KONYA GENÇLER KULÜPLER TÜRKİYE ŞAMPİYONASI
, 23 - 26 Nisan 2015

Derece
Ad Soyad
Doğum
Yılı
Kilo
İl/Kulüp
Koparma
Toplam
Silkme
Toplam
Toplam
1
AHMET BOZAN
1997
90.2
PAYAS BELEDİYE S.K DERNEĞİ
143
160
303
2
YUNUS EMRE YILDIZ
1997
88
ASKİ SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
118
145
263
3
ENES ÇAKIR
1998
88.7
MAHİR BAŞER ORTAOKULU S.K DERNEĞİ
105
125
230
4
MEHMET ALİ İZGİ
1996
90.3
KAYSERİ ERCİYES GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
95
123
218
5
HALİL DÖNDER
1997
87.2
-
98
119
217
6
CEBRAİL ACAR
2001
89.75
ASKİ SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
95
116
211
7
SALİH MESCİ
1997
85.25
SİVAS SPORCU EĞİTİM MERKEZİ GENÇLİK VE SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
95
115
210
8
HAMZA KEREM CESUR
1997
88.7
SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE S.K DERNEĞİ
95
105
200
9
UFUK ÖZTÜRK
1999
85.1
KAYSERİ ERCİYES GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
92
90
182
10
ŞABAN DEMİR
1995
87.65
-
75
106
181
11
FİKRET ERSAN
1997
86.4
-
75
95
170
12
BAHATTİN SERİN
2000
87.95
KONYA GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
70
90
160
13
ALİ AMBAR
1999
89.9
TARSUS GENÇLİK S.K DERNEĞİ
68
80
148
14
VEYİS POLAT
2000
85.1
KUYUCAK PENDİK FEVZİ ÇAKMAK SPOR KULÜBÜ
55
78
133
15
HÜSEYİN PAMUK
1995
85.65
-
60
70
130
16
EMRAH MUSTAFAOĞLU
1997
93.4
-
55
70
125
17
FATİH SAĞ
1999
89.1
ADANA ADANUS SPOR KULÜBÜ
55
60
115
18
MÜCAHİT CELAL BATTAL
2001
93.75
KUYULU SEBİL HALTER İHTİSAS S.K DERNEĞİ
49
60
109
19
MUHAMMET HİKMET UYSAL
2002
85.6
KARAMAN GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
29
40
69
99
YUSUF ÇAKAN
1995
85.05
VAN AZİM HALTER İHTİSAS S.K DERNEĞİ
80
0
0
99
FATİH ÇOBAN
1997
88.9
PURSAKLAR BELEDİYESİ SPOR KÜLÜBÜ DERNEĞİ
0
0
0
Derece
Ad Soyad
Doğum
Yılı
Kilo
İl/Kulüp
Koparma
Toplam
Silkme
Toplam
Toplam
1
SADRETTİN GEDİK
1997
78.6
-
121
146
267
2
ABDULMUTTALİP DÖKMETAŞ
1996
81.2
ASKİ SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
120
145
265
3
EMRE TURAN
1997
78.3
-
115
145
260
4
YASİN ÇINLAR
1996
84.6
DENİZLİ AKADEMİ S.K DERNEĞİ
115
145
260
5
MAHSUN BARTU
1997
77.1
-
118
133
251
6
ERTAN MERT
1998
81.95
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ANKARA S.K DERNEĞİ
116
131
247
7
ABDULLAH YER
1996
77.15
ERZURUM GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
112
134
246
8
ONUR ÖZDEMİR
1997
84.8
ANTALYA DENGE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
110
133
243
9
MEHMET MENEVŞE
1997
80.95
TOKAT GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
106
134
240
10
AHMET ÖZDEMİR
1997
78.05
KUYUCAK PENDİK FEVZİ ÇAKMAK SPOR KULÜBÜ
108
120
228
11
KADİR ŞAHİN
1996
77.45
-
100
126
226
12
MUHAMMET MUSA ÇELİK
1996
83.3
-
105
120
225
13
SERDAR MERT ÖZSU
1998
77.15
MEVLANA GENÇLİK S.K DERNEĞİ
93
122
215
14
ALİ SÜNGÜ
1998
79.9
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ANKARA S.K DERNEĞİ
98
111
209
15
TAHSİN BURAK BAHÇALI
1996
84.45
KONYA TAŞKENT SPOR KULÜBÜ
93
113
206
16
OKTAY SEZGİN
1997
83.2
DÜZCE GENÇLİK HİZMETLERİ SPOR KULÜBÜ
90
115
205
17
YUSUF NOGIR
1998
77.4
SİVAS SPORCU EĞİTİM MERKEZİ GENÇLİK VE SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
98
105
203
18
CANER YİĞİT
1997
84.05
-
98
105
203
19
DOĞAN ÖNER
1997
77.15
-
80
105
185
20
YAKUP KELEŞ
1997
79.9
KONYA GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
78
105
183
21
YAŞAR AYDIN
1998
81.7
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ANKARA S.K DERNEĞİ
83
95
178
22
YILMAZ ÖZ
1999
83.9
PAYAS BELEDİYE S.K DERNEĞİ
75
95
170
23
EYÜP H. İBRAHİM LEKESİZ
1998
79.2
GONCA S.K DERNEĞİ
72
89
161
24
YASİN ASAR
1998
84.2
-
73
85
158
25
HASAN MEMİŞ
2001
80.35
SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE S.K DERNEĞİ
58
75
133
99
FATİH KARAASLAN
1999
77.1
İZMİR GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
0
55
0
99
BİROL ÜNAL
1999
78.7
DÜZCE GENÇLİK HİZMETLERİ SPOR KULÜBÜ
0
30
0
99
ABDURRAHMAN SARIKOCA
1997
80.2
-
115
0
0
99
