BURSA YILDIZLAR KULÜPLER TÜRKİYE ŞAMPİYONASI
, 21 - 24 Mayıs 2015

Derece
Ad Soyad
Doğum
Yılı
Kilo
İl/Kulüp
Koparma
Toplam
Silkme
Toplam
Toplam
1
ERTAN MERT
1998
85.12
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ANKARA S.K DERNEĞİ
120
140
260
2
ENES ÇAKIR
1998
88.2
MAHİR BAŞER ORTAOKULU S.K DERNEĞİ
105
125
230
3
KAAN MERT AL
1999
93.58
MAHİR BAŞER ORTAOKULU S.K DERNEĞİ
101
118
219
4
CEBRAİL ACAR
2001
92.2
ASKİ SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
100
117
217
5
MERTCAN DEMİR
1999
89.75
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ANKARA S.K DERNEĞİ
85
110
195
6
OSMAN KARAKOLLUKÇU
1998
85.01
SİVAS SPORCU EĞİTİM MERKEZİ GENÇLİK VE SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
78
90
168
7
ALİ AMBAR
1999
91.2
TARSUS GENÇLİK S.K DERNEĞİ
65
88
153
8
BURAK SARIKOCA +102 KG
2001
93.53
ASKİ SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
65
81
146
9
DURMUŞ AKBIYIK
1998
92.84
-
53
65
118
10
FATİH SAĞ
1999
89.86
ADANA ADANUS SPOR KULÜBÜ
55
60
115
11
HALİL ÇEVİK
1999
87.75
-
50
60
110
12
MUHAMMED UYSAL
2002
85.12
KARAMAN GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
30
30
60
Derece
Ad Soyad
Doğum
Yılı
Kilo
İl/Kulüp
Koparma
Toplam
Silkme
Toplam
Toplam
1
AHMET KÖSEDAĞ
1998
77.02
AĞRI GENÇLİK SPOR KULUBÜ
103
125
228
2
ALİ SÜNGÜ
1998
79.3
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ANKARA S.K DERNEĞİ
101
124
225
3
ALİ ZENGİN
1998
77.22
-
96
116
212
4
EREN MEMİŞ
1998
77.07
İLKADIM BELEDİYESİ GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
95
116
211
5
YAŞAR AYDIN
1998
81.79
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ANKARA S.K DERNEĞİ
89
116
205
6
YUSUF NAYİR
1998
77.02
SİVAS GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
93
103
196
7
SERDAR MERT ÖZSU
1998
78.06
MEVLANA GENÇLİK S.K DERNEĞİ
86
106
192
8
UFUK ÖZTÜRK
1999
83.65
KAYSERİ ERCİYES GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
85
102
187
9
YILMAZ ÖZ
1999
78.01
PAYAS BELEDİYE S.K DERNEĞİ
80
100
180
10
SELAHATİN KOÇ
1999
77.4
ANTALYA MARAŞAL FEVZİ ÇAKMAK SPOR KULÜBÜ
78
100
178
11
BAHATTİN SERİN
2000
83.86
KONYA GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
76
97
173
12
EYÜP H. İBRAHİM LEKESİZ
1998
81.28
GONCA S.K DERNEĞİ
72
88
160
13
SEYFETTİN CİNAN
2001
83.72
ASKİ SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
69
87
156
14
NURİ CAN POLAT
82.4
ANTALYA GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
68
87
155
15
HASAN CAN BURUN
2000
78.32
KONYA HALTER S.K DERNEĞİ
60
83
143
16
HÜSEYİN PAMUK
1995
82.21
-
68
70
138
17
BARAN MUTLU
2001
77.01
GONCA S.K DERNEĞİ
62
74
136
18
UYGAR ÖZCAN
2000
78.91
ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE S.K. DERNEĞİ
65
68
133
19
FURKAN AKDEMİR
1998
78.35
BARTIN GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
58
74
132
20
AHMET H. DURSUN
2000
77.51
KAYSERİ GENÇLİK HİZMETLERİ SPOR ETKİNLİKLERİ SPOR KULÜBÜ
60
68
128
21
BAKİ DOĞUKAN DIŞHAN
2000
78.13
ZEBRANO S.K DERNEĞİ
50
67
117
22
VELİ GAFFAR AKBULUT
2001
83.9
ISPARTA BÖLGESPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
50
55
105
23
ZEKİ ZEYBEK
1999
77.13
UŞAK GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ SPOR KULÜBÜ
30
50
80
24
MUSTAFA CAN YÖRÜK
2000
83.14
UŞAK GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ SPOR KULÜBÜ
30
30
60
Derece
Ad Soyad
Doğum
Yılı
Kilo
İl/Kulüp
Koparma
Toplam
Silkme
Toplam
Toplam
1
MEHMET YALÇIN
1998
72.25
KONYA SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
113
143
256
2
CAN TURAN
1998
75.81
-
101
126
227
3
M. HALİL AVCIOĞLU
1998
72.15
KAHRAMANMARAŞ BATIPARK SPOR KULÜBÜ
103
123
226
4
HASAN PEHLİVAN
1998
69.29
MERZİFON BELEDİYE GENÇLİK S.K DERNEĞİ
97
118
215
5
M. SAMİ ÖZKAN
1998
71.93
KONYA ALAADDİN KEYKUBAT SPOR KULÜBÜ
95
112
207
6
KEREM CAN YILDIZ
2000
69.44
KONYA GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
82
109
191
7
M. MERT TOPAL
2000
75.8
KUYULU SEBİL HALTER İHTİSAS S.K DERNEĞİ
84
107
191
8
ERHAN MEMİŞ
1999
70.48
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ANKARA S.K DERNEĞİ
85
101
186
9
ALPARSLAN CAN GÜVEN
2000
69.33
KONYA GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
82
103
185
10
YAKUP TELLİ
1998
75.49
KAHRAMANMARAŞ BATIPARK SPOR KULÜBÜ
80
105
185
11
ONUR AKKOÇ
2001
74.31
MAMAK ALTUNYURT MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ GENÇLİK VE S.K
75
103
178
12
DOĞUŞ DİKEN
1998
69.15
