ISPARTA 23 YAŞ ALTI VE GENÇLER FERDİ TÜRKİYE ŞAMPİYONASI
, 19 - 23 Ağustos 2015

Derece
Ad Soyad
Doğum
Yılı
Kilo
İl/Kulüp
Koparma
Toplam
Silkme
Toplam
Toplam
1
AHMET BOZAN
1997
91.8
PAYAS BELEDİYE S.K DERNEĞİ
135
161
296
1
MURAT YAZLIK
1994
87.25
TARSUS GENÇLİK S.K DERNEĞİ
115
130
245
2
OĞUZHAN KIZILKAYA
1996
92.85
VİRANŞEHİR EĞİTİM GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
130
150
280
2
ÖZCAN DEMİRBAĞ
1993
92.7
-
80
100
180
3
ONUR ÖZDEMİR
1997
86.6
ANTALYA DENGE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
124
145
269
4
YASİN ÇINLAR
1996
87.3
DENİZLİ AKADEMİ S.K DERNEĞİ
115
142
257
5
FETHULLAH KUŞAT
1996
89.5
KAHRAMANMARAŞ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
122
130
252
6
CEBRAİL ACAR
2001
94
ASKİ SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
108
132
240
7
FUAT İLKBAHAR
2001
89.6
ANKARA DEMİRSPOR KULÜBÜ
86
114
200
8
MUHAMMET ÇOKGEZER
1997
90.1
KAHRAMANMARAŞ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
85
110
195
9
HALİL DÖNDER
1997
85.1
-
85
101
186
10
YILMAZ ÖZ
1999
87.15
PAYAS BELEDİYE S.K DERNEĞİ
80
100
180
11
ŞABAN DEMİR
1995
90.35
-
80
100
180
99
H. İBRAHİM TURAN
1995
94
GONCA S.K DERNEĞİ
127
0
0
99
FEVZİ KONU
1999
90.95
SAMSUN GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
0
0
0
99
HÜSEYİN AK
1997
85.75
-
0
0
0
99
MERTCAN DEMİR
1999
89.15
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ANKARA S.K DERNEĞİ
85
0
0
Derece
Ad Soyad
Doğum
Yılı
Kilo
İl/Kulüp
Koparma
Toplam
Silkme
Toplam
Toplam
1
A.DÖKMETAŞ -
1996
84.05
-
135
159
294
1
TURGAY BESLER
1993
84.15
ASKİ SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
140
170
310
2
ERTAN MERT
1998
81.2
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ANKARA S.K DERNEĞİ
132
148
280
2
ALİ GÖKGÖZ
1993
84.35
PAYAS BELEDİYE S.K DERNEĞİ
125
140
265
3
BURAK SÜNGÜ
1997
78.3
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ANKARA S.K DERNEĞİ
135
140
270
4
MEHMET MENEVŞE
1997
81.35
TOKAT GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
120
125
245
5
YAŞAR AYDIN
1998
83.05
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ANKARA S.K DERNEĞİ
98
121
219
6
SALİH MESCİ
1997
83.35
SİVAS SPORCU EĞİTİM MERKEZİ GENÇLİK VE SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
100
115
215
7
ALİ ZENGİN
1998
77.05
-
100
112
212
8
CAN TURAN
1998
77.25
-
95
115
210
9
CANER YİĞİT
1997
83.8
-
100
105
205
10
ALİ SÜNGÜ
1998
80.25
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ANKARA S.K DERNEĞİ
90
112
202
11
DOĞAN ÖMER
1997
78.05
-
91
109
200
12
EYÜP LEKESİZ
1999
77.4
-
75
90
165
99
HASAN MEMİŞ
2001
77.1
SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE S.K DERNEĞİ
0
0
0
99
YASİN ASAR
1998
83.3
-
0
0
0
99
AHMET ÖZALP
1997
77.7
ESKİŞEHİR SAMİ SİPAHİ İ.Ö.O SPOR KULÜBÜ
85
0
0
99
SERKAN SEVEN
1993
84.8
SİVAS SPORCU EĞİTİM MERKEZİ GENÇLİK VE SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