OSMAN CAN KARAKALLUKÇU
1998
82.15
SİVAS SPORCU EĞİTİM MERKEZİ GENÇLİK VE SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
0
97
0
99
HÜSEYİN AK
1997
84.95
-
0
97
0
Derece
Ad Soyad
Doğum
Yılı
Kilo
İl/Kulüp
Koparma
Toplam
Silkme
Toplam
Toplam
1
AHMET TURAN OKYAY
1996
71.35
ASKİ SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
130
160
290
2
YUSUF GÜVENÇ
1996
76.9
-
127
150
277
3
YUSUF ŞAHİN
1996
72.8
PAYAS BELEDİYE S.K DERNEĞİ
123
147
270
4
AYKUT KAÇAN
1997
76.3
-
128
142
270
5
MUHAMMED ŞEN
1997
73.85
AYDIN GENÇ EFELER SPOR KULÜBÜ
109
135
244
6
MÜCAHİT ÖLÇER
1998
72.95
-
109
125
234
7
CAN TURAN
1998
74.15
-
101
127
228
8
UMUT CAN KARAKAYA
1996
72.55
KAHRAMANKAZAN BELEDİYE S.K DERNEĞİ
106
120
226
9
MUHAMMET HALİL AVCIOĞLU
1998
70.85
KAHRAMANMARAŞ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
105
120
225
10
EBUBEKİR KEKEÇ
1996
74.3
ÇORUM BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
97
120
217
11
SAMET COŞKUN
2001
73.7
ISPARTA BÖLGESPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
98
111
209
12
ALİ YUMUŞAK
1998
69.8
SİVAS GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
94
111
205
13
SELİM ÖZDEN
1995
70.7
-
90
115
205
14
KAZIM SAMET ÖZKAN
1997
73.95
MEVLANA GENÇLİK S.K DERNEĞİ
90
110
200
15
KASIM KAYA
1996
75.2
KAHRAMANKAZAN BELEDİYE S.K DERNEĞİ
95
105
200
16
SERHAT ESER
1996
70.3
KAHRAMANMARAŞ BATIPARK SPOR KULÜBÜ
90
105
195
17
FATİH MAZLUM
1995
73.6
GAZİANTEP HALTER İHTİSAS S.K DERNEĞİ
85
110
195
18
MEHMET MERT TOPAL
2000
74.7
KONYA HALTER S.K DERNEĞİ
82
104
186
19
ÖMER URLU
1996
70.6
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ANKARA S.K DERNEĞİ
83
100
183
20
YAKUP TELLİ
1998
73.55
KAHRAMANMARAŞ BATIPARK SPOR KULÜBÜ
82
100
182
21
MUHAMMET SAMİ ÖZKAN
1998
71
MEVLANA GENÇLİK S.K DERNEĞİ
80
100
180
22
MUSTAFA İSMAİL YILDIRIMER
1996
71.05
KONYA YUNAK ŞAMPİYONLAR SPOR KULÜBÜ
85
95
180
23
YUSUF ARSLANHAN
1997
69.1
SİVAS GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
84
95
179
24
ZEKİ AÇIKGÖZ
1999
69.1
GAZİANTEP 25 ARALIK GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
81
95
176
25
NECİP FAZIL GELİR
1995
71.4
-
85
90
175
26
UFUK AĞKAŞ
1996
75.65
ERZİNCAN GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
85
90
175
27
KUBİLAY KEKEÇ
1995
76.8
-
85
90
175
28
DOĞUŞ DİKEN
1998
69.25
ANKARA SİNCAN PERFORMANS SPOR KULÜBÜ
84
90
174
29
KASIM KOÇ
1997
69.5
-
80
90
170
30
ONUR AKKOÇ
2001
74.6
MAMAK ALTUNYURT MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ GENÇLİK VE S.K
70
100
170
31
YUSUF MEŞİNKOL
1998
72.6
BURSA İNEGÖL BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
76
93
169
32
MEHMET ÖZBEK
1999
69.2
VAN AZİM HALTER İHTİSAS S.K DERNEĞİ
75
93
168
33
MUZAFFER ER
1998
69.4
GAZİANTEP YASA GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
75
90
165
34
AZİZ PALTA
1999
69.15
GAZİANTEP 25 ARALIK GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
75
85
160
35
İBRAHİM ACI
1999
69.3
-
72
88
160
36
HASAN BASRİ ÖZDOĞAN
1995
70.8
-
70
90
160
37
MUHARREM GÜNDOĞDU
1998
71.05
İSTANBUL PENDİK FEVZİ ÇAKMAK SPOR KULÜBÜ
75
85
160
38
RECEP ESNEMEZ
1999
74.35
İZMİR GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
68
90
158
39
ABDÜLAZİZ BÜYÜK
1996
69.8
ERZURUM GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
75
80
155
40
VEYSEL KARANİ DÖNDER
1995
75.9
-
65
90
155
41
BİLAL KÜÇÜKYILMAZ
1998
73.25
İZMİR GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
62
70
132
42
KAZIM FİGEN
1998
69.1
-
65
60
125
43
ENES ERDOĞAN
1999
69.5
-
55
65
120
44
HAKKI BULUT TAŞKIRAN
2001
70.1
AYAZ TAEKWONDO SPOR DERNEĞİ
50
55
105
45
SERKAN YÜCEL
2001
71.85
YILDIRIM BELEDİYESİ JİMNASTİK S.K DERNEĞİ
40
54
94
46
MUHAMMET MERT YAZICI
2000
73.05
İSTANBUL PENDİK FEVZİ ÇAKMAK SPOR KULÜBÜ
45
45
90
47
AHMET HAKAN DURSUN
2000
75.25
İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ
40
50
90
48
ADNAN KERTİŞ
1998
76
AĞRI GENÇLİK HİZMETLERİ S.K DERNEĞİ
30
40
70
99
ABDUL HALİM SULAR
2000
72.35
