ESKİŞEHİR BÜYÜKLER FERDİ TÜRKİYE ŞAMPİYONASI
, 22 - 25 Ocak 2015

Derece
Ad Soyad
Doğum
Yılı
Kilo
İl/Kulüp
Koparma
Toplam
Silkme
Toplam
Toplam
1
HALİL İBRAHİM TURAN
1995
93.75
-
138
173
311
2
AHMET BOZAN
1997
88.8
PAYAS BELEDİYE S.K DERNEĞİ
142
163
305
3
ARİF KOÇ
1994
93.15
AĞRI GENÇLİK HİZMETLERİ S.K DERNEĞİ
130
166
296
4
ALİ GÖKGÖZ
1993
89.1
PAYAS BELEDİYE S.K DERNEĞİ
135
160
295
5
EMRAH DÖKMETAŞ
1993
94
ASKİ SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
135
155
290
6
EMRE ERYİĞİT
1994
92
SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE S.K DERNEĞİ
128
150
278
7
YUNUS EMRE YILDIZ
1997
87.85
ASKİ SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
114
135
249
8
OĞUZHAN KIZILKAYA
1996
86.7
VİRANŞEHİR EĞİTİM GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
110
136
246
9
FETTULLAH KUŞAT
1996
92.15
-
115
125
240
10
KAAN MERT AL
1999
93.1
MAHİR BAŞER ORTAOKULU S.K DERNEĞİ
95
118
213
11
HALİL DÖNDER
1997
86.2
-
95
115
210
12
ÖZCAN DEMİRBAĞ
1993
92.1
-
95
110
205
13
MUHAMMET ÇOKGEZER
1997
89.75
KAHRAMANMARAŞ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
90
115
205
99
HAMZA KEREM CESUR
1997
88.3
SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE S.K DERNEĞİ
0
0
0
99
ERTAN ULUCAN
1987
91.8
-
0
105
0
Derece
Ad Soyad
Doğum
Yılı
Kilo
İl/Kulüp
Koparma
Toplam
Silkme
Toplam
Toplam
1
SEMİH YAĞCI
1988
84.25
-
136
170
306
2
TURGAY BESLER
1993
82.44
ASKİ SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
135
165
300
3
ABDULMUTTALİP DÖKMETAŞ
1996
80.75
ASKİ SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
129
149
278
4
MURAT ÖZASLAN
1990
83.75
BOSTANCI KARTAL SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
122
150
272
5
MEHMET YILMAZ
1990
82.45
-
125
145
270
6
ERTAN MERT
1998
81.64
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ANKARA S.K DERNEĞİ
113
140
253
7
ONUR ÖZDEMİR
1997
84.14
ANTALYA DENGE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
115
134
249
8
ABDURRAHMAN SARIKOCA
1997
79.38
-
116
130
246
9
MEHMET ÖZCAN
2006
84.64
-
112
130
242
10
ENES ÇAKIR
1998
83.92
MAHİR BAŞER ORTAOKULU S.K DERNEĞİ
108
128
236
11
YILDIRAY KAPLAN
2000
84.73
ASKİ SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
100
120
220
12
ALİ SÜNGÜ
1998
77.56
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ANKARA S.K DERNEĞİ
90
120
210
13
MEHMET MENEVŞE
1997
79.1
TOKAT GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
100
110
210
14
OKTAY SEZGİN
1997
81.94
DÜZCE GENÇLİK HİZMETLERİ SPOR KULÜBÜ
95
110
205
15
EŞREF ŞENSOY
1986
83.8
-
95
110
205
16
KADİR ÇINAR
1989
82.45
-
90
110
200
17
RAMAZAN SUNGUR
1990
