NEVŞEHİR OKULLARARASI YILDIZLAR TÜRKİYE HALTER ŞAMPİYONASI
, 05 - 08 Mart 2015

Derece
Ad Soyad
Doğum
Yılı
Kilo
İl/Kulüp
Koparma
Toplam
Silkme
Toplam
Toplam
1
AHMET BOZAN
1997
90.87
PAYAS BELEDİYE S.K DERNEĞİ
135
170
305
2
YUNUS EMRE YILDIZ
1997
88.46
ASKİ SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
115
130
245
3
DUHAN ÖZDEMİR
1998
92.58
BAHÇELİEVLER BELEDİYE S.K DERNEĞİ
100
125
225
4
K.MERT AL
1999
93.95
-
100
121
221
5
MERTCAN DEMİR
1999
89.33
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ANKARA S.K DERNEĞİ
92
110
202
6
SALİH MESCİ
1997
86.88
SİVAS SPORCU EĞİTİM MERKEZİ GENÇLİK VE SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
90
110
200
7
E.OĞUZ TEKTEPE
1997
85.82
-
90
105
195
8
ENES ÖZDEN
2000
92.24
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ANKARA S.K DERNEĞİ
86
108
194
9
H.KEREM CESUR
1997
87.15
-
90
100
190
10
FİKRET ERSAN
1997
87.34
-
75
103
178
11
BAHATTİN SERİN
2000
87.47
KONYA GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
74
90
164
12
ALİ ERAL
1997
89.9
-
73
83
156
13
ALİ AKBAR
1999
92.03
-
60
83
143
99
M. CAN YÖRÜK
2000
85.1
-
28
0
0
99
BERKAY TURAN
1997
92.18
-
26
0
0
99
HÜSEYİN PAMUK
1995
85.7
-
55
0
0
Derece
Ad Soyad
Doğum
Yılı
Kilo
İl/Kulüp
Koparma
Toplam
Silkme
Toplam
Toplam
1
VELİ GAFFAR AKBULUT
2001
83.33
ISPARTA BÖLGESPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
51
64
115
1
ONUR ÖZDEMİR
1997
84.42
ANTALYA DENGE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
121
145
266
2
HÜSEYİN ASLAN
2001
77.4
-
52
60
112
2
ERTAN MERT
1998
79.69
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ANKARA S.K DERNEĞİ
120
143
263
3
AHMET SAMET ORUÇ
2001
81.39
-
46
60
106
3
AHMET ÖZDEMİR
1997
77.2
KUYUCAK PENDİK FEVZİ ÇAKMAK SPOR KULÜBÜ
106
132
238
4
ALİ KARA
2001
84.5
KONYA HALTER S.K DERNEĞİ
33
40
73
4
ABDURRAHMAN SARIKOCA
1997
80.24
-
110
128
238
5
ALİ OSMAN İNCİ
2001
82.66
-
28
32
60
5
ALİ SÜNGÜ
1998
77.32
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ANKARA S.K DERNEĞİ
105
130
235
6
BAKİ DEMİR
2002
83.47
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ANKARA S.K DERNEĞİ
0
30
0
6
AHMET KÖSEDAĞ
1998
78.82
AĞRI GENÇLİK SPOR KULUBÜ
101
130
231
7
HASAN MEMİŞ
2001
77.64
SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE S.K DERNEĞİ
45
0
0
7
YILDIRAY KAPLAN
2000
83.61
ASKİ SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
100
123
223
8
MEHMET MENEVŞE
1997
79.62
TOKAT GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
101
116
217
9
YUSUF NAYİR
1998
77.54
SİVAS GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
97
107
204
10
EREN MEMİŞ
1998
77.88
İLKADIM BELEDİYESİ GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
95
105
200
11
AHMET ÖZALP
1997
77.96
ESKİŞEHİR SAMİ SİPAHİ İ.Ö.O SPOR KULÜBÜ
85
110
195
12
CANER YİĞİT
1997
84.19
-
93
98
191
13
YAKUP KELEŞ
1997
79.11
KONYA GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
85
100
185
14
YILMAZ ÖZ
1999
82.79
PAYAS BELEDİYE S.K DERNEĞİ
78
95
178
15
UFUK ÖZTÜRK
1999
83.96
KAYSERİ ERCİYES GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
80
85
165
16
YASİN ASAR
1998
83.2
-
72
85
157
17
NURİ CAN POLAT
84.32
ANTALYA GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
70
80
150
18
ONUR ÖZKAN
2000
78.4
AYDIN GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
60
65
125
19
VEYİS POLAT
2000
83.26
KUYUCAK PENDİK FEVZİ ÇAKMAK SPOR KULÜBÜ
58
65
123
20
FURKAN AKDEMİR
77.03
-
50
65
115
21
BURAKCAN TANGSAK
79.86
-
40
50
90
99
BARIŞ DİNÇER
1999
77.84
-
55
0
0
Derece
Ad Soyad
Doğum
Yılı
Kilo
İl/Kulüp
Koparma
Toplam
Silkme
Toplam
Toplam
1
YASİN SEYHAN
2001
76.8
-
75
85
160
1
AYKUT KAÇAN
1997
76.88
-
122
140
262
2
TEBRİZ BARAN MUTLU
2001
73.2
ASKİ SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
62
75
137
2