ANKARA SİNCAN PERFORMANS SPOR KULÜBÜ
80
95
175
13
AZİZ PALTA
1999
69.38
GAZİANTEP 25 ARALIK GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
75
95
170
14
YUSUF METİNKOL
1998
76.51
-
78
90
168
15
VEYSEL KARANİ AYDIN
2000
69.55
ADANA ÇELİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
75
90
165
16
RECEP ESNEMEZ
1999
75.09
İZMİR GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
70
95
165
17
İBRAHİM ACI
1999
69.17
-
70
90
160
18
TAYFUN YİĞİT
1999
69.04
SİVAS SPORCU EĞİTİM MERKEZİ GENÇLİK VE SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
70
86
156
19
KADİR KÖK
1999
73.91
-
65
89
154
20
BERKANT ÇALIKOĞLU
2002
73.22
-
66
78
144
21
HASAN MEMİŞ
2001
75.31
SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE S.K DERNEĞİ
63
80
143
22
BARIŞ DİNÇER
1999
75.86
-
60
82
142
23
ONUR ÖZKAN
2000
75.39
AYDIN GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
65
76
141
24
FERDİ MENGÜL
1998
75.79
MERZİFON BELEDİYE GENÇLİK S.K DERNEĞİ
65
75
140
25
BİLAL KÜÇÜKYILMAZ
1998
73.11
İZMİR GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
60
70
130
26
İZZET ABLAK
2000
71.9
-
55
60
115
27
SERKAN YÜCEL
2001
75.65
YILDIRIM BELEDİYESİ JİMNASTİK S.K DERNEĞİ
43
55
98
28
DAVUT YİĞİT
2001
70.64
BİLECİK GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
0
0
0
29
MÜCAHİT ÖLÇER
1998
72.44
-
116
0
0
Derece
Ad Soyad
Doğum
Yılı
Kilo
İl/Kulüp
Koparma
Toplam
Silkme
Toplam
Toplam
1
KÜRŞAT YILDIRIM
1999
68.35
ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE S.K. DERNEĞİ
110
130
240
2
F. ALİ YAZICI
1999
64.02
BURSA İNEGÖL BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
105
130
235
3
RAMAZAN İLHAN
1998
64.72
ASKİ SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
107
124
231
4
M. FURKAN ÖZBEK
2001
64.36
-
98
119
217
5
MEHMET AVCIL
2000
67.86
DENİZLİ AKADEMİ S.K DERNEĞİ
95
115
210
6
ALİ YUMUŞAK
1998
68.75
SİVAS GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
95
115
210
7
HÜSEYİN ÇAKAR
1999
67.8
PAYAS BELEDİYE S.K DERNEĞİ
95
114
209
8
ANILCAN AKBULUT
1998
68.74
ANKARA AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR BAKANLIĞI SPOR KULÜBÜ
93
115
208
9
ALİ DURAK
2001
66.03
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ANKARA S.K DERNEĞİ
95
111
206
10
MERTCAN POLAT
1998
66.91
ADANA ADANUS SPOR KULÜBÜ
96
110
206
11
SAMET COŞKUN
2001
67.28
ISPARTA BÖLGESPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
98
106
204
12
DİLGEÇ KIVANÇ
1999
67
-
90
110
200
13
ERTAN TEMİZ
1998
62.74
ANKARA EĞİTİM SANAT SPOR KULÜBÜ
92
107
199
14
ABDULLAH AYHAN
1999
66.6
-
86
105
191
15
ALİ EREN DİKMEN
2000
68.42
MAHİR BAŞER ORTAOKULU S.K DERNEĞİ
81
110
191
16
Ş. DİLER KABADAYI
1998
64.92
İLKADIM BELEDİYESİ GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
87
100
187
17
HÜSEYİN YANMIŞ
1999
65.72
ANKARA AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR BAKANLIĞI SPOR KULÜBÜ
85
100
185
18
A. YALÇIN DANACI
1998
67.41
KAYSERİ ERCİYES GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
87
90
177
19
RAMAZAN GELEN
1999
68.25
ANTALYA DENGE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
85
90
175
20
MUTLU SAYTAŞ
1999
64.22
77
95
172
21
AHMET PEHLİVAN
1998
65.78
MERZİFON BELEDİYE GENÇLİK S.K DERNEĞİ
75
95
170
22
SEFA OKUR
1999
67.35
-
75
90
165
23
MÜCAHİT LEVENT
1999
64.52
DÜZCE GENÇLİK HİZMETLERİ SPOR KULÜBÜ
71
91
162
24
ZEKİ AÇIKGÖZ
1999
68.13
GAZİANTEP 25 ARALIK GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
75
85
160
25
M.MUSTAFA GEZER
1999
67.76
-
74
80
154
26
MUZAFFER ER
1998
68.14
GAZİANTEP YASA GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
68
85
153
27
YUSUF BOZKUŞ
2001
62.17
AĞRI GENÇLİK HİZMETLERİ S.K DERNEĞİ
68
84
152
28
FURKAN YALNIZ
1998
64.83
ANKARA SİNCAN PERFORMANS SPOR KULÜBÜ
70
81
151
29
M. CAN ÖZKAN
1999
65.21
KARABÜK GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
66
85
151
30
ŞAKİR ÇÖMLEKÇİ
2001
67.93
-
65
81
146
31
DAVUT YILDIZ
1998
62.07
-
65
80
145
32
EMRE YILMAZ
1998
65.7
GAZİANTEP GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
63
78
141
33
AHMET CİHAN
1998
64.48
-
65
75
140
34
A. FURKAN KARALAR
2000
67.49
GAZİANTEP YASA GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
65
75
140
35
MEHMET BİRCAN
1998
68.34
İZMİR GENÇLİK MERKEZLERİ GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
60
75
135
36
SERKAN ÇİÇEK
2002
62.13
VAN AZİM HALTER İHTİSAS S.K DERNEĞİ
65
65
130
37