79.78
-
90
105
195
18
MUSTAFA TALHA ALTIN
1991
79.79
-
90
105
195
19
SALİH MESCİ
1997
83.49
SİVAS SPORCU EĞİTİM MERKEZİ GENÇLİK VE SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
90
105
195
20
EREN OGUZ TEKTEPE
1997
83.14
ASKİ SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
90
100
190
99
MUHAMMET MUSA ÇELİK
1996
82.78
-
95
0
0
Derece
Ad Soyad
Doğum
Yılı
Kilo
İl/Kulüp
Koparma
Toplam
Silkme
Toplam
Toplam
1
HALİL İBRAHİM İNCE
1993
76.39
-
135
163
298
2
SADRETTİN GEDİK
1997
75.89
-
135
160
295
3
EKREM AĞILLI
1987
76.31
-
133
161
294
4
SÜLEYMAN RÜZGAR
1992
75.64
ANKARA DEMİRSPOR KULÜBÜ
130
155
285
5
YUSUF GÜVENÇ
1996
76.18
-
125
150
275
6
HİKMET ÖZDEMİR
1991
72.27
KÜTAHYA BELEDİYESİ S.K DERNEĞİ
120
140
260
7
YUSUF ŞAHİN
1996
72.18
PAYAS BELEDİYE S.K DERNEĞİ
115
141
256
8
ÖMÜR AVŞAR
1990
73.65
BOSTANCI KARTAL SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
115
140
255
9
AYKUT KAÇAN
1997
74.81
-
115
132
247
10
ABDULLAH YER
1996
74.02
ERZURUM GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
113
133
246
11
YUNUS EMRE DUMAN
1995
75.95
-
110
135
245
12
MAHSUM BARTU
1997
75.11
VAN AZİM HALTER İHTİSAS S.K DERNEĞİ
110
130
240
13
ATALAY GÜZEL
1996
76.45
PAYAS BELEDİYE S.K DERNEĞİ
110
130
240
14
ADEM RIZA SAYIN
1994
76.23
VAN AZİM HALTER İHTİSAS S.K DERNEĞİ
108
120
228
15
MUHAMMED ŞEN
1997
71.05
AYDIN GENÇ EFELER SPOR KULÜBÜ
102
125
227
16
ABDULKADİR DADAZ
1997
71.69
-
107
120
227
17
SERDAL KAVAK
1996
71.38
TARSUS GENÇLİK S.K DERNEĞİ
101
117
218
18
MUHAMMET HALİL AVCIOĞLU
1998
69.01
KAHRAMANMARAŞ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
95
120
215
19
ADNAN NADİR PEKTAŞ
1997
69.74
-
96
118
214
20
MÜCAHİT ÖLÇER
1998
70.57
-
100
112
212
21
UMUT CAN KARAKAYA
1996
70.8
KAHRAMANKAZAN BELEDİYE S.K DERNEĞİ
95
115
210
22
CAN TURAN
1998
72.83
-
90
120
210
23
KADİR ŞAHİN
1996
76.25
-
100
105
205
24
SAMET İNAN
2000
74.25
MALATYA GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
91
110
201
25
BURHAN OKÇU
2000
73.07
KÜTAHYA BELEDİYESİ S.K DERNEĞİ
85
113
198
26
HÜSEYİN ÇAKAR
1999
70.64
PAYAS BELEDİYE S.K DERNEĞİ
90
105
195
27
DOĞAN ÖNER
1997
74.59
-
85
105
190
28
UĞUR UZCAN
1992
71.45
-
90
100
190
29
FATİH MAZLUM
1995
74.54
GAZİANTEP HALTER İHTİSAS S.K DERNEĞİ
85
100
185
30
YUSUF NAYİR
1998
75.58
SİVAS GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
85
100
185
31
ALİ ZENGİN
1998
71.7
-
85
100
185
32
YAKUP TELLİ
1998
72.49
KAHRAMANMARAŞ BATIPARK SPOR KULÜBÜ
85
100
185
99
SAFA SAMET GÜNDOĞDU
1993
75.94
ANKARA DEMİRSPOR KULÜBÜ
85
0
0
99
ONUR AKKOÇ
2001
76.12
MAMAK ALTUNYURT MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ GENÇLİK VE S.K