MEHMET YALÇIN
1998
70.37
KONYA SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
113
141
254
3
EYÜP BOZKURT
2002
72.91
YAKACIK GENÇ ERLER BİRLİĞİ SPOR KULÜBÜ
54
66
120
3
MÜCAHİT ÖLÇER
1998
74.03
-
111
135
246
4
TARIK UTKU ZENGİN
2002
75.2
-
53
67
120
4
ABDULKADİR DADAZ
1997
73.75
-
110
130
240
5
MUSA DALMAN
2001
74.19
-
53
66
119
5
MUHAMMED ŞEN
1997
73.52
AYDIN GENÇ EFELER SPOR KULÜBÜ
101
131
232
6
NECMETTİN ALGÜL
2001
73.69
TOKAT GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
45
54
99
6
CAN TURAN
1998
73.15
-
101
125
226
7
İBRAHİM CANER AYDIN
2001
73.53
-
40
54
94
7
HÜSEYİN ÇAKAR
1999
70.64
PAYAS BELEDİYE S.K DERNEĞİ
95
110
205
8
SERKAN YÜCEL
2001
75.77
YILDIRIM BELEDİYESİ JİMNASTİK S.K DERNEĞİ
30
40
70
8
MEHMET AKİF KELEŞ
1999
70.3
İSTANBUL AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
90
104
194
9
ALİ ZENGİN
1998
73
-
86
107
193
10
DOĞAN ÖNER
1997
75.07
-
83
103
186
11
ERHAN MEMİŞ
1999
71.13
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ANKARA S.K DERNEĞİ
83
95
178
12
HAFZULLAH YETİK
1997
73.93
ŞIRNAK GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
85
90
175
13
HASAN GÜROL
2000
74.81
-
77
93
170
14
MEHMET MERT TOPAL
2000
75.1
KONYA HALTER S.K DERNEĞİ
75
95
170
15
MUSTAFA ÇELİK
1999
74.69
MAHİR BAŞER ORTAOKULU S.K DERNEĞİ
78
90
168
16
TAYFUN YİĞİT
1999
69.1
SİVAS SPORCU EĞİTİM MERKEZİ GENÇLİK VE SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
74
86
160
17
AZİZ PALTA
1999
69.23
GAZİANTEP 25 ARALIK GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
67
85
152
18
MUHAMMET MUSTAFA GEZER
1999
70.42
SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE S.K DERNEĞİ
70
80
150
19
FURKAN YILMAZ
2001
71.66
ZEBRANO S.K DERNEĞİ
60
73
133
20
ONUR ÜÇPINAR
1997
75.84
-
60
70
130
21
MEHMET KILIÇ
2000
70.92
-
60
70
130
22
FERDİ ÇÜRÜK
1999
70.48
-
50
75
125
23
BEKİR GÜLEÇ
2000
73.79
-
50
68
118
24
REMZİ ÖZ
1999
72.48
PAYAS BELEDİYE S.K DERNEĞİ
51
60
111
25
TOLGA ARKAN
1999
73.05
-
50
57
107
26
İZZET ABLAK
2000
74.24
-
50
55
105
27
MUHAMET MERT YANCI
2000
71.9
-
41
40
81
28
EMRE BUYURMAN
1998
74.15
-
26
38
64
99
H.İBRAHİM ÇİÇEKDAĞI
2002
72.37
-
0
28
0
99
MEHMET DOGAN
1999
69.44
-
0
48
0
99
ZEKİ AÇIKGÖZ
1999
69.53
GAZİANTEP 25 ARALIK GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
75
0
0
99
KADİR KÖK
1999
72.19
-
0
96
0
99
KÜRŞAT YILDIRIM
1999
69.63
ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE S.K. DERNEĞİ
106
0
0
Derece
Ad Soyad
Doğum
Yılı
Kilo
İl/Kulüp
Koparma
Toplam
Silkme
Toplam
Toplam
1
ALİ DURAK
2001
66.43
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ANKARA S.K DERNEĞİ
93
106
199
1
AHMET ÇAĞDAR
1999
68.73
PAYAS BELEDİYE S.K DERNEĞİ
118
150
268
2
SAMET COŞKUN
2001
68.35
ISPARTA BÖLGESPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
93
105
198
2
İSMAİL EROL
1997
68.24
ANTALYA DENGE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
101
124
225
3
F.ENES YÜKSEL
2001
66.99
-
61
80
141
3
YÜCEL SEZER
1997
67.65
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ANKARA S.K DERNEĞİ
101
121
222
4
BERKAN ÇALIKOĞLU
2002
68.16
-
60
74
134
4
RAMAZAN İLHAN
1998
64.64
ASKİ SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
102
119
221
5
OĞUZHAN ÖZTÜRK
2001
66.87
-
56
70
126
5
SAMET DEMİRTAŞ
2001
66.48
-
90
110
200
6
ALİCAN ARIK
2002
63.62
GAZİANTEP YASA GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
58
65
123
6
CÜNEYT POLAT
1998
67.35
ERZURUM GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
91
105
196
7
MUSTAFA ERTAŞ
2001
64.02
KONYA GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
45
62
107
7
ERTAN TEMİZ
1998
64.74
ANKARA EĞİTİM SANAT SPOR KULÜBÜ
90
105
195
8
OĞUZHAN YILMAZ
2002
63.59
-
44
60
104
8
ABDULLAH AYHAN
1999
67.52
-
87
106
193
9
FURKAN ŞAHİN
2002
62.33
-
45
58