ADEM YILDIZ
1998
67.56
-
65
65
130
38
MUSTAFA ARSLAN
1999
67.81
GAZİANTEP HALTER İHTİSAS S.K DERNEĞİ
60
60
120
39
ENES ERDOĞAN
1999
68.12
-
60
60
120
40
BEKİR GÜLEÇ
2000
67.66
-
55
75
130
41
KENAN ÖZDAĞ
2002
62.09
YILDIRIM BELEDİYESİ JİMNASTİK S.K DERNEĞİ
45
54
99
42
FATİH KARAASLAN
1999
68.86
İZMİR GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
47
47
94
43
SEMİH YILMAZ
2002
67.11
SAKARYA GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
43
43
86
44
EMİRHAN ŞENGÜL
2001
66.62
-
35
35
70
45
YAŞAR KAPAĞAN
2001
63.93
BURSA OLİMPİK SPORLAR KLÜBÜ
30
30
60
46
B. EMRE ÇAKIN
1999
62.03
-
95
0
0
47
MUSA AĞIRMAN
1998
64.05
MERZİFON BELEDİYE GENÇLİK S.K DERNEĞİ
0
0
0
49
CİHAN TUNÇ
1998
67.35
-
65
0
0
50
ARİF GEKİK
2001
68.5
BURSA OLİMPİK SPORLAR KLÜBÜ
0
0
0
99
RIDVAN ÇAKIR
2000
68.09
-
60
60
120
Derece
Ad Soyad
Doğum
Yılı
Kilo
İl/Kulüp
Koparma
Toplam
Silkme
Toplam
Toplam
1
MURAT ELİŞ
1998
61.6
SİVAS SPORCU EĞİTİM MERKEZİ GENÇLİK VE SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
106
128
234
2
DEVRAN KAYRA
2000
61.32
ANTALYA DENGE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
97
120
217
3
ÖKKEŞ YILMAZ
1998
61.65
TOKAT GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
98
118
216
4
OĞUZHAN ÇİNİ
1998
61.61
MAHİR BAŞER ORTAOKULU S.K DERNEĞİ
100
115
215
5
UĞUR GÜLER
1999
59.71
KONYA YUNAK ŞAMPİYONLAR SPOR KULÜBÜ
90
97
187
6
M.CAN TAŞBAŞ
1999
59.98
-
85
100
185
7
ÖZAY MEMİŞ
2000
60.45
-
81
95
176
8
HASAN ÖZDEMİR
2000
60.92
AĞRI GENÇLİK HİZMETLERİ S.K DERNEĞİ
80
95
175
9
TOLGA BAKICI
2001
61.47
PAYAS BELEDİYE S.K DERNEĞİ
80
95
175
10
SÜLEYMAN ÖĞÜTÇÜ
1999
58.62
-
75
96
171
11
HASAN BUĞRA DUR
1998
57.14
MEVLANA GENÇLİK S.K DERNEĞİ
77
90
167
12
METİN AKAY
1999
61.45
GAZİANTEP GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
72
93
165
13
ALİ ÇAM
1999
58.55
KAHRAMANMARAŞ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
72
85
157
14
ADEM UZUN
1999
56.18
TOKAT GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
68
88
156
15
SERKAN KÜMİCEN
2001
60.2
ZEBRANO S.K DERNEĞİ
71
85
156
16
FEHMİ IŞIK
1999
60.51
-
70
84
154
17
RAMAZAN BURAK
1999
58.8
AĞRI GENÇLİK HİZMETLERİ S.K DERNEĞİ
68
85
153
18
MUSTAFA BÜYÜKŞAHİN
1998
61.49
-
73
80
153
19
MUAMMER BEDERCAN
2000
58.21
KONYA HALTER S.K DERNEĞİ
70
80
150
20
OĞUZHAN AYDIN
2000
60.1
TARSUS GENÇLİK S.K DERNEĞİ
65
80
145
21
OSMAN KAĞAN ORHAN
2002
60.24
ASKİ SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
65
80
145
22
HALİL İBRAHİM SEVİNDİ
1999
61.59
GAZİANTEP GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
67
78
145
23
TARIK BARUT
2001
60.4
-
63
77
140
24
MUHAMMED SEVER
1999
61.19
KONYA YUNAK ŞAMPİYONLAR SPOR KULÜBÜ
60
80
140
25
MEHMET ŞEN
1999
59.22
-
61
75
136
26
A.EREN ERTÜRK
2001
60.96
GAZİANTEP HALTER İHTİSAS S.K DERNEĞİ
61
75
136
27
SÜLEYMAN KUTLU
2000
61.26
-
60
76
136
28
CUMA EREN GÜNEŞ
2001
60.41
KAYSERİ ERCİYES GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
60
73
133
29
MURAT FURAN
1998
56.85
AYDIN GENÇ EFELER SPOR KULÜBÜ
55
76
131
30
TAHSİN ANADOLU
2001
61.32
-
60
71
131
31
EMRE ŞAHİN
1998
57.25
-
60
70
130
32
H.İBRAHİM EKERİK
2000
58.57
AĞRI GENÇLİK HİZMETLERİ S.K DERNEĞİ
60
70
130
33
ALİCAN ARIK
2002
61
GAZİANTEP YASA GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
60
70
130
34
BARIŞ ÖĞÜT
1999
61.83
-
55
75
130
35
ENES GEDİK
2001
56.52
OSMANİYE KARDEŞLER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
64
65
129
36
RAMAZAN KARACA
1998
56.72
ADIYAMAN GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
57
70
127
37
ÖMER BUZ
2001
59.4
AĞRI GENÇLİK HİZMETLERİ S.K DERNEĞİ
55
70
125
39
UBEYDULLAH KELOĞLU
2001
57.61
KONYA YUNAK ŞAMPİYONLAR SPOR KULÜBÜ
57
60
117
40
OĞUZHAN YILMAZ
2002
61.39
-
48
64
112
41
SERKAN ÇELİK
2001
57.62
YILDIRIM BELEDİYESİ JİMNASTİK S.K DERNEĞİ
45
59
104
42
İBRAHİM KAPLAN
2000
60.47
YILDIRIM BELEDİYESİ JİMNASTİK S.K DERNEĞİ
41
56
97
43
H.EMRE AFACAN
2000
59.58
-
35
50
85
44
EMRE ÖZEN
2000
60.92
TRABZON GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
40
45
85
45
RESUL MANKAL
2000
60.96
ŞANLIURFA GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
35
43
78
46
HAYRETTİN KÜÇÜKGÖKMEN
56.48
-
0
55
0
Derece
Ad Soyad
Doğum
Yılı
Kilo
İl/Kulüp
Koparma
Toplam
Silkme
Toplam
Toplam
1
CUMALİ KIVANÇ
1998
55.9
-
95
111
206
2
İSA GÜNGÖR
1998
55.04
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ANKARA S.K DERNEĞİ
91
109
200
3