85
0
0
Derece
Ad Soyad
Doğum
Yılı
Kilo
İl/Kulüp
Koparma
Toplam
Silkme
Toplam
Toplam
1
EMRE TURAN
1997
76.7
-
127
159
286
1
SÜLEYMAN RÜZGAR
1992
77
ANKARA DEMİRSPOR KULÜBÜ
136
160
310
2
A. TURAN OKYAY
1996
69.69
-
135
150
285
2
A. RIZA SAYIN
1994
75.55
-
123
140
263
3
YUSUF ŞAHİN
1996
72.4
PAYAS BELEDİYE S.K DERNEĞİ
118
145
263
3
AHMET TEMEL
1992
74
SİVAS SPORCU EĞİTİM MERKEZİ GENÇLİK VE SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
80
90
170
4
ATALAY GÜZEL
1996
76.75
PAYAS BELEDİYE S.K DERNEĞİ
121
140
261
5
MEHMET YALÇIN
1998
73.35
KONYA SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
115
144
259
6
AYKUT KAÇAN
1997
75.85
-
119
136
255
7
BURHAN SÜNGÜ
1997
72.45
ASKİ SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
107
135
242
8
MUHAMMET ŞEN
1997
74.2
AYDIN GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
105
128
233
9
ABDULLAH YER
1996
73.98
ERZURUM GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
110
123
233
10
UMUT CAN KARAKAYA
1996
73.35
KAHRAMANKAZAN BELEDİYE S.K DERNEĞİ
105
125
230
11
SELİM ÖZDEN
1995
70.7
-
95
125
220
12
MEHMET AVCIL
2000
72.15
DENİZLİ AKADEMİ S.K DERNEĞİ
97
121
218
13
SAMET COÇKUN
2001
74
-
100
115
215
14
AHMET KÖSEDAĞ
1998
70.7
AĞRI GENÇLİK SPOR KULUBÜ
92
110
202
15
MAHZUN BARTU
1997
73.25
-
100
100
200
16
M.HALİL AVCIOĞLU
1998
71.35
KAHRAMANMARAŞ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
95
105
200
17
SERDAL KAVAK
1996
71.1
TARSUS GENÇLİK S.K DERNEĞİ
87
110
197
18
YAKUP TELLİ
1998
76
KAHRAMANMARAŞ BATIPARK SPOR KULÜBÜ
88
105
193
19
ERHAN MEMİŞ
1999
69.5
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ANKARA S.K DERNEĞİ
88
100
188
20
H.HÜSEYİN AKYOL
1996
72.6
85
100
185
21
YUSUF NAİR
1998
75.75
SİVAS SPORCU EĞİTİM MERKEZİ GENÇLİK VE SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
87
95
182
22
RECEP ESNEMEZ
1999
76.5
İZMİR GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
77
100
177
23
ONUR AKKOÇ
2001
76.6
MAMAK ALTUNYURT MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ GENÇLİK VE S.K
75
100
175
24
KADİR KÖK
1999
74.1
-
75
95
170
25
KUBİLAY KEKEÇ
1995
73.75
-
77
90
167
99
KASIM KAYA
1996
75.15
KAHRAMANKAZAN BELEDİYE S.K DERNEĞİ
105
0
0
99
ÖZKAN MEMİŞ
1996
69.2
-
0
0
0
99
M.MUSTAFA GEZER
1999
70.4
-
75
0
0
99
DOĞUKAN KAYA
2001
75.2
-
0
0
0
99
HALİL İBRAHİM İNCE
1993
73.1
-
0
140
0
99
SEDAT ARSLAN
1992
75.9
-
0
0
0
Derece
Ad Soyad
Doğum
Yılı
Kilo
İl/Kulüp
Koparma
Toplam
Silkme
Toplam
Toplam
1
GÖKHAN ÖZENOĞLU
1993
66.7
-
118
135
253
1
CELİL ERDOĞDU
1997
68.15
-
134
158
292
2
FERDİ HARDAL
1996
64.4
-
117
143
260
2
SERKAN BİLEN
1992
68.75
VİRANŞEHİR EĞİTİM GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
110
140
250
3
Ö.FARUK AKSOY
1995
68
-
113
137
250
3
İSMAİL CALP
1994
67.95
BURSA GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