103
9
DİLGEÇ KUVANÇ
1999
66.44
ANTALYA GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
87
105
192
10
SEMİH YILMAZ
2002
68.56
SAKARYA GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
40
53
93
10
HACI HAKAN BAKICI
1998
68.55
-
90
100
190
11
BARIŞ ERGUŞ
2002
68.02
-
40
50
90
11
HALDUN ÇOT
1997
67.12
-
85
105
190
12
EMİRHAN ŞENGÜL
2001
66.8
-
30
35
65
12
SALİH YARDIMCI
1998
68.49
ŞIRNAK GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
90
90
180
13
BATUHAN TAN
2001
68.89
-
28
30
58
13
ALPARSLAN CAN GÜVEN
2000
68.7
KONYA GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
80
100
180
14
UMUTCAN ŞAHİN
1997
67.5
AYDIN DOĞA KÜLTÜR GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
82
95
177
15
MERT AVCIL
2000
68.2
-
80
96
176
16
SERCAN ORHAN
1998
66.04
-
80
95
175
17
MUZAFFER ER
1998
68.7
GAZİANTEP YASA GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
70
95
165
18
METİN AKAY
1999
64.17
GAZİANTEP GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
65
90
155
19
CİHAN TUNÇ
1998
67.11
-
70
80
150
20
SEFA OKUR
1999
65.82
-
67
80
147
21
MEHMET CAN ÖZKAN
1999
67.92
KARABÜK GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
67
80
147
22
MUSTAFA BÜYÜKŞAHİN
1998
63.32
-
65
80
145
23
SERKAN ÇİÇEK
2002
62.59
VAN AZİM HALTER İHTİSAS S.K DERNEĞİ
60
70
130
24
MEHMET ÖZKAN
1997
64.07
-
60
70
130
25
HAKAN TOPRAK
1999
67.48
TARSUS GENÇLİK S.K DERNEĞİ
60
70
130
26
HACI YUSUF KAPLAN
2000
62.7
-
60
65
125
27
ALİ BAHADIR COŞKUN
1997
64.84
UŞAK GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ SPOR KULÜBÜ
54
60
114
28
MEHMET YENİKUŞ
1997
65.42
-
50
60
110
29
AHMET CİHAN
1998
63.09
-
50
55
105
30
BUĞRAHAN ERDOĞDU
2000
67.36
-
43
50
93
31
SÜLEYMAN LAFÇI
1999
67.36
-
38
48
86
99
ŞÜKRÜ AYDIN
2002
68.81
-
0
27
27
99
RAHİM TUNA
2002
64
-
0
27
0
99
YUSUF ERSOY
2002
66.11
-
0
27
0
99
ÖMER DOĞAN
1998
64.84
-
31
0
0
Derece
Ad Soyad
Doğum
Yılı
Kilo
İl/Kulüp
Koparma
Toplam
Silkme
Toplam
Toplam
1
FURKAN ÖZBEK
2001
61.16
-
92
124
216
1
RAMAZAN KARA
1999
57.85
YILDIRIM BELEDİYESİ JİMNASTİK S.K DERNEĞİ
98
120
218
2
ENES YAŞAR
2001
61.89
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ANKARA S.K DERNEĞİ
95
113
208
2
UĞUR GÜLER
1999
60.4
KONYA YUNAK ŞAMPİYONLAR SPOR KULÜBÜ
97
107
204
3
TOLGA BAKICI
2001
61.23
PAYAS BELEDİYE S.K DERNEĞİ
76
85
161
3
BURAK EMRE ÇAKIN
1999
61.23
AYDIN GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
87
113
200
4
YUSUF BOZKUŞ
2001
58.41
AĞRI GENÇLİK HİZMETLERİ S.K DERNEĞİ
70
81
151
4
MAHMUT TERZİ
1999
59.9
PURSAKLAR BELEDİYESİ SPOR KÜLÜBÜ DERNEĞİ
97
102
199
5
OSMAN KAĞAN ORHAN
2002
59.59
ASKİ SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
68
81
149
5
ÖKKEŞ YILMAZ
1998
59.85
TOKAT GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
85
103
188
6
YUSUF IŞIK
2001
61.16
ADANA ÇELİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
56
84
140
6
YUNUS GÜL
1997
61.75
SİVAS SPORCU EĞİTİM MERKEZİ GENÇLİK VE SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
80
95
175
7
TARIK BARUT
2001
59.58
-
60
78
138
7
CİHAN POLAT
1997
59.98
ERZURUM GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
77
93
170
8
EREN ERTÜRK
2001
59.68
-
60
75
135
8
SEDAT ASLAN
1999
60.94
ANTALYA MARAŞAL FEVZİ ÇAKMAK SPOR KULÜBÜ
75
95
170
9
ENES GEDİK
2001
56.52
OSMANİYE KARDEŞLER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
58
65
123
9
MÜCAHİT LEVENT
1999
61.34
DÜZCE GENÇLİK HİZMETLERİ SPOR KULÜBÜ
70
96
166
10
TAHSİN ANADOLU
2001
60.07
-
58
63
121
10
BÜNYAMİN DURMAZ
1999
57.81
-
73
92
165
11
ERHAN KIZIL
2000
60.48
SAKARYA GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
70
90
160
12
ÖMER BUZ
2001
57.75
AĞRI GENÇLİK HİZMETLERİ S.K DERNEĞİ
50
65
115
12
RAMAZAN BURAK
1999
57.86
AĞRI GENÇLİK HİZMETLERİ S.K DERNEĞİ
70
85
155
13
