ANKARA BÜYÜKLER FERDİ TÜRKİYE ŞAMPİYONASI
, 16 - 18 Ekim 2014

Derece
Ad Soyad
Doğum
Yılı
Kilo
İl/Kulüp
Koparma
Toplam
Silkme
Toplam
Toplam
1
HALİL İBRAHİM TURAN
1995
94
-
137
170
307
2
AHMET BOZAN
1997
89.6
PAYAS BELEDİYE S.K DERNEĞİ
141
165
306
3
ALİ GÖKGÖZ
1993
86.55
PAYAS BELEDİYE S.K DERNEĞİ
125
151
276
4
OĞUZHAN KIZILKAYA
1996
92.35
VİRANŞEHİR EĞİTİM GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
120
153
273
5
YUNUS EMRE YILDIZ
1997
85.85
ASKİ SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
106
134
240
6
ONUR ÖZDEMİR
1997
85.05
ANTALYA DENGE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
105
125
230
Derece
Ad Soyad
Doğum
Yılı
Kilo
İl/Kulüp
Koparma
Toplam
Silkme
Toplam
Toplam
1
ABDULMUTTALİP DÖKMETAŞ
1996
79.7
ASKİ SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
137
158
295
2
MURAT YAZLIK
1994
84.45
TARSUS GENÇLİK S.K DERNEĞİ
122
150
272
3
MURAT ÖZASLAN
1990
82.4
BOSTANCI KARTAL SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
120
147
267
4
EMRE ERYİĞİT
1994
84.25
SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE S.K DERNEĞİ
117
145
262
5
YUSUF GÜVENÇ
1996
78.8
-
116
145
261
6
MUHAMMET PEHLİVAN
1993
85
-
117
138
255
7
ERTAN MERT
1998
81.5
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ANKARA S.K DERNEĞİ
113
138
251
8
ALPARSLAN DOĞAN
1991
82.2
-
113
130
243
9
YASİN ÇINLAR
1996
82.4
DENİZLİ AKADEMİ S.K DERNEĞİ
106
130
236
99
TURGAY BESLER
1993
80.95
ASKİ SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
133
0
0
99
ARİF YALÇIN HAS
1989
81.7
ÇORUM GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
105
0
0
Derece
Ad Soyad
Doğum
Yılı
Kilo
İl/Kulüp
Koparma
Toplam
Silkme
Toplam
Toplam
1
SADRETTİN GEDİK
1997
76.6
-
138
168
306
2
HALİL İBRAHİM İNCE
1993
76.9
-
120
140
260
3
HİKMET ÖZDEMİR
1991
73.05
KÜTAHYA BELEDİYESİ S.K DERNEĞİ
120
135
255
4
YUNUS EMRE DUMAN
1995
75.9
-
114
135
249
5
ÖMÜR AVŞAR
1990
73.8
BOSTANCI KARTAL SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
110
137
247
6
MURAT KILIÇ
1988
74.6
-
110
137
247
7
EBUBEKİR KEKEÇ
1996
75.3
ÇORUM BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
110
130
240
8
ABDURRAHMAN SARIKOCA
1997
76.15
-
108
120
228
99
DANİYAR İSMAİLOV
1992
70.8
-
156
180
336
Derece
Ad Soyad
Doğum
Yılı
Kilo
İl/Kulüp
Koparma
Toplam
Silkme
Toplam
Toplam
1
EMRAH AYDIN
1997
65.5
ANKARA SİNCAN PERFORMANS SPOR KULÜBÜ
120
150
270
2
AHMET TURAN OKYAY
1996
66.2
ASKİ SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
124
141
265
3
CELİL ERDOĞDU
1997
67.6
-
117
142
259
5
YUSUF ŞAHİN
1996
68.55
PAYAS BELEDİYE S.K DERNEĞİ
116
141
257
6
NEZİH CEYLAN
1996
68.7
SİVAS SPORCU EĞİTİM MERKEZİ GENÇLİK VE SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
121
136
257
7
SÜLEYMAN ALTUĞ
1988
64.8
TARSUS GENÇLİK S.K DERNEĞİ
112
132
244
8
MEHMET YALÇIN
1998
68.65
KONYA SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
106
133
239
9
ÜNAL KARTAL
1994
