BARTIN 23 YAŞ ALTI VE GENÇLER FERDİ TÜRKİYE ŞAMPİYONASI
, 18 - 21 Eylül 2014

Derece
Ad Soyad
Doğum
Yılı
Kilo
İl/Kulüp
Koparma
Toplam
Silkme
Toplam
Toplam
1
MURAT YAZLIK
1994
85.23
TARSUS GENÇLİK S.K DERNEĞİ
125
153
278
1
YUSUF ÇÖPBOYUN
1991
92.92
-
115
140
255
2
OĞUZHAN KIZILKAYA
1996
92.29
VİRANŞEHİR EĞİTİM GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
120
145
265
2
ANIL MUSTAFA KAYA
1992
85.91
-
110
140
250
3
YUNUS EMRE YILDIZ
1997
86
ASKİ SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
105
135
240
3
MUHAMMET PEHLİVAN
1993
86.66
-
115
133
248
4
MUHAMMET MUSA ÇELİK
1996
87.24
-
105
120
225
4
ÖZCAN DEMİRBAĞ
1993
90.18
-
100
130
230
5
FETTULLAH KUŞAT
1996
90.08
-
95
115
210
6
ERTUĞRUL İLHAN
1996
85.41
-
97
110
207
7
HALİL DÖNDER
1997
86.14
-
93
112
205
8
KAAN MERT AL
1999
85.24
MAHİR BAŞER ORTAOKULU S.K DERNEĞİ
80
105
185
9
EREN OGUZ TEKTEPE
1997
88.7
ASKİ SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
88
95
183
10
MUHİTTİN ASLAN
2000
91.56
BARTIN GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
75
95
170
Derece
Ad Soyad
Doğum
Yılı
Kilo
İl/Kulüp
Koparma
Toplam
Silkme
Toplam
Toplam
1
ABDULMUTTALİP DÖKMETAŞ
1996
79.14
ASKİ SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
135
156
291
1
TURGAY BESLER
1993
79.92
ASKİ SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
130
155
285
2
EMRE TURAN
1997
79.38
-
120
145
265
2
ALİ GÖKGÖZ
1993
83.91
PAYAS BELEDİYE S.K DERNEĞİ
125
145
270
3
EMRE ERYİĞİT
1994
82.66
SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE S.K DERNEĞİ
116
142
258
3
ALPARSLAN DOĞAN
1991
82.18
-
112
135
247
4
ERTAN MERT
1998
80.12
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ANKARA S.K DERNEĞİ
115
136
251
4
MUSTAFA TALHA ALTIN
1991
82.35
-
95
112
207
5
ONUR ÖZDEMİR
1997
82.8
ANTALYA DENGE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
112
126
238
5
YASİR ATEŞOĞLU
1993
80.41
KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE KAĞIT S.K DERNEĞİ
85
118
203
6
ATALAY GÜZEL
1996
77.97
PAYAS BELEDİYE S.K DERNEĞİ
108
127
235
7
MEHMET MENEVŞE
1997
78.25
TOKAT GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
103
115
218
8
ALİ SÜNGÜ
1998
77.41
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ANKARA S.K DERNEĞİ
92
113
205
9
BERKAN KARAÇATAK
1996
77.89
-
92
113
205
10
ENES ÇAKIR
1998
79.99
MAHİR BAŞER ORTAOKULU S.K DERNEĞİ
95
110
205
11
EMİR SULTAN KAZANCI
1996
77.28
-
90
110
200
12
YILDIRAY KAPLAN
2000
84
ASKİ SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
80
115
195
13
CANER YİĞİT
1997
81.63
-
92
102
194
14
MUHAMMET ÇOKGEZER
1997
83.57
KAHRAMANMARAŞ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
90
103
193
15
TAHSİN BAHÇALI
1996
82.53
-
80
105
185
16
SALİH MESCİ
1997
84.33
SİVAS SPORCU EĞİTİM MERKEZİ GENÇLİK VE SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
83
102
185
17
YAKUP KELEŞ
1997
78.23
KONYA GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
82
102
184
18
HAMZA KEREM CESUR
1997
83.67
SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE S.K DERNEĞİ
76
95
171
19
ENES ÖZDEN
2000
84.76
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ANKARA S.K DERNEĞİ
80
90
170
99
KUBİLAY KEKEÇ
1995
80.78
-
76