HALİT CAN BAŞKAYA
1999
55.5
DENİZLİ AKADEMİ S.K DERNEĞİ
80
107
187
4
MURAT EKİNEK
1998
56
ANTALYA DENGE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
87
100
187
5
BERKANT YİĞİT
1998
54.73
MAMAK ALTUNYURT MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ GENÇLİK VE S.K
84
100
184
6
BATUHAN SANCAK
2000
54.82
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ANKARA S.K DERNEĞİ
77
97
174
7
ERHAN KIZIL
2000
55.4
SAKARYA GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
78
96
174
8
UMUT ÇELİK
2000
55.82
İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ
79
95
174
9
EREN CAN
2001
55.89
ZEBRANO S.K DERNEĞİ
76
96
172
10
ENGİN SAVAŞ
1998
55.78
AĞRI GENÇLİK SPOR KULUBÜ
75
90
165
11
MEHMET BOZAN
1999
54.33
PAYAS BELEDİYE S.K DERNEĞİ
79
85
164
12
YUNUS ÇİÇEK
1998
54.78
AĞRI GENÇLİK HİZMETLERİ S.K DERNEĞİ
75
85
160
13
GÜVEN DEMİR
2000
54.49
AĞRI GENÇLİK SPOR KULUBÜ
70
85
155
14
İBRAHİM TANRIVERDİ
2001
51.31
ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE S.K. DERNEĞİ
62
85
147
15
BURAK CAN EREN
2000
52.95
-
65
82
147
16
HAKAN TURAN
1998
54.12
ANKARA SİNCAN PERFORMANS SPOR KULÜBÜ
66
77
143
17
BÜLENT BORLUOĞLU
1998
54.97
-
65
75
140
18
SERCAN ÖZBEK
2001
54.85
ISPARTA BELEDİYESİ S.K ARAŞTIRMA VE GELİŞTİRME EĞİTİM MERKEZİ DERNEĞİ
63
75
138
19
ERKAN KANÖZ
2001
55.3
AYDIN GENÇ EFELER SPOR KULÜBÜ
61
75
136
20
ABUZET ATICI
2000
55.65
ADIYAMAN GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
60
72
132
21
MURAT KARABACAK
1998
50.68
-
55
67
122
22
SEFA AKYÜZ
2001
55.33
PURSAKLAR BELEDİYESİ SPOR KÜLÜBÜ DERNEĞİ
56
65
121
23
FURKAN ÇETİN
2000
55.8
ANTALYA DENGE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
55
66
121
24
MUHAMMET AKKAYA
1999
53.13
KARAKAYA İLK -ORTA OKULU S.K DERNEĞİ
55
65
120
25
MERT KEMAL GÜDEN
2000
54.12
ANKARA EĞİTİM SANAT SPOR KULÜBÜ
55
65
120
26
KEREM ERTUĞRUL
2002
54.4
MAMAK ALTUNYURT MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ GENÇLİK VE S.K
55
65
120
27
AHMET YILMAZ
2000
55.14
AĞRI GENÇLİK HİZMETLERİ S.K DERNEĞİ
55
65
120
28
AHMET ÖZGÜR AYIK
1998
55.8
GAZİANTEP GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
55
65
120
29
CENGİZ ALTUN
1999
55.08
ADIYAMAN GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
53
66
119
30
ORHAN FİDAN
2001
54.16
KAHRAMANKAZAN BELEDİYE S.K DERNEĞİ
48
69
117
31
BEKİR EMİR YILDIZ
2002
50.05
TOKAT GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
52
63
115
32
MERT GÖRKEM ŞENKAN
1999
55.25
İSTANBUL PENDİK FEVZİ ÇAKMAK SPOR KULÜBÜ
54
60
114
33
ŞAHİN ÖZTÜRK
2001
53.15
GAZİANTEP HALTER İHTİSAS S.K DERNEĞİ
48
63
111
34
KENAN YILMAZ
2001
51.35
YILDIRIM BELEDİYESİ JİMNASTİK S.K DERNEĞİ
50
60
110
35
RAMAZAN ZEYDANLI
2002
53.37
İSTANBUL AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
50
60
110
36
HALİDİN KURT
1999
55.81
ANKARA AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR BAKANLIĞI SPOR KULÜBÜ
50
60
110
37
MUSA KIL
2001
55.9
OSMANİYE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
50
60
110
38
ERSAN MAZI
1998
54.3
KAHRAMANMARAŞ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
48
60
108
39
HACI OSMAN ÇABUK
2002
55.65
İSTANBUL AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
48
60
108
40
İSMAİL YABAN
2000
54.35
KAHRAMANKAZAN BELEDİYE S.K DERNEĞİ
48
55
103
41
ALATTİN EROZ
1999
55.55
-
48
55
103
42
UTKU AÇIKGÖZ
2002
51.3
BİLECİK BELEDİYESİ GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
40
50
90
43
AHMET YUSUF CAN
2001
54.2
ANKARA EĞİTİM SANAT SPOR KULÜBÜ
38
50
88
44
ALİ KIROĞLU
2001
53.82
-
35
48
83
45
YILMAZ KÜÇÜKGÖZ
2001
52.59
KARAMAN GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
32
40
72
46
TOLGA BERAT HACIOĞLU
1999
51.92
BURSA İNEGÖL BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
30
40
70
47
CENGİZHAN SAĞDIÇ
2002
50.94
BAHÇELİEVLER BELEDİYE S.K DERNEĞİ
30
35
65
48
RAMAZAN ÇETİN
2000
51.52
-
28
35
63
49
YUNUS EMRE YAZICI
1998
51.16
BURSA İNEGÖL BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
26
35
61
50
MURAT CAN İLHAN
2001
52.07
KARAMAN GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
28
32
60
51
ABDULLAH BAŞKUT
2001
53.51
ŞANLIURFA GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
26
33
59
99
SALİH SÜRMÜŞ
2001
51.84
-
50
0
0
99
ERCAN BOZ
1999
55.22
SAMSUN GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
62
0
0
99
İSMET GÜRBÜZ
2000
55.55
OSMANİYE KARDEŞLER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