BATUHAN YILDIZ
2001
61.98
-
38
45
83
13
İBRAHİM CANPOLAT
1999
61.68
PAYAS BELEDİYE S.K DERNEĞİ
69
85
154
14
OĞUZHAN ZABUN
2001
59.89
-
30
45
75
14
YUNUS ÇİÇEK
1998
56.93
AĞRI GENÇLİK HİZMETLERİ S.K DERNEĞİ
73
80
153
15
EMİRHAN ONAT
2002
56.53
-
33
40
73
15
ENES GENÇCAN
2000
59.41
-
65
85
150
16
MEHMET ALİ BÖCE
2002
60.58
-
28
35
63
16
MUHAMMET SEVER
1999
61.19
KONYA YUNAK ŞAMPİYONLAR SPOR KULÜBÜ
65
85
150
17
HASAN GÜVEN ÇAKMAK
2002
56.87
-
30
30
60
17
SABİT ŞENTÜRK
1997
61.58
UŞAK GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ SPOR KULÜBÜ
68
80
148
18
TALHA ELİTOK
2002
59.49
-
26
30
56
18
OĞUZHAN AYDIN
2000
61.8
TARSUS GENÇLİK S.K DERNEĞİ
60
79
139
19
HALİL İBRAHİM SEVİNDİ
1999
60.91
GAZİANTEP GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
61
75
136
20
YAKUP SEVİNÇ
1997
61.32
-
65
70
135
21
MURAT FURAN
1998
59.09
AYDIN GENÇ EFELER SPOR KULÜBÜ
55
75
130
22
OĞUZHAN AÇIKGÖZ
1998
59.65
-
60
65
125
23
ÖZGÜCAN ZAMÜR
1999
68.06
-
50
56
106
24
ALİ ERKOÇ
1997
60.14
-
40
55
95
25
BERKANT YİĞİT
1998
58.06
MAMAK ALTUNYURT MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ GENÇLİK VE S.K
40
45
85
26
FURKAN ÇÖPÜR
1998
61.85
-
35
42
77
27
SEFA YAŞAR ZEYBEK
1998
59.26
-
35
40
75
28
MÜSLÜM BUĞA
2000
60.92
-
40
35
75
29
BARIŞ BOZBOĞAN
1999
57.05
-
31
40
71
30
AHMET EMİRHAN EROĞLU
1999
56.35
-
30
38
68
99
AHMET TARIK SARIKAYA
1999
59.24
-
26
26
0
99
ÖMER OSMAN ŞAHİN
1997
61.36
ÇORUM BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
60
0
0
99
DEVRAN KAYRA
2000
61.6
ANTALYA DENGE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
100
0
0
99
OĞUZHAN ÇİNİ
1998
58.34
MAHİR BAŞER ORTAOKULU S.K DERNEĞİ
102
0
0
Derece
Ad Soyad
Doğum
Yılı
Kilo
İl/Kulüp
Koparma
Toplam
Silkme
Toplam
Toplam
1
KADİR KARAPINAR
2001
54.92
TUNCEL GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
66
70
136
1
CUMALİ KIVANÇ
1998
56
-
96
113
209
2
YAVUZ ÇAMUOĞLU
1997
55.36
-
84
105
189
3
KADİR KALELİ
2001
53.79
-
55
69
124
3
MURAT EKİNEK
1998
55.95
ANTALYA DENGE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
86
100
186
4
SERCAN ÖZBEK
2001
53.11
ISPARTA BELEDİYESİ S.K ARAŞTIRMA VE GELİŞTİRME EĞİTİM MERKEZİ DERNEĞİ
56
67
123
4
İSA GÜNGÖR
1998
53.57
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ANKARA S.K DERNEĞİ
84
100
184
5
UBEYDULLAH KELOĞLU
2001
54.65
KONYA YUNAK ŞAMPİYONLAR SPOR KULÜBÜ
58
64
122
5
MUHARREMCAN TAÇBAŞ
1999
55.77
-
82
97
179
6
MUSA KIL
2001
55.3
OSMANİYE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
53
60
113
6
BATUHAN SANCAK
2000
54.6
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ANKARA S.K DERNEĞİ
79
95
174
7
SALİH SÜRMÜŞ
2001
52.42
-
48
58
106
7
ABDULBAKİ ÇELİK
1999
53.7
GONCA S.K DERNEĞİ
76
88
164
8
NECİP BİLGİN
2001
50.07
-
42
55
97
8
ALİCAN ŞAHİN
2000
53.7
AYDIN GENÇ EFELER SPOR KULÜBÜ
73
90
163
9
RAMAZAN ZEYDANLI
2002
52.62
İSTANBUL AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
45
50
95
9
RAMAZAN GÜLŞEN
1999
52.68
GONCA S.K DERNEĞİ
70
93
163
10
ÖMÜR KESER
2001
55.17
-
45
46
91
10
ÖMER FARUK GÜNEY
1997
53.73
-
70
89
159
11
MEHMET FIRAT
2002
53.32
ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ S.K. DERNEĞİ
40
50
90
11
MEHMET BOZAN
1999
53.98
PAYAS BELEDİYE S.K DERNEĞİ
73
85
158
12
MUSTAFA ÖZÇELİK
2001
54.01
-
44
43
87
12
AHMET EVKAYA
1999
55.08
-
71
87
158
13
AHMET CAN TURHAN
2002
52.51
DENİZLİ AKADEMİ S.K DERNEĞİ
40
47
87
13
M. EMİN ÇAPAR
1998
55.38
-
60
70
130
14
MUHAMMET SEFA NAYIR
2002
51.38
-
40
45
85
14
FURKAN ÇETİN
2000
55.57
ANTALYA DENGE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
58
65
123
15
AHMET TUNÇ
2002
54.08
YAKACIK GENÇ ERLER BİRLİĞİ SPOR KULÜBÜ
33
45
78
15
ERCAN BOZ
1999
55.36
SAMSUN GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
60
60
120
16
ALİ KIROĞLU
2001
52.66
-
33
42
77