0
0
99
ALİ KARA
2001
81.96
KONYA HALTER S.K DERNEĞİ
0
0
0
99
ALİ ERAL
1997
83.8
-
0
0
0
99
OSMAN KARAKOLLUKÇU
1998
84.95
SİVAS SPORCU EĞİTİM MERKEZİ GENÇLİK VE SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
0
0
0
99
MERTCAN DEMİR
1999
84.98
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ANKARA S.K DERNEĞİ
80
0
0
Derece
Ad Soyad
Doğum
Yılı
Kilo
İl/Kulüp
Koparma
Toplam
Silkme
Toplam
Toplam
1
YUSUF GÜVENÇ
1996
76.38
-
120
145
265
1
HALİL İBRAHİM İNCE
1993
75.14
-
132
157
289
2
AYKUT KAÇAN
1997
72.89
-
116
135
251
2
S.SAMED GÜNDOĞDU
1993
75.55
-
80
95
175
3
KUDDUSİ NALBANTORUÇ
1995
75.67
-
105
140
245
3
DOĞAN CANPOLAT
1993
76.9
-
72
85
157
4
YUNUS EMRE DUMAN
1995
76.52
-
113
131
244
5
MAHSUM BARTU
1997
74.42
VAN AZİM HALTER İHTİSAS S.K DERNEĞİ
107
125
232
6
EBUBEKİR KEKEÇ
1996
74.62
ÇORUM BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
105
125
230
7
ABDULLAH YER
1996
71.22
ERZURUM GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
107
120
227
8
HASAN HÜSEYİN AKYOL
1996
70.54
100
125
225
9
ABDURRAHMAN TAŞKIN
1996
71.35
-
100
125
225
10
AHMET KÖSEDAĞ
1998
75.54
AĞRI GENÇLİK SPOR KULUBÜ
101
115
216
11
ABDURRAHMAN SARIKOCA
1997
76.03
-
104
106
210
12
DOĞAN ÖMER
1997
71.29
-
86
105
191
13
BURHAN OKÇU
2000
72.13
KÜTAHYA BELEDİYESİ S.K DERNEĞİ
85
105
190
14
UFUK AĞKAŞ
1996
72.92
ERZİNCAN GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
80
105
185
15
YAKUP TELLİ
1998
72.26
KAHRAMANMARAŞ BATIPARK SPOR KULÜBÜ
80
100
180
16
YUSUF NAİR
1998
75.83
SİVAS SPORCU EĞİTİM MERKEZİ GENÇLİK VE SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
85
95
180
17
AYTEKİN ŞAHİN
1995
76.98
-
80
100
180
18
EREN MEMİŞ
1998
70.71
İLKADIM BELEDİYESİ GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
80
90
170
19
ONUR AKKOÇ
2001
75.8
MAMAK ALTUNYURT MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ GENÇLİK VE S.K
70
93
163
20
ERHAN MEMİŞ
1999
69.35
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ANKARA S.K DERNEĞİ
75
85
160
21
HÜSEYİN AK
1997
73.76
-
73
85
158
22
RAMAZAN GELEN
1999
69.23
ANTALYA DENGE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
72
65
137
99
AHMET ÖZDEMİR
1997
75.22
KUYUCAK PENDİK FEVZİ ÇAKMAK SPOR KULÜBÜ
0
130
0
99
KADİR ŞAHİN
1996
75.51
-
72
0
0
99
YASİN ASAR
1998
75.87
-
72
0
0
Derece
Ad Soyad
Doğum
Yılı
Kilo
İl/Kulüp
Koparma
Toplam
Silkme
Toplam
Toplam
1
HİKMET ÖZDEMİR
1991
68.76
KÜTAHYA BELEDİYESİ S.K DERNEĞİ
120
130
250
2
SERKAN BİLEN
1992
68.35
VİRANŞEHİR EĞİTİM GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
100
130
230
2
B.NEZİH CEYLAN
1996
68.9
SİVAS SPORCU EĞİTİM MERKEZİ GENÇLİK VE SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
119
138
257
3
ABUZER AKDOĞAN
1993
68
ADIYAMAN GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
85
95
180
3
YUSUF ŞAHİN
1996
67.67
PAYAS BELEDİYE S.K DERNEĞİ
112
141
253
4
CELİL ERDOĞDU
1997
65.9
-
110
140
250
5
MEHMET YALÇIN
1998
68.2
KONYA SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
106
135
241
6
ÜNAL KARTAL
1994
67.99
-
108
130
238
7
ADNAN NADİR PEKTAŞ
1997
68.57
-
105
120
225
8
SERHAT ESER
1996
68.7
KAHRAMANMARAŞ BATIPARK SPOR KULÜBÜ
103
115
218
9
ABDULKADİR DADAZ
1997
68.28
-
101
115
216
10