53
0
0
99
AYVAZ AKDEMİR
1999
55.86
PURSAKLAR BELEDİYESİ SPOR KÜLÜBÜ DERNEĞİ
0
90
0
Derece
Ad Soyad
Doğum
Yılı
Kilo
İl/Kulüp
Koparma
Toplam
Silkme
Toplam
Toplam
1
YUSUF GÖÇMENOĞLU
2000
49.74
ASKİ SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
79
93
172
2
MUHAMMET GÜLTEN
2000
49.47
ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE S.K. DERNEĞİ
80
90
170
3
BATU HAN YÜKSEL
1999
49.76
PURSAKLAR BELEDİYESİ SPOR KÜLÜBÜ DERNEĞİ
74
95
169
4
RAMAZAN GÜLŞEN
1999
49.75
GONCA S.K DERNEĞİ
73
94
167
5
ALİCAN ŞAHİN
2000
50
AYDIN GENÇ EFELER SPOR KULÜBÜ
77
89
166
6
RESUL KARABOĞAZ
1998
49.02
TARSUS GENÇLİK S.K DERNEĞİ
77
86
163
7
CANER TOPTAŞ
2001
48.54
ASKİ SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
70
90
160
8
ABDULBAKİ ÇELİK
1999
49.51
GONCA S.K DERNEĞİ
72
85
157
9
DOĞAN DÖNEM
2002
49.17
PAYAS BELEDİYE S.K DERNEĞİ
70
80
150
10
HASAN KESEK
2000
45.64
DÜZCE AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
55
73
128
11
BATUHAN ARSLAN
2001
49.19
-
57
70
127
12
BARIŞ MENZUR
2001
47
ÇORUM GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
56
65
121
13
HÜSEYİN ÖLMEZ
1999
49.09
-
53
67
120
14
BURAK TAVCI
2000
48.5
DÜZCE AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
50
68
118
15
YAKUP YILMAZ
2000
48.88
-
52
64
116
16
MUSTAFA IŞIK
2001
39.57
ISPARTA BELEDİYESİ S.K ARAŞTIRMA VE GELİŞTİRME EĞİTİM MERKEZİ DERNEĞİ
50
62
112
17
ATALAY ANDIRMAN
2001
43.52
PAYAS BELEDİYE S.K DERNEĞİ
51
61
112
18
MEHMET ALİ YAZICI
2002
37.73
ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ S.K. DERNEĞİ
51
60
111
19
GÖKHAN ÇAKMAK
2002
49.83
-
48
62
110
20
KEMAL ERDOĞAN
2002
48.96
KAHRAMANKAZAN BELEDİYE S.K DERNEĞİ
49
60
109
21
YUSUF DOĞAN
2001
47.6
TOKAT GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
46
58
104
22
EMRE KOL
2000
49.46
-
48
55
103
23
KAAN KÜÇÜK
2001
42.64
AYDIN NAZİLLİ BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
46
55
101
24
H.İBRAHİM GÜVEN
2001
45.15
BİLECİK GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
45
55
100
25
ABDULLAH YILDIZ
2001
42.8
SİVAS SPORCU EĞİTİM MERKEZİ GENÇLİK VE SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
45
53
98
26
FURKAN TARAN
2001
48.87
-
43
55
98
27
ALİ UĞUR SARIÇAM
2001
50
OSMANİYE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
47
50
97
28
AHMET ÇAMLI
1998
47.45
-
46
50
96
29
M.SENOL BİLGİN
2002
44.01
GAZİANTEP YASA GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
40
55
95
30
İBRAHİM DEMİRTAŞ
2002
47.69
TOKAT GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
43
52
95
31
SEYİTHAN DURSUN
2001
47.94
-
40
55
95
32
GÖKSUN TÜRKEŞ
1999
49.99
ADANA ÇELİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
45
50
95
33
H.İBRAHİM KARAKAYA
2002
35.73
40
50
90
34
OĞUZHAN ÖZEN
2002
38
ASKİ SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
40
50
90
35
BURAKHAN SAĞLAM
2001
47.34
ZEBRANO S.K DERNEĞİ
40
50
90
36
AHMET CAN TURHAN
2002
49.76
DENİZLİ AKADEMİ S.K DERNEĞİ
42
45
87
37
İ.HALİL YİĞİT
2002
44.31
GAZİANTEP YASA GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
40
45
85
38
AHMET CAN TAT
2002
46.33
İSTANBUL AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
40
45
85
39
FATİH SÖYEK
1999
50
-
40
45
85
40
SÜLEYMAN FURKAN ERDEM
2001
48.83
KONYA HALTER S.K DERNEĞİ
40
44
84
41
YILMAZ CAN KOZAN
2000
44.12
-
35
47
82
42
FERHAT GÜLTEKİN
2002
49.53
OSMANİYE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
38
40
78
43
AHMET ÇELİK
2002
33.45
SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE S.K DERNEĞİ
32
40
72
44
NİHAT ABCİ
2002
39.61
-
31
41
72
45
TOLGAHAN SAĞLAM
2001
49.94
KARAMAN GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
30
40
70
46
ŞABAN CAN GÜRBÜZ
2002
42.8
KARABÜK GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
28
40
68
47
GÜNKAN CAN KESKİN
2002
38.81
BAHÇELİEVLER BELEDİYE S.K DERNEĞİ
28
32
60
48
MEHMET AK
2001
49.25
KARAMAN GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
28
30
58
49
BERAT EREMEKTER
2000
48.01
BAHÇELİEVLER BELEDİYE S.K DERNEĞİ
28
28
56
50
MUHAMMET CAN AKGÜL
2001
37.24
BURSA GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
26
28
54
99
YAKUP KESKİNLİ
2002
33.03
ŞANLIURFA GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
0
28
0
99
YUSUF ŞUVAL
2002
42.95
-
0
50
0
99
İSMAİL CEYLAN OKTAR
2001
43.02
UŞAK GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ SPOR KULÜBÜ
0
0
0
99
EMİR ŞAHİN YAPILI