VAN AZİM HALTER İHTİSAS S.K DERNEĞİ
0
100
0
99
MUSTAFA ÇELİK
1999
74.95
MAHİR BAŞER ORTAOKULU S.K DERNEĞİ
75
0
0
Derece
Ad Soyad
Doğum
Yılı
Kilo
İl/Kulüp
Koparma
Toplam
Silkme
Toplam
Toplam
1
AHMET ÇAĞDAR
1999
68.95
PAYAS BELEDİYE S.K DERNEĞİ
124
152
276
2
BAHADIR NEZİH CEYLAN
1996
68.8
PAYAS BELEDİYE S.K DERNEĞİ
128
147
275
3
EMRAH AYDIN
1997
64.3
ANKARA SİNCAN PERFORMANS SPOR KULÜBÜ
118
148
266
5
FERDİ HARDAL
1996
64.7
-
117
135
252
6
ALİ OSMAN GÖKMEN
1995
67.15
ISPARTA BÖLGESPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
113
122
235
7
RAMAZAN İLHAN
1998
63.15
ASKİ SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
108
126
234
8
CELİL ERDOĞDU
1997
69
-
110
120
230
9
İSMAİL EROL
1997
67.85
ANTALYA DENGE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
105
121
226
10
YÜCEL SEZER
1997
67.65
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ANKARA S.K DERNEĞİ
100
120
220
11
HÜSEYİN ÇAKAR
1999
67.9
PAYAS BELEDİYE S.K DERNEĞİ
101
116
217
12
HASAN HÜSEYİN AKYOL
1996
68.45
98
117
215
13
MERTCAN POLAT
1998
68.4
ADANA ADANUS SPOR KULÜBÜ
93
120
213
14
ADNAN NADİR PEKTAŞ
1997
68.65
-
98
114
212
15
SERDAL KAVAK
1996
68.3
TARSUS GENÇLİK S.K DERNEĞİ
94
112
206
16
HASAN PEHLİVAN
1998
68.95
MERZİFON BELEDİYE GENÇLİK S.K DERNEĞİ
90
115
205
17
CÜNEYT POLAT
1998
67.6
ERZURUM GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
93
108
201
18
MEHMET AKİF KELEŞ
1999
67.95
İSTANBUL AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
90
111
201
19
VAKKAS KUTLU
1996
68.45
KAHRAMANKAZAN BELEDİYE S.K DERNEĞİ
90
107
197
20
EMRAH DALKIÇ
1997
65.2
-
83
107
190
21
BİLAL ERİŞ
1996
69
KONYA YUNAK ŞAMPİYONLAR SPOR KULÜBÜ
90
100
190
22
ANILCAN AKBULUT
1998
66.07
ANKARA AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR BAKANLIĞI SPOR KULÜBÜ
80
106
186
23
DİLGEŞ KUVANÇ
1999
67.2
-
80
100
180
24
MUSTAFA BAYRAK
1997
64.6
KAHRAMANMARAŞ BATIPARK SPOR KULÜBÜ
81
95
176
25
YUNUS GÜL
1997
66.25
SİVAS SPORCU EĞİTİM MERKEZİ GENÇLİK VE SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
80
95
175
26
UMUTCAN ŞAHİN
1997
66.85
AYDIN DOĞA KÜLTÜR GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
82
93
175
27
FEVZİ KAPLAN
1997
65.15
GAZİANTEP YASA GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
75
92
167
28
MUTLU SARITAŞ
1999
63.65
MAMAK ALTUNYURT MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ GENÇLİK VE S.K
75
90
165
29
AHMAT BERENT
1998
65.8
VAN AZİM HALTER İHTİSAS S.K DERNEĞİ
70
95
165
30
AHMET B.PEHLİVAN
1998
66.55
MERZİFON BELEDİYE GENÇLİK S.K DERNEĞİ
75
90
165
31
ARAFAT TATLI
1999
65.45
VAN AZİM HALTER İHTİSAS S.K DERNEĞİ
76
85
161
32
HASAN ÖZDEMİR
2000
62.85
AĞRI GENÇLİK HİZMETLERİ S.K DERNEĞİ
70
90
160
33
HÜSEYİN YANMIŞ
1999
66.6
ANKARA AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR BAKANLIĞI SPOR KULÜBÜ
70
90
160
34
MUHAMMET MUSTAFA GEZER
1999
68
SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE S.K DERNEĞİ
75
85
160
35
MEHMET AKİF GELİR
1995
63.9
KAHRAMANMARAŞ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
70
85
155
36
TAYFUN YİĞİT
1999
68
SİVAS SPORCU EĞİTİM MERKEZİ GENÇLİK VE SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
70
80
150
37
EBUBEKİR ÖZTÜRK
1995
66.45
ERZİNCAN GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
70
75
145
38
BERKANT ÇALIKOĞLU
2002
67.75
-
64
75
139
39
BARIŞ ÖĞÜT
1999
64.95
-
60
75
135
40
SEMİH YILMAZ
2002
68.9
SAKARYA GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
45
60
105
41
TALHA İNAN
2000
66.2
KUYULU SEBİL HALTER İHTİSAS S.K DERNEĞİ
45
50
95
42
UMUT ÖZMEN
2001
62.25
YILDIRIM BELEDİYESİ JİMNASTİK S.K DERNEĞİ
40
47
87
43
EMİRHAN ŞENGÜL
2001
66.95
-
35
40
75
44
RAHİM TUNA
2002
63.45
-
0
30
0
45
EMRE YILMAZ
1998
64.5
GAZİANTEP GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
0
85
0
46
CİHAN TUNÇ
1998
66.85
-
0
85
0
47
ALİ FURKAN KARALAR
2000
67.15
RİZE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
70
0
0
48
MEHMET BİRCAN
1998
67.85
