TRABZON YILDIZLAR VE 15 YAŞ ALTI (U15) FERDİ TÜRKİYE ŞAMPİYONASI
, 12 - 15 Şubat 2015

Derece
Ad Soyad
Doğum
Yılı
Kilo
İl/Kulüp
Koparma
Toplam
Silkme
Toplam
Toplam
1
ENES ÇAKIR
1998
87.9
MAHİR BAŞER ORTAOKULU S.K DERNEĞİ
110
130
240
2
KAAN MERT AL
1999
92.2
MAHİR BAŞER ORTAOKULU S.K DERNEĞİ
95
111
206
3
MERTCAN DEMİR
1999
88.3
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ANKARA S.K DERNEĞİ
80
105
185
99
FEVZİ KONU
1999
85.1
SAMSUN GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
0
0
0
99
OSMAN KARASUCUKCU
1998
85.15
-
77
0
0
Derece
Ad Soyad
Doğum
Yılı
Kilo
İl/Kulüp
Koparma
Toplam
Silkme
Toplam
Toplam
1
YILDIRAY KAPLAN
2000
84.75
ASKİ SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
102
115
217
1
ERTAN MERT
1998
81.3
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ANKARA S.K DERNEĞİ
117
151
268
2
YILMAZ ÖZ
1999
82.6
PAYAS BELEDİYE S.K DERNEĞİ
77
90
167
3
CEBRAİL ACAR
2001
84.55
ASKİ SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
83
95
178
3
YASİN ASAR
1998
83.1
-
73
85
158
4
YASİN SEYHAN
2001
77.7
-
74
88
162
4
EYÜP H. İBRAHİM LEKESİZ
1998
77.3
GONCA S.K DERNEĞİ
65
78
143
5
BAHATTİN SERİN
2000
84.25
KONYA GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
70
91
161
6
HASAN CAN BURUN
2000
79.6
KONYA HALTER S.K DERNEĞİ
65
80
145
7
SEYFETTİN CİHAN
2001
82.5
-
65
80
145
8
NURİCAN POLAT
2000
83.15
ANTALYA DENGE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
60
0
60
9
VEYİS POLAT
2000
84.55
KUYUCAK PENDİK FEVZİ ÇAKMAK SPOR KULÜBÜ
60
0
60
Derece
Ad Soyad
Doğum
Yılı
Kilo
İl/Kulüp
Koparma
Toplam
Silkme
Toplam
Toplam
1
BURHAN OKÇU
2000
73.35
KÜTAHYA BELEDİYESİ S.K DERNEĞİ
95
118
213
1
MEHMET YALÇIN
1998
70.6
KONYA SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
110
136
246
2
ALPARSLAN CAN GÜVEN
2000
70.15
KONYA GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
83
99
182
2
MÜCAHİT ÖLÇER
1998
72.6
-
106
128
234
3
HASAN GÖROL
2000
74.6
-
80
97
177
3
MUHAMMED HALİL AVCIOĞLU
1998
69.65
KAHRAMANMARAŞ BATIPARK SPOR KULÜBÜ
105
124
229
4
ONUR AKKOÇ
2001
75.95
MAMAK ALTUNYURT MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ GENÇLİK VE S.K
75
100
175
4
KÜRŞAT YILDIRIM
1999
70.6
ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE S.K. DERNEĞİ
101
126
227
5
MEHMET AVCIL
2000
69.05
DENİZLİ AKADEMİ S.K DERNEĞİ
75
96
171
5
ALİ SÜNGÜ
1998
76.5
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ANKARA S.K DERNEĞİ
101
121
222
6
KEREM CAN YILDIZ
2000
69.25
KONYA GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
76
95
171
6
CAN TURAN
1998
72.5
-
97
120
217
7
TEBRİZ BARAN MUTLU
2001
72.9
ASKİ SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
60
75
135
7
HÜSEYİN ÇAKAR
1999
70.4
PAYAS BELEDİYE S.K DERNEĞİ
95
110
205
8
ŞAKİR ÇÖMLEKÇİ
2001
69.6
-
59
75
134
8
ALİ ZENGİN
1998
73.05
-
90
108
198
9
BEKİR GÜLEÇ
2000
74.95
-
58
65
123
9
YUSUF NAYİR
1998
76.15
SİVAS GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
90
105
195
10
EREN MEMİŞ
1998
74
İLKADIM BELEDİYESİ GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
90
100
190
11
YAKUP TELLİ
1998
73.4
KAHRAMANMARAŞ BATIPARK SPOR KULÜBÜ
80
100
180
12
ERHAN MEMİŞ
1999
72.1
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ANKARA S.K DERNEĞİ
80
98
178
13
KADİR KÖK
1999
74.1
-
78
98
176
14
MUSTAFA ÇELİK
1999
74.8
MAHİR BAŞER ORTAOKULU S.K DERNEĞİ
75
88
163
15
YAŞAR AYDIN
1998
76.75
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ANKARA S.K DERNEĞİ
75
80
155
16
MUHAMMED KIZMAZ
1999
71.75
AĞRI GENÇLİK HİZMETLERİ S.K DERNEĞİ
71
80
151
17
RECEP ESNEMEZ
1999
73.7
İZMİR GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
63
80
143
99
TARIK UTKU ZENGİN
2002
74.55
-
55
0
0
99
ONUR ÖZKAN
2000
75.05
AYDIN GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
55
0
0
99
İZZET ABLAK
2000
75.55
-
50
0
0
99
B.DOĞUKAN DIŞHAN
2000
76.35
-
50
0
0
99