85
105
190
4
RAMAZAN İLHAN
1998
64.1
ASKİ SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
114
135
249
4
A.YAVUZ AKDEMİR
1994
63.75
-
86
90
176
5
A.OSMAN GÖKMEN
1995
68.05
MERZİFON BELEDİYE GENÇLİK S.K DERNEĞİ
117
125
242
6
AHMET A. ATEŞOĞLU
1997
68.35
-
107
132
239
7
MAHMUT TERZİ
1999
64.4
PURSAKLAR BELEDİYESİ SPOR KÜLÜBÜ DERNEĞİ
105
125
230
8
ENES YAŞAR
2001
67.5
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ANKARA S.K DERNEĞİ
106
117
223
9
MEVLAN GÜN
1995
66.8
SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE S.K DERNEĞİ
95
126
221
10
MERTCAN POLAT
1998
67.25
ADANA ADANUS SPOR KULÜBÜ
95
117
212
11
VAKKAS KUTLU
1996
68.65
KAHRAMANKAZAN BELEDİYE S.K DERNEĞİ
97
110
207
12
ALİ YUMUŞAK
1998
67.3
SİVAS GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
95
110
205
13
M.AKİF KELEŞ
1999
68.4
ERZİNCAN GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
90
110
200
14
ABDULHALİM SULAR
2000
68.75
VAN AZİM HALTER İHTİSAS S.K DERNEĞİ
90
106
196
15
ALİ DURAK
2001
68.3
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ANKARA S.K DERNEĞİ
90
105
195
16
SAMET DEMİRTAŞ
2001
67.85
-
85
105
190
17
ANILCAN AKBULUT
1998
65.2
ANKARA AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR BAKANLIĞI SPOR KULÜBÜ
80
101
181
18
YUNUS GÜL
1997
66.6
SİVAS SPORCU EĞİTİM MERKEZİ GENÇLİK VE SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
80
100
180
19
TOLGA BAKICI
2001
63.3
PAYAS BELEDİYE S.K DERNEĞİ
80
95
175
20
YUSUF ARSLANHAN
1997
64.85
SİVAS GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
80
90
170
21
METİN AKAY
1999
65.4
GAZİANTEP GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
75
95
170
22
ZEKİ AÇIKGÖZ
1999
68.55
GAZİANTEP 25 ARALIK GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
80
90
170
23
MUSTAFA BAYRAK
1997
62.65
KAHRAMANMARAŞ BATIPARK SPOR KULÜBÜ
78
90
168
24
FEVZİ KAPLAN
1997
65.4
GAZİANTEP YASA GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
73
95
168
25
TAYFUN YİĞİT
1999
67.8
SİVAS SPORCU EĞİTİM MERKEZİ GENÇLİK VE SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
70
90
160
26
AZİZ PALAT
1999
68.25
-
70
90
160
27
VEYSEL K. AYDIN
2000
68.75
-
70
85
155
28
EBUBEKİR ÖZTÜRK
1995
64.9
ERZİNCAN GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
70
0
150
29
EMRE YILMAZ
1998
67.05
GAZİANTEP GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
65
85
150
99
ÖMER KAYA
2000
66.25
SİVAS SPORCU EĞİTİM MERKEZİ GENÇLİK VE SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
0
0
0
99
HALDUN ÇOT
1997
65.45
-
0
0
0
99
DOĞUŞ DİKEN
1998
68.15
ANKARA SİNCAN PERFORMANS SPOR KULÜBÜ
75
0
0
99
UMUTCAN ŞAHİN
1997
67.7
AYDIN DOĞA KÜLTÜR GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
75
0
0
99
MUHAMMET SEVER
1999
64.6
KONYA YUNAK ŞAMPİYONLAR SPOR KULÜBÜ
0
0
0
99
M. İSMAİL YILDIRIMER
1996
69
KONYA YUNAK ŞAMPİYONLAR SPOR KULÜBÜ