İZMİR GENÇLİK MERKEZLERİ GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
65
0
0
49
ABDULKADİR DADAZ
1997
68.25
-
100
0
0
50
MEHMET AVCIL
2000
68.25
DENİZLİ AKADEMİ S.K DERNEĞİ
90
0
0
51
O.TEOMAN AYDIN
2002
68.4
-
0
0
0
52
FURKAN YILMAZ
2001
68.45
ZEBRANO S.K DERNEĞİ
0
0
0
Derece
Ad Soyad
Doğum
Yılı
Kilo
İl/Kulüp
Koparma
Toplam
Silkme
Toplam
Toplam
1
FERHAT MAZLUM
1996
59.75
-
100
133
233
2
FERHAT ALİ YAZICI
1999
62
İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ
108
125
233
3
BEKİR GÖKÇE
1996
61.8
TOKAT GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
103
120
223
4
OĞUZHAN ÇİNİ
1998
61.6
MAHİR BAŞER ORTAOKULU S.K DERNEĞİ
103
119
222
5
RAMAZAN KARA
1999
59.6
YILDIRIM BELEDİYESİ JİMNASTİK S.K DERNEĞİ
96
122
218
6
M.FURKAN ÖZBEK
2001
61.85
GONCA S.K DERNEĞİ
94
120
214
7
ÖKKEŞ YILMAZ
1998
61.95
TOKAT GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
92
119
211
8
HALİL KURTÇU
1995
62
MERZİFON BELEDİYE GENÇLİK S.K DERNEĞİ
95
116
211
9
BURAK EMRE ÇAKIN
1999
61.75
AYDIN GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
88
115
203
10
ERTAN TEMİZ
1998
62
ANKARA EĞİTİM SANAT SPOR KULÜBÜ
91
106
197
11
MURAT EKİNEK
1998
59.95
ANTALYA DENGE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
86
105
191
12
BERKANT YİĞİT
1998
60
MAMAK ALTUNYURT MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ GENÇLİK VE S.K
87
103
190
13
MUHARREM CAN TAŞBAŞ
1999
60.2
ÇORUM GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
80
105
185
14
CİHAN POLAT
1997
59.65
ERZURUM GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
83
97
180
15
ERHAN KIZIL
2000
60.3
SAKARYA GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
79
95
174
16
AHMET EVKAYA
1999
57.58
-
77
93
170
17
ENGİN SAVAŞ
1998
58.26
AĞRI GENÇLİK SPOR KULUBÜ
75
95
170
18
SAMET YILMAZ
1997
59.56
-
73
90
163
19
SERKAN KÜMİCEN
2001
61.35
ZEBRANO S.K DERNEĞİ
70
91
161
20
DEVRAN KAYRA
2000
61.45
ANTALYA DENGE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
70
90
160
21
MÜCAHİT LEVENT
1999
61.99
DÜZCE GENÇLİK HİZMETLERİ SPOR KULÜBÜ
65
95
160
22
MUHAMMET SEVER
1999
62
KONYA YUNAK ŞAMPİYONLAR SPOR KULÜBÜ
70
90
160
23
SÜLEYMAN ÖĞÜTÇÜ
1999
60.1
-
67
90
157
24
MUSTAFA BÜYÜKŞAHİN
1998
61.2
-
75
80
155
25
METİN AKAY
1999
60.85
GAZİANTEP GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
67
85
152
26
FURKAN YALNIZ
1998
61.95
ANKARA SİNCAN PERFORMANS SPOR KULÜBÜ
70
80
150
27
FEHMİ IŞIK
1999
58.78
-
65
80
145
28
ENGİN TOPGÜL
1997
59.5
-
65
80
145
29
DAVUT YILDIZ
1998
61.7
-
70
74
144
30
MUAMMER BEDERCAN
2000
58.5
KONYA HALTER S.K DERNEĞİ
64
78
142
31
ÖMER OSMAN ŞAHİN
1997
59.3
ÇORUM BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
60
80
140
32
YAKUP SEVİŞ
1997
61.4
-
65
70
135
33
MEHMET ŞEN
1999
58.54
-
60
65
125
34
SELMAN ÖZEL
1997
58.5
-
55
63
118
35
SEFA AKYÜZ
2001
57
PURSAKLAR BELEDİYESİ SPOR KÜLÜBÜ DERNEĞİ
57
60
117
36
HAYRETTİN KÜÇÜK GÖKMEN
2000
57.02
KAHRAMANKAZAN BELEDİYE S.K DERNEĞİ
45
50
95
37
SERKAN ÇELİK
2001
57.34
YILDIRIM BELEDİYESİ JİMNASTİK S.K DERNEĞİ
35
53
88
38
FURKAN ÇÖPÜR
1998
61.99
-
35
45
80
99
İSMAİL TUDLU
2001
58.98
KİLİS GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
0
0
0
99
HALİL İBRAHİM SEVİNDİ
1999
59.48
GAZİANTEP GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
68
0
0
99
MUHAMMET SALİM ÖZTÜRK
1997
59.9
-
65
0
0
99
CUMALİ KIVANÇ
1998
60.85
-
98
0
0
99
TARIK BARUT
2001
61
-
0
80
0
99
AHMET CAN ÇEKİÇ
2002
61.6
KİLİS YILDIZLAR SPOR KULÜBÜ
0
28
0
99
AHMET YALÇIN DANACI
1998
61.7
KAYSERİ GENÇLİK HİZMETLERİ SPOR ETKİNLİKLERİ SPOR KULÜBÜ
80
0
0
99
ALİCAN ARIK
2002
62
GAZİANTEP YASA GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
0
0
0
Derece
Ad Soyad
Doğum
Yılı
Kilo
İl/Kulüp
Koparma
Toplam
Silkme
Toplam
Toplam
1
YAVUZ ÇAMURCUOĞLU
1997
55.78
BARTIN GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
87
113
200
2
İSA GÜNGÖR
1998
54.76
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ANKARA S.K DERNEĞİ
90
108
198
3
KADİR AYDOĞDU
1997
54.36
-
87
105
192
4