MEHMET BİRCAN
1998
73.6
İZMİR GENÇLİK MERKEZLERİ GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
0
75
0
99
AHMET KÖSEDAĞ
1998
74.6
AĞRI GENÇLİK SPOR KULUBÜ
100
0
0
99
BARIŞ DİNÇER
1999
75.85
-
0
0
0
Derece
Ad Soyad
Doğum
Yılı
Kilo
İl/Kulüp
Koparma
Toplam
Silkme
Toplam
Toplam
1
ALİ DURAK
2001
65.2
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ANKARA S.K DERNEĞİ
90
111
201
1
AHMET ÇAĞDAR
1999
68.3
PAYAS BELEDİYE S.K DERNEĞİ
113
135
248
2
ENES YAŞAR
2001
62.9
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ANKARA S.K DERNEĞİ
93
107
200
2
SALİH YARDIMCI
1998
68.15
ŞIRNAK GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
96
106
202
3
ABDULHALİM SULAR
2000
68.5
VAN AZİM HALTER İHTİSAS S.K DERNEĞİ
86
101
187
3
SAMET DEMİRTAŞ
2001
66.8
-
90
110
200
4
ALİ EREN DİKMEN
2000
64.9
MAHİR BAŞER ORTAOKULU S.K DERNEĞİ
85
100
185
4
ANILCAN AKBULUT
1998
65.45
ANKARA AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR BAKANLIĞI SPOR KULÜBÜ
87
105
192
5
VEYSEL KARANİ AYDIN
2000
66.05
ADANA ÇELİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
75
85
160
5
ABDULLAH AYHAN
1999
67.2
-
82
108
190
6
FEHMİ ENES YÜKSEL
2001
67.9
-
61
77
138
6
HACI HAKAN BAKICI
1998
67.35
-
88
102
190
7
OĞUZHAN ÖZTÜRK
2001
67.5
-
55
70
125
7
MEHMET KARAKAYA
1998
64.7
-
85
102
187
8
MEHMET KILIÇ
2000
67.75
-
55
68
123
8
DİLGEÇ KIVANÇ
1999
67.05
-
85
100
185
9
BERKANT ÇALIKOĞLU
2002
67.5
-
55
65
120
9
YAŞAR KAYA
1998
65.7
KONYA YUNAK ŞAMPİYONLAR SPOR KULÜBÜ
77
105
182
10
ÖMER TURAN ARSLANTEKİN
2002
68.2
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ANKARA S.K DERNEĞİ
50
61
111
10
SERCAN ORHAN
1998
67.95
-
85
95
180
11
RAMAZAN GELEN
1999
68.75
ANTALYA DENGE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
90
90
180
12
HASAN PEHLİVAN
1998
68.85
MERZİFON BELEDİYE GENÇLİK S.K DERNEĞİ
78
96
174
13
MUHARREM GÜNDOĞDU
1998
68.05
İSTANBUL PENDİK FEVZİ ÇAKMAK SPOR KULÜBÜ
85
88
173
14
DOĞUŞ DİKEN
1998
66.35
ANKARA SİNCAN PERFORMANS SPOR KULÜBÜ
75
90
165
15
ŞERİF DİLER KABADAYI
1998
64.6
İLKADIM BELEDİYESİ GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
70
90
160
16
ZEKİ AÇIKGÖZ
1999
68.15
GAZİANTEP 25 ARALIK GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
75
83
158
17
METİN AKAY
1999
65.2
GAZİANTEP GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
70
86
156
18
A.BİRCAN PEHLİVAN
1998
64.7
-
65
85
150
19
TAYFUN YİĞİT
1999
68.45
SİVAS SPORCU EĞİTİM MERKEZİ GENÇLİK VE SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
70
80
150
20
İBRAHİM CANPOLAT
1999
63.05
PAYAS BELEDİYE S.K DERNEĞİ
66
80
146
21
MUHAMMET MUSTAFA
1999
67.35
-
65
80
145
22
MEHMET CAN ÖZKAN
1999
67.85
KARABÜK GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
65
80
145
23
CİHAN TUNÇ
1998
67.85
-
67
75
142
24
AHMET TAŞ
1999
65.3
-
60
80
140
25
SEFA OKUR
1999
65.9
-
60
80
140
26
EMRE YILMAZ
1998
66.1
GAZİANTEP GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
65
75
140
27
YAVUZ MERT ALTINYOLLAR
1999
66.1
MAHİR BAŞER ORTAOKULU S.K DERNEĞİ
60
75
135
28
MEHMET NURİ ARSLAN
1998
66.8
ŞIRNAK GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
60
70
130
99
ALİCAN ARIK
2002
63.45
GAZİANTEP YASA GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
50
0
0
99
BATUHAN YILDIZ
2001
63.7
-
0
0
0
99
HAKKI BULUT TAŞKIRAN
2001
69
AYAZ TAEKWONDO SPOR DERNEĞİ
50
0
0
99
FURKAN DURAN
2000
68.3
-
0
0
0
99
BUĞRAHAN ERDOĞDU
2000
68.05
-
0
0
0
99
SAMET COŞKUN
2001
68
ISPARTA BÖLGESPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
93
0
0
99
ÖZCAN TUNÇ
2000
64.45
-
0
0
0
99
AHMET ERKILIÇOĞLU
1998
66.05
-
55
0
0
99
HAKAN TOPRAK
1999
67.35
TARSUS GENÇLİK S.K DERNEĞİ
0
70
0
99
AZİZ PALTA
1999
68.05
GAZİANTEP 25 ARALIK GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
65
0
0
99
MUZAFFER ER
1998
68.2
GAZİANTEP YASA GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
75
0
0
99
