ANTALYA BÜYÜKLER KULÜPLER TÜRKİYE ŞAMPİYONASI
, 11 - 14 Şubat 2016

Derece
Ad Soyad
Doğum
Yılı
Kilo
İl/Kulüp
Koparma
Toplam
Silkme
Toplam
Toplam
1
İBRAHİM ARAF
1988
92.99
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ANKARA S.K DERNEĞİ
150
190
340
2
YASİN ÇINLAR
1996
90.6
DENİZLİ AKADEMİ S.K DERNEĞİ
115
146
261
3
MURAT YAZLIK
1994
87.4
TARSUS GENÇLİK S.K DERNEĞİ
115
145
260
4
YAŞAR AYDIN
1998
89.4
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ANKARA S.K DERNEĞİ
105
146
251
5
SALİH MESCİ
1997
88.7
SİVAS SPORCU EĞİTİM MERKEZİ GENÇLİK VE SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
105
130
235
6
MUHAMMED ÇOKGEZER
1997
88.35
KAHRAMANMARAŞ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
102
120
222
7
CAN TURAN
1998
85.1
-
96
125
221
8
ERTAN ULUCAN
1987
92.53
-
95
125
220
9
MERTCAN DEMİR
1999
91.9
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ANKARA S.K DERNEĞİ
100
120
220
10
CANER YİĞİT
1997
90.46
-
100
115
215
11
ŞEVKET GÜLTEKİN
1998
92.73
KUYUCAK PENDİK FEVZİ ÇAKMAK SPOR KULÜBÜ
95
105
200
12
ŞABAN DEMİR
1995
92.86
-
75
100
175
14
FURKAN APAK
1998
88.3
BURSA VOLEYBOL GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
55
65
120
99
ARİF KOÇ
1994
93.14
AĞRI GENÇLİK HİZMETLERİ S.K DERNEĞİ
0
160
0
99
FEVZİ KONU
1999
90.8
SAMSUN GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
0
0
0
Derece
Ad Soyad
Doğum
Yılı
Kilo
İl/Kulüp
Koparma
Toplam
Silkme
Toplam
Toplam
1
EMRE TURAN
1997
81.63
-
137
173
310
2
SEMİH YAĞCI
1988
81.8
-
135
168
303
3
ABDULMUTTALİP DÖKMETAŞ
1996
84.67
ASKİ SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
142
160
302
4
YUSUF ŞAHİN
1996
77.05
PAYAS BELEDİYE S.K DERNEĞİ
126
155
281
5
ERTAN MERT
1998
83.93
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ANKARA S.K DERNEĞİ
128
153
281
6
AYKUT KAÇAN
1997
77.02
-
122
141
263
7
MEHMET MENEVŞE
1997
83.64
TOKAT GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
124
136
260
8
AHMET ÖZDEMİR
1997
80.23
KUYUCAK PENDİK FEVZİ ÇAKMAK SPOR KULÜBÜ
116
140
256
9
ADEM RIZA SAYIN
1994
81.15
VAN AZİM HALTER İHTİSAS S.K DERNEĞİ
120
131
251
10
İ.SAMET COŞKUN
2001
78.8
ISPARTA BÖLGESPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
114
134
248
11
HAKAN KAPTIKAÇDI
1989
83.09
TARSUS GENÇLİK S.K DERNEĞİ
110
130
240
12
MURAT ÖZASLAN
1990
84.11
BOSTANCI KARTAL SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
110
130
240
13
ABDURRAHMAN SARIKOCA
1997
79.25
-
108
125
233
14
EREN MEMİŞ
1998
84.19
İLKADIM BELEDİYESİ GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
105
120
225
15
MEHMET MERT TOPAL
2000
83.69
KONYA HALTER S.K DERNEĞİ
100
123
223
16
TOLGA BAKICI
2001
77.03
PAYAS BELEDİYE S.K DERNEĞİ
100
120
220
17
OKTAY SEZGİN
1997
81.34
DÜZCE GENÇLİK HİZMETLERİ SPOR KULÜBÜ
100
120
220
18
MUSTAFA T.ALTIN
1999
82.98
KÜTAHYA GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
95
118
213
19
A.YÜKSEL ERPAŞ
1995
82.84
KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE KAĞIT S.K DERNEĞİ
90
121
211
20
YASİR ATEŞOĞLU
1993
80.36
KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE KAĞIT S.K DERNEĞİ
80
120
200
21
FARUK ALAÇAM
1988
81.38
BURSA GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
90
110
200
22
MUSTAFA ÖZKAN
1996
81.57
-
90
110
200
23
YUSUF ÇAKAL
1995
83.65
VAN AZİM HALTER İHTİSAS S.K DERNEĞİ
90
108
198
24
