999
67.18
ANTALYA MARAŞAL FEVZİ ÇAKMAK SPOR KULÜBÜ
68
95
163
29
AHMET B.PEHLİVAN
1998
64.46
MERZİFON BELEDİYE GENÇLİK S.K DERNEĞİ
70
92
162
30
KASIM KOÇ
1997
63.18
-
75
85
160
31
BARIŞ GÜNDÜZ
1998
63.45
-
75
85
160
32
UMUTCAN ŞAHİN
1997
66.9
AYDIN DOĞA KÜLTÜR GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
68
90
158
33
DİLGEÇ KUVANÇ
1999
65.3
ANTALYA GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
70
85
155
34
SALİH YARDIMCI
1998
67.96
ŞIRNAK GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
70
85
155
35
SAMET COŞKUN
2001
63.92
ISPARTA BÖLGESPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
68
85
153
36
KADİR KÖK
1999
68.78
-
68
85
153
37
HÜSEYİN AK
1997
68.06
-
69
80
149
38
İSMAİL CALP
1994
65.82
BURSA GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
68
70
138
39
MUSTAFA ÇELİK
1999
67.12
MAHİR BAŞER ORTAOKULU S.K DERNEĞİ
60
75
135
40
ZEKİ AÇIKGÖZ
1999
65.92
GAZİANTEP 25 ARALIK GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
50
60
110
41
FEVZİ KAPLAN
1997
64.6
GAZİANTEP YASA GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
53
55
108
42
ADEM VOLKAN MARANGOZ
1999
65.88
GAZİANTEP YASA GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
45
60
105
43
CİHAT ÖTÜN
1997
64.1
ŞIRNAK GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
50
50
100
99
SERDAL KAVAK
1996
67.88
TARSUS GENÇLİK S.K DERNEĞİ
97
0
0
Derece
Ad Soyad
Doğum
Yılı
Kilo
İl/Kulüp
Koparma
Toplam
Silkme
Toplam
Toplam
1
EMRAH AYDIN
1997
61.64
ANKARA SİNCAN PERFORMANS SPOR KULÜBÜ
101
130
231
2
AHMET TURAN OKYAY
1996
60.82
ASKİ SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
107
123
230
3
FERDİ HARDAL
1996
61.3
-
103
120
223
4
BEKİR GÖKÇE
1996
61.62
TOKAT GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
101
120
221
5
OĞUZHAN ÇİNİ
1998
59.9
MAHİR BAŞER ORTAOKULU S.K DERNEĞİ
95
110
205
6
EMRE YILMAZ
1998
61.8
GAZİANTEP GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
90
110
200
7
UĞUR GÜLER
1999
59.62
KONYA YUNAK ŞAMPİYONLAR SPOR KULÜBÜ
88
105
193
8
BURAK EMRE ÇAKIN
1999
61.22
AYDIN GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
86
107
193
9
FERHAT ALİ YAZICI
1999
60.8
İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ
86
100
186
10
EMRAH DALKIÇ
1997
61.8
-
82
100
182
11
ÖKKEŞ NAİM
1996
60.86
-
75
102
177
12
MEHMET IŞIK
1998
61.48
DÜZCE GENÇLİK HİZMETLERİ SPOR KULÜBÜ
81
95
176
13
HALİL KURTÇU
1995
60.06
MERZİFON BELEDİYE GENÇLİK S.K DERNEĞİ
76
95
171
14
MUSTAFA KÖSE
1996
60.88
ERZİNCAN GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
80
90
170
15
MUHAMMED FURKAN ÖZBEK
2001
59.2
-
71
95
166
16
MUHİTTİN MEHRİCİHAN
1998
60.72
-
77
88
165
17
ENGİN SAVAŞ
1998
59
AĞRI GENÇLİK SPOR KULUBÜ
70
90
160
18
ERTAN TEMİZ
1998
58.76
ANKARA EĞİTİM SANAT SPOR KULÜBÜ
76
82
158
19
CİHAN POLAT
1997
57.98
ERZURUM GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
70
85
155
20
HASAN ÖZDEMİR
2000
61.82
AĞRI GENÇLİK HİZMETLERİ S.K DERNEĞİ