0
100
0
99
BURAK SUVAR
1991
76.25
-
0
100
0
99
EMRE TURAN
1997
76.55
-
100
0
0
99
AHMET ÖZALP
1997
76.87
ESKİŞEHİR SAMİ SİPAHİ İ.Ö.O SPOR KULÜBÜ
80
0
0
99
KASIM KAYA
1996
72.5
KAHRAMANKAZAN BELEDİYE S.K DERNEĞİ
90
0
0
Derece
Ad Soyad
Doğum
Yılı
Kilo
İl/Kulüp
Koparma
Toplam
Silkme
Toplam
Toplam
1
DANİYAR İSMAİLOV
1992
67.64
-
145
166
311
2
CELİL ERDOĞDU
1997
67.55
-
120
152
272
3
AHMET TURAN OKYAY
1996
68.13
ASKİ SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
124
148
272
4
BAHADIR NEZİH CEYLAN
1996
68.64
PAYAS BELEDİYE S.K DERNEĞİ
126
140
266
5
AHMET ÇAĞDAR
1999
67.76
PAYAS BELEDİYE S.K DERNEĞİ
118
138
256
6
SERKAN BİLEN
1992
68.55
VİRANŞEHİR EĞİTİM GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
105
137
242
7
MEHMET YALÇIN
1998
68.1
KONYA SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
110
130
240
8
SÜLEYAN ALTUĞ
1988
65.02
-
106
130
236
9
ÖMER AKSOY
1996
68.19
ERZURUM GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
115
110
225
10
HASAN HÜSEYİN AKYOL
1996
66.16
100
122
222
11
İSMAİL EROL
1997
68.14
ANTALYA DENGE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
99
120
219
12
BEKİR GÖKÇE
1996
63.41
TOKAT GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
100
118
218
13
YÜCEL SEZER
1997
66.72
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ANKARA S.K DERNEĞİ
95
121
216
14
MEVLAN GÜN
1995
67.3
SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE S.K DERNEĞİ
90
125
215
15
CÜNEYT POLAT
1998
66.59
ERZURUM GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
91
108
199
17
ALİ DURAK
2001
65.05
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ANKARA S.K DERNEĞİ
88
105
193
18
M.AKİF KELEŞ
1999
66.75
ERZİNCAN GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
87
106
193
19
İSMAİL CALP
1994
66.15
BURSA GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
85
105
190
20
HALDUN ÇOT
1997
66.9
-
80
110
190
21
MEHMET KARAKAYA
1998
64.1
-
85
100
185
22
VAKKAS KUTLU
1996
66.35
KAHRAMANKAZAN BELEDİYE S.K DERNEĞİ
85
100
185
23
ZEKİ TUNCER
1990
68.04
KİLİS YILDIZLAR SPOR KULÜBÜ
80
105
185
24
ANILCAN AKBULUT
1998
66.45
ANKARA AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR BAKANLIĞI SPOR KULÜBÜ
80
103
183
25
BURAK SERCAN ORHAN
1988
65.75
KONYA YUNAK ŞAMPİYONLAR SPOR KULÜBÜ
87
95
182
26
ALİ EREN DİKMEN
2000
64.65
MAHİR BAŞER ORTAOKULU S.K DERNEĞİ
78
103
181
27
ABDULLAH AYHAN
1999
67.35
-
80
101
181
28
YUSUF ARSLANHAN
1997
66.55
SİVAS GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
85
95
180
29
YAŞAR KAYA
1998
65.65
KONYA YUNAK ŞAMPİYONLAR SPOR KULÜBÜ
75
103