2001
46.51
KONYA YUNAK ŞAMPİYONLAR SPOR KULÜBÜ
0
0
0
99
MERTCAN SARIOĞLU
2001
47.48
BİLECİK GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
0
0
0
99
HÜSNÜ ARIKAN
2002
48.32
AYAZ TAEKWONDO SPOR DERNEĞİ
35
0
0
99
ABDULLAH ÇOBAN
2000
48.93
ADIYAMAN GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
28
0
0
Derece
Ad Soyad
Doğum
Yılı
Kilo
İl/Kulüp
Koparma
Toplam
Silkme
Toplam
Toplam
1
SİNAN ÇOBAN
1998
102.18
MAHİR BAŞER ORTAOKULU S.K DERNEĞİ
108
141
249
2
DUHAN ÖZDEMİR
1998
94.03
BAHÇELİEVLER BELEDİYE S.K DERNEĞİ
105
128
233
3
ENES ÖZDEN
2000
97.01
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ANKARA S.K DERNEĞİ
93
111
204
4
ABDÜLKADİR ÇETİNTAŞ
2000
156.03
-
80
90
170
5
AKIN ATAŞ
1999
114.8
KARAKAYA İLK -ORTA OKULU S.K DERNEĞİ
75
90
165
6
EYÜP ÖZ
2000
94.01
PAYAS BELEDİYE S.K DERNEĞİ
70
90
160
7
R.ARDAHAN ZORBA
2000
98.91
SAKARYA GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
70
85
155
8
OĞUZHAN DEMİR
1998
103.65
-
65
90
155
9
ABDÜLKADİR YILDIZ
1998
115.26
-
63
75
138
10
ALİ GÜRTUNCA
1998
107.81
BURSA GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
61
75
136
11
FEVZİ KONU
1999
94.06
SAMSUN GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
60
75
135
12
SELÇUK İNCİ
1998
114
ADANA ADANUS SPOR KULÜBÜ
50
70
120
13
M. CELAL BATTAL
2001
95.28
-
50
60
110
14
MUHİTTİN ASLAN
2000
103.82
BARTIN GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
86
0
86
Derece
Ad Soyad
Doğum
Yılı
Kilo
İl/Kulüp
Koparma
Toplam
Silkme
Toplam
Toplam
1
YASEMİN KESKİN
1998
63.34
ÇAYKUR RİZE GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
70
90
160
2
EMİNE AYYILDIZ
2001
63.99
SAKARYA TÜRK TELEKOM SPOR KULÜBÜ
65
85
150
3
NAZLI İREM ÖZER
1998
68.08
GONCA S.K DERNEĞİ
64
74
138
4
DÖNUŞNUR KARABIYIK
1998
65.05
GONCA S.K DERNEĞİ
60
72
132
5
SEDA BİLİR
2000
67.05
GAZİANTEP YASA GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
55
73
128
6
GÜLÜM İNCİ KAYA
2002
66.95
ANKARA TUZGÖLÜ SPOR KULÜBÜ
50
66
116
7
ZEHRA SELÇUK
2000
67.61
SAKARYA TÜRK TELEKOM SPOR KULÜBÜ
42
50
92
9
CENNET TUNA
1999
65.77
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ANKARA S.K DERNEĞİ
42
47
89
10
MÜNEVVER BOZDAĞ
1998
67.34
ADANA ADANUS SPOR KULÜBÜ
30
45
75
11
ASLI FADİME KAĞNICI
1999
68.34
KONYA AYYILDIZ SPOR KULÜBÜ
30
35
65
12
ŞULE CEBECİ
1999
68.84
-
28
35
63
13
SEVİLAY FİRDEVS KAPUDELEN
2000
63.02
ULUDAĞ ÇELİK GENÇLİK S.K DERNEĞİ
25
35
60
14
KEZBAN AVCI
1999
64.55
ANKARA AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR BAKANLIĞI SPOR KULÜBÜ
24
36
60
15
EBRU ÜRKÜT
2001
67.09
KAHRAMANMARAŞ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
30
30
60
16
BUSENUR DİLAN BEKMEZCİ
2001
68.41
ANKARA GÜVEN SPOR KULÜBÜ
30
30
60
17
NAZLICAN KARTAL
2002
65.74
BAHÇELİEVLER BELEDİYE S.K DERNEĞİ
26
30
56
18
ASLIHAN EROĞLU
2000
66.9
-
23
25
48
99
FATMA NUR TOPBAŞ
1999
63.21
-
50
0
0
99
SIDIKA DEĞİRMENCİ
2000
64.72
BİLECİK GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
0
0
0
Derece
Ad Soyad
Doğum
Yılı
Kilo
İl/Kulüp
Koparma
Toplam
Silkme
Toplam
Toplam
1
SULTAN TOKMAK
1998
62.64
KARAKAYA İLK -ORTA OKULU S.K DERNEĞİ
73
87
160
2
BÜŞRA NUR DALMIZRAK
1998
62.86
ANKARA TUZGÖLÜ SPOR KULÜBÜ
76
84
160
3
BUSE YILDIRIM
1999
60.16
İSTANBUL PENDİK FEVZİ ÇAKMAK SPOR KULÜBÜ
51
58
109
4
DEMET ŞAHİN
1998
58.6
KIRIKKALE İSTİKLAL İLKÖĞRETİM OKULU GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
50
53
103
5
ARZU ACAR
1998
58.01
KIRIKKALE İSTİKLAL İLKÖĞRETİM OKULU GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
50
51
101
6
SENANUR ÖZOĞLU
2000
62.99
KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE KAĞIT S.K DERNEĞİ
45
55
100
7
ÜMMÜ CESROL
1999
60.65
KONYA OLİMPİC SPOR KULÜBÜ
35
49
84
8
EDANUR ODABAŞ
1999
61.32
-
39
45
84
9
ÖZLEM AVCI
2001
58.2
-
35
45
80
10
DİLAN KAYA
2001
60.93
-
36
43
79
11
SEMA NUR YILDIZ
2001
58.66
KUYULU SEBİL HALTER İHTİSAS S.K DERNEĞİ
35
39
74
12
HANDE GÜMÜŞ
2000
60.66
ADANA ADANUS SPOR KULÜBÜ
30
40
70
13
ELİF IŞIK
1999
61.19
ANKARA AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR BAKANLIĞI SPOR KULÜBÜ
27
37
64
14
HAZAL KARAKUŞ
2000
61.62
KIRKLARELİ LÜLEBURGAZ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
45
0
0
15
SUNA ERDİNLER
1998
62.19
-
0
0
0
16
BİLGE KARAKOÇ
2000
62.93
ADIYAMAN GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
0
0
0
Derece
Ad Soyad
Doğum
Yılı
Kilo
İl/Kulüp
Koparma
Toplam
Silkme
Toplam
Toplam