75
80
155
21
HASAN BUĞRA DUR
1998
56.24
MEVLANA GENÇLİK S.K DERNEĞİ
74
80
154
22
SÜLEYMAN ÖĞÜTÇÜ
1999
56.96
-
70
83
153
23
M.AKİF KELEŞ
1999
58.56
ERZİNCAN GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
68
83
151
24
SEDAT ASLAN
1999
61.36
ANTALYA MARAŞAL FEVZİ ÇAKMAK SPOR KULÜBÜ
70
80
150
25
YUNUS GÜL
1997
61.68
SİVAS SPORCU EĞİTİM MERKEZİ GENÇLİK VE SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
70
80
150
26
ENGİN TOPGÜL
1997
59.86
-
68
80
148
27
MUTLU SARITAŞ
1999
58
MAMAK ALTUNYURT MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ GENÇLİK VE S.K
67
80
147
28
MUHARREM CAN TAŞBAŞ
1999
58.08
ÇORUM GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
70
75
145
29
HÜSEYİN YİĞİT
1998
61.24
DÜZCE AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
60
81
141
30
AHMET YALÇIN DANACI
1998
61.82
KAYSERİ GENÇLİK HİZMETLERİ SPOR ETKİNLİKLERİ SPOR KULÜBÜ
65
75
140
31
ENES İLİKHAN
1997
60.92
-
64
75
139
32
ÖMER OSMAN ŞAHİN
1997
60.1
ÇORUM BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
55
80
135
33
HAKAN YARDIMCI
1996
60.8
ŞIRNAK GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
64
70
134
34
M.MUSTAFA GEZER
1999
61
-
55
70
125
35
SABİT ŞENTÜRK
1997
60
UŞAK GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ SPOR KULÜBÜ
50
65
115
36
FURKAN CAMİÇİ
1996
61.9
ÇORUM BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
50
60
110
37
ALİ FURKAN KARALAR
2000
60.82
RİZE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
50
58
108
38
CİHAT BAKİ
1999
59.52
ÇORUM GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
45
60
105
39
KORAY AKINCI
1997
61.68
ANTALYA GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
45
55
100
99
FEVZİ MERT DEMİR
1999
58.44
UŞAK GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ SPOR KULÜBÜ
26
0
0
99
METEHAN AKDAĞ
1997
59.2
ANTALYA GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
0
65
0
99
AZİZ PALTA
1999
60.24
GAZİANTEP 25 ARALIK GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
0
0
0
99
MUHAMMED SEVER
1999
60.46
KONYA YUNAK ŞAMPİYONLAR SPOR KULÜBÜ
0
0
0
99
YAKUP SEVİŞ
1997
61.58
-
0
70
0
99
ÜNAL KARTAL
1994
61.92
-
103
0
0
Derece
Ad Soyad
Doğum
Yılı
Kilo
İl/Kulüp
Koparma
Toplam
Silkme
Toplam
Toplam
1
FURKAN GÖVDELİ
1994
55.54
-
93
120
213
2
RAMAZAN İLHAN
1998
56
ASKİ SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
91
115
206
3
EMRAH ÇALIŞKAN
1194
55.66
-
95
110
205
4
RAMAZAN KARA
1999
55.58
YILDIRIM BELEDİYESİ JİMNASTİK S.K DERNEĞİ
83
113
196
5
A.EREN KARABACAK
1994
55.6
ERZURUM GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
86
110
196
6
ÖKKEŞ YILMAZ
1998
55.58
TOKAT GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
83
106
189
7
BERKANT YİĞİT
1998
54.66
MAMAK ALTUNYURT MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ GENÇLİK VE S.K
80
100
180
8
DEVRAN KAYRA
2000
54.9
ANTALYA DENGE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
73