178
30
ALİ YUMUŞAK
1998
65.61
SİVAS GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
80
95
175
31
AZAD GÜVENER
1993
66.41
VAN AZİM HALTER İHTİSAS S.K DERNEĞİ
80
95
175
32
DOĞUŞ DİKEN
1998
67.2
ANKARA SİNCAN PERFORMANS SPOR KULÜBÜ
80
95
175
33
KASIM KOÇ
1997
67.5
-
80
95
175
34
İLHAMİ MUTLUGÜNLÜ
1987
68.8
TOKAT GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
80
95
175
35
MUSTAFA İSMAİL YILDIRIMER
1996
68.25
KONYA YUNAK ŞAMPİYONLAR SPOR KULÜBÜ
80
91
171
99
HASAN ÖZDEMİR
2000
63.3
AĞRI GENÇLİK HİZMETLERİ S.K DERNEĞİ
80
0
0
99
AHMET ERDOĞAN
1993
65.65
-
80
0
0
99
METİN AKAY
1999
66.2
GAZİANTEP GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
0
0
0
99
AZİZ PALTA
1999
66.8
GAZİANTEP 25 ARALIK GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
0
0
0
99
MUSTAFA ER
1998
66.95
-
0
0
0
99
BATURHAN İYİBİLER
1996
67.8
-
0
0
0
99
TAYFUN YİĞİT
1999
67.9
SİVAS SPORCU EĞİTİM MERKEZİ GENÇLİK VE SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
0
90
0
99
SAMED COŞKUN
2001
68
-
92
0
0
99
MERTCAN POLAT
1998
68.9
ADANA ADANUS SPOR KULÜBÜ
0
105
0
99
ZEKİ AÇIKGÖZ
1999
67.25
GAZİANTEP 25 ARALIK GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
80
0
0
Derece
Ad Soyad
Doğum
Yılı
Kilo
İl/Kulüp
Koparma
Toplam
Silkme
Toplam
Toplam
1
EMRAH AYDIN
1997
61.15
ANKARA SİNCAN PERFORMANS SPOR KULÜBÜ
112
145
257
2
EMRE BÜYÜKÜNLÜ
1993
62
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ANKARA S.K DERNEĞİ
112
141
253
3
ŞEVKET KARDEŞ
1993
60.05
VAN AZİM HALTER İHTİSAS S.K DERNEĞİ
109
131
240
4
FERHAT ALİ YAZICI
1999
61.65
İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ
101
120
221
5
OĞUZHAN ÇİNİ
1998
59.4
MAHİR BAŞER ORTAOKULU S.K DERNEĞİ
103
117
220
6
RAMAZAN İLHAN
1998
61.95
ASKİ SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
101
116
217
7
ALPER ARSLANLI
1993
61.25
BOSTANCI KARTAL SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
96
120
216
8
MAHMUT TERZİ
1999
61.45
PURSAKLAR BELEDİYESİ SPOR KÜLÜBÜ DERNEĞİ
95
110
205
9
BURAK EMRE ÇAKIN
1999
61.3
AYDIN GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
87
111
198
10
MUHAMMET ÖZDEMİR
1993
60.1
-
88
108
196
11
M.FURKAN ÖZBEK
2001
61.7
GONCA S.K DERNEĞİ
85
110
195
12
ENES YAŞAR
2001
61.5
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ANKARA S.K DERNEĞİ
90
100
190
13
ÇAĞLAR KÜÇÜKOĞLU
1994
60.6
-
80
105
185
14
HÜSEYİN KARA
1997
60.95
ANKARA SİNCAN PERFORMANS SPOR KULÜBÜ
84
100
184
15
ERTAN TEMİZ
1998
60.3
ANKARA EĞİTİM SANAT SPOR KULÜBÜ
84
94
178
16
EMRAH DALKIÇ
1997
61.45
-
75
100
175
17
MUSTAFA BAYRAK
1997
61.55
KAHRAMANMARAŞ BATIPARK SPOR KULÜBÜ
80
95
175
18