16
HALİL İBRAHİM EKELİK
2000
55.55
AĞRI GENÇLİK HİZMETLERİ S.K DERNEĞİ
58
60
118
17
MEHMET ENES ÖZPINAR
2001
50.39
-
33
43
76
17
OSMAN ÇETİN
1999
55.15
DENİZLİ AKADEMİ S.K DERNEĞİ
50
65
115
18
MEHMET DEMİR
2001
52.65
KUYUCAK BELEDİYESİ S.K DERNEĞİ
35
40
75
18
MERT GÖRKEM ŞENKAL
1999
55.33
-
50
58
108
19
AHMET TARIN
2002
53.95
-
28
40
68
19
M.EMİN KURU
1998
55.05
-
47
58
105
20
MEVLÜT BEKMEZ
2001
51.52
-
26
0
0
20
YAŞAR CAN ÖZÇELİK
1999
53.58
KONYA YUNAK ŞAMPİYONLAR SPOR KULÜBÜ
47
53
100
21
ALAATTİN ERÖZ
1999
55.1
-
26
37
63
22
ÖMER FARUK MERSİN
1998
51.88
-
26
30
56
99
RESUL KARABOĞAZ
1998
53.51
TARSUS GENÇLİK S.K DERNEĞİ
0
90
0
99
ÖMER YAVUZ
2000
53.12
-
0
30
0
Derece
Ad Soyad
Doğum
Yılı
Kilo
İl/Kulüp
Koparma
Toplam
Silkme
Toplam
Toplam
1
CANER TOPTAŞ
2001
48.3
ASKİ SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
69
86
155
1
BATU HAN YÜKSEL
1999
50
PURSAKLAR BELEDİYESİ SPOR KÜLÜBÜ DERNEĞİ
78
98
176
2
DOĞAN DÖNEN
2002
48.39
PAYAS BELEDİYE S.K DERNEĞİ
65
81
146
2
YUSUF GÖÇMENOĞLU
2000
49.89
ASKİ SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
79
93
172
3
BATUHAN TAŞ
2001
49.1
TUNCEL GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
65
74
139
3
HALİT CAN BAŞKAYA
1999
50
DENİZLİ AKADEMİ S.K DERNEĞİ
76
94
170
4
İBRAHİM TANRIVERDİ
2001
49.7
ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE S.K. DERNEĞİ
60
75
135
4
MUHAMMET GÜLTEN
2000
49.31
ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE S.K. DERNEĞİ
73
83
156
5
KEMAL ERDOĞAN
2002
48.55
KAHRAMANKAZAN BELEDİYE S.K DERNEĞİ
50
60
110
5
ADEM UZUN
1999
49.41
TOKAT GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
60
85
145
6
SEYİTHAN DURSUN
2001
49.22
-
45
58
103
6
BURAKCAN EREN
2000
49.82
-
65
77
142
7
BEKİR EMİR YILDIZ
2002
47.5
TOKAT GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
46
55
101
7
İBRAHİM DUMAN
45.49
ANKARA ETLİK İMAM HATİP SPOR KULÜBÜ
56
73
129
8
İBRAHİM DEMİRTAŞ
2002
46.47
TOKAT GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
41
54
95
8
BURAK TAVLI
2000
49.34
DÜZCE AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
58
71
129
9
ŞAHİN ÖZTÜRK
2001
49.74
GAZİANTEP HALTER İHTİSAS S.K DERNEĞİ
40
50
90
9
HAKAN ALGÜL
1998
46.94
-
55
67
122
10
BATUHAN KARTAL
2002
49.1
ASKİ SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
40
50
90
10
ERKAN DALKIÇ
2000
49.74
-
57
65
122
11
GÖKHAN ÇAKMAK
2002
48.6
-
40
50
90
11
MURAT KARABACAK
1998
48.78
-
55
65
120
12
SAMET KESKİN
2002
48.86
ADANA ÇELİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
35
50
85
12
FATİH SÖYEK
1999
50
-
43
50
93
13
SÜLEYMAN FURKAN ERDEM
2001
48.44
KONYA HALTER S.K DERNEĞİ
41
40
81
13
GÖKSUN TÜRKEŞ
1999
49.55
ADANA ÇELİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
40
50
90
14
ALİ UĞUR SARIÇAM
2001
49.22
OSMANİYE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
40
40
80
14
AHMET ÇAMLI
1998
47.79
-
42
43
85
15
HASAN AKIN TÜRKOĞLU
2001
49.22
-
34
45
79
15
MEHMET CAN GÜL
2000
42.89
PURSAKLAR BELEDİYESİ SPOR KÜLÜBÜ DERNEĞİ
36
48
84
16
FERHAT GÜLTEKİN
2002
49.3
OSMANİYE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
35
40
75
17
HALİL İBRAHİM DEMİREL
2001
49.64
-
30
40
70
18
MEHMET GÜL
2002
45.34
-
34
35
69
19
SİNAN AKKKAYA
2001
47.13
-
30
33
63
20
BURAK ÇANAK
2001
45.4
KÜTAHYA BELEDİYESİ S.K DERNEĞİ
28
34
62
21
MUHAMMET YAŞAR DEMİR
2001
49.88
-
26
30
56
99
ERENCAN AĞKAŞ
2002
50
ERZİNCAN GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
30
0
0
99
BATUHAN ARSLAN
2001
49.13
-
0
70
0
99
GÜVEN DEMİR
2000
49.48
AĞRI GENÇLİK SPOR KULUBÜ
0
75
0
99
MURAT ÜSTÜNDAĞ
2000
45.66
ERZURUM AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR BAKANLIĞI GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
30
0
0
Derece
Ad Soyad
Doğum
Yılı
Kilo
İl/Kulüp
Koparma
Toplam
Silkme