100
173
9
İSA GÜNGÖR
1998
52.3
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ANKARA S.K DERNEĞİ
78
88
166
10
HALİT CAN BAŞKAYA
1999
54
DENİZLİ AKADEMİ S.K DERNEĞİ
75
90
165
11
ADEM IŞIK
1996
55.02
BURSA İNEGÖL BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
75
85
160
12
ÖMER ŞİMŞEK
1996
45
-
66
91
157
13
ÖMER FARUK GÜNEY
1997
52.9
-
70
85
155
14
ERHAN KIZIL
2000
55.18
SAKARYA GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
70
85
155
15
RESUL KARABOĞAZ
1998
51.92
TARSUS GENÇLİK S.K DERNEĞİ
69
82
151
16
MURAT EKİNEK
1998
55.22
ANTALYA DENGE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
68
81
149
17
ABDÜLSAMET TOPAL
1999
54.22
-
64
84
148
18
TOLGA BAKICI
2001
54.46
PAYAS BELEDİYE S.K DERNEĞİ
69
79
148
19
HAKAN TURAN
1998
55.34
ANKARA SİNCAN PERFORMANS SPOR KULÜBÜ
65
76
141
20
ABDULBAKİ ÇELİK
1999
52.78
GONCA S.K DERNEĞİ
65
75
140
21
YUNUS ÇİÇEK
1998
52.91
AĞRI GENÇLİK HİZMETLERİ S.K DERNEĞİ
60
75
135
22
M.SALİM ÖZTÜRK
1997
55.02
ANKARA EĞİTİM SANAT SPOR KULÜBÜ
62
71
133
23
ALİCAN ŞAHİN
2000
51.31
AYDIN GENÇ EFELER SPOR KULÜBÜ
60
71
131
24
MURAT KARABACAK
1998
47.63
-
60
67
127
25
RAMAZAN GÜLŞEN
1999
45.95
GONCA S.K DERNEĞİ
55
65
120
26
ADEM ELÇEOĞLU
1999
50.24
ANTALYA GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
50
67
117
27
FEHMİ IŞIK
1999
54.99
-
50
67
117
28
BURAK TAVLI
2000
44.62
DÜZCE AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
46
60
106
29
BARIŞ MENSUR
2001
41.08
ÇORUM GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
48
54
102
30
RECEP SARIÇAM
1999
41.1
BURSA GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
42
53
95
31
SERCAN ÖZBEK
2001
47.15
ISPARTA BELEDİYESİ S.K ARAŞTIRMA VE GELİŞTİRME EĞİTİM MERKEZİ DERNEĞİ
40
50
90
32
HALİL İBRAHİM SEVİNDİ
1999
55.49
GAZİANTEP GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
40
50
90
33
ALİ AVCI
1999
42.42
-
35
42
77
34
HASAN KESER
2000
39.5
DÜZCE AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
30
45
75
35
MUSTAFA IŞIK
2001
31.72
ISPARTA BELEDİYESİ S.K ARAŞTIRMA VE GELİŞTİRME EĞİTİM MERKEZİ DERNEĞİ
33
40
73
36
MUZAFFER FURKAN DOKUR
49.06
UŞAK GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ SPOR KULÜBÜ
27
28
55
99
SAMET ORHAN
1999
41.05
UŞAK GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ SPOR KULÜBÜ
0
26
0
99
BURAK CAN EREN
2000
47.22
-
0
0
0
99
ERCAN ÇELİKEL
2000
49.35
KONYA YUNAK ŞAMPİYONLAR SPOR KULÜBÜ
0
0
0
99
HAKKI BULUT TAŞKIRAN
2001
55.42
AYAZ TAEKWONDO SPOR DERNEĞİ
35
0
0
99
MEHMET NURİ ARSLAN
1998
55.96
ŞIRNAK GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
0
0
0
Derece
Ad Soyad
Doğum
Yılı
Kilo
İl/Kulüp
Koparma
Toplam
Silkme
Toplam
Toplam
1
KADİR AKBULUT
1996
102.72
MAHİR BAŞER ORTAOKULU S.K DERNEĞİ
111
135
246
2
ABDULKADİR İÇEL
1997
104.12
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ANKARA S.K DERNEĞİ
112
121
233
3
MAHMUT KARAİBİŞ
1997
98.76
TOKAT GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