0
0
0
99
A.BAHADIR COŞKUN
1997
68.3
-
65
0
0
99
BİLAL ERİŞ
1996
68.13
KONYA YUNAK ŞAMPİYONLAR SPOR KULÜBÜ
0
0
0
99
AHMET TAŞ
1999
67.35
-
70
0
0
99
HÜSEYİN ÇAKAR
1999
68.1
PAYAS BELEDİYE S.K DERNEĞİ
90
0
0
99
B. NEZİH CEYLAN
1996
68.65
-
0
120
0
99
AZAT GÜVENER
1993
68.2
-
0
110
0
99
DOĞUKAN YARIMSAKALI
1994
68.7
-
0
0
0
Derece
Ad Soyad
Doğum
Yılı
Kilo
İl/Kulüp
Koparma
Toplam
Silkme
Toplam
Toplam
1
MURAT ELİŞ
1998
61.7
SİVAS SPORCU EĞİTİM MERKEZİ GENÇLİK VE SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
119
135
254
1
EMRE MALAKÇI
1993
60.95
-
112
136
248
2
OĞUZHAN ÇİNİ
1998
61
MAHİR BAŞER ORTAOKULU S.K DERNEĞİ
107
120
227
2
FURKAN GÖVDELİ
1994
59
-
111
135
246
3
HALİL KURTÇU
1995
62
MERZİFON BELEDİYE GENÇLİK S.K DERNEĞİ
104
120
224
3
ŞEVKET KARDEŞ
1993
60.9
VAN AZİM HALTER İHTİSAS S.K DERNEĞİ
112
134
246
4
RAMAZAN KARA
1999
60.5
YILDIRIM BELEDİYESİ JİMNASTİK S.K DERNEĞİ
97
120
217
4
A.EREN KARABACAK
1994
61.55
ERZURUM GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
85
115
200
5
BERKANT YİĞİT
1998
60.55
MAMAK ALTUNYURT MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ GENÇLİK VE S.K
90
116
206
5
EMRAH ÇALIŞKAN
1194
58.93
-
90
105
195
6
BEKİR GÖKÇE
1996
61.25
TOKAT GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
93
110
203
6
ABDULKERİM AY
1993
60.6
ERZİNCAN GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
83
90
173
7
ERTAN TEMİZ
1998
60.5
ANKARA EĞİTİM SANAT SPOR KULÜBÜ
88
105
193
8
B. EMRE ÇAKIN
1999
61.7
-
85
105
190
9
UMUT ÇELİK
2000
59.12
İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ
85
103
188
10
MEHMET BOZAN
1999
58.2
PAYAS BELEDİYE S.K DERNEĞİ
85
98
183
11
ERHAN KIZIL
2000
59.78
SAKARYA GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
81
100
181
12
ÖZAY MEMİŞ
2000
60.9
-
89
90
179
13
AYVAZ AKDEMİR
1999
60.9
PURSAKLAR BELEDİYESİ SPOR KÜLÜBÜ DERNEĞİ
78
100
178
14
BÜNYAMİN DURMAZ
1999
60.55
-
77
99
176
15
KADİR KARAPINAR
2001
60.85
TUNCEL GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
80
95
175
16
M.CAN TAŞBAŞ
1999
60.4
-
77
95
172
17
UĞUR GÜLER
1999
57.86
KONYA YUNAK ŞAMPİYONLAR SPOR KULÜBÜ
80
90
170
18
HACI İBRAHİM TANIR
2001
57.88
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ANKARA S.K DERNEĞİ
77
90
167
19
YUNUS EMRE AK
1999
60.4
-
75
90
165
20
ALİ ÇAM
1999
58.06
KAHRAMANMARAŞ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
75
88
163
21
YUNUS ÇİÇEK
1998
57.6
AĞRI GENÇLİK HİZMETLERİ S.K DERNEĞİ
78
85
163
22
EREN CAN
2001
58.68
ZEBRANO S.K DERNEĞİ
70
90
160
23
SERKAN KÜMİCEN
2001
61.9
ZEBRANO S.K DERNEĞİ
70
90
160
24
ENES GENÇCAN
2000
60.85
-
65
90
155
25
RAMAZAN BURAK
1999
57
AĞRI GENÇLİK HİZMETLERİ S.K DERNEĞİ
70
80
150
26
SELMAN ÖZEL
1997
58.44
-
67
82
149
27
MÜCAHİT LEVENT
1999
62
DÜZCE GENÇLİK HİZMETLERİ SPOR KULÜBÜ
65
81
146
28
BİROL KARA
2000
60.35
DÜZCE GENÇLİK HİZMETLERİ SPOR KULÜBÜ