MUHAMMET ŞEN
1997
67.78
AYDIN GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
93
122
215
11
İSMAİL EROL
1997
68.49
ANTALYA DENGE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
95
120
215
12
BEKİR AKSOY
1996
64.6
-
95
116
211
13
UMUT CAN KARAKAYA
1996
68.1
KAHRAMANKAZAN BELEDİYE S.K DERNEĞİ
95
115
210
14
CAN TURAN
1998
67.73
-
90
110
200
15
M.HALİL AVCIOĞLU
1998
66.54
KAHRAMANMARAŞ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
90
105
195
16
AHMET ÇAĞDAR
1999
65.52
PAYAS BELEDİYE S.K DERNEĞİ
72
120
192
17
SERDAL KAVAK
1996
66.91
TARSUS GENÇLİK S.K DERNEĞİ
87
103
190
18
HACI HAKAN BAKICI
1998
67
-
80
105
185
19
İSMAİL YILDIRIMER
1996
68.47
-
80
100
180
20
CÜNEYT POLAT
1998
64
ERZURUM GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
83
91
174
21
MERTCAN POLAT
1998
67.14
ADANA ADANUS SPOR KULÜBÜ
77
97
174
22
AHMET KARAKAYA
1998
63.37
-
75
97
172
23
BURAK SERCAN ORHAN
1988
65.83
KONYA YUNAK ŞAMPİYONLAR SPOR KULÜBÜ
75
97
172
24
BİRKAN KALKANLI
1996
64.06
ANKARA GÜVEN SPOR KULÜBÜ
75
93
168
25
YAŞAR KAYA
1998
63.81
KONYA YUNAK ŞAMPİYONLAR SPOR KULÜBÜ
75
92
167
26
ABDULLAH AYHAN
1999
65.55
-
77
90
167
27
KEREM CAN YILDIZ
2000
63.75
KONYA GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
70
96
166
28
ALPARSLAN CAN GÜVEN
2000
66.38
KONYA GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
76
90
166
29
SAMET COŞKUN
2001
67.02
ISPARTA BÖLGESPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
75
90
165
30
ALİ ZENGİN
1998
66.94
-
71
90
161
31
YUNUS GÜL
1997
64.37
SİVAS SPORCU EĞİTİM MERKEZİ GENÇLİK VE SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
75
85
160
32
ALİ EREN DİKMEN
2000
65.42
MAHİR BAŞER ORTAOKULU S.K DERNEĞİ
70
90
160
33
ERBİL KAYRA
1996
66.25
-
70
90
160
34
MUHARREM GÜNDOĞDU
1998
67.63
İSTANBUL PENDİK FEVZİ ÇAKMAK SPOR KULÜBÜ
75
85
160
35
DİLGEÇ KIVANÇ
1999
67.2
-
71
85
156
36
AHMET YALÇIN DANACI
1998
65.45
KAYSERİ GENÇLİK HİZMETLERİ SPOR ETKİNLİKLERİ SPOR KULÜBÜ
70
85
155
37
YUSUF ARSLANHAN
1997
65.9
SİVAS GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
70
85
155
38
KASIM KOÇ
1997
66.39
-
75
80
155
39
MUZAFFER ER
1998
68.75
GAZİANTEP YASA GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
68
87
155
40
ANILCAN AKBULUT
1998
64.22
ANKARA AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR BAKANLIĞI SPOR KULÜBÜ
68
85
153
41
CANER ŞENER
1997
68.3
-
71
80
151
42
UMUTCAN ŞAHİN
1997
66.13
AYDIN DOĞA KÜLTÜR GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
68
81
149
43
DOĞUŞ DİKEN
1998
65.96
ANKARA SİNCAN PERFORMANS SPOR KULÜBÜ
68
80
148
99
TAYFUR ÖZEL
1999
63.14
-
0
0
0
99
MUSTAFA ERTAŞ
2001
63.62
KONYA GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
0
0
0
99
MEHMET KILIÇ
2000
63.79
-
0
0
0
99
YAVUZ AKDEMİR
1994
64.35
-
90
0
0
99
SAMET DEMİRTAŞ
2001
65.03
-
0
90
0
99
ALİ FURKAN KARALAR
2000
65.08
RİZE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
0
0
0
99
İBRAHİM ACI
1999
65.86
-
65
0
0
99
HÜSEYİN ÇAKAR
1999
66.6
PAYAS BELEDİYE S.K DERNEĞİ
75
0
0
99
TAYFUN YİĞİT
1999
67.53
SİVAS SPORCU EĞİTİM MERKEZİ GENÇLİK VE SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
68
0
0
99
ZEKİ AÇIKGÖZ
1999
67.93
GAZİANTEP 25 ARALIK GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