MERTCAN POLAT
1998
68.2
ADANA ADANUS SPOR KULÜBÜ
0
110
0
99
FURKAN YILMAZ
2001
68.55
ZEBRANO S.K DERNEĞİ
60
0
0
99
KAZIM FİGEN
1998
69
-
60
0
0
Derece
Ad Soyad
Doğum
Yılı
Kilo
İl/Kulüp
Koparma
Toplam
Silkme
Toplam
Toplam
1
DEVRAN KAYRA
2000
61.15
ANTALYA DENGE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
96
120
216
1
OĞUZHAN ÇİNİ
1998
59.54
MAHİR BAŞER ORTAOKULU S.K DERNEĞİ
105
121
226
2
FURKAN ÖZBEK
2001
61.25
-
93
116
209
2
FERHAT ALİ YAZICI
1999
60.65
İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ
100
117
217
3
ÖZAY MEMİŞ
2000
59.36
-
81
100
181
3
RAMAZAN İLHAN
1998
61.3
ASKİ SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
100
113
213
4
HASAN ÖZDEMİR
2000
60.05
AĞRI GENÇLİK HİZMETLERİ S.K DERNEĞİ
75
87
162
4
MAHMUT TERZİ
1999
61.35
PURSAKLAR BELEDİYESİ SPOR KÜLÜBÜ DERNEĞİ
93
107
200
5
TOLGA BAKICI
2001
60.85
PAYAS BELEDİYE S.K DERNEĞİ
72
80
152
5
BURAK EMRE ÇAKIN
1999
61.85
AYDIN GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
88
112
200
6
OSMAN KAĞAN ORHAN
2002
60.15
ASKİ SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
68
78
146
6
UĞUR GÜLER
1999
60.25
KONYA YUNAK ŞAMPİYONLAR SPOR KULÜBÜ
91
101
192
7
YUSUF IŞIK
2001
60.85
ADANA ÇELİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
60
80
140
7
ERTAN TEMİZ
1998
61.45
ANKARA EĞİTİM SANAT SPOR KULÜBÜ
89
96
185
8
A.EREN ERTÜRK
2001
60.75
GAZİANTEP HALTER İHTİSAS S.K DERNEĞİ
61
75
136
8
MUHARREM CAN TAŞBAŞ
1999
59.38
ÇORUM GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
83
100
183
9
ENES GENÇCAN
2000
61.45
-
60
75
135
9
ALİ YUMUŞAK
1998
61.6
SİVAS GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
80
100
180
10
OĞUZHAN AYDIN
2000
60.05
TARSUS GENÇLİK S.K DERNEĞİ
55
75
130
10
SEDAT ASLAN
1999
60.4
ANTALYA MARAŞAL FEVZİ ÇAKMAK SPOR KULÜBÜ
75
100
175
11
TARIK BARUT
2001
59.45
-
55
70
125
11
AYVAZ AKDEMİR
1999
56.12
PURSAKLAR BELEDİYESİ SPOR KÜLÜBÜ DERNEĞİ
75
95
170
12
ENES ÜNAL
2000
59.29
-
53
68
121
12
MUTLU SARITAŞ
1999
60.55
MAMAK ALTUNYURT MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ GENÇLİK VE S.K
75
90
165
13
HACI YUSUSF KAPLAN
2000
60.9
MAHİR BAŞER ORTAOKULU S.K DERNEĞİ
56
65
121
13
SÜLEYMAN SIRRI KAYIR
1998
61.1
-
75
87
162
14
MERT ALTUN
2002
59.26
-
50
70
120
14
BERK ARTUÇ
1999
59.68
İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ
70
88
158
15
BÜNYAMİN DURMAZ
1999
57.8
-
71
83
154
16
ÖMER BUZ
2001
56.6
AĞRI GENÇLİK HİZMETLERİ S.K DERNEĞİ
50
63
113
16
MUHAMMET SEVER
1999
61.15
KONYA YUNAK ŞAMPİYONLAR SPOR KULÜBÜ
65
80
145
17
CİHANGİR AYDIN
2002
57.7
PAYAS BELEDİYE S.K DERNEĞİ
52
60
112
17
HÜSEYİN YİĞİT
1998
61.8
DÜZCE AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
55
81
136
18
BATUHAN ÇAPAŞ
2001
59.54
TUNCEL GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
51
60
111
18
ÖKKEŞ YILMAZ
1998
58.5
TOKAT GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
65
70
135
19
RIDVAN ÇAKIR
2000
59.78
-
50
60
110
19
FURKAN YALNIZ
1998
61.15
ANKARA SİNCAN PERFORMANS SPOR KULÜBÜ
64
70
134
20
SÜLEYMAN KUTLU
2000
61.35
-
50
60
110
20
OĞUZHAN AÇIKGÖZ
1998
59.4
-
57
70
127
21
TAHSİN ANADOLU
2001
61
-
45
60
105
21
BARIŞ ÖĞÜT
1999
61.9
-
58
65
123
22
AHMET ÖZDEN
2000
61.8
YAKACIK GENÇ ERLER BİRLİĞİ SPOR KULÜBÜ
45
60
105
23
SEFA AKYÜZ
2001
57.44
PURSAKLAR BELEDİYESİ SPOR KÜLÜBÜ DERNEĞİ
45
58
103
24
FURKAN ŞAHİN
2002
60.6
-
47
55
102
25
OĞUZHAN YILMAZ
2002
62
-
44
52
96
99
ALTAN ERDOĞAN
2000
61.9
-
0
0
0
99
İBRAHİM DAŞTAN
2000
60.7
-
50
0
0
99
MÜSLÜM BUĞA
2000
57.82
-
0
0
0
99
EMRE ŞAHİN
1998
57.24
-
0
0
0
99
MURAT FURAN
1998
57.68
AYDIN GENÇ EFELER SPOR KULÜBÜ
0
70
0
99
MEHMET KILINÇ
1998
60.4
-
60
0
0
99
DAVUT YILDIZ
1998
60.85
-
60
0
0
99
HALİL İBRAHİM SEVİNDİ
1999
60.85
GAZİANTEP GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
60
0
0
99
RECEP GEDİZLİ
1999
61.55
-
50
0
0
99
TAYFUR ÖZEL
1999
61.7
-
0
0
0
Derece
Ad Soyad
Doğum