65
81
146
29
DAVUT YILDIZ
1998
61.2
-
65
80
145
30
YUSUF BOZKUŞ
2001
58.1
AĞRI GENÇLİK HİZMETLERİ S.K DERNEĞİ
65
80
145
31
FURKAN YALNIZ
1998
61.95
ANKARA SİNCAN PERFORMANS SPOR KULÜBÜ
65
80
145
32
A. EREN ERTÜRK
2001
61.35
-
68
75
143
33
OĞUZHAN AÇIKGÖZ
1998
60.8
-
65
75
140
34
SERCAN ÖZBEK
2001
57.96
ISPARTA BELEDİYESİ S.K ARAŞTIRMA VE GELİŞTİRME EĞİTİM MERKEZİ DERNEĞİ
65
75
140
35
SERKAN ÇİÇEK
2002
59.5
VAN AZİM HALTER İHTİSAS S.K DERNEĞİ
60
75
135
99
İ.HALİL SEVİNDİ
1999
61.6
-
60
0
0
99
VOLKAN YILMAZ
2001
59.42
İSTANBUL AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
0
0
0
99
YUSUF IŞIK
2001
61.05
ADANA ÇELİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
0
80
0
99
CİHANGİR AYDIN
2002
60.55
PAYAS BELEDİYE S.K DERNEĞİ
0
0
0
99
OĞUHAN AYDIN
2000
60.3
-
0
80
0
99
BATUHAN SANCAK
2000
59.38
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ANKARA S.K DERNEĞİ
0
110
0
99
H.İBRAHİM EKELİK
2000
59.56
AĞRI GENÇLİK HİZMETLERİ S.K DERNEĞİ
60
0
0
99
ALPER ARSLANLI
1993
61.3
BOSTANCI KARTAL SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
95
0
0
Derece
Ad Soyad
Doğum
Yılı
Kilo
İl/Kulüp
Koparma
Toplam
Silkme
Toplam
Toplam
1
İSA GÜNGÖR
1998
55.68
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ANKARA S.K DERNEĞİ
92
107
199
1
MUAMMER ŞAHİN
1994
55.52
-
105
123
228
2
YAVUZ ÇAMURCUOĞLU
1997
54.9
BARTIN GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
88
108
196
3
HALİTCAN BAŞKAYA
1999
55.4
DENİZLİ AKADEMİ S.K DERNEĞİ
86
109
195
4
YUSUF GÖÇMENOĞLU
2000
54.4
ASKİ SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
88
106
194
5
BATU HAN YÜKSEL
1999
54.78
PURSAKLAR BELEDİYESİ SPOR KÜLÜBÜ DERNEĞİ
85
105
190
6
RESUL KARABOĞAZ
1998
55
TARSUS GENÇLİK S.K DERNEĞİ
81
97
178
7
ADEM IŞIK
1996
55.1
BURSA İNEGÖL BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
80
94
174
8
MURAT EKİNEK
1998
55.74
ANTALYA DENGE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
80
90
170
9
ALİCAN ŞAHİN
2000
55.8
AYDIN GENÇ EFELER SPOR KULÜBÜ
79
88
167
10
CANER TOPTAŞ
2001
51.68
ASKİ SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
75
90
165
11
ÖMER ŞİMŞEK
1996
45.98
-
70
95
165
12
RAMAZAN GÜLŞEN
1999
53
GONCA S.K DERNEĞİ
70
90
160
13
SEDAT ASLAN
1999
56
ANTALYA MARAŞAL FEVZİ ÇAKMAK SPOR KULÜBÜ
74
85
159
14
DOĞAN DÖNER
2002
51.52
-
70
88
158
15
TURAN GÜNGÖR
2002
51.2
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ANKARA S.K DERNEĞİ
69
77
146
16
Ö.FARUK GÜNEY
1997
52.4
-
65
80
145
17
BÜLENT MORLUOĞLU
1998
55.6
-
66
75
141
18
KENAN YILMAZ
2001
53.62
YILDIRIM BELEDİYESİ JİMNASTİK S.K DERNEĞİ
66
74
140
19
MURAT FURAN
1998
55.96
AYDIN GENÇ EFELER SPOR KULÜBÜ
64
75
139
20
ADEM UZUN
1999
52.3
TOKAT GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
60
77
137
21
ENES GEDİK
2001
54.62
OSMANİYE KARDEŞLER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