68.4
-
108
130
238
10
AHMET ÇAĞDAR
1999
65.4
PAYAS BELEDİYE S.K DERNEĞİ
106
127
233
99
UFUK DEMİR
1991
67.55
-
0
0
0
Derece
Ad Soyad
Doğum
Yılı
Kilo
İl/Kulüp
Koparma
Toplam
Silkme
Toplam
Toplam
1
FERDİ HARDAL
1996
60
-
103
127
230
2
EMRAH ÇALIŞKAN
1194
59.48
-
107
118
225
3
EMRE MALAKÇI
1993
59.9
-
101
122
223
4
ŞEVKET KARDEŞ
1993
58.92
VAN AZİM HALTER İHTİSAS S.K DERNEĞİ
99
120
219
5
ALPER ARSLANLI
1993
60.55
BOSTANCI KARTAL SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
93
113
206
6
BEKİR GÖKÇE
1996
61.9
TOKAT GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
90
108
198
7
ÖKKEŞ YILMAZ
1998
59.16
TOKAT GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
89
108
197
8
UĞUR GÜLER
1999
58.94
KONYA YUNAK ŞAMPİYONLAR SPOR KULÜBÜ
88
100
188
Derece
Ad Soyad
Doğum
Yılı
Kilo
İl/Kulüp
Koparma
Toplam
Silkme
Toplam
Toplam
1
SİNAN TETİK
1992
55.34
-
99
120
219
2
AHMET EREN KARABACAK
1991
55.88
ERZURUM GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
90
118
208
3
RAMAZAN KARA
1999
55.8
YILDIRIM BELEDİYESİ JİMNASTİK S.K DERNEĞİ
87
110
197
4
İSA GÜNGÖR
1998
55.2
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ANKARA S.K DERNEĞİ
85
103
188
5
BERKANT YİĞİT
1998
56
MAMAK ALTUNYURT MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ GENÇLİK VE S.K
84
104
188
6
BURAK EMRE ÇAKIN
1999
55.96
AYDIN GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
83
101
184
Derece
Ad Soyad
Doğum
Yılı
Kilo
İl/Kulüp
Koparma
Toplam
Silkme
Toplam
Toplam
1
İBRAHİM ARAT
1988
100.75
VİRANŞEHİR EĞİTİM GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
150
200
350
2
MURAT HIRA
1993
94.1
PAYAS BELEDİYE S.K DERNEĞİ
111
136
247
3
KADİR AKBULUT
1996
100.5
MAHİR BAŞER ORTAOKULU S.K DERNEĞİ
110
127
237
4
EMRE YORGANCI
1997
102.5
ANTALYA GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
100
118
218
5
MAHMUT KARAİBİŞ
1997
100.7
TOKAT GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
98
117
215
Derece
Ad Soyad
Doğum
Yılı
Kilo
İl/Kulüp
Koparma
Toplam
Silkme
Toplam
Toplam
1
ŞABAN AYHAN
1992
122.25
KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE KAĞIT S.K DERNEĞİ
141
183
324
2
BESTAMİ BAŞTUĞ
1995
113.3
PAYAS BELEDİYE S.K DERNEĞİ
124
166
290
3
ÖMER AÇIKGÖZ
1997
112.34
MAMAK ALTUNYURT MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ GENÇLİK VE S.K
113
143
256
4
AZİZ ÇINLAR
1993
124
DENİZLİ AKADEMİ S.K DERNEĞİ
110
143
253
5
FURKAN ESKİOĞLU
1996
147
-
113
140
253
99
ABDULKADİR İÇEL
1997
111.4
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ANKARA S.K DERNEĞİ
0
115
0
Derece
Ad Soyad
Doğum
Yılı
Kilo
İl/Kulüp
Koparma
Toplam
Silkme
Toplam
Toplam
1
HATİCE DEMİREL
1994
71.71
-
83
115
198
2
TUĞBA ARSLANHAN
1992
69.32
İSTANBUL AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
80
105
185
3
İLKNUR AKKÖZ
1993
72.18
GAZİANTEP HALTER İHTİSAS S.K DERNEĞİ
65
73
138
4
FULYA PENEZOĞLU
1997
73.98
ANKARA TUZGÖLÜ SPOR KULÜBÜ
59
72