Toplam
Toplam
1
TURAN GÜNGÖR
2002
45
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ANKARA S.K DERNEĞİ
58
64
122
2
BARIŞ MENSUR
2001
44.86
ÇORUM GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
56
65
121
3
ATALAY ANDIRMAN
2001
43.66
PAYAS BELEDİYE S.K DERNEĞİ
49
62
111
4
MEHMET ALİ YAZICI
2002
37.01
ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ S.K. DERNEĞİ
49
61
110
5
MUSTAFA IŞIK
2001
39.72
ISPARTA BELEDİYESİ S.K ARAŞTIRMA VE GELİŞTİRME EĞİTİM MERKEZİ DERNEĞİ
48
59
107
6
YUSUF KENAN AYTAR
2001
43.57
ANTALYA MARAŞAL FEVZİ ÇAKMAK SPOR KULÜBÜ
45
53
98
7
OĞUZHAN ÖZEN
2002
38.08
ASKİ SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
44
52
96
8
YUSUF DOĞAN
2001
44.44
TOKAT GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
42
50
92
9
ABDULLAH YILDIZ
2001
43.23
SİVAS SPORCU EĞİTİM MERKEZİ GENÇLİK VE SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
40
50
90
10
GÜRKAN ÇALIKUŞU
2002
40.19
-
37
46
83
11
MESUT DEMİR
2002
41.02
YAKACIK GENÇ ERLER BİRLİĞİ SPOR KULÜBÜ
33
47
80
12
ŞENOL BİLGİN
2002
41.68
-
35
45
80
13
HALİL İBRAHİM GÜVEN
2001
43.3
BİLECİK BELEDİYESİ GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
35
45
80
14
MUSTAFA ONUR BALOĞLU
2002
41.25
MAHİR BAŞER ORTAOKULU S.K DERNEĞİ
36
43
79
15
YASİN ALTAY
2001
38.5
YAKACIK GENÇ ERLER BİRLİĞİ SPOR KULÜBÜ
33
43
76
16
AHMET CAN TAT
2002
44.68
İSTANBUL AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
35
40
75
17
EMİR ŞAHİN YAPICI
2001
43.57
-
35
40
75
18
SEZAİ KEŞİNLİ
2001
42.59
-
33
40
73
19
ADEM POLAT
2001
41.62
ERZURUM GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
30
40
70
20
EGEMEN IŞIK
2002
34.5
ISPARTA BÖLGESPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
28
38
66
21
MEHMET ALİ ÖZÇELİK
2001
36.35
-
30
35
65
22
DİYAR KÖROĞLU
2002
35.13
-
27
38
65
23
H. GÜRKAN AKPOLAT
2002
40.7
-
30
35
65
24
AHMET ÇELİK
2002
32.5
SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE S.K DERNEĞİ
28
35
63
25
ÇAĞRI MERT DİRLİK
42.07
-
26
35
61
26
KEMAL CAN SARIKAYA
2002
35.88
GAZİANTEP HALTER İHTİSAS S.K DERNEĞİ
26
33
59
27
ŞABAN SAKARYA
2001
36.18
-
26
0
26
99
CANBERK BOZTAŞ
2002
25.19
-
0
0
0
99
ELVAN TUNGA
2002
41.76
-
0
0
0
99
EMİR DOĞAN
2002
33.52
KÜTAHYA BELEDİYESİ S.K DERNEĞİ
0
0
0
Derece
Ad Soyad
Doğum
Yılı
Kilo
İl/Kulüp
Koparma
Toplam
Silkme
Toplam
Toplam
1
EMRE YORGANCI
1997
102.92
ANTALYA GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
110
130
240
2
ABDULKADİR İÇEL
1997
110.21
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ANKARA S.K DERNEĞİ
101
127
228
3
MAHMUT KARAİBİŞ
1997
102.6
TOKAT GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
107
120
227
4
İBRAHİM AMBAROĞLU
1997
101.31
-
88
106
194
5
ŞEVKET GÜLTEKİN
1998
109.66
KUYUCAK PENDİK FEVZİ ÇAKMAK SPOR KULÜBÜ
85
109
194
6
MUHİTTİN ASLAN
2000
98.83
BARTIN GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
80
105
185
7
AKIN ATAŞ
1999
114.67
KARAKAYA İLK -ORTA OKULU S.K DERNEĞİ
75
95
170
8
ABDÜLKADİR ÇETİNTAŞ
2000
150
-
80
85
165
9
REŞİT ARDAHAN ZORBA
2000
98.58
SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE S.K DERNEĞİ
65
75
140
10
HASAN HÜSEYİN AKIN
1998
124.66
MAHİR BAŞER ORTAOKULU S.K DERNEĞİ
55
78
133
11
ŞENOL KAYİŞ
1999
96.85
-
50
70
120
12
MEHMET KABAAĞAÇ
1998
103.22
-
35
50
85
13
MEHMET ÖNDER
1998
97.78
-
35
40
75
Derece
Ad Soyad
Doğum
Yılı
Kilo
İl/Kulüp
Koparma
Toplam
Silkme
Toplam
Toplam
1
FUAT İLKBAHAR
2001
89.43
ANKARA DEMİRSPOR KULÜBÜ
80
97
177
2
BURAK SARIKOCA +102 KG
2001
89.8
ASKİ SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
63
75
138
3
M.CELAL BATTAL
2001
89.73
-
46
58
104
4
ASIM ÖZDEN
2001
92.09
-
35
55
90
5
M.HİKMET UYSAL
2002
85.25
-
26
33
59
Derece
Ad Soyad
Doğum
Yılı
Kilo
İl/Kulüp
Koparma
Toplam
Silkme
Toplam
Toplam
1
BÜŞRANUR DALMIZRAK