ADEM IŞIK
1996
55.42
BURSA İNEGÖL BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
80
103
183
5
HALİT CAN BAŞKAYA
1999
55.42
DENİZLİ AKADEMİ S.K DERNEĞİ
82
98
180
6
AYVAZ AKDEMİR
1999
54.72
PURSAKLAR BELEDİYESİ SPOR KÜLÜBÜ DERNEĞİ
78
97
175
7
YUSUF GÖÇMENOĞLU
2000
51.3
ASKİ SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
75
98
173
8
BATUHAN SANCAK
2000
54.68
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ANKARA S.K DERNEĞİ
76
97
173
9
UMUT ÇELİK
2000
55.28
İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ
79
92
171
10
RESUL KARABOĞAZ
1998
52.66
TARSUS GENÇLİK S.K DERNEĞİ
78
90
168
11
ABDULBAKİ ÇELİK
1999
53.34
GONCA S.K DERNEĞİ
75
93
168
12
RAMAZAN GÜLŞEN
1999
52.62
GONCA S.K DERNEĞİ
76
90
166
13
ÖMER ŞİMŞEK
1996
45.96
-
70
95
165
14
ALİ CAN ŞAHİN
2000
52.96
AYDIN GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
76
89
165
15
EREN CAN
2001
55.38
ZEBRANO S.K DERNEĞİ
74
91
165
16
HASAN BUĞRA DUR
1998
55.9
MEVLANA GENÇLİK S.K DERNEĞİ
71
92
163
17
MEHMET BOZAN
1999
53.9
PAYAS BELEDİYE S.K DERNEĞİ
70
91
161
18
ALİ ÇAM
1999
55.8
KAHRAMANMARAŞ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
72
80
152
19
CANER TOPTAŞ
2001
47.9
ASKİ SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
68
80
148
20
BURAK CAN EREN
2000
52.2
-
65
80
145
21
BATU HAN YÜKSEL
1999
52.82
PURSAKLAR BELEDİYESİ SPOR KÜLÜBÜ DERNEĞİ
60
82
142
22
ERKAN KANÖZ
2001
55.52
AYDIN GENÇ EFELER SPOR KULÜBÜ
60
75
135
23
HASAN KESER
2000
46.66
DÜZCE AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
59
75
134
24
SERCAN ÖZBEK
2001
55.12
ISPARTA BELEDİYESİ S.K ARAŞTIRMA VE GELİŞTİRME EĞİTİM MERKEZİ DERNEĞİ
55
75
130
25
BÜLENT BORLUOĞLU
1998
55.74
-
60
68
128
26
BARIŞ MENSUR
2001
47.14
ÇORUM GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
58
65
123
27
ORHAN FİDAN
2001
54.98
KAHRAMANKAZAN BELEDİYE S.K DERNEĞİ
50
70
120
28
MURAT KARABACAK
1998
48.64
-
50
65
115
29
HÜSEYİN ÖLMEZ
1999
49.76
-
50
65
115
30
KEMAL ERDOĞAN
2002
48.32
KAHRAMANKAZAN BELEDİYE S.K DERNEĞİ
50
60
110
31
MUHAMMET AKKAYA
1999
53.12
KARAKAYA İLK -ORTA OKULU S.K DERNEĞİ
50
60
110
32
MEHMET EMİN KURU
1998
56
ERZİNCAN GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
48
60
108
33
GÖKSUN TÜRKEŞ
1999
51.42
ADANA ÇELİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
45
60
105
34
KENAN YILMAZ
2001
51.24
YILDIRIM BELEDİYESİ JİMNASTİK S.K DERNEĞİ
45
50
95
35
GÖKHAN ÇAKMAK
2002
50.96
-
40
50
90
36
SÜLEYMAN FURKAN ERDEM
2001
50.88
KONYA HALTER S.K DERNEĞİ
41
45
86
37
ALAATTİN ERÖZ
1999
53.9
-
40
45
85
38
MEHMET ALİ ÖZÇELİK
2001
36.96
-
32
40
72
39
TOLGAHAN SAĞLAM
2001
51.04
KARAMAN GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
31
35
66
40
SİNAN AKKAYA
2001
48.7
DÜZCE GENÇLİK HİZMETLERİ SPOR KULÜBÜ
30
35
65
41
BERKAY ATEŞ
2002
45.06
AYAZ TAEKWONDO SPOR DERNEĞİ
28
34
62
42
KADİR ATEŞ
2000
50.7
AYAZ TAEKWONDO SPOR DERNEĞİ
28
34
62
43
FERHAT DÖNMEZ
2002
35.9
YILDIRIM BELEDİYESİ JİMNASTİK S.K DERNEĞİ
25
29
54
99
ATİLLA KAYA
2001
47.16
KİLİS GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
0
29
0
99
MESUT DOĞAN
2002
47.52
KİLİS GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
0
26
0
99
YILMAZ KÜÇÜKGÖZ
2001
51.86
KARAMAN GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
29
0
0
99
MERT GÖRKEN ŞENKOL
1999
55.06
İSTANBUL PENDİK FEVZİ ÇAKMAK SPOR KULÜBÜ
0
60
0
99
OSMAN ÇETİN
1999
55.56
DENİZLİ AKADEMİ S.K DERNEĞİ
55
0
0
99
UBEYDULLAH KELOĞLU
2001
55.82
KONYA YUNAK ŞAMPİYONLAR SPOR KULÜBÜ
60
0
0
Derece
Ad Soyad
Doğum
Yılı
Kilo
İl/Kulüp
Koparma
Toplam
Silkme
Toplam
Toplam
1
OĞUZHAN KIZILKAYA
1996
94.05
VİRANŞEHİR EĞİTİM GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
125
155
280
2
KADİR AKBULUT
1996
103.7
MAHİR BAŞER ORTAOKULU S.K DERNEĞİ
120
146
266
3
FETTULLAH KUŞAT
1996
94.3
-
120
135
255
4
MAHMUT KARAİBİŞ
1997
101.4
TOKAT GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
106
120
226
5
EMRE YORGANCI
1997
101.4
ANTALYA GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