Yılı
Kilo
İl/Kulüp
Koparma
Toplam
Silkme
Toplam
Toplam
1
BATUHAN SANCAK
2000
55.7
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ANKARA S.K DERNEĞİ
76
99
175
1
RAMAZAN KARA
1999
55.76
YILDIRIM BELEDİYESİ JİMNASTİK S.K DERNEĞİ
93
120
213
2
EDNAN KIZIL
2000
55.48
-
70
90
160
2
CUMALİ KIVANÇ
1998
55.86
-
95
115
210
3
ALİCAN ŞAHİN
2000
53.12
AYDIN GENÇ EFELER SPOR KULÜBÜ
73
85
158
3
İSA GÜNGÖR
1998
55.38
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ANKARA S.K DERNEĞİ
93
107
200
4
HACI İBRAHİM TANIR
2001
55.18
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ANKARA S.K DERNEĞİ
68
89
157
4
MURAT EKİNEK
1998
55.74
ANTALYA DENGE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
85
95
180
5
UMUT ÇELİK
2000
54.9
İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ
73
83
156
5
ENGİN SAVAŞ
1998
55.72
AĞRI GENÇLİK SPOR KULUBÜ
80
95
175
6
EŞREF YAKUT
2000
54.84
ASKİ SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
66
86
152
6
BERKANT YİĞİT
1998
94.98
MAMAK ALTUNYURT MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ GENÇLİK VE S.K
83
85
168
7
EREN CAN
2001
54.32
ZEBRANO S.K DERNEĞİ
63
83
146
7
ABDULBAKİ ÇELİK
1999
54.14
GONCA S.K DERNEĞİ
75
85
160
8
KADİR KARAPINAR
2001
55.5
TUNCEL GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
66
75
141
8
MEHMET BOZAN
1999
54.14
PAYAS BELEDİYE S.K DERNEĞİ
70
83
153
9
GÜVEN DEMİR
2000
53
AĞRI GENÇLİK SPOR KULUBÜ
65
75
140
9
RAMAZAN BURAK
1999
53.62
AĞRI GENÇLİK HİZMETLERİ S.K DERNEĞİ
70
80
150
10
YUSUF BOZKUŞ
2001
55.62
AĞRI GENÇLİK HİZMETLERİ S.K DERNEĞİ
65
75
140
10
YUNUS ÇİÇEK
1998
53.96
AĞRI GENÇLİK HİZMETLERİ S.K DERNEĞİ
70
80
150
11
BURAK CAN EREN
2000
51.92
-
63
75
138
11
FEHMİ IŞIK
1999
56
-
68
78
146
12
ALİ ÇAM
1999
55.18
KAHRAMANMARAŞ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
65
80
145
13
ABUZET ATICI
2000
55.08
ADIYAMAN GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
58
71
129
13
MEHMET EMİN ÇAPAR
1998
55.26
-
55
70
125
14
ERKAN KANÖZ
2001
54.12
AYDIN GENÇ EFELER SPOR KULÜBÜ
53
70
123
14
ERCAN BOZ
1999
55.96
SAMSUN GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
60
65
125
15
KADİR KALELİ
2001
53.02
-
55
65
120
15
BÜLENT BORLUOĞLU
1998
55
-
60
60
120
16
SEKAN ÇİÇEK
2000
55.76
-
55
65
120
16
OSMAN ÇETİN
1999
55.16
DENİZLİ AKADEMİ S.K DERNEĞİ
50
63
113
17
KEREM ERTUĞRUL
2002
53.9
MAMAK ALTUNYURT MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ GENÇLİK VE S.K
53
63
116
17
CENGİZ ALTUN
1999
54.12
ADIYAMAN GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
48
63
111
18
AHMET YILMAZ
2000
54.74
AĞRI GENÇLİK HİZMETLERİ S.K DERNEĞİ
55
60
115
18
MERT GÖRKEM ŞENKAL
1999
55.04
-
48
60
108
19
MEHMET BAYLASSIN
2001
53.56
-
47
66
113
20
UBEDULLAH KELOĞLU
55.52
-
55
58
113
21
SERCAN ÖZBEK
2001
52.36
ISPARTA BELEDİYESİ S.K ARAŞTIRMA VE GELİŞTİRME EĞİTİM MERKEZİ DERNEĞİ
50
60
110
22
ENES GEDİK
2001
55.04
OSMANİYE KARDEŞLER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
50
60
110
23
HALİL İBRAHİM EKELİK
2000
55.3
AĞRI GENÇLİK HİZMETLERİ S.K DERNEĞİ
50
60
110
24
ORHAN FİDAN
2001
54.44
KAHRAMANKAZAN BELEDİYE S.K DERNEĞİ
47
59
106
25
İBRAHİM YAĞIZ
2001
54.32
-
45
60
105
26
ŞAHİN ÖZTÜRK
2001
51.66
GAZİANTEP HALTER İHTİSAS S.K DERNEĞİ
45
55
100
27
İSMET GÜRBÜZ
2000
53.5
OSMANİYE KARDEŞLER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
45
55
100
28
MUSA KIL
2001
54.8
OSMANİYE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
45
55
100
29
RAMAZAN ZEYDANLI
2002
51.54
İSTANBUL AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
40
50
90
30
MEHMET FIRAT
2002
52.9
ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ S.K. DERNEĞİ
40
50
90
31
HAYRETTİN KÜÇÜKGÖKMEN
53.84
-
40
50
90
32
ONUR DEMİR
2002
55.96
GAZİANTEP YASA GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
42
47
89
33
AHMET KÜTÜK
2001
50.8
-
0
50
0
34
AKIN EMRE EROL
2000
52.16