KUBİLAY KEKEÇ
1995
78.97
-
91
100
191
25
YUSUF NAYİR
1998
77.53
SİVAS GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
90
100
190
26
BURHAN ÜTLECİ
1993
78.43
ADANA ADANUS SPOR KULÜBÜ
85
105
190
27
FERDİ MENGÜL
1998
83.4
MERZİFON BELEDİYE GENÇLİK S.K DERNEĞİ
90
96
186
28
HALİL İBRAHİM LEKESİZ
1998
80.85
80
105
185
29
SERDAR MERT ÖZSU
1998
80.29
MEVLANA GENÇLİK S.K DERNEĞİ
90
90
180
30
FURKAN KIRIK
2000
80.6
BURSA VOLEYBOL GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
60
70
130
31
SEDAT YILDIZ
1995
79.17
ADANA ADANUS SPOR KULÜBÜ
50
75
125
32
MEHMET BİRCAN
1998
79.2
İZMİR GENÇLİK MERKEZLERİ GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
50
75
125
33
KERİM ÖZBEK
2000
83.02
-
47
57
104
34
FURKAN HAYTA
1995
83.51
KAHRAMANMARAŞ BATIPARK SPOR KULÜBÜ
0
95
0
99
MUSTAFA OTUN
1999
78.1
ANTALYA GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
0
0
0
99
OSMAN KARAKOLLUKÇU
1998
81.06
SİVAS SPORCU EĞİTİM MERKEZİ GENÇLİK VE SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
0
0
0
99
ÖZGÜRHAN DÜNDAR
1993
78.46
İZMİR GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
0
105
0
99
AZİZ PALTA
1999
77.05
GAZİANTEP 25 ARALIK GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
95
0
0
99
NURİ CAN POLAT
84.14
ANTALYA GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
0
0
0
Derece
Ad Soyad
Doğum
Yılı
Kilo
İl/Kulüp
Koparma
Toplam
Silkme
Toplam
Toplam
1
HALİL İBRAHİM İNCE
1993
75.56
-
136
173
309
2
SADETTİN GEDİK
1997
76.71
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ANKARA S.K DERNEĞİ
144
165
309
3
SAMET KELEŞ
1986
76.87
-
135
160
295
4
CELİL ERDOĞDU
1997
72.37
-
130
140
270
5
EYÜP ENSAR ÇAKIR
1996
76.81
ANKARA EĞİTİM SANAT SPOR KULÜBÜ
120
140
260
6
ABDULLAH YER
1996
76.86
ERZURUM GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
120
137
257
7
ÖMÜR AVŞAR
1990
75.43
BOSTANCI KARTAL SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
110
140
250
8
MEHMET AVCIL
2000
75.98
DENİZLİ AKADEMİ S.K DERNEĞİ
110
140
250
9
UMUT CAN KARAKAYA
1996
74.36
KAHRAMANKAZAN BELEDİYE S.K DERNEĞİ
111
135
246
10
MUHAMMED ŞEN
1997
74.06
AYDIN GENÇ EFELER SPOR KULÜBÜ
111
130
241
11
HİKMET ÖZDEMİR
1991
70.54
KÜTAHYA BELEDİYESİ S.K DERNEĞİ
112
125
237
12
AHMET KÖSEDAĞ
1998
76.55
AĞRI GENÇLİK SPOR KULUBÜ
106
125
231
13
HÜSEYİN ÇAKAR
1999
70.44
PAYAS BELEDİYE S.K DERNEĞİ
105
120
225
14
AHMET ÇAĞDAR
1999
70.05
PAYAS BELEDİYE S.K DERNEĞİ
103
120
223
15
YUNUS GÜL
1997
71.65
SİVAS SPORCU EĞİTİM MERKEZİ GENÇLİK VE SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
102
120
222
16
ABDUL HACİM SULAR
2000
74.41
VAN AZİM HALTER İHTİSAS S.K DERNEĞİ
102
118
220
17
ERHAN MEMİŞ
1999
75.15
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ANKARA S.K DERNEĞİ
103
110
213
18
FEVZİ KAPLAN
1997
69.91
GAZİANTEP YASA GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
96
115
211
19
ANIL M. KAYA
1992
75.95
MERZİFON BELEDİYE GENÇLİK S.K DERNEĞİ
95
110
205
20
SERDAL KAVAK
1996
70.12
TARSUS GENÇLİK S.K DERNEĞİ
90
112
202
21
SELİM ÖZDEN
1995
70.88
-
90
110
200
22
ALİ YUMUŞAK
1998
71.11
SİVAS GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
85
115
200
23
RECEP ESNEMEZ
1999
75.65
İZMİR GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
90
110
200
24
KAZIM SAMET ÖZKAN
1997
69.89
MEVLANA GENÇLİK S.K DERNEĞİ
90
109
199
25
EBUBEKİR KEKEÇ
1996