60
75
135
22
EMRE KÜNÇ
2000
50.54
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ANKARA S.K DERNEĞİ
60
70
133
23
BURAK CAN EREN
2000
55.2
-
60
70
130
24
RAMAZAN ZEYDANLI
2002
54.56
İSTANBUL AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
55
70
125
99
HALİL İBRAHİM GÜVEN
2001
48.09
BİLECİK BELEDİYESİ GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
0
0
0
99
UTKU AÇIKGÖZ
2002
54.42
BİLECİK BELEDİYESİ GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
0
0
0
99
GÖKSUN TÜRKEŞ
1999
52.7
ADANA ÇELİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
0
0
0
99
M. BURAK KAYA
2001
46.34
-
0
0
0
99
KEREM ERTUĞRUL
2002
55.92
MAMAK ALTUNYURT MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ GENÇLİK VE S.K
60
0
0
99
BARIŞ MENSUR
2001
49.84
ÇORUM GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
0
0
0
99
H. OSMAN ÇABUK
2002
54.38
-
0
0
0
99
ALİCAN UYSAL
2001
45.88
-
0
0
0
99
NECİP BİLGİN
2001
50.3
-
0
0
0
99
ABDULLAH YILDIZ
2001
45.2
SİVAS SPORCU EĞİTİM MERKEZİ GENÇLİK VE SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
0
0
0
99
ALPEREN CAN GENÇ
2001
54.8
SİVAS GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
0
0
0
99
SAMET DOĞAN
1997
41.18
-
0
0
0
99
OKAN YILMAZ
1994
55.72
ASKİ SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
0
123
0
Derece
Ad Soyad
Doğum
Yılı
Kilo
İl/Kulüp
Koparma
Toplam
Silkme
Toplam
Toplam
1
KADİR AKBULUT
1996
100.4
MAHİR BAŞER ORTAOKULU S.K DERNEĞİ
127
150
277
1
EMRAH DÖKMETAŞ
1993
102.1
ASKİ SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
125
145
270
2
SİNAN ÇOBAN
1998
104.9
MAHİR BAŞER ORTAOKULU S.K DERNEĞİ
115
143
258
2
MURAT HIRA
1993
101.3
PAYAS BELEDİYE S.K DERNEĞİ
120
143
263
3
MAHMUT KARAİBİŞ
1997
103
TOKAT GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
97
117
214
3
RECEP ASLAN
1992
100.1
-
111
142
253
4
KAAN MERT AL
1999
98.2
MAHİR BAŞER ORTAOKULU S.K DERNEĞİ
100
113
213
4
EMRE ERYİĞİT
1994
94.65
SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE S.K DERNEĞİ
115
137
252
5
MUHİTTİN ASLAN
2000
102.45
BARTIN GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
89
115
204
5
M.MURAT ONAY
1993
98.8
-
107
123
230
6
ENES ÖZDEN
2000
96.9
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ANKARA S.K DERNEĞİ
91
105
196
99
ÖMER KURUÇAY
1996
99.25
KAHRAMANKAZAN BELEDİYE S.K DERNEĞİ
88
0
0
99
İBRAHİM AMBAROĞLU
1997
99
-
83
0
0
Derece
Ad Soyad
Doğum
Yılı
Kilo
İl/Kulüp
Koparma
Toplam
Silkme
Toplam
Toplam
1
BESTAMİ BAŞTUĞ
1995
119.8
PAYAS BELEDİYE S.K DERNEĞİ
120
157
277
1
ŞABAN AYHAN
1992
120.6
KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE KAĞIT S.K DERNEĞİ
140
170
310
2
FURKAN ESKİOĞLU
1996
150
-
127
150
277
2
FERDİ SEZGİN
1994
105.65
MERZİFON BELEDİYE GENÇLİK S.K DERNEĞİ
120
140
260
3
MAHSUN GÜNEŞ
1997
108.9
-
93
115
208
4
ABDULKADİR İÇEL
1997
113.15