68
0
0
99
ADEM RIZA SAYIN
1994
68.8
VAN AZİM HALTER İHTİSAS S.K DERNEĞİ
110
0
0
99
HALDUN ÇOT
1997
65.19
-
68
0
0
Derece
Ad Soyad
Doğum
Yılı
Kilo
İl/Kulüp
Koparma
Toplam
Silkme
Toplam
Toplam
1
OĞUZHAN ÇİNİ
1998
58.3
MAHİR BAŞER ORTAOKULU S.K DERNEĞİ
95
108
203
1
EMRE MALAKÇI
1993
59.21
-
100
125
225
2
BEKİR GÖKÇE
1996
62
TOKAT GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
94
105
199
2
UFUK DEMİR
1991
61.11
-
93
117
210
3
YÜCEL SEZER
1997
62
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ANKARA S.K DERNEĞİ
91
108
199
3
ALPER ARSLANLI
1993
60.48
BOSTANCI KARTAL SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
91
110
201
4
FERHAT ALİ YAZICI
1999
60.86
İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ
90
105
195
5
MAHMUT TERZİ
1999
59.54
PURSAKLAR BELEDİYESİ SPOR KÜLÜBÜ DERNEĞİ
88
99
187
6
UĞUR GÜLER
1999
58.19
KONYA YUNAK ŞAMPİYONLAR SPOR KULÜBÜ
87
97
184
7
FURKAN ÖZBEK
2001
61.9
-
78
106
184
8
HALİL KURTÇU
1995
60.66
MERZİFON BELEDİYE GENÇLİK S.K DERNEĞİ
83
100
183
9
ERTAN TEMİZ
1998
61.33
ANKARA EĞİTİM SANAT SPOR KULÜBÜ
80
99
179
10
SAMET YILMAZ
1997
58.55
-
78
92
170
11
ÖZAY MEMİŞ
2000
60.49
-
75
95
170
12
MUSTAFA BAYRAK
1997
61.32
KAHRAMANMARAŞ BATIPARK SPOR KULÜBÜ
80
90
170
13
MUSTAFA KÖSE
1996
61.79
ERZİNCAN GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
80
90
170
14
CİHAN POLAT
1997
59.48
ERZURUM GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
78
90
168
15
ENES YAŞAR
2001
58.87
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ANKARA S.K DERNEĞİ
75
88
163
16
MEHMET AKİF KELEŞ
1999
61.17
İSTANBUL AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
72
91
163
17
ALİ YUMUŞAK
1998
61.7
SİVAS GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
72
90
162
18
BERK ARTUÇ
1999
59.13
İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ
70
88
158
19
ALİ DURAK
2001
60.55
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ANKARA S.K DERNEĞİ
71
83
154
20
TOLGA BAKICI
2001
57.36
PAYAS BELEDİYE S.K DERNEĞİ
70
83
153
21
MUHİTTİN MEHRİCİHAN
1998
60.57
-
75
78
153
22
ÖKKEŞ NAİM
1996
61.9
-
65
85
150
23
ERHAN KIZIL
2000
58.66
SAKARYA GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
68
81
149
24
ENGİN TOPGÜL
1997
61.28
-
68
80
148
25
MUTLU SARITAŞ
1999
60.58
MAMAK ALTUNYURT MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ GENÇLİK VE S.K
67
80
147
26
ŞERİF DİLEL KABADAYI
1998
60.89
-
65
80
145
27
MÜCAHİT LEVENT
1999
61.14
DÜZCE GENÇLİK HİZMETLERİ SPOR KULÜBÜ
64
81
145
28
ENES İLİKHAN
1997
60.51
-
64
75
139
29
SABİT ŞENTÜRK
1997
60.85
UŞAK GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ SPOR KULÜBÜ
64
75
139
30
AHMET TAŞ
1999
58.84
-
59
70
129
31
SELMAN ÖZEL
1997
57.11
-
0
0
0
32
ÖMER OSMAN ŞAHİN
1997
59.3
ÇORUM BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
0
0
0
33
BATUHAN YILDIZ
2001
60.2
-
0
0
0
34
MUHARREM CAN TOÇBAŞ
1998
60.24
-
70
0
0
35
CİHAT BAKİ
1999
60.42
ÇORUM GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
0
0
0
36
ALTAN ERDOĞAN
2000
60.67
-
0
0
0
37
MUHAMMET SEVER
1999
60.88
KONYA YUNAK ŞAMPİYONLAR SPOR KULÜBÜ
60
0
0
38
MEHMET MUSTAFA GEZER
1999
60.98
-
64
0
0
39
FEVZİ KAPLAN
1997