131
Derece
Ad Soyad
Doğum
Yılı
Kilo
İl/Kulüp
Koparma
Toplam
Silkme
Toplam
Toplam
1
ASSİYE İPEK
1993
68.48
KUYULU SEBİL HALTER İHTİSAS S.K DERNEĞİ
90
111
201
2
DUYGU AYNACI
1996
68.99
-
90
103
193
3
ZEYNEP ATAKAN
1998
68.15
ANKARA TUZGÖLÜ SPOR KULÜBÜ
75
98
173
4
MERVE TAMER
1996
65.77
GAZİANTEP BESLEN MAKARNA SPOR KULÜBÜ
72
90
162
5
SERENAY AYDIN
1997
63.29
-
58
70
128
Derece
Ad Soyad
Doğum
Yılı
Kilo
İl/Kulüp
Koparma
Toplam
Silkme
Toplam
Toplam
1
EDA ÇAKAL
1992
62.97
-
84
113
197
2
MEHTAP KURNAZ
1995
62.3
İSTANBUL AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
88
107
195
3
BÜŞRA NUR DALMIZRAK
1998
62.46
ANKARA TUZGÖLÜ SPOR KULÜBÜ
73
80
153
4
SULTAN TOKMAK
1998
60.51
KARAKAYA İLK -ORTA OKULU S.K DERNEĞİ
65
75
140
99
EMİNE SARITOPRAK
1997
61
-
65
0
0
Derece
Ad Soyad
Doğum
Yılı
Kilo
İl/Kulüp
Koparma
Toplam
Silkme
Toplam
Toplam
1
AYŞEGÜL ÇOBAN
1992
55.55
-
75
110
185
2
YASEMİN KESKİN
1998
57.9
ÇAYKUR RİZE GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
70
90
160
3
SAFİYE ŞIVGIN
1996
57.97
İSTANBUL AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
65
89
154
4
ELİF ÜNAL
1998
55.81
ANKARA TUZGÖLÜ SPOR KULÜBÜ
68
81
149
5
NURAY LEVENT
2000
57.22
-
64
85
149
6
AYŞEGÜL ÇAKIN
1999
57.98
-
61
78
139
7
BÜŞRA ÖZDEMİR
1995
53.15
ESKİŞEHİR SAMİ SİPAHİ İ.Ö.O SPOR KULÜBÜ
64
73
137
8
ESMA MUTLU
1997
57.51
KUYULU SEBİL HALTER İHTİSAS S.K DERNEĞİ
60
72
132
9
SERPİL GEDİK
1997
57.98
ANKARA ŞİMŞEKLER GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
62
70
132
99
DAMLA AYDIN
1993
58
İSTANBUL AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
80
95
175
Derece
Ad Soyad
Doğum
Yılı
Kilo
İl/Kulüp
Koparma
Toplam
Silkme
Toplam
Toplam
1
HACER DEMİREL
1992
50.51
KUYULU SEBİL HALTER İHTİSAS S.K DERNEĞİ
70
90
160
2
GAMZE YAYLA
2000
51.69
ANKARA TUZGÖLÜ SPOR KULÜBÜ
63
75
138
3
GİZEM NUR DEMİR
1999
51.91
ANKARA TUZGÖLÜ SPOR KULÜBÜ
55
70
125
99
SİBEL ÖZKAN
1988
50.6
-
80
105
185
Derece
Ad Soyad
Doğum
Yılı
Kilo
İl/Kulüp
Koparma
Toplam
Silkme
Toplam
Toplam
1
FATMA KORKMAZ
1994
42.97
İZMİR GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
56
76
132
2
SEDEF OKAN
1997
47.55
KUYULU SEBİL HALTER İHTİSAS S.K DERNEĞİ
57
70
127
3
AYŞE DOĞAN
2000
46.69
-
55
65
120
4
TUĞÇE İLHAN
2004
46.72
DÜZCE GENÇLİK HİZMETLERİ SPOR KULÜBÜ
50
66
116
5
SÜMEYYE MERYEM KESİM
2000
47.86
GONCA S.K DERNEĞİ
53
63
116
Derece
Ad Soyad
Doğum
Yılı
Kilo
İl/Kulüp
Koparma
Toplam
Silkme
Toplam
Toplam
1
HİLAL DÖNMEZ
1998
95.07
GONCA S.K DERNEĞİ
70
102
172
2
HİLAL YILMAZ
1994
89.5
GAZİANTEP BESLEN MAKARNA SPOR KULÜBÜ
70
88
158
3
GÜLSÜM YAVUZ
1997
90.9
ANKARA TUZGÖLÜ SPOR KULÜBÜ
58
97
155
4
İKLİMA KÜÇÜKKARA
1997
91.83
ANKARA GÖLBAŞI BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
65
80
145
5
TUĞÇE BOYNUEĞRİ
1998
80.53
KAHRAMANKAZAN BELEDİYE S.K DERNEĞİ
64
75
139
6
NAZLICAN ÖZGÜN
1998
97.16
ADIYAMAN GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
58
70
128