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ANKARA S.K DERNEĞİ
95
113
208
Derece
Ad Soyad
Doğum
Yılı
Kilo
İl/Kulüp
Koparma
Toplam
Silkme
Toplam
Toplam
1
BESTE ERDOĞAN
1996
73.71
KONYA OLİMPİC SPOR KULÜBÜ
58
70
128
Derece
Ad Soyad
Doğum
Yılı
Kilo
İl/Kulüp
Koparma
Toplam
Silkme
Toplam
Toplam
1
YASEMİN KESKİN
1998
63.86
ÇAYKUR RİZE GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
70
90
160
2
MERVE TAMER
1996
65.72
GAZİANTEP BESLEN MAKARNA SPOR KULÜBÜ
70
80
150
3
DÖNUŞNUR KARABIYIK
1998
64.59
GONCA S.K DERNEĞİ
62
73
135
4
NAZLI İREM ÖZER
1998
65.59
GONCA S.K DERNEĞİ
58
73
131
5
ŞULE CEBECİ
1999
67.84
-
44
54
98
99
NEŞE YAVUZ
2000
67.38
-
0
0
0
Derece
Ad Soyad
Doğum
Yılı
Kilo
İl/Kulüp
Koparma
Toplam
Silkme
Toplam
Toplam
1
SAFİYE ŞIVGIN
1996
58.77
İSTANBUL AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
72
90
162
2
ESMA MUTLU
1997
59.94
KUYULU SEBİL HALTER İHTİSAS S.K DERNEĞİ
60
70
130
3
HAZAL KARAKUŞ
2000
59.06
KIRKLARELİ LÜLEBURGAZ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
46
57
103
4
RABİA ASLI ÇELİK
2002
60.8
ÇAYKUR RİZE GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
50
63
103
5
DEMET ŞAHİN
1998
58.11
KIRIKKALE İSTİKLAL İLKÖĞRETİM OKULU GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
46
55
101
6
AYŞENUR YILMAZ
1999
59.92
-
46
51
97
99
BERFİN ALTUN
1999
60.62
-
73
0
0
Derece
Ad Soyad
Doğum
Yılı
Kilo
İl/Kulüp
Koparma
Toplam
Silkme
Toplam
Toplam
1
NURAY LEVENT
2000
57.41
-
77
98
175
2
Z.BÜŞRA ÖZDEMİR
1995
55.89
ESKİŞEHİR SAMİ SİPAHİ İ.Ö.O SPOR KULÜBÜ
75
90
165
3
AYŞEGÜL ÇAKIN
1999
56.84
-
73
89
162
4
ARZU ACAR
1998
56.52
KIRIKKALE İSTİKLAL İLKÖĞRETİM OKULU GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
50
53
103
99
AYGÜL ABTİL
1996
57.12
-
43
53
96
99
ESRA DOĞAN
1999
53.1
GAZİANTEP HALTER İHTİSAS S.K DERNEĞİ
0
0
0
99
SUNA ERDİNLER
1998
57.34
-
55
0
0
99
SERENAY AYDIN
1997
57.66
-
43
0
0
99
HİLAL PEHLİVANLI
1997
57.66
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ANKARA S.K DERNEĞİ
63
0
0
Derece
Ad Soyad
Doğum
Yılı
Kilo
İl/Kulüp
Koparma
Toplam
Silkme
Toplam
Toplam
1
SÜMEYYE MERYEM KESİM
2000
52.95
GONCA S.K DERNEĞİ
60
70
130
2
TUĞÇE İLHAN
2004
48.03
DÜZCE GENÇLİK HİZMETLERİ SPOR KULÜBÜ
55
70
125
3
FULYA BÜYÜKLEBLEBİ
2000
52.79
İSTANBUL AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
56
65
121
99
ZELİHA KILIÇ
2002
52.71
-
45
60
105
99
KEVSER TAMDEMİR
2000
49.37
ÇAYKUR RİZE GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
50
51
101
99
GAYE NEHİR
1998
48.17
TARSUS GENÇLİK S.K DERNEĞİ
47
53
100
99
EDANUR KOVUCU
2000
49.29
BİLECİK BELEDİYESİ GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
43
56
99
99
MELİKE KOÇ
1999
50.83
DÜZCE AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
42
55
97
99
SARA YENİGÜN
2002
51.78
BAŞKENT KARTALLARI S.K DERNEĞİ
42
55
97
99
AYSUN MANTAŞOĞLU
2000
50.56
-
43
50
93
99
DİCLE DOĞAN
1997