61.45
GAZİANTEP YASA GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
0
0
0
40
FURKAN YALNIZ
1998
61.76
ANKARA SİNCAN PERFORMANS SPOR KULÜBÜ
64
0
0
41
AZİZ PALTA
1999
61.8
GAZİANTEP 25 ARALIK GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
0
80
0
Derece
Ad Soyad
Doğum
Yılı
Kilo
İl/Kulüp
Koparma
Toplam
Silkme
Toplam
Toplam
1
FERDİ HARDAL
1996
56
-
98
117
215
1
ŞEVKET KARDAŞ
1993
55.63
-
98
118
216
2
EMRAH ÇALIŞKAN
1194
56
-
103
110
213
2
SİNAN TETİK
1992
55.77
-
95
117
212
3
AHMET EREN KARABACAK
1991
56
ERZURUM GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
88
113
201
3
MUHAMMED ÖZDEMİR
1993
55.98
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ANKARA S.K DERNEĞİ
77
90
167
4
RAMAZAN KARA
1999
56
YILDIRIM BELEDİYESİ JİMNASTİK S.K DERNEĞİ
86
112
198
4
İHSAN KORKMAZ
1992
55.58
-
73
80
153
5
ÖKKEŞ YILMAZ
1998
55.29
TOKAT GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
84
106
190
6
BERKANT YİĞİT
1998
55.9
MAMAK ALTUNYURT MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ GENÇLİK VE S.K
84
105
189
7
İSA GÜNGÖR
1998
53.16
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ANKARA S.K DERNEĞİ
84
101
185
8
BURAK EMRE ÇAKIN
1999
55.89
AYDIN GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
80
101
181
9
KADİR AYDOĞDU
1997
54.67
-
81
92
173
10
MURAT EKİNEK
1998
56
ANTALYA DENGE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
75
91
166
11
ÖMER ŞİMŞEK
1996
45.5
-
70
90
160
12
BATUHAN SANCAK
2000
52.99
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ANKARA S.K DERNEĞİ
70
89
159
13
YAVUZ ÇAMURCUOĞLU
1997
54.37
BARTIN GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
65
90
155
14
YUNUS ÇİÇEK
1998
55.12
AĞRI GENÇLİK HİZMETLERİ S.K DERNEĞİ
70
85
155
15
ÖMER FARUK GÜVEN
1997
51.95
-
65
88
153
16
ABDULBAKİ ÇELİK
1999
52.23
GONCA S.K DERNEĞİ
70
81
151
17
YUSUF GÖÇMENOĞLU
2000
49.98
ASKİ SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
68
80
148
18
RAMAZAN GÜLŞEN
1999
49.16
GONCA S.K DERNEĞİ
64
83
147
19
BATU HAN YÜKSEL
1999
50.57
PURSAKLAR BELEDİYESİ SPOR KÜLÜBÜ DERNEĞİ
65
80
145
20
AHMET ERKAYA
1997
53.95
KONYA GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
64
80
144
21
KADİR KARAPINAR
2001
55.06
TUNCEL GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
64
80
144
22
SALİM ÖZTÜRK
1997
55.8
-
66
78
144
23
RAMAZAN BURAK
1999
54.72
AĞRI GENÇLİK HİZMETLERİ S.K DERNEĞİ
65
75
140
24
BÜNYAMİN DURMAZ
1999
56
-
60
80
140
25
UMUT ÇELİK
2000
53.56
İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ
63
75
138
26
SABRİ KONAÇ
1997
53.67
-
64
72
136
27
ALİ CAN ŞAHİN
2000
52.5
AYDIN GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
60
75
135
28
ALİ ÇAM
1999
54.32
KAHRAMANMARAŞ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
60
75
135
29
SERKAN KÜMİCEN
2001
56
ZEBRANO S.K DERNEĞİ
60
75
135
30
CANER TOPTAŞ
2001
45.16
ASKİ SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
63
71
134
31
MURAT KARABACAK
1998
47.35
-
60
70
130
32
EŞREF YAKUT
2000
52.36
ASKİ SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
60
70
130
33
BATUHAN TAŞ
2001
48.61
TUNCEL GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
55
71
126
34
YUSUF BOZKUŞ
2001
53.17