-
0
53
0
35
MEHMET DEMİR
2001
52.18
KUYUCAK BELEDİYESİ S.K DERNEĞİ
0
0
0
36
TAHA RAMAZAN KURU
2000
52.9
-
39
0
0
37
TURGAY KÖK
2000
53.1
ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE S.K. DERNEĞİ
65
0
0
38
ÖMÜR KESER
2001
54.26
-
43
0
0
39
EYÜPHAN TOZDEMİR
2000
54.3
-
40
0
0
40
İSMAİL YABAN
2000
55.34
KAHRAMANKAZAN BELEDİYE S.K DERNEĞİ
40
0
0
41
YUNUS BAYTEMİR
2000
55.72
-
35
0
0
42
HACI OSMAN ÇABUK
2002
55.76
İSTANBUL AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
0
0
0
43
MUSTAFA ARTUÇ
2001
55.98
-
0
0
0
99
ERSAN MAZI
1998
52.8
KAHRAMANMARAŞ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
43
0
0
99
YAŞARCAN ÖZÇELİK
1999
54.2
KONYA YUNAK ŞAMPİYONLAR SPOR KULÜBÜ
48
0
0
Derece
Ad Soyad
Doğum
Yılı
Kilo
İl/Kulüp
Koparma
Toplam
Silkme
Toplam
Toplam
1
YUSUF GÖÇMENOĞLU
2000
49.06
ASKİ SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
78
93
171
1
HALİTCAN BAŞKAYA
1999
49.36
DENİZLİ AKADEMİ S.K DERNEĞİ
75
93
168
2
MUHAMMET GÜLTEN
2000
48.86
ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE S.K. DERNEĞİ
75
80
155
2
BATU HAN YÜKSEL
1999
48.94
PURSAKLAR BELEDİYESİ SPOR KÜLÜBÜ DERNEĞİ
71
91
162
3
BATUHAN TAŞ
2001
48.7
TUNCEL GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
64
80
144
3
RESUL KARABOĞAZ
1998
49.46
TARSUS GENÇLİK S.K DERNEĞİ
75
85
160
4
DOĞAN DÖNEN
2002
48.4
PAYAS BELEDİYE S.K DERNEĞİ
63
76
139
4
RAMAZAN GÜLŞEN
1999
49.82
GONCA S.K DERNEĞİ
68
82
150
5
İBRAHİM TANRIVERDİ
2001
48.24
ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE S.K. DERNEĞİ
62
75
137
5
ADEM UZUN
1999
49.06
TOKAT GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
62
80
142
6
KEMAL ERDOĞAN
2002
47.84
KAHRAMANKAZAN BELEDİYE S.K DERNEĞİ
50
60
110
6
HAKAN ALGÜL
1998
46.66
-
60
65
125
7
BURAK DURKUN
2000
48.64
50
60
110
7
MURAT KARABACAK
1998
48.3
-
58
65
123
8
BATUHAN ARSLAN
2001
48.8
-
50
56
106
8
HÜSEYİN ÖLMEZ
1999
48.98
-
47
60
107
9
SALİH SÜRMÜŞ
2001
50
-
45
56
101
9
GÖKSUN TÜRKEŞ
1999
49.52
ADANA ÇELİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
41
50
91
10
BATUHAN KARTAL
2002
49.88
ASKİ SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
45
55
100
11
SEYİTHAN DURSUN
2001
48.3
-
43
55
98
12
EMRE KÜNÇ
2000
48.2
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ANKARA S.K DERNEĞİ
40
55
95
13
NECİP BİLGİN
2001
48.12
-
40
52
92
14
FURKAN TARAN
2001
48.24
-
42
50
92
15
ABDULLAH BARIŞ ÖZEL
2000
49.04
-
40
51
91
16
BURAKHAN SAĞLAM
2001
47.1
ZEBRANO S.K DERNEĞİ
40
45
85
17
SAMET KESKİN
2002
49.94
ADANA ÇELİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
35
50
85
18
AHMET CAN TURAN
2002
50
-
39
45
84
19
MURAT ZEHİR
2001
45.1
-
38
45
83
20
EMRE KOL
2000
48.5
-
38
45
83
21
HÜSNÜ ARIKAN
2002
49.34
AYAZ TAEKWONDO SPOR DERNEĞİ
30
40
70
99
MUSTAFA KARABOYA
2001
49.6
-
0
0
0
99
M.SEFA NAYİR
2002
49.62
-
35
0
0
99
FERHAT GÜLTEKİN
2002
49.8
OSMANİYE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
35
0
0
99
MİRAÇ CAN POLAT
2001
48.24
-
0
0
0
99
AHMET ÇAMLI
1998
46.18
-
40
0
0
99
UMUT YAVAŞ
1999
48.3
-
0
0
0
99
FATİH SÖYEK
1999
49.8
-
40
0
0
Derece
Ad Soyad
Doğum
Yılı
Kilo
İl/Kulüp
Koparma
Toplam
Silkme
Toplam
Toplam
1
CANER TOPTAŞ
2001
45
ASKİ SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
64
78
142
2
İBRAHİM DUMAN
44.01
ANKARA ETLİK İMAM HATİP SPOR KULÜBÜ
58
68
126
3
BURAK TAVLI
2000
44.72
DÜZCE AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
53
70
123
4
BARIŞ MENSUR
2001
43.94
ÇORUM GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
55
65
120
5
ERKAN DALKIÇ
2000
44
-
56
64
120
6
TURAN GÜNGÖR
2002
45
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ANKARA S.K DERNEĞİ
54
61
115
7
HASAN KESEK
2000
43.22
DÜZCE AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
46
63
109
8
ATALAY ANDIRMAN
2001
43.26
PAYAS BELEDİYE S.K DERNEĞİ
49
59
108
9
BEKİR EMİR YILDIZ
2002
45