ENGİN SAVAŞ
1998
57.24
AĞRI GENÇLİK SPOR KULUBÜ
80
90
170
19
ERHAN KIZIL
2000
61
SAKARYA GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
75
95
170
20
YUNUS GÜL
1997
62
SİVAS SPORCU EĞİTİM MERKEZİ GENÇLİK VE SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
75
95
170
21
CİHAN POLAT
1997
60.5
ERZURUM GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
78
90
168
22
ENES İLİKHAN
1997
61.2
-
75
90
165
23
SÜLEYMAN SIRRI KAYIR
1998
61.4
-
75
90
165
24
AYVAZ AKDEMİR
1999
57.68
PURSAKLAR BELEDİYESİ SPOR KÜLÜBÜ DERNEĞİ
75
87
162
25
FEVZİ KAPLAN
1997
61.75
GAZİANTEP YASA GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
71
90
161
26
SAMET YILMAZ
1997
59.82
-
75
85
160
99
UĞUR GÜLER
1999
59.46
KONYA YUNAK ŞAMPİYONLAR SPOR KULÜBÜ
0
103
0
99
MUTLU SARITAŞ
1999
60.6
MAMAK ALTUNYURT MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ GENÇLİK VE S.K
0
90
0
99
UMUTCAN ŞAHİN
1997
61.45
AYDIN DOĞA KÜLTÜR GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
75
0
0
99
MUHAMMED SEVER
1999
61.5
KONYA YUNAK ŞAMPİYONLAR SPOR KULÜBÜ
0
90
0
99
FERDİ HARDAL
1996
61.85
-
108
0
0
Derece
Ad Soyad
Doğum
Yılı
Kilo
İl/Kulüp
Koparma
Toplam
Silkme
Toplam
Toplam
1
EMRAH ÇALIŞKAN
1194
56
-
105
116
221
2
İSMET ALGÜL
1992
54.5
ŞIRNAK GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
93
115
208
3
AHMET EREN KARABACAK
1991
55.96
ERZURUM GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
88
115
203
4
İSA GÜNGÖR
1998
54.86
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ANKARA S.K DERNEĞİ
92
108
200
5
BATUHAN SANCAK
2000
54.08
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ANKARA S.K DERNEĞİ
75
95
170
6
BATU HAN YÜKSEL
1999
50.42
PURSAKLAR BELEDİYESİ SPOR KÜLÜBÜ DERNEĞİ
76
92
168
7
ÖMER ŞİMŞEK
1996
45.78
-
71
96
167
8
ADEM IŞIK
1996
55.62
BURSA İNEGÖL BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
75
90
165
9
RESUL KARABOĞAZ
1998
53.36
TARSUS GENÇLİK S.K DERNEĞİ
77
86
163
10
ABDULBAKİ ÇELİK
1999
52.4
GONCA S.K DERNEĞİ
74
85
159
11
UMUT ÇELİK
2000
55.16
İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ
72
85
157
12
RAMAZAN GÜLŞEN
1999
52.06
GONCA S.K DERNEĞİ
65
90
155
13
HACI İBRAHİM TANIR
2001
54.22
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ANKARA S.K DERNEĞİ
70
83
153
14
ALİ ÇAM
1999
54.92
KAHRAMANMARAŞ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
65
80
145
99
ALİCAN ŞAHİN
2000
52.88
AYDIN GENÇ EFELER SPOR KULÜBÜ
70
0
0
99
HASAN KESEK
2000
44.12
DÜZCE AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
0
0
0
99
CANER TOPTAŞ
2001
47.44
ASKİ SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
0
0