AĞRI GENÇLİK HİZMETLERİ S.K DERNEĞİ
55
0
55
35
BARIŞ MENSUR
2001
43.03
ÇORUM GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
0
0
0
36
ADEM UZUN
1999
45.1
TOKAT GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
0
0
0
37
BURAK TAVLI
2000
46.45
DÜZCE AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
55
0
0
39
EMRE GÖNEN
2001
48.84
-
0
0
0
40
BURAKCAN EREN
2000
51.72
-
0
0
0
41
RESUL KARABOĞAZ
1998
52.79
TARSUS GENÇLİK S.K DERNEĞİ
76
0
0
42
GÜVEN DEMİR
2000
53.16
AĞRI GENÇLİK SPOR KULUBÜ
0
75
0
43
H.İBRAHİM EKELİK
2000
53.74
AĞRI GENÇLİK HİZMETLERİ S.K DERNEĞİ
55
0
0
44
HACI İBRAHİM TANIR
2001
54.31
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ANKARA S.K DERNEĞİ
60
0
0
45
ERCAN BOZ
1999
55.12
SAMSUN GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
0
0
0
99
FEHMİ IŞIK
1999
55.69
-
50
65
115
99
NECİP BİLGİN
2001
51.92
-
35
40
75
Derece
Ad Soyad
Doğum
Yılı
Kilo
İl/Kulüp
Koparma
Toplam
Silkme
Toplam
Toplam
1
KADİR AKBULUT
1996
99.2
MAHİR BAŞER ORTAOKULU S.K DERNEĞİ
105
120
225
1
EMİN ÖZKUR
1991
100.42
-
120
135
255
2
MAHMUT KARAİBİŞ
1997
98.08
TOKAT GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
97
113
210
2
RECEP ARSLAN
1992
98.15
MERZİFON BELEDİYE GENÇLİK S.K DERNEĞİ
106
143
249
3
MURAT HIRA
1993
94.3
PAYAS BELEDİYE S.K DERNEĞİ
100
142
242
4
MAHMUT MURAT ONAY
1993
96.61
ANKARA EĞİTİM SANAT SPOR KULÜBÜ
112
130
242
Derece
Ad Soyad
Doğum
Yılı
Kilo
İl/Kulüp
Koparma
Toplam
Silkme
Toplam
Toplam
1
BESTAMİ BAŞTUĞ
1995
113.99
PAYAS BELEDİYE S.K DERNEĞİ
120
160
280
1
ŞABAN AYHAN
1992
120.92
KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE KAĞIT S.K DERNEĞİ
140
180
320
2
FURKAN ESKİOĞLU
1996
150
-
110
130
240
2
ABDULBAKİ İTMİŞ
1993
138.08
KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE KAĞIT S.K DERNEĞİ
80
120
200
3
ŞEVKET GÜLTEKİN
1998
110.64
KUYUCAK PENDİK FEVZİ ÇAKMAK SPOR KULÜBÜ
86
101
187
99
MAHSUN GÜNEŞ
1997
116.28
-
77
0
0
Derece
Ad Soyad
Doğum
Yılı
Kilo
İl/Kulüp
Koparma
Toplam
Silkme
Toplam
Toplam
1
HATİCE DEMİREL
1994
71.65
-
83
110
193
1
TUĞBA ARSLANHAN
1992
69.6
İSTANBUL AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
75
100
175
2
MELİKE ÇINAR
1994
69.3
İSTANBUL PENDİK FEVZİ ÇAKMAK SPOR KULÜBÜ
65
83
148
2
İLKNUR AKKÖZ
1993
70.95
GAZİANTEP HALTER İHTİSAS S.K DERNEĞİ
62
70
132
3
YASEMİN ATAÇ
1995
70.15
ANKARA GÜVEN SPOR KULÜBÜ
65
81
146
3
SEVİLAY ÖZYURT
1993
69.5
İSTANBUL PENDİK FEVZİ ÇAKMAK SPOR KULÜBÜ
0
60
0
4
FULYA PENEZOĞLU
1997
73.75
ANKARA TUZGÖLÜ SPOR KULÜBÜ
56
68
124
5
SAYMA ÇAĞLI
73.9
-
43
50
93
Derece
Ad Soyad
Doğum
Yılı
Kilo
İl/Kulüp
Koparma
Toplam
Silkme
Toplam
Toplam
1
DUYGU AYNACI
1996
69
-
87
100
187
1
ASSİYE İPEK
1993
68.25
KUYULU SEBİL HALTER İHTİSAS S.K DERNEĞİ
87
105
192
2
ZEYNEP ATAKAN
1998
65
ANKARA TUZGÖLÜ SPOR KULÜBÜ
75
90
165
2
FİGEN KAYA
1991
66.15
İZMİR GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
78
100
178
3
MERVE TAMER
1996
64.7
GAZİANTEP BESLEN MAKARNA SPOR KULÜBÜ
68
85
153
4
NAZLI İREM ÖZER
1998
63.5
GONCA S.K DERNEĞİ
50
60
110
5
MELİKE BERNA PEKER
1996
65.75
-
0
0
0
99
İNCİ KAYA
2002
67.4
-
38
55
93
Derece
Ad Soyad
Doğum
Yılı
Kilo
İl/Kulüp
Koparma
Toplam
Silkme
Toplam
Toplam
1
NESLİHAN OKUMUŞ
1994
62.35