105
120
225
6
KAAN MERT AL
1999
94.8
MAHİR BAŞER ORTAOKULU S.K DERNEĞİ
100
120
220
7
MUHAMMET ÇOKGEZER
1997
94.55
KAHRAMANMARAŞ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
88
113
201
8
ENES ÖZDEN
2000
95.3
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ANKARA S.K DERNEĞİ
92
109
201
9
MUHİTTİN ASLAN
2000
102.75
BARTIN GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
89
112
201
10
ESUT NAVŞAT
1997
96.75
VAN AZİM HALTER İHTİSAS S.K DERNEĞİ
88
107
195
11
İBRAHİM AMBAROĞLU
1997
99.85
-
75
100
175
12
OĞUZHAN DEMİR
1998
102.65
-
70
80
150
13
EYÜP ÖZ
2000
94.1
PAYAS BELEDİYE S.K DERNEĞİ
66
80
146
14
SALİH UĞURLU
1998
94.1
-
60
80
140
15
REŞİT ARDAHAN ZORBA
2000
97.95
SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE S.K DERNEĞİ
70
70
140
16
DURMUŞ AKBIYIK
1998
101.8
-
50
50
100
17
MEHMET ÖNDER
1998
99.1
-
45
55
100
Derece
Ad Soyad
Doğum
Yılı
Kilo
İl/Kulüp
Koparma
Toplam
Silkme
Toplam
Toplam
1
BESTAMİ BAŞTUĞ
1995
110.2
PAYAS BELEDİYE S.K DERNEĞİ
120
164
284
2
FURKAN ESKİOĞLU
1996
150
-
120
152
272
3
ABDULKADİR İÇEL
1997
109.95
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ANKARA S.K DERNEĞİ
98
128
226
4
MAHSUN GÜNEŞ
1997
108.38
-
85
120
205
5
ABDÜLKADİR ÇETİNTAŞ
2000
150
-
75
92
167
6
AKIN ATAŞ
1999
114.95
KARAKAYA İLK -ORTA OKULU S.K DERNEĞİ
70
96
166
7
TARIK AHMET ŞENTÜRK
1997
105.51
AYDIN GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
73
70
143
8
SELÇUK İNCİ
1998
114.25
ADANA ADANUS SPOR KULÜBÜ
50
70
120
99
ŞEVKET GÜLTEKİN
1998
108.9
KUYUCAK PENDİK FEVZİ ÇAKMAK SPOR KULÜBÜ
0
105
0
Derece
Ad Soyad
Doğum
Yılı
Kilo
İl/Kulüp
Koparma
Toplam
Silkme
Toplam
Toplam
1
ZEYNEP ATAKAN
1998
69.55
ANKARA TUZGÖLÜ SPOR KULÜBÜ
85
111
196
2
DUYGU AYNACI
1996
69.05
-
90
105
195
3
YASEMİN ATAÇ
1995
75
ANKARA GÜVEN SPOR KULÜBÜ
75
90
165
4
DİLEK AKA
1997
73.7
BURSA İNEGÖL BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
66
75
141
5
BESTE ERDOĞAN
1996
74
KONYA OLİMPİC SPOR KULÜBÜ
58
75
133
6
SEMANUR ÇETİN
1999
73.6
-
52
55
107
8
FERAY BARUT
1996
72.85
KAYSERİ ERCİYES GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
41
53
94
9
MÜNEVER BOZDAĞ
1998
69.05
-
30
45
75
10
SEVİMCAN DÖNMEZ
1999
70
-
25
38
63
Derece
Ad Soyad
Doğum
Yılı
Kilo
İl/Kulüp
Koparma
Toplam
Silkme
Toplam
Toplam
1
MERVE TAMER
1996
68.05
GAZİANTEP BESLEN MAKARNA SPOR KULÜBÜ
77
90
167
2
BÜŞRA NUR DALMIZRAK
1998
64.7
ANKARA TUZGÖLÜ SPOR KULÜBÜ
78
85
163
3
EMİNE AYYILDIZ
2001
65.15
SAKARYA TÜRK TELEKOM SPOR KULÜBÜ
70
90
160
4
SUNA ERDİNLER
1998
63.15
-
65
85
150
5
SERPİL GEDİK
1997
63.1
ANKARA ŞİMŞEKLER GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
60
85
145
6
YASEMİN KESKİN
1998
64.4
ÇAYKUR RİZE GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
63
80
143
7
DÖNÜŞ NUR KARABIYIK
1998
64.6
GONCA S.K DERNEĞİ
61
75
136
8
SEDA BİLİR
2000
67.2
GAZİANTEP YASA GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
60
70
130
9
SEHER GENÇOL
1997
66.55
-
40
55
95
10
SEDA AKLAR
1997
67.95
BURSA İNEGÖL BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
45
50
95
11
AYŞEGÜL YAĞMUR
1997
67.5
-
40
45
85
12
ZEHRA SELÇUK
2000
68.45
SAKARYA TÜRK TELEKOM SPOR KULÜBÜ
40
45
85
13
CENNET TUNA
1999
66
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ANKARA S.K DERNEĞİ
36
40
76
14
SEVİLAY FİRDEVS KAPUDELEN
2000
63.25
ULUDAĞ ÇELİK GENÇLİK S.K DERNEĞİ
30
30
60
15
ELİF IŞIK
1999
63.15
ANKARA AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR BAKANLIĞI SPOR KULÜBÜ
25
31
56
16
ALEYNA ZAMBAOĞLU
1998
64.05
İSTANBUL PENDİK FEVZİ ÇAKMAK SPOR KULÜBÜ
28
28
56
17
GÖRKEM KARACA
2000
68.1
-
22
27
49
Derece
Ad Soyad
Doğum
Yılı
Kilo
İl/Kulüp
Koparma
Toplam
Silkme
Toplam
Toplam
1
SÜMEYYE KENTLİ
1995
62.7
-
83
107
190
2
MEHTAP KURNAZ
1995
61.95
İSTANBUL AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
85
104
189
3
SULTAN TOKMAK
1998
62
KARAKAYA İLK -ORTA OKULU S.K DERNEĞİ
73
80
153
4
DEMET ŞAHİN
1998
59.32