1998
64.35
ANKARA TUZGÖLÜ SPOR KULÜBÜ
72
84
156
2
NAZLI İREM ÖZER
1998
67.6
GONCA S.K DERNEĞİ
60
70
130
3
FATMANUR TOPBAŞ
1999
64.7
GÜNEYSU S.K DERNEĞİ
48
50
98
4
DEMET DOKGÖZÜ
1997
67.35
-
30
38
68
5
MERVE AVŞAR
68.3
-
30
36
66
6
ZEHRA SELÇUK
2000
66.8
SAKARYA TÜRK TELEKOM SPOR KULÜBÜ
30
35
65
99
CEMİLE PITIR
1999
67.65
-
30
0
0
99
ASLIHAN EROĞLU
2000
67.9
-
0
23
0
99
GÖRKEM KARACA
2000
67.95
-
0
21
0
Derece
Ad Soyad
Doğum
Yılı
Kilo
İl/Kulüp
Koparma
Toplam
Silkme
Toplam
Toplam
1
EMİNE AYYILDIZ
2001
62.25
SAKARYA TÜRK TELEKOM SPOR KULÜBÜ
65
80
145
1
YASEMİN KESKİN
1998
61.8
ÇAYKUR RİZE GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
76
100
176
2
DİLAN KAYA
2001
61.2
-
36
42
78
2
NURAY LEVENT
2000
59.74
-
70
95
165
3
SEMA NUR YILDIZ
2001
58.28
KUYULU SEBİL HALTER İHTİSAS S.K DERNEĞİ
27
30
57
3
SERPİL GEDİK
1997
60.75
ANKARA ŞİMŞEKLER GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
70
86
156
4
İREM GÜL
2001
63
-
21
0
0
4
SULTAN TOKMAK
1998
61.35
KARAKAYA İLK -ORTA OKULU S.K DERNEĞİ
67
84
151
5
EMİNE SARITOPRAK
1997
59.95
-
66
83
149
6
ESMA MUTLU
1997
59.36
KUYULU SEBİL HALTER İHTİSAS S.K DERNEĞİ
63
76
139
7
SERENAY AYDIN
1997
61
-
60
78
138
8
GÜLŞAH ŞİMŞEK
2000
59.85
SAKARYA TÜRK TELEKOM SPOR KULÜBÜ
53
65
118
9
ARZU ACAR
1998
59.3
KIRIKKALE İSTİKLAL İLKÖĞRETİM OKULU GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
50
53
103
10
BUSE YILDIRIM
1999
58.02
İSTANBUL PENDİK FEVZİ ÇAKMAK SPOR KULÜBÜ
48
53
101
11
HAZAL KARAKUŞ
2000
61.8
KIRKLARELİ LÜLEBURGAZ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
40
46
86
12
HALİME KURT
1997
58.1
-
33
35
68
99
SEDA BİLİR
2000
62.15
GAZİANTEP YASA GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
0
60
0
Derece
Ad Soyad
Doğum
Yılı
Kilo
İl/Kulüp
Koparma
Toplam
Silkme
Toplam
Toplam
1
RABİA ASLI ÇELİK
2002
54.8
ÇAYKUR RİZE GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
45
54
99
1
AYŞEGÜL ÇAKIN
1999
57.68
-
69
85
154
2
MELİKE ÜSTÜNER
2001
54.32
AKŞEHİR ATATÜRK ORTA OKULU SPOR KULUBÜ
45
53
98
2
ELİF ÜNAL
1998
56.02
ANKARA TUZGÖLÜ SPOR KULÜBÜ
66
79
145
3
DİLARA NARİN
2002
55.94
-
38
49
87
3
ELİF ACAR
1998
53.2
KUYUCAK BELEDİYESİ S.K DERNEĞİ
53
65
118
4
İREM GÜL İNAN
2001
57.08
-
38
45
83
4
DEMET ŞAHİN
1998
56.98
KIRIKKALE İSTİKLAL İLKÖĞRETİM OKULU GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
45
50
95
5
RABİA ÖZTÜRK
2001
57.96
-
28
45
73
5
GONCAGÜL ARSLAN
1997
57.32
-
34
43
77
6
ELİF GÜDER
1998
55.82
-
28
35
63
7
EDANUR ALCAN
1999
53.36
-
25
35
60
8
SEHER PITIR
1999
55.32
-
0
23
23
Derece
Ad Soyad
Doğum
Yılı
Kilo
İl/Kulüp
Koparma
Toplam
Silkme
Toplam
Toplam
1
GÜLŞEN TAŞÇI
2002
49.9
BARTIN GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
50
64
114
1
GAMZE YAYLA
2000
52.54
ANKARA TUZGÖLÜ SPOR KULÜBÜ
68
79
147
2
HALİME KAPUCU
2001
52.56
ANKARA TUZGÖLÜ SPOR KULÜBÜ
46
54
100
2
GİZEM NUR DEMİR
1999
50.16
ANKARA TUZGÖLÜ SPOR KULÜBÜ
58
70
128
3
EMİNE PULAT
2001
51.3
İSTANBUL AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
40
50
90
3
MELİSA ARSLAN
2000
50.36
KUYUCAK BELEDİYESİ S.K DERNEĞİ
56
69
125
4
FERDA KIZILIRMAK
2001
52.28
-
33
40
73
4
ZEYNEP TOPAL
1998
51.52
-
50
62
112
5
BETÜL ÖNER
2000
51.1
SAKARYA TÜRK TELEKOM SPOR KULÜBÜ
47
55
102
6
SEDANUR ÇOLAK
2000
50.92
AYDIN NAZİLLİ BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
48
53
101
7
MELİKE KOÇ
1999
50.12
DÜZCE AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
43
57
100
8
FULYA BÜYÜKLEBLEBİ
2000
51.76
İSTANBUL AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
38
55
93
9
HÜSNA MUTLU
2000
48.02
KUYULU SEBİL HALTER İHTİSAS S.K DERNEĞİ
35
48
83
10
ZÜBEYDE BAKAR
1998
52.16
-
35
43
78
11
BUSE KÜÇÜKDEVELİ
2000
51.82
-
31
46
77
12
EDANUR KOVUÇLU
49.36
-
30
40
70
13
ESRA DOĞAN
1999
51.52
GAZİANTEP HALTER İHTİSAS S.K DERNEĞİ