KUYULU SEBİL HALTER İHTİSAS S.K DERNEĞİ
85
103
188
1
EDA ÇAKAL
1992
62.8
-
80
106
186
2
SÜMEYYE KENTLİ
1995
62.95
-
81
105
186
3
MEHTAP KURNAZ
1995
62.15
İSTANBUL AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
83
102
185
4
BÜŞRA NUR DALMIZRAK
1998
62.3
ANKARA TUZGÖLÜ SPOR KULÜBÜ
73
81
154
5
SULTAN TOKMAK
1998
59.7
KARAKAYA İLK -ORTA OKULU S.K DERNEĞİ
60
72
132
6
DÖNUŞNUR KARABIYIK
1998
62.6
GONCA S.K DERNEĞİ
55
65
120
7
SEDA BİLİR
2000
62.25
GAZİANTEP YASA GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
48
60
108
8
MELEK ÖZEN
1998
58.8
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ANKARA S.K DERNEĞİ
51
56
107
9
SENA NUR ÖZOĞLU
1999
61.95
KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE KAĞIT S.K DERNEĞİ
40
46
86
10
NERMİN GÜNDOĞDU
1998
61.8
-
38
46
84
11
AYŞEGÜL YAĞMUR
1997
60.9
-
0
0
0
12
SERENAY AYDIN
1997
62.35
-
0
70
0
13
MÜNEVER BOZDAĞ
1998
62.6
-
0
0
0
Derece
Ad Soyad
Doğum
Yılı
Kilo
İl/Kulüp
Koparma
Toplam
Silkme
Toplam
Toplam
1
NURAY LEVENT
2000
57.3
-
64
89
153
1
AYŞEGÜL ÇOBAN
1992
55.86
-
75
108
183
2
SAFİYE ŞIVGIN
1996
57.34
İSTANBUL AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
65
88
153
3
AYŞEGÜL ÇAKIN
1999
57.5
-
64
80
144
4
EMİNE SARITOPRAK
1997
57.52
-
60
81
141
5
ESMA MUTLU
1997
57.2
KUYULU SEBİL HALTER İHTİSAS S.K DERNEĞİ
61
70
131
6
EMİNE AYYILDIZ
2001
57.56
SAKARYA TÜRK TELEKOM SPOR KULÜBÜ
60
70
130
7
SUNA ERDİNLER
1998
57.92
-
48
55
103
8
BUSE YILDIRIM
1999
56.14
İSTANBUL PENDİK FEVZİ ÇAKMAK SPOR KULÜBÜ
45
55
100
9
ARZU ACAR
1998
56.96
KIRIKKALE İSTİKLAL İLKÖĞRETİM OKULU GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
43
45
88
10
KADER İYİ
1997
55.42
-
36
48
84
11
AYŞE NUR YILMAZ
1999
53.76
-
38
45
83
12
RUKİYE EŞGİN
1997
55.24
ANKARA ŞİMŞEKLER GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
0
0
0
13
ZEHRANUR TOPRAK
2000
56.52
-
0
0
0
14
BETÜL KÖKTAŞ
1997
56.66
-
64
0
0
15
SERPİL GEDİK
1997
57.42
ANKARA ŞİMŞEKLER GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
58
0
0
Derece
Ad Soyad
Doğum
Yılı
Kilo
İl/Kulüp
Koparma
Toplam
Silkme
Toplam
Toplam
1
ELİF ÜNAL
1998
52.58
ANKARA TUZGÖLÜ SPOR KULÜBÜ
66
75
141
1
HACER DEMİREL
1992
50.68
KUYULU SEBİL HALTER İHTİSAS S.K DERNEĞİ
70
85
155
2
GAMZE YAYLA
2000
51.6
ANKARA TUZGÖLÜ SPOR KULÜBÜ
63
70
133
3
GİZEM NUR DEMİR
1999
50.34
ANKARA TUZGÖLÜ SPOR KULÜBÜ
55
65
120
4
SÜMEYYE MERYEM KESİM
2000
48.78
GONCA S.K DERNEĞİ
53
65
118
5
MELİSA ARSLAN
2000
51.72
KUYUCAK BELEDİYESİ S.K DERNEĞİ
55
63
118
6
SEMANUR KARATAŞ
2000
49.32
-
52
65
117
7
AYNIZELİHA KILIÇ
1998
51.04
GAZİANTEP BELEDİYE S.K DERNEĞİ
48
55
103
8
BEYZA UKA
1998
50.42
ANTALYA DENGE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
44
58
102
9
SONGÜL ÖZER
1997
52.66
-
45
55
100
10
ZEYNEP TOPAL
1998
50.14
-
43
50
93
11
HALİME KAPUCU
2001
49.98
ANKARA TUZGÖLÜ SPOR KULÜBÜ
42
48
90
12
MELİKE ÜSTÜNER
2001
50.68
AKŞEHİR ATATÜRK ORTA OKULU SPOR KULUBÜ
45
45
90
13
YETER BİLGİÇ
1996
52.12
-
40
50
90
14
GAMZE SARIASLAN
1998
49.44
-
39
48
87
15
KÜBRA DUDAK
1997
48.62
DÜZCE AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
39
45
84
16
ÖZGE DURMAZ
1998
51.37
-
34
40
74
17
GÜLİZAR SERDAR
1998
50.62
-
20
27
47
18
FERDAĞ KIZILIRMAK
2001
51.46
-
0
40