0
99
BURAK CAN EREN
2000
52.06
-
67
0
0
99
MEHMET BOZAN
1999
53.86
PAYAS BELEDİYE S.K DERNEĞİ
70
0
0
99
BERKANT YİĞİT
1998
55
MAMAK ALTUNYURT MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ GENÇLİK VE S.K
83
0
0
99
RAMAZAN KARA
1999
55.54
YILDIRIM BELEDİYESİ JİMNASTİK S.K DERNEĞİ
0
117
0
99
MURAT FURAN
1998
55.68
AYDIN GENÇ EFELER SPOR KULÜBÜ
0
0
0
Derece
Ad Soyad
Doğum
Yılı
Kilo
İl/Kulüp
Koparma
Toplam
Silkme
Toplam
Toplam
1
MELİH AKIN
1993
109.65
ASKİ SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
145
185
330
2
İBRAHİM ARAT
1988
100.7
VİRANŞEHİR EĞİTİM GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
135
160
295
3
MUSA ÇETİNTÜRK
1989
102.2
-
127
153
280
4
KADİR AKBULUT
1996
102.3
MAHİR BAŞER ORTAOKULU S.K DERNEĞİ
120
151
271
5
YUSUF ÇÖPBOYUN
1991
97.75
-
120
147
267
6
MURAT HIRA
1993
99.25
PAYAS BELEDİYE S.K DERNEĞİ
120
145
265
7
HAKAN KAPTIKAÇTI
1989
99.05
-
108
130
238
8
MAHMUT KARAİBİŞ
1997
102.35
TOKAT GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
105
115
220
9
EMRE YORGANCI
1997
101.45
ANTALYA GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
100
115
215
10
MAHMUT MURAT ONAY
1993
99.05
ANKARA EĞİTİM SANAT SPOR KULÜBÜ
105
110
215
Derece
Ad Soyad
Doğum
Yılı
Kilo
İl/Kulüp
Koparma
Toplam
Silkme
Toplam
Toplam
1
RESUL ELVAN
1989
108.3
ASKİ SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
150
190
340
2
ŞABAN AYHAN
1992
123.65
KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE KAĞIT S.K DERNEĞİ
145
180
325
3
BESTAMİ BAŞTUĞ
1995
118.1
PAYAS BELEDİYE S.K DERNEĞİ
125
170
295
4
ÖMER AÇIKGÖZ
1997
110.4
MAMAK ALTUNYURT MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ GENÇLİK VE S.K
125
160
285
5
FURKAN ESKİOĞLU
1996
150
-
120
140
260
6
BAHADIR İSMAİL.DOĞAN
1993
117.6
-
105
140
245
7
HAYRULLAH ÇETİN
1960
126.5
-
100
120
220
99
ABDULKADİR İÇEL
1997
108.8
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ANKARA S.K DERNEĞİ
0
126
0
99
ABDULBAKİ İTMİŞ
1993
143
KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE KAĞIT S.K DERNEĞİ
0
130
0
Derece
Ad Soyad
Doğum
Yılı
Kilo
İl/Kulüp
Koparma
Toplam
Silkme
Toplam
Toplam
1
DUYGU AYNACI
1996
70.7
-
78
97
175
2
YASEMİN ATAÇ
1995
72.85
ANKARA GÜVEN SPOR KULÜBÜ
67
85
152
3
İLKNUR AKKÖZ
1993
72.75
GAZİANTEP HALTER İHTİSAS S.K DERNEĞİ
69
76
145
4
HİLAL TUNÇÖZ
1995
70.45
-
60
75
135
5
FULYA PENEZOĞLU
1997
73.3
ANKARA TUZGÖLÜ SPOR KULÜBÜ
57
72
129
Derece
Ad Soyad
Doğum
Yılı
Kilo
İl/Kulüp
Koparma
Toplam
Silkme
Toplam
Toplam
1
ZEYNEP ATAKAN
1998
68.6
ANKARA TUZGÖLÜ SPOR KULÜBÜ
75
101
176
2
ASLIHAN CEYHAN
1992
68.8
ESKİŞEHİR SAMİ SİPAHİ İ.Ö.O SPOR KULÜBÜ
75