52.45
-
40
50
90
99
DİDEM KÖKDEN
2001
51.35
-
42
0
0
99
GÜLŞEN TAŞÇI
2002
51.35
BARTIN GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
55
0
0
99
YAREN YANGIN
1998
51.36
-
0
0
0
99
DERYA HASAR
2002
49.9
-
0
0
0
99
GÜLLÜ AKSOY
1999
49.97
GAZİANTEP YASA GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
40
0
0
99
MERYEM ERDOĞAN
2001
50.51
KAHRAMANKAZAN BELEDİYE S.K DERNEĞİ
0
0
0
Derece
Ad Soyad
Doğum
Yılı
Kilo
İl/Kulüp
Koparma
Toplam
Silkme
Toplam
Toplam
1
GAMZE KARAKOL
1998
47.3
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ANKARA S.K DERNEĞİ
65
80
145
2
BUSE İLHAN
2001
43.52
CUMAYERİ BELEDİYE SPOR KULÜBÜ
53
63
116
3
DUYGU ALICI
2001
46.99
GAZİANTEP YASA GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
51
65
116
4
BURCU ALICI
2001
46.89
GAZİANTEP YASA GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
52
60
112
5
ÇİĞDEM POLAT
2000
46.48
GONCA S.K DERNEĞİ
45
58
103
6
ASUMAN AYHAN
2002
45.11
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ANKARA S.K DERNEĞİ
50
52
102
7
SEVİNÇ SELÇUK
2001
43.99
GAZİANTEP BESLEN MAKARNA SPOR KULÜBÜ
44
55
99
8
SONAY GÜNAÇAR
2000
44.65
BALIKESİR BURHANİYE ANADOLU SPOR KULÜBÜ
42
57
99
9
KÜBRA DUDAK
1997
47.06
DÜZCE AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
45
53
98
10
NAZMİYE ABCİ
2000
47.57
ISPARTA BELEDİYESİ S.K ARAŞTIRMA VE GELİŞTİRME EĞİTİM MERKEZİ DERNEĞİ
45
53
98
11
AYŞE AFŞAR
1998
46.1
GAZİANTEP BESLEN MAKARNA SPOR KULÜBÜ
40
53
93
12
HÜSNA MUTLU
2000
45.9
KUYULU SEBİL HALTER İHTİSAS S.K DERNEĞİ
37
48
85
13
TUĞBA GÜÇLÜ
2000
46.1
BALIKESİR BURHANİYE ANADOLU SPOR KULÜBÜ
37
47
84
14
BUSENUR ŞAHİN
2002
46.58
BAŞKENT KARTALLARI S.K DERNEĞİ
37
47
84
15
RABİA SERTEL
2001
46.27
BİLECİK GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
38
45
83
16
HATİCE YAREN ÇİFTCİ
1999
46.98
-
35
47
82
17
SENANUR COŞKUN
2001
45.3
KUYULU SEBİL HALTER İHTİSAS S.K DERNEĞİ
35
47
82
18
HATİCE NUR AY
2001
45.81
-
37
45
82
19
ELANUR DÜVENCİ
2002
48
DÜZCE GENÇLİK HİZMETLERİ SPOR KULÜBÜ
38
43
81
20
YETER BİLGİÇ
1996
47.55
-
37
43
80
21
TUĞÇE KAPLAN
2001
45.47
-
39
40
79
22
FATMA DOĞAN
1995
44.57
-
0
0
0
23
CEREN AVCI
1999
43.85
-
32
0
32
24
TESLİME ÇAPAR
1999
47.08
-
32
0
32
25
GİZEM SÜNGÜ
2002
47.88
-
0
0
0
Derece
Ad Soyad
Doğum
Yılı
Kilo
İl/Kulüp
Koparma
Toplam
Silkme
Toplam
Toplam
1
TUĞÇE BOYNUEĞRİ
1998
81.22
KAHRAMANKAZAN BELEDİYE S.K DERNEĞİ
80
96
176
2
HİLAL DÖNMEZ
1998
94.37
GONCA S.K DERNEĞİ
68
106
174
3
MELİKE GÜNAL
1998
92.38
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ANKARA S.K DERNEĞİ
68
75
143
4
DİLEK AKA
1997
75.13
BURSA İNEGÖL BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
63
70
133
5
NAZLICAN ÖZGÜN
1998
94.1
ADIYAMAN GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
60
65
125
99
CANSU GEREZ
2000
105.91
GAZİANTEP YASA GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
0
0
0