40
19
HİLAL TOPRAK
2002
50.8
-
0
0
0
20
ELİF ACAR
1998
51.38
KUYUCAK BELEDİYESİ S.K DERNEĞİ
0
75
0
21
BÜŞRA ÖZDEMİR
1995
52.62
ESKİŞEHİR SAMİ SİPAHİ İ.Ö.O SPOR KULÜBÜ
64
0
0
99
GÜLŞEN TAŞÇI
2002
50.92
BARTIN GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
46
58
104
99
DİJLE DOĞAN
1997
52.28
-
28
0
0
Derece
Ad Soyad
Doğum
Yılı
Kilo
İl/Kulüp
Koparma
Toplam
Silkme
Toplam
Toplam
1
SEDEF OKAN
1997
47.52
KUYULU SEBİL HALTER İHTİSAS S.K DERNEĞİ
55
65
120
2
TUĞÇE İLHAN
2004
46.28
DÜZCE GENÇLİK HİZMETLERİ SPOR KULÜBÜ
50
63
113
3
YEŞİM ARSLAN
1999
47.4
AYDIN NAZİLLİ BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
47
63
110
4
BUSE İLHAN
2001
44.28
CUMAYERİ BELEDİYE SPOR KULÜBÜ
45
58
103
5
ZEHRA BİRLİK
2001
46.54
-
45
58
103
6
SEDANUR ÇOLAK
2000
47.64
AYDIN NAZİLLİ BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
45
55
100
7
AYŞE AFŞAR
1998
45.92
GAZİANTEP BESLEN MAKARNA SPOR KULÜBÜ
44
53
97
8
BURCU ALICI
2001
45.46
GAZİANTEP YASA GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
40
46
86
9
DUYGU ALICI
2001
46.52
GAZİANTEP YASA GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
40
46
86
10
MELİKE KOÇ
1999
46.78
DÜZCE AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
35
45
80
11
KEVSER TAMDEMİR
2000
47.1
ÇAYKUR RİZE GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
38
40
78
12
ÇİĞDEM POLAT
2000
40.26
GONCA S.K DERNEĞİ
35
42
77
13
SONAY GÜNAÇAR
2000
41.66
BALIKESİR BURHANİYE ANADOLU SPOR KULÜBÜ
32
45
77
14
GÜLLÜ AKSOY
1999
46.64
GAZİANTEP YASA GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
0
42
0
15
BÜŞRA ÜSTÜNER
2000
47.74
KONYA YUNAK ŞAMPİYONLAR SPOR KULÜBÜ
32
0
0
99
FATMA DEMİRKOL
2000
43.8
-
20
26
46
99
BÜŞRA NUR KAÇAR
2000
44.08
-
22
24
46
99
CEREN AVCI
1999
42.76
-
18
27
45
Derece
Ad Soyad
Doğum
Yılı
Kilo
İl/Kulüp
Koparma
Toplam
Silkme
Toplam
Toplam
1
HİLAL DÖNMEZ
1998
93.3
GONCA S.K DERNEĞİ
71
100
171
2
HİLAL YILMAZ
1994
86.95
GAZİANTEP BESLEN MAKARNA SPOR KULÜBÜ
67
86
153
3
GÜLSÜM YAVUZ
1997
89.85
ANKARA TUZGÖLÜ SPOR KULÜBÜ
55
90
145
4
İKLİMA KÜÇÜKKARA
1997
89.95
ANKARA GÖLBAŞI BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
65
80
145
5
TUĞÇE BOYNUEĞRİ
1998
81.05
KAHRAMANKAZAN BELEDİYE S.K DERNEĞİ
65
75
140
6
NAZLICAN ÖZGÜN
1998
97.35
ADIYAMAN GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
57
70
127
7
SELENAY ALTUN
1998
75.3
-
52
65
117
8
DİLEK AKA
1997
78.4
BURSA İNEGÖL BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
55
60
115
9
CAREN AKARSU
1997
99.7
KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE KAĞIT S.K DERNEĞİ
50
63
113
10
BÜŞRA SARITAŞ
1997
96.8
ANKARA GÜVEN SPOR KULÜBÜ
51
60
111
11
HATİCE FIRAT
1998
92.95
GAZİANTEP BELEDİYE S.K DERNEĞİ
55
55
110
12
SEMANUR ÇETİN
1999
79.35
-
45
0
0
13
MELİKE GÜNAL
1998
86.1
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ANKARA S.K DERNEĞİ
60
0
0
14
SAİME TAŞ
2001
86.55
GAZİANTEP YASA GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
0
0
0
15
GURBET ÖZKAN
1998
89.4
-
0
0
0
16
SEVDA NUR ÖZER
1997
92.65
-
0
0
0
17
YONCA AYMAZ
2000
98.7
-
0
0
0
18
CANSU GEREZ
2000
106.6
GAZİANTEP YASA GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
0
0
0
99
RABİA KOÇ
1999
76.85
-
56
65
121