30
40
70
14
HAVVA BENZİGÜL
1997
49.68
-
30
35
65
15
ASLIHAN ERBİL
2000
50.9
-
0
25
0
Derece
Ad Soyad
Doğum
Yılı
Kilo
İl/Kulüp
Koparma
Toplam
Silkme
Toplam
Toplam
1
DUYGU ALICI
2001
45.7
GAZİANTEP YASA GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
50
55
105
1
SEDEF OKAN
1997
47.68
KUYULU SEBİL HALTER İHTİSAS S.K DERNEĞİ
60
74
134
2
ASUMAN AYHAN
2002
46.3
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ANKARA S.K DERNEĞİ
42
52
94
2
AYŞE DOĞAN
2000
47.82
-
55
69
124
3
DİDEM KÖKTEN
2001
47.7
-
35
40
75
3
YEŞİM ASLAN
1999
47.2
-
53
65
118
4
SAFİYE NİSA ŞAHİN
2002
45.98
ULUDAĞ ÇELİK GENÇLİK S.K DERNEĞİ
30
35
65
4
TUĞÇE İLHAN
2004
47.24
DÜZCE GENÇLİK HİZMETLERİ SPOR KULÜBÜ
53
65
118
5
SENANUR COŞKUN
2001
44.42
KUYULU SEBİL HALTER İHTİSAS S.K DERNEĞİ
29
35
64
5
SEMANUR KARATAŞ
2000
47.26
-
48
61
109
6
BUSENUR YÖRÜK
2002
46.3
-
23
28
51
6
NESLİHAN ACERER
1997
44.86
-
45
60
105
7
SONAY GÜNAÇAR
2000
44.1
BALIKESİR BURHANİYE ANADOLU SPOR KULÜBÜ
43
57
100
8
GAYE NEHİR
1998
46.92
TARSUS GENÇLİK S.K DERNEĞİ
43
50
93
9
FATMA ÇAKIR
1999
47.76
-
28
35
63
10
MELİHA AKÇEN
1997
47.18
-
30
30
60
11
KEVSER TAMDEMİR
2000
46.92
ÇAYKUR RİZE GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
0
43
0
Derece
Ad Soyad
Doğum
Yılı
Kilo
İl/Kulüp
Koparma
Toplam
Silkme
Toplam
Toplam
1
BUSE İLHAN
2001
43.8
CUMAYERİ BELEDİYE SPOR KULÜBÜ
48
63
111
1
KÜBRA DUDAK
1997
43.98
DÜZCE AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
35
46
81
2
BURCU ALICI
2001
43.26
GAZİANTEP YASA GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
47
58
105
2
CEREN AVCI
1999
43.82
-
33
43
76
3
BUSENUR ŞAHİN
2002
43.78
BAŞKENT KARTALLARI S.K DERNEĞİ
38
47
85
3
BİLGE ŞİMŞEK
1997
43.78
-
28
33
61
4
GİZEM SÜNGÜ
2002
43.99
-
39
46
85
5
SARA YENİGÜN
2002
43.28
BAŞKENT KARTALLARI S.K DERNEĞİ
34
47
81
6
RABİA SERTEL
2001
43.54
BİLECİK GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
30
42
72
7
HATİCE BAŞ
2001
42.32
GAZİANTEP YASA GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
30
40
70
Derece
Ad Soyad
Doğum
Yılı
Kilo
İl/Kulüp
Koparma
Toplam
Silkme
Toplam
Toplam
1
ZELİHA ÜLKER
2002
39.92
ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE S.K. DERNEĞİ
35
42
77
2
AYŞE ÇAKMAK
2001
39.1
KUYULU SEBİL HALTER İHTİSAS S.K DERNEĞİ
33
41
74
3
GAMZE NUR SARIKAYA
2002
39
GAZİANTEP BELEDİYE S.K DERNEĞİ
30
35
65
4
MELTEM NUR GÜLDİK
2001
35.52
ANKARA TUZGÖLÜ SPOR KULÜBÜ
28
35
63
5
ARZU AKILLI
2001
37.6
İSTANBUL AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
28
32
60
6
MERVENUR DALDAL
2001
37.9
-
25
30
55
Derece
Ad Soyad
Doğum
Yılı
Kilo
İl/Kulüp
Koparma
Toplam
Silkme
Toplam
Toplam
1
TUĞÇE BOYNUEĞRİ
1998
80.75
KAHRAMANKAZAN BELEDİYE S.K DERNEĞİ
72
85
157
2
İKLİMA KÜÇÜKKARA
1997
95.5
ANKARA GÖLBAŞI BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
63
80
143
3
GÜLSÜM YAVUZ
1997
93.1
ANKARA TUZGÖLÜ SPOR KULÜBÜ
53
83
136
4
DİLEK AKA
1997
75.05
BURSA İNEGÖL BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
61
71
132
5
NAZLICAN ÖZGÜN
1998
97.8
ADIYAMAN GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
60
70
130
6
MELİKE SAYDAN
1999
80.85
SAKARYA TÜRK TELEKOM SPOR KULÜBÜ
55
70
125
7
RABİA DANIŞ
2000
78.35
ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ S.K. DERNEĞİ
55
68
123
8
CEREN ÇALTEPE
1997
76.1
TRABZON GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
45
54
99
9
ŞEYMA ÇAĞLI
1998
78.35
GAZİANTEP BELEDİYE S.K DERNEĞİ
46
53
99
10
SEHER GENÇOL
1997
69.15
-
35
50
85
11
MURADİYE SARPAŞAR
1997
75.45
-
21
21
42
Derece
Ad Soyad
Doğum
Yılı
Kilo
İl/Kulüp
Koparma
Toplam
Silkme
Toplam
Toplam
2
MERVENUR ÇÖPATLAMAZ
2002
66.85
ANKARA TUZGÖLÜ SPOR KULÜBÜ
39
46
85
3
SILA ULUSOY
2001
69.1
-
25
38
63
4
GÜLÜM İNCİ KAYA
2002
65.95
ANKARA TUZGÖLÜ SPOR KULÜBÜ
0
58
0