1
NURAY LEVENT
2000
57.39
-
79
96
175
2
AYŞEGÜL ÇAKIN
1999
57.56
-
70
90
160
3
ELİF ÜNAL
1998
57.45
ANKARA TUZGÖLÜ SPOR KULÜBÜ
69
77
146
4
GÜLŞAH ŞİMŞEK
2000
56.87
SAKARYA TÜRK TELEKOM SPOR KULÜBÜ
55
64
119
5
FULYA BÜYÜK LEBLEBİ
2000
53.36
-
50
66
116
6
GAMZE CAN
1998
57.06
-
48
61
109
7
SEDANUR ÇOLAK
2000
53.45
AYDIN NAZİLLİ BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
48
57
105
8
MELİKE ÜSTÜNER
2001
55.5
AKŞEHİR ATATÜRK ORTA OKULU SPOR KULUBÜ
48
55
103
9
RABİA ASLI ÇELİK
2002
55.5
ÇAYKUR RİZE GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
46
53
99
10
İREM GÜL İNAN
2001
56.96
-
43
53
96
11
AYŞENUR YILMAZ
1999
57.25
-
40
53
93
12
IRMAK ÖZDEMİR
2000
57.31
ANKARA TUZGÖLÜ SPOR KULÜBÜ
39
47
86
13
ÖZGE DURMAZ
1998
54.54
-
38
47
85
14
ZÜBEYDE BAKAR
1998
55.05
-
36
46
82
15
ELİF GÜDER
1998
56.34
-
36
46
82
16
MELİZ ÖZ
2001
57.38
BAHÇELİEVLER BELEDİYE S.K DERNEĞİ
36
46
82
17
HATİCE EREN ÇİFTÇİ
1999
53.15
ANKARA AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR BAKANLIĞI SPOR KULÜBÜ
36
42
78
18
SUZAN BARUT
1999
57.79
ŞANLIURFA GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
36
40
76
19
GAMZE YALÇINER
2001
56.4
-
33
40
73
20
GÜLSİNEM KÖKSOY
2001
55.86
ANKARA GÜVEN SPOR KULÜBÜ
29
35
64
21
ZEYNEP ÇANKAYA
2000
55.93
BİLECİK BELEDİYESİ GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
28
35
63
22
HAVVA AKBULUT
2000
55.55
KAHRAMANMARAŞ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
28
33
61
23
EMİNE TUNÇ
1999
54.89
KUYUCAK BELEDİYESİ S.K DERNEĞİ
26
30
56
24
AYŞEGÜL TÜFEKÇİ
2002
58
ADANA ADANUS SPOR KULÜBÜ
22
34
56
25
SEMANUR KATAL
2000
57.31
ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE S.K. DERNEĞİ
23
25
48
26
ESRA GÜROL
2001
54.9
BİLECİK GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
25
0
0
Derece
Ad Soyad
Doğum
Yılı
Kilo
İl/Kulüp
Koparma
Toplam
Silkme
Toplam
Toplam
1
GAMZE YAYLA
2000
52.75
ANKARA TUZGÖLÜ SPOR KULÜBÜ
73
85
158
2
MELİSA ARSLAN
2000
51.65
KUYUCAK BELEDİYESİ S.K DERNEĞİ
58
70
128
3
SÜMEYYE M.KESİM
2000
50.21
GONCA S.K DERNEĞİ
58
68
126
4
ZEYNEP TOPAL
1998
52.33
-
50
69
119
5
CANSUNUR SARIKAYA
1998
51.19
GAZİANTEP HALTER İHTİSAS S.K DERNEĞİ
53
66
119
6
RAHİME BERFİN YALÇIN
1998
52.29
-
49
62
111
7
AYNI ZELİHA KILIÇ
1998
52.9
ULUDAĞ ÇELİK GENÇLİK S.K DERNEĞİ
48
61
109
8
BETÜL ÖNER
2000
51.42
SAKARYA TÜRK TELEKOM SPOR KULÜBÜ
45
58
103
9
GAMZE SARIASLAN
1998
49.99
-
46
55
101
10
GAYE NEHİR
1998
48.45
TARSUS GENÇLİK S.K DERNEĞİ
45
55
100
11
KEVSER TAMDEMİR
2000
49.85
ÇAYKUR RİZE GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
44
52
96
12
LEYLA KUTLUK
2002
50.03
-
38
55
93
13
GÜLLÜ AKSOY
1999
49.42
GAZİANTEP YASA GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
43
50
93
14
AYSU MANTAŞOĞLU
2001
50.6
ISPARTA BÖLGESPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
43
50
93
15
EMİNE POLAT
2001
51.26
-
38
51
89
16
BUSE KÜÇÜKDEVELİ
2000
52.76
-
35
50
85
17
EDANUR KOVUCU
2000
49.98
BİLECİK BELEDİYESİ GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
38
45
83
18
FERDA KIZILIRMAK
2001
52.36
-
35
45
80
19
DERYA HASAR
2002
51.47
-
35
43
78
20
HALİME EKTİREN
1998
48.4
ŞANLIURFA GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
33
43
76
21
ZEHRA BİRLİK
2001
49.62
-
40
35
75
22
ARZU KAPLAN
1999
50.38
ŞANLIURFA GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
33
40
73
23
ESRA DOĞAN
1999
51.44
GAZİANTEP HALTER İHTİSAS S.K DERNEĞİ
33
40
73
24
BERFİN TİRYAKİ
2002
51.63
KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE KAĞIT S.K DERNEĞİ
30
43
73
25
ÖZGE YILDIZ
2000
49.08
-
33
39
72
26
GÖKÇE HAZAL ÖZDEMİR
2001
50.96
ISPARTA BÖLGESPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
27
38
65
27
ELANUR DÜVENCİ
2002
49.71
DÜZCE GENÇLİK HİZMETLERİ SPOR KULÜBÜ
24
30
54
28
ARİFE ÇAKMAK
2001
51.29
KUYULU SEBİL HALTER İHTİSAS S.K DERNEĞİ
21
28
49
29
BÜŞRA OCAKÇI
2002
50.69
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ANKARA S.K DERNEĞİ
21
25
46
99
MERYEM ERDOĞAN
2001
51.67
KAHRAMANKAZAN BELEDİYE S.K DERNEĞİ
35
0
0
Derece
Ad Soyad
Doğum
Yılı
Kilo
İl/Kulüp
Koparma
Toplam
Silkme
Toplam
Toplam
1
ELİF ACAR
1998
47.43
KUYUCAK BELEDİYESİ S.K DERNEĞİ
58
70
128
2
AYŞE DOĞAN
2000
47.55
-
60
68
128
3
YEŞİM ARSLAN
1999
47.67
AYDIN NAZİLLİ BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
57
65
122
4
GİZEMNUR DEMİR
1999
47.98
ANKARA TUZGÖLÜ SPOR KULÜBÜ
51
69
120
5
BURCU ALICI
2001