KIRIKKALE İSTİKLAL İLKÖĞRETİM OKULU GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
50
56
106
5
ARZU ACAR
1998
59.52
KIRIKKALE İSTİKLAL İLKÖĞRETİM OKULU GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
50
55
105
6
BUSE YILDIRIM
1999
58.88
İSTANBUL PENDİK FEVZİ ÇAKMAK SPOR KULÜBÜ
45
55
100
7
ÖZLEM AVCI
2001
58.26
-
38
46
84
8
TUĞBA İLHAN
1996
58.12
KAYSERİ ERCİYES GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
35
45
80
9
EDANUR ODABAŞ
1999
61.6
-
35
45
80
10
MERVE ÖZDEMİR
1996
58.28
KAYSERİ ERCİYES GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
30
40
70
11
FATMA KARAGÖZ
1996
61.2
ESKİŞEHİR SAMİ SİPAHİ İ.Ö.O SPOR KULÜBÜ
30
40
70
12
ASUMAN GENÇOL
1996
58.36
KAYSERİ ERCİYES GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
30
35
65
13
GÖNÜL PINAR KARLANGIÇ
1998
59.9
GAZİANTEP BESLEN MAKARNA SPOR KULÜBÜ
25
33
58
14
ÜMRAN KAPLAN
2000
59.75
GAZİANTEP BESLEN MAKARNA SPOR KULÜBÜ
23
30
53
15
ÖZNUR GÖKBULUT
2000
59.2
ULUDAĞ ÇELİK GENÇLİK S.K DERNEĞİ
21
25
46
16
YÜKSEL SENA KESKİN
1999
59.26
GAZİANTEP HALTER İHTİSAS S.K DERNEĞİ
21
25
46
99
MERVE KARADUMAN
1995
59.15
UŞAK GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ SPOR KULÜBÜ
0
0
0
Derece
Ad Soyad
Doğum
Yılı
Kilo
İl/Kulüp
Koparma
Toplam
Silkme
Toplam
Toplam
1
NURAY LEVENT
2000
57.48
-
73
95
168
2
Z.BÜŞRA ÖZDEMİR
1995
55.42
ESKİŞEHİR SAMİ SİPAHİ İ.Ö.O SPOR KULÜBÜ
74
85
159
3
SAFİYE ŞIVGIN
1996
57.36
İSTANBUL AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
68
87
155
4
ELİF ÜNAL
1998
57.36
ANKARA TUZGÖLÜ SPOR KULÜBÜ
72
78
150
5
ESMA MUTLU
1997
57.54
KUYULU SEBİL HALTER İHTİSAS S.K DERNEĞİ
64
77
141
6
SERENAY AYDIN
1997
57.8
-
60
78
138
7
EMİNE SARITOPRAK
1997
57.32
-
55
73
128
8
GÜLŞAH ŞİMŞEK
2000
57.96
SAKARYA TÜRK TELEKOM SPOR KULÜBÜ
55
65
120
9
AYNI ZELİHA KILIÇ
1998
55.22
ULUDAĞ ÇELİK GENÇLİK S.K DERNEĞİ
50
63
113
10
GAMZE CAN
1998
55.14
-
45
60
105
11
RABİA ASLI ÇELİK
2002
54.66
ÇAYKUR RİZE GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
46
55
101
12
MELİKE ÜSTÜNER
2001
55.76
AKŞEHİR ATATÜRK ORTA OKULU SPOR KULUBÜ
45
55
100
13
AYŞE NUR YILMAZ
1999
57.4
-
43
56
99
14
KÜBRA DUDAK
1997
53.36
DÜZCE AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
43
55
98
15
ÖZGE DURMAZ
1998
55.3
-
37
45
82
16
MERYEM ERDOĞAN
2001
53.58
KAHRAMANKAZAN BELEDİYE S.K DERNEĞİ
35
45
80
17
GAMZE BİNİCİ
1995
54.32
-
35
44
79
18
GONCA ARSLAN
1997
56.94
BURSA İNEGÖL BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
34
40
74
19
ESRA DOĞAN
1999
53.12
GAZİANTEP HALTER İHTİSAS S.K DERNEĞİ
33
40
73
20
HATİCE YAREN ÇİFTCİ
1999
53.8
-
33
40
73
21
SEMA NUR YILDIZ
2001
56.76
KUYULU SEBİL HALTER İHTİSAS S.K DERNEĞİ
32
39
71
22
İREM BAĞIRGAN
1997
56.02
KAYSERİ ERCİYES GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
25
34
59
23
FİLİZ BİNİCİ
1997
56.7
DENİZLİ AKADEMİ S.K DERNEĞİ
25
23
48
24
MAYİDE KANDEĞER
2000
54.8
GAZİANTEP BESLEN MAKARNA SPOR KULÜBÜ
21
23
44
99
SÜMEYYE ZEYBEK
1995
56.6
UŞAK GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ SPOR KULÜBÜ
0
0
0
99
SONGÜL ÖZER
1997
56.96
-
0
0
0
99
MERVE DUMAN
1997
57.06
BURSA İNEGÖL BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
35
0
0
Derece
Ad Soyad
Doğum
Yılı
Kilo
İl/Kulüp
Koparma
Toplam
Silkme
Toplam
Toplam
1
GAMZE YAYLA
2000
52.36
ANKARA TUZGÖLÜ SPOR KULÜBÜ
72
84
156
2
GAMZEGÜL KIZILDAĞ
1995
52.66
ADIYAMAN GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
60
78
138
3
SEMEYYE MERYEM KESİM
2000
52.4
GONCA S.K DERNEĞİ
60
75
135
4
GİZEM NUR DEMİR
1999
50.42
ANKARA TUZGÖLÜ SPOR KULÜBÜ
55
73
128
5
MELİSSA ARSLAN
2000
50.9
-
58
70
128
6
ZEYNEP TOPAL
1998
52.24
-
54
62
116
7
BURCU ALICI
2001
48.48
GAZİANTEP YASA GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
51
63
114
8
MELİKE KOÇ
1999
50.72
DÜZCE AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
50
63
113
9
SEDA NUR ÇOLAK
2000
49.92
İSTANBUL PENDİK FEVZİ ÇAKMAK SPOR KULÜBÜ
50
56
106
10
CANSUNUR SARIKAYA
1998
51.82
GAZİANTEP HALTER İHTİSAS S.K DERNEĞİ
45
60
105
11
FULYA BÜYÜKLEBLEBİ