74.97
ÇORUM BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
88
108
196
26
DİLGEÇ KIVANÇ
1999
73.22
-
85
110
195
27
M.SAMİ ÖZKAN
1998
74.77
MEVLANA GENÇLİK S.K DERNEĞİ
90
105
195
28
ONUR AKKOÇ
2001
75.46
MAMAK ALTUNYURT MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ GENÇLİK VE S.K
87
107
194
29
M. HALİL AVCIOĞLU
1998
71.61
KAHRAMANMARAŞ BATIPARK SPOR KULÜBÜ
85
105
190
30
ZEKİ AÇIKGÖZ
1999
72.26
GAZİANTEP 25 ARALIK GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
90
95
185
31
FATİH MAZLUM
1995
76.81
GAZİANTEP HALTER İHTİSAS S.K DERNEĞİ
85
100
185
32
MUSTAFA YILDRIMER
1998
74.63
KONYA YUNAK ŞAMPİYONLAR SPOR KULÜBÜ
85
100
185
33
DOĞAN ÖNER
1997
74.87
-
80
105
185
34
ZAFER DOĞAN
1998
72.48
KÜTAHYA BELEDİYESİ S.K DERNEĞİ
88
95
183
35
YAŞAR KAYA
1998
73.02
KONYA YUNAK ŞAMPİYONLAR SPOR KULÜBÜ
80
100
180
36
YAKUP TELLİ
1998
75.74
KAHRAMANMARAŞ BATIPARK SPOR KULÜBÜ
80
100
180
37
AYTEKİN ŞAHİN
1995
76.28
-
85
90
175
39
HÜSEYİN AK
1997
75.9
-
70
100
170
40
HÜSEYİN DOĞUCU
2000
70.44
ADANA ÇELİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
60
80
140
41
HAKAN KAYA
1999
74.4
BURSA VOLEYBOL GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
60
70
130
42
M.TALHA ÇALIŞKAN
2003
76.4
-
45
60
105
43
SELAHATTİN KOÇ
1999
76.61
ANTALYA MARAŞAL FEVZİ ÇAKMAK SPOR KULÜBÜ
85
0
0
44
HASAN MEMİŞ
2001
75.89
SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE S.K DERNEĞİ
70
0
0
45
FERHAT TÜRKER
1999
71.06
VAN AZİM HALTER İHTİSAS S.K DERNEĞİ
85
0
0
46
ONUR ÖZKAN
2000
76.73
AYDIN GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
81
0
0
47
DOĞUKAN KAYA
2001
75.05
-
58
0
0
Derece
Ad Soyad
Doğum
Yılı
Kilo
İl/Kulüp
Koparma
Toplam
Silkme
Toplam
Toplam
1
HURŞİT ATAK
1991
67.18
PAYAS BELEDİYE S.K DERNEĞİ
128
166
294
2
AHMET TURAN OKYAY
1996
68.92
ASKİ SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
132
157
289
3
EMRE BÜYÜKÜNLÜ
1993
66.16
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ANKARA S.K DERNEĞİ
125
150
275
4
ÖMER AKSOY
1996
68.97
ERZURUM GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
121
151
272
5
İBRAHİM ÖZBAY
1993
67.84
ERZİNCAN GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
120
148
268
6
FERHAT ALİ YAZICI
1999
67.11
İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ
120
142
262
7
RAMAZAN İLHAN
1998
65.66
ASKİ SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
115
136
251
8
AZAD GÜVENER
1993
69
VAN AZİM HALTER İHTİSAS S.K DERNEĞİ
114
133
247
9
HALİL KURTÇU
1995
66.05
MERZİFON BELEDİYE GENÇLİK S.K DERNEĞİ
110
130
240
10
M. FURKAN ÖZBEK
2001
68.43
-
110
130
240
11
AHMET AMMR ATEŞOĞLU
1997
68.99
KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE KAĞIT S.K DERNEĞİ
107
130
237
12
UFUK DEMİR
1991
67.21
-
100
130
230
13
MEHMET AKİF KELEŞ
1999
68.96
İSTANBUL AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
100
123
223
14
EMRAH AYDIN
1997
62.04
ANKARA SİNCAN PERFORMANS SPOR KULÜBÜ
95
115
210
15
BURAK EMRE ÇAKIN
1999
66.11
AYDIN GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
90
115
205
16
ŞERİF DİLER KABADAYI
1998
66.45
İLKADIM BELEDİYESİ GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
93
103
196
17
ÜNAL KARTAL
1994
64.82
-
90
105
195
18
MERTCAN POLAT
1998
67.96
ADANA ADANUS SPOR KULÜBÜ
90
104
194
19
MUTLU SARITAŞ
1999
67.52