101
176
3
TUĞBA ARSLANHAN
1992
67.2
İSTANBUL AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
75
99
174
4
MERVE TAMER
1996
66.35
GAZİANTEP BESLEN MAKARNA SPOR KULÜBÜ
73
87
160
5
DÖNÜŞ NUR KARABIYIK
1998
66.2
GONCA S.K DERNEĞİ
55
73
128
6
SEDA BİLİR
2000
65.85
GAZİANTEP YASA GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
55
70
125
7
NAZLI İREM ÖZER
1998
67.65
GONCA S.K DERNEĞİ
55
70
125
99
GÜLÜM İNCİ KAYA
2002
68.9
ANKARA TUZGÖLÜ SPOR KULÜBÜ
0
64
0
Derece
Ad Soyad
Doğum
Yılı
Kilo
İl/Kulüp
Koparma
Toplam
Silkme
Toplam
Toplam
1
YASEMİN KESKİN
1998
62.3
ÇAYKUR RİZE GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
78
100
178
2
BÜŞRANUR DALMIRAK
1998
63
-
74
82
156
3
EMİNE SARITOPRAK
1997
61.6
-
67
85
152
4
SULTAN TOKMAK
1998
61.8
KARAKAYA İLK -ORTA OKULU S.K DERNEĞİ
70
80
150
5
ESMA MUTLU
1997
59.22
KUYULU SEBİL HALTER İHTİSAS S.K DERNEĞİ
60
78
138
6
SERENAY AYDIN
1997
59.9
-
57
72
129
99
SERPİL GEDİK
1997
61.15
ANKARA ŞİMŞEKLER GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
67
0
0
99
EMİNE AYYILDIZ
2001
61.7
SAKARYA TÜRK TELEKOM SPOR KULÜBÜ
67
0
0
Derece
Ad Soyad
Doğum
Yılı
Kilo
İl/Kulüp
Koparma
Toplam
Silkme
Toplam
Toplam
1
AYŞEGÜL ÇOBAN
1992
56
-
73
105
178
2
NURAY LEVENT
2000
57.62
-
71
83
154
3
Z.BÜŞRA ÖZDEMİR
1995
54.26
ESKİŞEHİR SAMİ SİPAHİ İ.Ö.O SPOR KULÜBÜ
71
81
152
4
AYŞEGÜL ÇAKIN
1999
57.56
-
66
84
150
5
SAFİYE ŞIVGIN
1996
57.32
İSTANBUL AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
64
85
149
6
EMİNE ŞENSOY
1991
57.92
-
64
70
134
7
DEMET ŞAHİN
1998
57
KIRIKKALE İSTİKLAL İLKÖĞRETİM OKULU GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
48
53
101
8
ARZU ACAR
1998
57.42
KIRIKKALE İSTİKLAL İLKÖĞRETİM OKULU GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
48
53
101
99
RAHİME BERFİN YALÇIN
1998
54.14
-
48
0
0
99
GAMZE CAN
1998
55.26
-
0
58
0
99
ELİF ÜNAL
1998
57.08
ANKARA TUZGÖLÜ SPOR KULÜBÜ
0
75
0
Derece
Ad Soyad
Doğum
Yılı
Kilo
İl/Kulüp
Koparma
Toplam
Silkme
Toplam
Toplam
1
HACER DEMİREL
1992
51.48
KUYULU SEBİL HALTER İHTİSAS S.K DERNEĞİ
64
80
144
2
GAMZE YAYLA
2000
52.38
ANKARA TUZGÖLÜ SPOR KULÜBÜ
66
76
142
3
GAMZEGÜL KIZILDAĞ
1995
52.98
ADIYAMAN GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
57
76
133
4
FİLİZ KAYHAN
1993
51.74
-
60
72
132
5
GİZEM NUR DEMİR
1999
51.54
ANKARA TUZGÖLÜ SPOR KULÜBÜ
56
68
124
6
SÜMEYYE MERYEM KESİM
2000
50.6
GONCA S.K DERNEĞİ
55
67
122
7
ZEYNEP TOPAL
1998
52.02
-
50
60
110
8
AYNI ZELİHA KILIÇ
1998
52.22
ULUDAĞ ÇELİK GENÇLİK S.K DERNEĞİ
50
60
110
9
HALİME KAPUCU
2001
52.92
ANKARA TUZGÖLÜ SPOR KULÜBÜ
48
54
102
10
GAMZE SARIASLAN
1998
49.86
-
45
55