46.74
GAZİANTEP YASA GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
52
64
116
6
SEMANUR KARATAŞ
2000
47.29
-
51
63
114
7
MELİKE KOÇ
1999
47.96
DÜZCE AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
48
60
108
8
BEYZA UKA
1998
47.71
ANTALYA DENGE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
47
58
105
9
ASUMAN AYHAN
2002
46.35
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ANKARA S.K DERNEĞİ
48
51
99
10
NAZMİYE ABCİ
2000
47.29
ISPARTA BELEDİYESİ S.K ARAŞTIRMA VE GELİŞTİRME EĞİTİM MERKEZİ DERNEĞİ
44
53
97
11
AYLE AFŞAR
1998
46.54
ULUDAĞ ÇELİK GENÇLİK S.K DERNEĞİ
46
50
96
12
AYDANUR MERT
2002
46.28
KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE KAĞIT S.K DERNEĞİ
42
50
92
13
HÜSNA MUTLU
2000
46.51
KUYULU SEBİL HALTER İHTİSAS S.K DERNEĞİ
38
50
88
14
BUSENUR ŞAHİN
2002
45.37
BAŞKENT KARTALLARI S.K DERNEĞİ
40
46
86
15
BÜŞRA ÜSTÜNEL
2002
46.1
KONYA YUNAK ŞAMPİYONLAR SPOR KULÜBÜ
38
45
83
16
GİZEM SÜNGÜ
2002
46.4
-
38
45
83
17
SEMANUR COŞKUN
2001
46.04
-
35
43
78
18
FATMANUR AYGÜL
2001
47.64
ISPARTA BÖLGESPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
37
40
77
19
TUĞBA GÜÇLÜ
2000
46.27
BALIKESİR BURHANİYE ANADOLU SPOR KULÜBÜ
30
45
75
20
FATMA ÇAKIR
1999
47.99
-
33
40
73
21
TESLİME ÇAPAR
1999
47.5
-
30
30
60
22
MELİKE KARACA
2001
47.97
BİLECİK GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
25
30
55
99
DİLAN ÇURÇATAY
1998
47.4
ŞANLIURFA GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
0
40
0
99
RABİA SERTEL
2001
45.39
BİLECİK GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
36
0
0
Derece
Ad Soyad
Doğum
Yılı
Kilo
İl/Kulüp
Koparma
Toplam
Silkme
Toplam
Toplam
1
BUSE İLHAN
2001
43.73
CUMAYERİ BELEDİYE SPOR KULÜBÜ
48
65
113
2
DUYGU ALICI
2001
43.48
GAZİANTEP YASA GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
48
61
109
3
AYŞE NARİN
2000
41.11
ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE S.K. DERNEĞİ
47
59
106
4
SONAY GÜNAÇAR
2000
42.56
BALIKESİR BURHANİYE ANADOLU SPOR KULÜBÜ
47
58
105
5
ÇİĞDEM POLAT
2000
43.08
GONCA S.K DERNEĞİ
46
55
101
6
SEVİNÇ SELÇUK
2001
43.21
GAZİANTEP BESLEN MAKARNA SPOR KULÜBÜ
42
55
97
7
ZELİHA ÜLKER
2002
41.82
ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE S.K. DERNEĞİ
38
50
88
8
AYŞE ÇAKMAK
2001
42.27
KUYULU SEBİL HALTER İHTİSAS S.K DERNEĞİ
38
46
84
9
ARZU AKILLI
2001
39.12
İSTANBUL AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
34
41
75
10
CEREN AVCI
1999
43.98
-
32
42
74
11
MELİSA KOCA
2002
42.86
BAHÇELİEVLER BELEDİYE S.K DERNEĞİ
30
38
68
12
KARDELEN TAŞ
2002
37.86
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ANKARA S.K DERNEĞİ
31
35
66
13
GAMZE NUR SARIKAYA
2002
41.01
GAZİANTEP BELEDİYE S.K DERNEĞİ
28
38
66
14
DUYGU SAĞIR
2000
41.6
-
29
37
66
15
HATİCE NUR AY
2001
42.8
-
27
37
64
16
TUĞÇE KAPLAN
2001
43.12
-
27
35
62
17
MERVE NUR DALDAL
2001
37.74
ISPARTA BÖLGESPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
25
30
55
18
S.NİĞDA KARASAKAL
2002
35.3
DENİZLİ AKADEMİ S.K DERNEĞİ
23
28
51
Derece
Ad Soyad
Doğum
Yılı
Kilo
İl/Kulüp
Koparma
Toplam
Silkme
Toplam
Toplam
1
ZEYNEP ATAKAN
1998
69.57
ANKARA TUZGÖLÜ SPOR KULÜBÜ
80
100
180
2
TUĞÇE BOYNUEĞRİ
1998
72.64
KAHRAMANKAZAN BELEDİYE S.K DERNEĞİ
78
90
168
3
HİLAL DÖNMEZ
1998
96.9
GONCA S.K DERNEĞİ
60
95
155
4
MELİKE GÜNAL
1998
89.15
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ANKARA S.K DERNEĞİ
68
80
148
5
NAZLICAN ÖZGÜN
1998
97.19
ADIYAMAN GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
64
75
139
6
SELİNAY ALTUN
1998
72.68
KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE KAĞIT S.K DERNEĞİ
65
70
135
7
RABİA DANIŞ
2000
79.36
ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ S.K. DERNEĞİ
61
72
133
8
MELİKE SAYDAN
1999
82.56
SAKARYA TÜRK TELEKOM SPOR KULÜBÜ
53
60
113
9
SEMANUR ÇETİN
1999
72.64
-
47
55
102
11
HİLAL YEŞİLKAYA
1999
94.77
GONCA S.K DERNEĞİ
42
53
95
12
CANSU ÇEREZ
2000
106.47
GAZİANTEP YASA GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
45
50
95
13
ŞEYMA ÇİL
2001
78.66
BAHÇELİEVLER BELEDİYE S.K DERNEĞİ
40
48
88
14
ŞEYMA ÇAĞLI
1998
78.86
GAZİANTEP BELEDİYE S.K DERNEĞİ
40
45
85
15
SAİME TAŞ
2001
84.77
GAZİANTEP YASA GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
35
40
75
16
ÖZLEM ERYILDIRIM
1999
91.48
ANKARA GÜVEN SPOR KULÜBÜ
25
30
55
99
SEVİMCAN DÖNMEZ
1999
70.95
-
0
0
0
99
HATİCE FIRAT
1998
90.44
GAZİANTEP BELEDİYE S.K DERNEĞİ
0
60
0