100
121
221
4
EMRE YORGANCI
1997
95.52
ANTALYA GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
105
115
220
5
GÖKHAN AKTAŞ
1996
97.02
-
95
105
200
6
KAAN GÜRLEK
1995
99.2
SİVAS SPORCU EĞİTİM MERKEZİ GENÇLİK VE SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
90
95
185
7
OĞULCAN KÜÇÜKGÜN
1998
100.16
ANKARA SİNCAN PERFORMANS SPOR KULÜBÜ
60
71
131
8
FETHULLAH KUŞAT
1996
94.04
KAHRAMANMARAŞ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
0
105
105
99
ÖMER AÇIKGÖZ
1997
104.04
MAMAK ALTUNYURT MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ GENÇLİK VE S.K
115
0
0
Derece
Ad Soyad
Doğum
Yılı
Kilo
İl/Kulüp
Koparma
Toplam
Silkme
Toplam
Toplam
1
BESTAMİ BAŞTUĞ
1995
110.76
PAYAS BELEDİYE S.K DERNEĞİ
118
160
278
2
HALİL ER
1994
116.56
SİVAS SPORCU EĞİTİM MERKEZİ GENÇLİK VE SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
126
140
266
3
FURKAN ESKİOĞLU
1996
150.52
-
115
130
245
4
ALİ GÜRTUNCA
1998
110.16
BURSA GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
62
70
132
5
ABDÜLKADİR ÇETİNTAŞ
2000
150
-
58
71
129
6
AKIN ATAŞ
1999
105.58
KARAKAYA İLK -ORTA OKULU S.K DERNEĞİ
55
72
127
99
MAHSUN GÜNEŞ
1997
120.94
-
81
0
0
Derece
Ad Soyad
Doğum
Yılı
Kilo
İl/Kulüp
Koparma
Toplam
Silkme
Toplam
Toplam
1
YASEMİN ATAÇ
1995
71.95
ANKARA GÜVEN SPOR KULÜBÜ
70
95
165
2
AYCAN KARAYEL
1995
73.46
SAKARYA TÜRK TELEKOM SPOR KULÜBÜ
59
70
129
3
FULYA DENEZOĞLU
1997
74.83
ANKARA TUZGÖLÜ SPOR KULÜBÜ
57
68
125
Derece
Ad Soyad
Doğum
Yılı
Kilo
İl/Kulüp
Koparma
Toplam
Silkme
Toplam
Toplam
1
HATİCE DEMİREL
1994
66.42
-
78
101
179
2
ZEYNEP ATAKAN
1998
65.45
ANKARA TUZGÖLÜ SPOR KULÜBÜ
76
101
177
3
DUYGU AYNACI
1996
65.59
-
80
91
171
4
EMİNE SARITOPRAK
1997
63.07
-
62
80
142
5
SEDA AKLAR
1997
63.22
BURSA İNEGÖL BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
54
60
114
6
DÖNUŞNUR KARABIYIK
1998
63.44
GONCA S.K DERNEĞİ
45
47
92
7
ELİF EBRAR GEZER
1996
63.54
SAKARYA TÜRK TELEKOM SPOR KULÜBÜ
42
40
82
8
DİLARA DALDABAN
1998
67.11
GAZİANTEP BELEDİYE S.K DERNEĞİ
35
45
80
9
EBRU ÜNAL
1994
66.44
21
25
46
Derece
Ad Soyad
Doğum
Yılı
Kilo
İl/Kulüp
Koparma
Toplam
Silkme
Toplam
Toplam
1
NESLİHAN OKUMUŞ
1994
61.24
KUYULU SEBİL HALTER İHTİSAS S.K DERNEĞİ
90
110
200
2
MEHTAP KURNAZ
1995
61.51
İSTANBUL AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
80
100
180
3
MERVE TAMER
1996
62.74
GAZİANTEP BESLEN MAKARNA SPOR KULÜBÜ
69
83
152
4
BÜŞRANUR DALMIZRAK
1998
61.31
ANKARA TUZGÖLÜ SPOR KULÜBÜ
70
81
151
5
SULTAN TOKMAK
1998
59.75
KARAKAYA İLK -ORTA OKULU S.K DERNEĞİ
69
79
148
6
ÇİĞDEM KARATAŞ
1996
60.02
SAKARYA TÜRK TELEKOM SPOR KULÜBÜ
55
70
125
7
SEDA BİLİR
2000
60.98
GAZİANTEP YASA GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
36
51
87
8
ESRA TANDOĞAN
1996
59.71
ESKİŞEHİR SAMİ SİPAHİ İ.Ö.O SPOR KULÜBÜ
32
40
72
9
ARZU ACAR
1998
58.59
KIRIKKALE İSTİKLAL İLKÖĞRETİM OKULU GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
30
30
60
10