100
11
CANSU NUR SARIKAYA
1998
50.24
-
45
55
100
12
MELİKE ÜSTÜNER
2001
52.3
AKŞEHİR ATATÜRK ORTA OKULU SPOR KULUBÜ
45
53
98
13
RABİA ASLI ÇELİK
2002
53
ÇAYKUR RİZE GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
43
50
93
14
FULYA BÜYÜKLEBLEBİ
2000
51.74
İSTANBUL AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
40
50
90
99
AYŞENUR YILMAZ
1999
52.16
-
40
0
0
Derece
Ad Soyad
Doğum
Yılı
Kilo
İl/Kulüp
Koparma
Toplam
Silkme
Toplam
Toplam
1
SEDEF OKAN
1997
47.38
KUYULU SEBİL HALTER İHTİSAS S.K DERNEĞİ
57
69
126
2
ESRA SOLMAZ
1994
46.84
GAZİANTEP BESLEN MAKARNA SPOR KULÜBÜ
55
65
120
3
SEMANUR KARATAŞ
2000
47.64
-
53
66
119
4
TUĞÇE İLHAN
2004
46.28
DÜZCE GENÇLİK HİZMETLERİ SPOR KULÜBÜ
50
66
116
5
NESLİHAN ACARER
1997
45.22
-
45
63
108
6
BURCU ALICI
2001
46.06
GAZİANTEP YASA GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
50
58
108
7
DUYGU ALICI
2001
46.22
GAZİANTEP YASA GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
50
58
108
8
AYŞE AFŞAR
1998
46.56
GAZİANTEP BESLEN MAKARNA SPOR KULÜBÜ
50
57
107
9
BEYZA UKA
1998
47.46
ANTALYA DENGE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
48
58
106
10
BUSE İLHAN
2001
43.24
CUMAYERİ BELEDİYE SPOR KULÜBÜ
47
57
104
11
ÇİĞDEM POLAT
2000
43.78
GONCA S.K DERNEĞİ
42
55
97
12
ASUMAN AYHAN
2002
46.68
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ANKARA S.K DERNEĞİ
44
53
97
13
MELİKE KOÇ
1999
46.82
DÜZCE AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
40
54
94
14
KÜBRA DUDAK
1997
46.76
DÜZCE AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
39
50
89
99
NAZMİYE ABCİ
2000
44.44
ISPARTA BELEDİYESİ S.K ARAŞTIRMA VE GELİŞTİRME EĞİTİM MERKEZİ DERNEĞİ
42
0
0
99
GÜLLÜ AKSOY
1999
47.26
GAZİANTEP YASA GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
0
0
0
Derece
Ad Soyad
Doğum
Yılı
Kilo
İl/Kulüp
Koparma
Toplam
Silkme
Toplam
Toplam
1
RABİA KAYA
2006
76
KAHRAMANKAZAN BELEDİYE S.K DERNEĞİ
78
102
180
2
HİLAL YILMAZ
1994
90.5
GAZİANTEP BESLEN MAKARNA SPOR KULÜBÜ
70
90
160
3
GÜLSÜM YAVUZ
1997
94.15
ANKARA TUZGÖLÜ SPOR KULÜBÜ
60
94
154
4
TUĞÇE BOYNUEĞRİ
1998
81.1
KAHRAMANKAZAN BELEDİYE S.K DERNEĞİ
72
81
153
5
İKLİMA KÜÇÜKKARA
1997
94.35
ANKARA GÖLBAŞI BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
63
70
133
6
MELİKE GÜNAL
1998
86.35
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ANKARA S.K DERNEĞİ
60
70
130
7
NAZLICAN ÖZGÜN
1998
96.7
ADIYAMAN GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
55
70
125
8
DİLEK AKA
1997
79.1
BURSA İNEGÖL BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
57
65
122
99
HİLAL DÖNMEZ
1998
96.55
GONCA S.K DERNEĞİ
0
70
0