TOKAT GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
46
55
101
10
YAKUP YILMAZ
2000
43.96
-
50
50
100
11
MEHMET ALİ YAZICI
2002
36.94
ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ S.K. DERNEĞİ
43
56
99
12
MUSTAFA IŞIK
2001
38.02
ISPARTA BELEDİYESİ S.K ARAŞTIRMA VE GELİŞTİRME EĞİTİM MERKEZİ DERNEĞİ
45
50
95
13
YUSUF DOĞAN
2001
43.98
TOKAT GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
44
49
93
14
YUSUF KENAN AYTAR
2001
42.42
ANTALYA MARAŞAL FEVZİ ÇAKMAK SPOR KULÜBÜ
43
49
92
15
İBRAHİM DEMİRTAŞ
2002
44.44
TOKAT GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
41
51
92
16
OĞUZHAN ÖZEN
2002
37.78
ASKİ SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
38
53
91
17
HALİL İBRAHİM KARAKAYA
2002
34.76
MAMAK ALTUNYURT MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ GENÇLİK VE S.K
35
50
85
18
EMRE GÖLE
2001
43.52
-
40
45
85
19
ABDULLAH YILDIZ
2001
40.94
SİVAS SPORCU EĞİTİM MERKEZİ GENÇLİK VE SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
38
45
83
20
KAAN KÜÇÜK
2001
40.38
AYDIN NAZİLLİ BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
38
44
82
21
MEHMET CAN GÜL
2000
41.96
PURSAKLAR BELEDİYESİ SPOR KÜLÜBÜ DERNEĞİ
35
46
81
22
SAMET DOĞAN
1997
38.6
-
35
45
80
23
GÜRKAN ÇALIKUŞU
2002
39.72
-
36
44
80
24
YILMAZ CAN KOZAN
2000
42.76
-
35
45
80
25
MEHMET ŞENOL BİLGİN
2002
41.92
GAZİANTEP YASA GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
35
40
75
26
SEZAİ KEŞİNLİ
2001
42.02
-
32
43
75
27
İBRAHİM HALİL YİĞİT
2002
43.36
GAZİANTEP 25 ARALIK GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
32
40
72
28
MUSTAFA ONUR BALOĞLU
2002
40.44
MAHİR BAŞER ORTAOKULU S.K DERNEĞİ
30
40
70
29
ÖZGÜR GÜNER
2002
40.7
-
30
40
70
30
EREN CEM ASLAN
2002
43.46
-
30
40
70
31
HALİL İBRAHİM GÜVEN
2001
44.1
BİLECİK BELEDİYESİ GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
30
40
70
32
AHMET CAN TAT
2002
44.1
İSTANBUL AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
26
40
66
99
EGEMEN IŞIK
2002
34.28
ISPARTA BÖLGESPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
30
0
0
99
DİYAR KÖROĞLU
2002
34.84
-
30
0
0
99
NAİF YARDIMCI
2002
35.24
-
30
0
0
99
MÜSLÜM BOZ
2002
35.86
-
0
0
0
99
MEHMET TEKE
2002
37.52
-
29
0
0
99
NİHAT ABCİ
2002
37.9
-
30
0
0
99
HAMZA GÜRKAN POLAT
2002
39.94
-
26
0
0
99
ÇAĞRI MERT DİRLİK
40.68
-
0
0
0
99
EMİN GÖKDEMİR
2002
40.82
-
33
0
0
99
FATİH CAN BAL
2001
41.02
-
29
0
0
99
KAAN AKDEMİR
2001
43.4
-
30
0
0
99
EMİRHAN TÜRKEL
2000
43.76
-
30
0
0
99
EMİRCAN DOLUNAY
2002
44.4
-
30
0
0
99
FERHAT ALPTEKİN
2000
44.44
AĞRI ÇAĞDAŞ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
33
0
0
99
EMİR ŞAHİN YAPICI
2001
44.92
-
34
0
0
Derece
Ad Soyad
Doğum
Yılı
Kilo
İl/Kulüp
Koparma
Toplam
Silkme
Toplam
Toplam
1
DUHAN ÖZDEMİR
1998
94.1
BAHÇELİEVLER BELEDİYE S.K DERNEĞİ
95
125
220
2
ŞEVKET GÜLTEKİN
1998
109.35
KUYUCAK PENDİK FEVZİ ÇAKMAK SPOR KULÜBÜ
85
110
195
3
OĞUZHAN DEMİR
1998
98.8
-
70
85
155
Derece
Ad Soyad
Doğum
Yılı
Kilo
İl/Kulüp
Koparma
Toplam
Silkme
Toplam
Toplam
1
ENES ÖZDEN
2000
93.1
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ANKARA S.K DERNEĞİ
84
108
192
2
MUHİTTİN ASLAN
2000
99.85
BARTIN GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
80
108
188
3
FUAT İLKBAHAR
2001
89.6
ANKARA DEMİRSPOR KULÜBÜ
76
97
173
4
EYYÜP ÖZ
2000
90.15
PAYAS BELEDİYE S.K DERNEĞİ
70
86
156
Derece
Ad Soyad
Doğum
Yılı
Kilo
İl/Kulüp
Koparma
Toplam
Silkme
Toplam
Toplam
1
ZEYNEP ATAKAN
1998
68.4
ANKARA TUZGÖLÜ SPOR KULÜBÜ
79
102
181
2
SUNA ERDİNLER
1998
63.8
-
60
71
131
3
DÖNÜŞ NUR KARABIYIK
1998
65.1
GONCA S.K DERNEĞİ
60
70
130
4
NAZLI İREM ÖZER
1998
67.5
GONCA S.K DERNEĞİ
60
70
130
5
FATMA NUR TOPBAŞ
1999
65.35
-
48
50
98
99
SEVİMCAN DÖNMEZ
1999
68.9
-
0
0
0
99
MELİSA GÖNCÜ
1999
66.25
-
0
0
0
Derece
Ad Soyad
Doğum
Yılı
Kilo
İl/Kulüp
Koparma
Toplam
Silkme
Toplam
Toplam
1
GÜLŞAH ŞİMŞEK
2000
58.8
SAKARYA TÜRK TELEKOM SPOR KULÜBÜ