DEMET ŞAHİN
1998
59.93
KIRIKKALE İSTİKLAL İLKÖĞRETİM OKULU GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
25
35
60
99
ŞEYDANUR SAY
1998
61.09
SİVAS TÜRK TELEKOM
0
0
0
99
SERPİL GEDİK
1997
62.14
ANKARA ŞİMŞEKLER GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
0
78
0
Derece
Ad Soyad
Doğum
Yılı
Kilo
İl/Kulüp
Koparma
Toplam
Silkme
Toplam
Toplam
1
YASEMİN KESKİN
1998
57.98
ÇAYKUR RİZE GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
73
90
163
2
SAFİYE ŞIVGIN
1996
57.73
İSTANBUL AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
68
88
156
3
BÜŞRA ÖZDEMİR
1995
54.96
ESKİŞEHİR SAMİ SİPAHİ İ.Ö.O SPOR KULÜBÜ
66
81
147
4
GÜLLÜ KUTLU
1994
54.71
-
65
75
140
5
ESMA MUTLU
1997
57.44
KUYULU SEBİL HALTER İHTİSAS S.K DERNEĞİ
58
73
131
6
ÜMRAN ÖZKAN
1994
57.88
ISPARTA BÖLGESPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
58
70
128
7
EMİNE AYYILDIZ
2001
57.43
SAKARYA TÜRK TELEKOM SPOR KULÜBÜ
58
65
123
8
RAHİME BERFİN YALÇIN
1998
57.28
-
50
60
110
9
AYNI ZELİHA KILIÇ
1998
53.33
ULUDAĞ ÇELİK GENÇLİK S.K DERNEĞİ
44
54
98
10
ZEYNEP TOPAL
1998
53.32
-
45
52
97
11
RUKİYE EŞGİN
1997
56.75
ANKARA ŞİMŞEKLER GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
43
52
95
12
MERVE DUMAN
1997
57.04
BURSA İNEGÖL BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
42
53
95
13
ASİYE ÇOBAN
1995
56.14
ESKİŞEHİR SAMİ SİPAHİ İ.Ö.O SPOR KULÜBÜ
43
45
88
14
YETER BİLGİÇ
1996
55.6
-
36
48
84
15
FADİMANA UYGUN
2000
56.97
-
33
45
78
16
GAMZE YALÇINER
2001
55.25
-
30
35
65
17
AYŞENUR YILMAN
1999
56.24
KIRIKKALE İSTİKLAL İLKÖĞRETİM OKULU GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
30
30
60
Derece
Ad Soyad
Doğum
Yılı
Kilo
İl/Kulüp
Koparma
Toplam
Silkme
Toplam
Toplam
1
GAMZEGÜL KIZILDAĞ
1995
52.33
ADIYAMAN GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
62
86
148
2
GAMZE YAYLA
2000
51.38
ANKARA TUZGÖLÜ SPOR KULÜBÜ
66
78
144
3
ELİF ÜNAL
1998
52.16
ANKARA TUZGÖLÜ SPOR KULÜBÜ
67
74
141
4
NURAY LEVENT
2000
52.36
-
56
75
131
5
İPEK YILDIRIM
1999
52.24
-
55
68
123
6
SEMANUR KARATAŞ
2000
51
-
48
65
113
7
BEYZA UKA
1998
51.84
ANTALYA DENGE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
47
57
104
8
SONGÜL ÖZEN
1997
52.11
ULUDAĞ ÇELİK GENÇLİK S.K DERNEĞİ
44
54
98
9
GÜLNAZ YALNIZ
1998
48.37
-
45
51
96
10
GAMZE SARIASLAN
1998
49.84
-
37
50
87
11
ZEYNEP DEMİR
2000
51.02
-
33
45
78
12
EMİNE PULAT
2001
51.89
İSTANBUL AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
33
43
76
13
ESRA DOĞAN
1999
51.68
GAZİANTEP HALTER İHTİSAS S.K DERNEĞİ
29
41
70
14
AYSU MANTAŞOĞLU
2001
48.04
ISPARTA BÖLGESPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
28
40
68
15
KÜBRA DUDAK
1997
48.8
DÜZCE AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
28
38
66
16
CANAN ERGÜL
1997
51.86
KIRIKKALE İSTİKLAL İLKÖĞRETİM OKULU GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
30
35
65
17
GÜLNUR GEDİKASLAN
48.57