2000
52.94
İSTANBUL AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
50
55
105
12
GAMZE SARIASLAN
1998
49.96
-
46
58
104
13
BETÜL ÖNER
2000
51.92
SAKARYA TÜRK TELEKOM SPOR KULÜBÜ
46
58
104
14
AYSU MANTAŞOĞLU
2001
51.36
ISPARTA BÖLGESPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
43
55
98
15
GÜLLÜ AKSOY
1999
49.46
GAZİANTEP YASA GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
45
50
95
16
HÜSNA MUTLU
2000
48.16
KUYULU SEBİL HALTER İHTİSAS S.K DERNEĞİ
39
50
89
17
EMİNE PULAT
2001
51.66
İSTANBUL AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
38
50
88
18
LEYLA KUTLUK
2002
49.32
-
35
50
85
19
DİJLE DOĞAN
1997
51.3
-
37
45
82
20
FERDA KIZILIRMAK
2001
52.54
-
35
45
80
21
YETER BİLGİÇ
1996
50.2
-
35
43
78
22
DERYA HASAR
2002
50.82
-
30
40
70
23
TESLİME ÇAPAR
1999
48.62
-
30
30
60
24
MERVE ŞENGÜL
1997
51.52
DENİZLİ AKADEMİ S.K DERNEĞİ
23
27
50
25
ARİFE ÇAKMAK
2001
51.78
KUYULU SEBİL HALTER İHTİSAS S.K DERNEĞİ
21
27
48
99
RAHİME BERFİN YALÇIN
1998
52.76
-
48
0
0
Derece
Ad Soyad
Doğum
Yılı
Kilo
İl/Kulüp
Koparma
Toplam
Silkme
Toplam
Toplam
1
SEDEF OKAN
1997
47.46
KUYULU SEBİL HALTER İHTİSAS S.K DERNEĞİ
59
72
131
2
TUĞÇE İLHAN
2004
47.24
DÜZCE GENÇLİK HİZMETLERİ SPOR KULÜBÜ
52
71
123
3
ELİF ACAR
1998
47.8
KUYUCAK BELEDİYESİ S.K DERNEĞİ
52
65
117
4
YEŞİM ARSLAN
1999
47.66
AYDIN NAZİLLİ BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
55
60
115
5
BUSE İLHAN
2001
44.1
CUMAYERİ BELEDİYE SPOR KULÜBÜ
50
60
110
6
DUYGU ALICI
2001
45.98
GAZİANTEP YASA GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
51
57
108
7
NESLİHAN ACARER
1997
46.94
-
46
61
107
8
BEYZA UKA
1998
47.84
ANTALYA DENGE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
44
60
104
9
AYŞE AFŞAR
1998
46.62
GAZİANTEP BESLEN MAKARNA SPOR KULÜBÜ
48
55
103
10
NAZMİYE ABCİ
2000
47.44
ISPARTA BELEDİYESİ S.K ARAŞTIRMA VE GELİŞTİRME EĞİTİM MERKEZİ DERNEĞİ
47
50
97
11
SEVİNÇ SELÇUK
2001
42.38
GAZİANTEP BESLEN MAKARNA SPOR KULÜBÜ
39
48
87
12
KEVSER TAMDEMİR
2000
47.08
ÇAYKUR RİZE GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
39
45
84
13
GİZEM SÜNGÜ
2002
45.86
-
37
45
82
14
FATMA DOĞAN
1995
46.22
-
37
45
82
15
HATİCE BAŞ
2001
44.74
GAZİANTEP YASA GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
37
43
80
16
AYŞE ÇAKMAK
2001
44.02
KUYULU SEBİL HALTER İHTİSAS S.K DERNEĞİ
33
44
77
17
FATMA NUR AYGÜL
2001
47.2
-
33
43
76
18
ARZU AKILLI
2001
38.92
İSTANBUL AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
31
41
72
19
BİLGE ŞİMŞEK
1997
44.52
-
30
40
70
20
DUYGU SAĞIR
2000
40.7
-
33
35
68
21
GAMZE NUR SARIKAYA
2002
40.8
GAZİANTEP BELEDİYE S.K DERNEĞİ
30
35
65
22
MELİHA AKÇEN
1997
46.5
-
30
30
60
23
TUĞÇE KAPLAN
2001
43.64
-
25
30
55
24
HATİCE NUR AY
2001
44.62
-
23
30
53
99
CEREN AVCI
1999
44.68
-
33
0
0
99
BÜŞRA ÜSTÜNER
2000
45.58
KONYA YUNAK ŞAMPİYONLAR SPOR KULÜBÜ
0
0
0
Derece
Ad Soyad
Doğum
Yılı
Kilo
İl/Kulüp
Koparma
Toplam
Silkme
Toplam
Toplam
1
TUĞÇE BOYNUEĞRİ
1998
80.35
KAHRAMANKAZAN BELEDİYE S.K DERNEĞİ
75
90
165
2
HİLAL DÖNMEZ
1998
95.15
GONCA S.K DERNEĞİ
55
90
145
3
İKLİMA KÜÇÜKKARA
1997
89.45
ANKARA GÖLBAŞI BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
60
78
138
4
NAZLICAN ÖZGÜN
1998
96.65
ADIYAMAN GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
63
75
138
5
GÜLSÜM YAVUZ
1997
89.2
ANKARA TUZGÖLÜ SPOR KULÜBÜ
50
69
119
6
BÜŞRA SARITAŞ
1997
102.85
ANKARA GÜVEN SPOR KULÜBÜ
58
61
119
7
HATİCE FIRAT
1998
90.75
GAZİANTEP BELEDİYE S.K DERNEĞİ
58
60
118
8
ASLI NUR ERCAN
1997
78.6
KAYSERİ ERCİYES GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
30
30
60
9
BUSENUR ASLANGÖZ
1997
88.9
ADIYAMAN GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
23
35
58
10
BUSE YÜCEL
1997
82.65
KAYSERİ ERCİYES GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
21
29
50
99
CANSU GEREZ
2000
106.95
GAZİANTEP YASA GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
0
0
0
99
MELİKE SAYDAN
1999
81.5
SAKARYA TÜRK TELEKOM SPOR KULÜBÜ
55
0
0