55
70
125
1
YASEMİN KESKİN
1998
62.5
ÇAYKUR RİZE GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
73
90
163
2
RABİA ASLI ÇELİK
2002
58.02
ÇAYKUR RİZE GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
43
54
97
2
BÜŞRA NUR DALMIZRAK
1998
62.85
ANKARA TUZGÖLÜ SPOR KULÜBÜ
74
81
155
3
HAZAL KARAKUŞ
2000
61.9
KIRKLARELİ LÜLEBURGAZ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
39
48
87
3
SULTAN TOKMAK
1998
61.45
KARAKAYA İLK -ORTA OKULU S.K DERNEĞİ
70
80
150
4
DİLAN KAYA
2001
61.75
-
36
43
79
Derece
Ad Soyad
Doğum
Yılı
Kilo
İl/Kulüp
Koparma
Toplam
Silkme
Toplam
Toplam
1
NURAY LEVENT
2000
56.36
-
70
85
155
1
AYŞEGÜL ÇAKIN
1999
57.94
-
66
81
147
2
GÜLŞEN TAŞÇI
2002
53.28
BARTIN GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
53
65
118
2
ARZU ACAR
1998
57.74
KIRIKKALE İSTİKLAL İLKÖĞRETİM OKULU GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
50
53
103
3
MELİKE ÜSTÜNER
2001
53.3
AKŞEHİR ATATÜRK ORTA OKULU SPOR KULUBÜ
48
53
101
3
DEMET ŞAHİN
1998
56.48
KIRIKKALE İSTİKLAL İLKÖĞRETİM OKULU GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
46
55
101
4
BETÜL ÖNER
2000
53.16
SAKARYA TÜRK TELEKOM SPOR KULÜBÜ
45
54
99
4
GAMZE CAN
1998
53.12
-
44
55
99
5
FULYA BÜYÜKLEBLEBİCİ
2000
53.5
-
40
55
95
5
BUSE YILDIRIM
1999
56.8
İSTANBUL PENDİK FEVZİ ÇAKMAK SPOR KULÜBÜ
45
50
95
6
LEYLA KUTLUK
2002
53.04
-
37
50
87
7
EMİNE PULAT
2001
53.14
İSTANBUL AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
36
46
82
8
DİLARA NARİN
2002
55.1
-
36
45
81
9
İREM GÜZ İNAN
57.64
-
38
40
78
10
ÖZLEM AVCI
2001
53.92
-
33
40
73
99
BUSE TAŞBAŞ
2000
54.48
-
0
0
0
99
IRMAK ÖZDEMİR
2000
55.4
ANKARA TUZGÖLÜ SPOR KULÜBÜ
28
0
0
99
HABİBE ÇALIŞKAN
2000
57.94
-
0
0
0
99
CANSU BELEN TUNAY
1999
56.46
-
31
0
0
99
ELİF ÜNAL
1998
56.74
ANKARA TUZGÖLÜ SPOR KULÜBÜ
66
0
0
99
CEYLAN KUTLUK
1999
56.8
-
31
0
0
Derece
Ad Soyad
Doğum
Yılı
Kilo
İl/Kulüp
Koparma
Toplam
Silkme
Toplam
Toplam
1
GAMZE YAYLA
2000
52.74
ANKARA TUZGÖLÜ SPOR KULÜBÜ
64
75
139
1
GİZEM NUR DEMİR
1999
50.98
ANKARA TUZGÖLÜ SPOR KULÜBÜ
55
68
123
2
SÜMEYYE MERYEM KESİM
2000
51.28
GONCA S.K DERNEĞİ
57
64
121
2
AYNI ZELİHA KILIÇ
1998
52.48
ULUDAĞ ÇELİK GENÇLİK S.K DERNEĞİ
50
60
110
3
SEDANUR ÇOLAK
2000
51.16
AYDIN NAZİLLİ BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
43
50
93
3
CANSU NUR SARIKAYA
1998
51.32
-
49
57
106
4
KEVSER TAMDEMİR
2000
49.18
ÇAYKUR RİZE GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
38
43
81
4
ZEYNEP TOPAL
1998
51.14
-
45
60
105
5
BUSE KÜÇÜKDEVELİ
2000
51.28
-
32
41
73
5
RAHİME BERFİN YALÇIN
1998
52.16
-
45
60
105
6
TUĞBA GÜÇLÜ
2000
49.16
BALIKESİR BURHANİYE ANADOLU SPOR KULÜBÜ
31
39
70
6
GAMZE SARIASLAN
1998
50.94
-
46
54
100
7
AYSU MANTAŞOĞLU
2001
50.14
ISPARTA BÖLGESPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
30
40
70
7
AYŞENUR YILMAZ
1999
52.34
-
40
53
93
8
FERDA KIZILIRMAK
2001
52.86
-
30
40
70
8
ÖZGE DURMAZ
1998
52.86
-
35
43
78
9
DİDEM KÖKDEN
2001
49.78
-
30
38
68
9
ESRA DOĞAN
1999
52.16
GAZİANTEP HALTER İHTİSAS S.K DERNEĞİ
30
38
68
10
EDANUR KOVUCU
2000
49.82
BİLECİK BELEDİYESİ GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
30
35
65
11
SEBİHA BOYALI
2000
51.12
-
25
40
65
99
MELİSA ARSLAN
2000
50.74
KUYUCAK BELEDİYESİ S.K DERNEĞİ
55
0
0
99
DERYA HASAR
2002
51.02
-
0
40
0
99
ŞEVVAL ÇAY
2000
51.04
-
30
0
0
99
MERYEM ERDOĞAN
2001
51.94
KAHRAMANKAZAN BELEDİYE S.K DERNEĞİ
25
0
0
99
FUNDA ÇELİK
2000
53
-
0
0
0
99
TESLİME ÇAPAR
1999
50.56
-
28
0
0
Derece
Ad Soyad
Doğum
Yılı
Kilo
İl/Kulüp
Koparma
Toplam
Silkme
Toplam
Toplam
1
AYŞE DOĞAN
2000
47.52
-
58
68
126
1
YEŞİM ARSLAN
1999
47.04
AYDIN NAZİLLİ BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
51
65
116
2
SEMANUR KARATAŞ
2000
47.62
-
50
60
110
2
BEYZA UKA
1998
47.9
ANTALYA DENGE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
47
61
108
3
DUYGU ALICI
2001
45.74