KIRIKKALE İSTİKLAL İLKÖĞRETİM OKULU GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
23
32
55
18
İREM ÇELEBİ
2001
52.02
GAZİANTEP YASA GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
25
27
52
19
GÜLLÜ AKSOY
1999
48.63
GAZİANTEP YASA GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
23
23
46
99
BETÜL AKSOY
48.61
0
0
0
99
KÜBRA KARA
2000
49.09
KONYA YUNAK ŞAMPİYONLAR SPOR KULÜBÜ
39
0
0
99
ZÜBEYDE BAKAR
1998
52.51
-
30
0
0
99
MELİKE ÜSTÜNER
2001
53
AKŞEHİR ATATÜRK ORTA OKULU SPOR KULUBÜ
0
45
0
Derece
Ad Soyad
Doğum
Yılı
Kilo
İl/Kulüp
Koparma
Toplam
Silkme
Toplam
Toplam
1
FATMA KORKMAZ
1994
42.98
İZMİR GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
54
73
127
2
SÜMEYYE KESİM
2000
47.67
-
53
64
117
3
SEDEF OKAN
1997
47.34
KUYULU SEBİL HALTER İHTİSAS S.K DERNEĞİ
50
66
116
4
GAMZE ŞAHİN
1995
46.22
GAZİANTEP YASA GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
55
60
115
5
TUĞÇE İLHAN
2004
46.49
DÜZCE GENÇLİK HİZMETLERİ SPOR KULÜBÜ
50
63
113
6
ÖZLEM YILDIRIM
1996
47.62
-
51
60
111
7
NESLİHAN ACARER
1997
46.6
-
42
60
102
8
BETÜL ÖNER
2000
47.05
SAKARYA TÜRK TELEKOM SPOR KULÜBÜ
40
56
96
9
AYŞE AFŞAR
1998
46.02
GAZİANTEP BESLEN MAKARNA SPOR KULÜBÜ
43
47
90
10
BUSE İLHAN
2001
42.49
CUMAYERİ BELEDİYE SPOR KULÜBÜ
40
47
87
11
FATMA DOĞAN
1995
45.88
-
38
47
85
12
GAYE NEHİR
1998
46.74
TARSUS GENÇLİK S.K DERNEĞİ
38
45
83
13
NAZMİYE ABCİ
2000
44.88
ISPARTA BELEDİYESİ S.K ARAŞTIRMA VE GELİŞTİRME EĞİTİM MERKEZİ DERNEĞİ
33
44
77
14
DUYGU ALICI
2001
46.33
GAZİANTEP YASA GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
35
42
77
15
KÜBRA SAKIN
1997
46.67
BURSA İNEGÖL BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
35
42
77
16
BURCU ALICI
2001
43.12
GAZİANTEP YASA GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
30
38
68
17
AYŞE ÇAKMAK
2001
38.77
KUYULU SEBİL HALTER İHTİSAS S.K DERNEĞİ
25
37
62
18
GÜNYAR ÖZDEMİR
1997
47.45
GAZİANTEP BESLEN MAKARNA SPOR KULÜBÜ
28
32
60
19
BÜŞRA ÜSTÜNER
2000
41.96
KONYA YUNAK ŞAMPİYONLAR SPOR KULÜBÜ
28
28
56
20
MERVE NUR DALDAL
2001
30.58
ISPARTA BÖLGESPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
20
24
44
99
AYŞENUR ÖZTÜRK
2001
42
ISPARTA BÖLGESPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
22
27
49
Derece
Ad Soyad
Doğum
Yılı
Kilo
İl/Kulüp
Koparma
Toplam
Silkme
Toplam
Toplam
1
HİLAL DÖNMEZ
1998
90
GONCA S.K DERNEĞİ
63
96
159
2
GÜLSÜM YAVUZ
1997
88.06
ANKARA TUZGÖLÜ SPOR KULÜBÜ
60
96
156
3
HİLAL YILMAZ
1994
86.39
GAZİANTEP BESLEN MAKARNA SPOR KULÜBÜ
68
84
152
4
TUĞÇE BOYNUEĞRİ
1998
78.8
KAHRAMANKAZAN BELEDİYE S.K DERNEĞİ
71
80
151
5
İKLİMA KÜÇÜKKARA
1997
88.27
ANKARA GÖLBAŞI BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
65
75
140
6
AYŞENUR GÜLER
1996
90.89
SAKARYA TÜRK TELEKOM SPOR KULÜBÜ
65
75
140
7
MERVE DEMİR
1998
94.24
-
53
67
120
8
HATİCE ARAT
1998
94.68
GAZİANTEP HALTER İHTİSAS S.K DERNEĞİ
49
50
99
9
DİLEK AKA
1997
77.4
BURSA İNEGÖL BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
45
50
95