GAZİANTEP YASA GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
48
55
103
3
AYŞE AFŞAR
1998
47.1
GAZİANTEP BESLEN MAKARNA SPOR KULÜBÜ
43
58
101
4
ASUMAN AYHAN
2002
46.86
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ANKARA S.K DERNEĞİ
44
50
94
4
GÜLLÜ AKSOY
1999
47.22
GAZİANTEP YASA GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
40
45
85
5
NAZMİYE ABCİ
2000
46.12
ISPARTA BELEDİYESİ S.K ARAŞTIRMA VE GELİŞTİRME EĞİTİM MERKEZİ DERNEĞİ
43
45
88
6
HÜSNA MUTLU
2000
46.26
KUYULU SEBİL HALTER İHTİSAS S.K DERNEĞİ
38
49
87
7
GİZEM SÜNGÜ
2002
45.76
-
37
45
82
8
KÜBRA ÜSTÜNER
2000
44.61
-
33
37
70
99
SAFİYE NİSA ŞAHİN
2002
46.28
ULUDAĞ ÇELİK GENÇLİK S.K DERNEĞİ
27
0
0
Derece
Ad Soyad
Doğum
Yılı
Kilo
İl/Kulüp
Koparma
Toplam
Silkme
Toplam
Toplam
1
BUSE İLHAN
2001
43.6
CUMAYERİ BELEDİYE SPOR KULÜBÜ
45
60
105
1
MELİKE KOÇ
1999
44
DÜZCE AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
40
48
88
2
BURCU ALICI
2001
44
GAZİANTEP YASA GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
50
55
105
2
CEREN AVCI
1999
44
-
30
37
67
3
SONAY GÜNAÇAR
2000
43.28
BALIKESİR BURHANİYE ANADOLU SPOR KULÜBÜ
45
55
100
4
ÇİĞDEM POLAT
2000
43.3
GONCA S.K DERNEĞİ
40
50
90
5
SEVİNÇ SELÇUK
2001
42.6
GAZİANTEP BESLEN MAKARNA SPOR KULÜBÜ
38
50
88
6
BUSE NUR ŞAHİN
2002
44
BAŞKENT KARTALLARI S.K DERNEĞİ
36
45
81
7
AYDANUR MERT
2002
43.66
KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE KAĞIT S.K DERNEĞİ
37
40
77
8
AYŞE ÇAKMAK
2001
41.72
KUYULU SEBİL HALTER İHTİSAS S.K DERNEĞİ
33
40
73
9
RABİA SERTEL
2001
42.86
BİLECİK GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
30
37
67
10
SEDANUR COŞKUN
2001
42.88
-
27
32
59
11
DUYGU SAĞIR
2000
42.8
-
25
30
55
99
BAHAR KAPKINER
2002
40.9
GAZİANTEP HALTER İHTİSAS S.K DERNEĞİ
28
0
0
99
HATİCE BAŞ
2001
42.14
GAZİANTEP YASA GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
0
34
0
Derece
Ad Soyad
Doğum
Yılı
Kilo
İl/Kulüp
Koparma
Toplam
Silkme
Toplam
Toplam
1
AYŞE NARİN
2000
39.44
ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE S.K. DERNEĞİ
40
50
90
2
ZELİHA ÜLKER
2002
39.74
ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE S.K. DERNEĞİ
30
40
70
3
MELTEM NUR GÜLDİK
2001
36.2
ANKARA TUZGÖLÜ SPOR KULÜBÜ
26
35
61
4
GAMZE NUR SARIKAYA
2002
38.74
GAZİANTEP BELEDİYE S.K DERNEĞİ
25
31
56
5
KARDELEN TAŞ
2002
35.26
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ANKARA S.K DERNEĞİ
21
31
52
99
MERVE NUR DALDAL
2001
36.66
ISPARTA BÖLGESPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
25
0
0
Derece
Ad Soyad
Doğum
Yılı
Kilo
İl/Kulüp
Koparma
Toplam
Silkme
Toplam
Toplam
1
TUĞÇE BOYNUEĞRİ
1998
80.85
KAHRAMANKAZAN BELEDİYE S.K DERNEĞİ
73
85
158
2
MELİKE GÜNAL
1998
88.15
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ANKARA S.K DERNEĞİ
61
75
136
3
NAZLICAN ÖZGÜN
1998
98
ADIYAMAN GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
55
75
130
4
MELİKE SAYDAN
1999
82.1
SAKARYA TÜRK TELEKOM SPOR KULÜBÜ
57
70
127
5
HATİCE FIRAT
1998
91.9
GAZİANTEP BELEDİYE S.K DERNEĞİ
55
65
120
6
SEMA NUR ÇETİN
1999
75.55
-
50
60
110
7
HİLAL YEŞİLKAYA
1999
92.85
GONCA S.K DERNEĞİ
48
50
98
99
MERVE DEMİR
1998
95.8
-
45
0
0
99
HİLAL DÖNMEZ
1998
97.5
GONCA S.K DERNEĞİ
0
56
0
Derece
Ad Soyad
Doğum
Yılı
Kilo
İl/Kulüp
Koparma
Toplam
Silkme
Toplam
Toplam
1
EMİNE AYYILDIZ
2001
63.2
SAKARYA TÜRK TELEKOM SPOR KULÜBÜ
65
75
140
2
SEDA BİLİR
2000
65
GAZİANTEP YASA GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
57
65
122
3
RABİA DANIŞ
2000
76.95
ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ S.K. DERNEĞİ
53
60
113
4
ŞAZİYE KAYA
2000
101.95
-
47
55
102
5
GÜLÜM İNCİ KAYA
2002
67.5
ANKARA TUZGÖLÜ SPOR KULÜBÜ
43
55
98
6
CANSU GEREZ
2000
106.85
GAZİANTEP YASA GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
43
49
92
8
MERVE NUR ÇÖPATLAMAZ
2002
67.3
ANKARA TUZGÖLÜ SPOR KULÜBÜ
39
43
82
99
HATİCE GÖKÇEN GÖKTAŞ
2001
69.05
-
0
0
0