MAMAK ALTUNYURT MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ GENÇLİK VE S.K
86
105
191
20
ÖZAY MEMİŞ
2000
63.72
-
86
105
191
21
H. HÜSEYİN AKYOL
1996
68.66
85
105
190
22
EBUBEKİR ÖZTÜRK
1995
68.68
ERZİNCAN GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
85
103
188
23
FATİH SOFTA
1986
65.34
KAYSERİ GENÇLİK HİZMETLERİ SPOR ETKİNLİKLERİ SPOR KULÜBÜ
87
100
187
24
OSMAN ÇETİN
1999
65.17
DENİZLİ AKADEMİ S.K DERNEĞİ
85
101
186
25
B.SERCAN ORHAN
1998
68.37
KONYA YUNAK ŞAMPİYONLAR SPOR KULÜBÜ
85
100
185
26
METİN AKAY
1999
68.32
GAZİANTEP GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
80
105
185
27
A. YALÇIN DANACI
1998
68.65
KAYSERİ ERCİYES GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
86
95
181
28
MERT ALTUN
2002
67.88
-
80
100
180
29
CÜNEYT POLAT
1998
68.21
ERZURUM GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
85
95
180
30
BARIŞ ÖĞÜT
1999
68.9
-
80
95
175
31
TAYFUN YİĞİT
1999
68.96
SİVAS SPORCU EĞİTİM MERKEZİ GENÇLİK VE SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
80
90
170
32
YUSUF ARSLANHAN
1997
64.17
SİVAS GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
80
90
170
33
DOĞUŞ DİKEN
1998
66.93
ANKARA SİNCAN PERFORMANS SPOR KULÜBÜ
80
90
170
34
SERCAN ÖZBEK
2001
65.21
ISPARTA BELEDİYESİ S.K ARAŞTIRMA VE GELİŞTİRME EĞİTİM MERKEZİ DERNEĞİ
75
95
170
35
HÜSEYİN YİĞİT
1998
68.66
DÜZCE AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
70
95
165
36
V. KARANİ AYDIN
2000
67.67
ADANA ADANUS SPOR KULÜBÜ
75
85
160
37
MÜCAHİT LEVENT
1999
67.65
DÜZCE GENÇLİK HİZMETLERİ SPOR KULÜBÜ
65
95
160
38
EMRE ŞAHİN
1998
62.51
-
70
80
150
39
İBRAHİM KAPLAN
2000
67.27
YILDIRIM BELEDİYESİ JİMNASTİK S.K DERNEĞİ
65
85
150
40
SURADDİN AHMETOV
1998
66.86
BURSA GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
53
70
123
41
BARIŞ TAŞKINLAR
2002
62.25
ADANA ADANUS SPOR KULÜBÜ
45
70
115
42
HASAN SÜTEMEN
2001
69
ADANA ADANUS SPOR KULÜBÜ
40
48
88
99
EROL BİLGİN
1987
68.22
YILDIRIM BELEDİYESİ JİMNASTİK S.K DERNEĞİ
134
0
0
99
İLHAMİ MUTLUGÜL
1987
68.21
TOKAT GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
0
0
0
99
UMUTCAN ŞAHİN
1997
67.99
AYDIN DOĞA KÜLTÜR GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
86
0
0
99
EMRE YILMAZ
1998
65.75
GAZİANTEP GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
65
0
0
99
HALDUN ÇOT
1997
67.18
-
0
0
0
99
MAHMUTCAN BOZYİĞİT
2003
68.84
ASKİ SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
0
0
0
Derece
Ad Soyad
Doğum
Yılı
Kilo
İl/Kulüp
Koparma
Toplam
Silkme
Toplam
Toplam
1
OĞUZHAN ÇİNİ
1998
61.71
MAHİR BAŞER ORTAOKULU S.K DERNEĞİ
113
130
243
2
SÜLEYMAN ALTUĞ
1988
61.99
TARSUS GENÇLİK S.K DERNEĞİ
110
133
243
3
RAMAZAN KARA
1999
61.5
YILDIRIM BELEDİYESİ JİMNASTİK S.K DERNEĞİ
101
129
230
4
ABDULKERİM AY
1993
61.85
ERZİNCAN GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
99
125
224
5
UMUT ÇELİK
2000
61.74
İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ
101
120
221
6
BERKANT YİĞİT
1998
60.82
MAMAK ALTUNYURT MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ GENÇLİK VE S.K
97
120
217
7
EMRAH ÇALIŞKAN
1194
59.55
-
102
110
212
8
ÖKKEŞ YILMAZ
1998
61.98
TOKAT GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
95
115
210
9
ERHAN KIZIL
2000
60.4
SAKARYA GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
88
117
205
10
ERTAN TEMİZ
1998
61.88
ANKARA EĞİTİM SANAT SPOR KULÜBÜ
94
110
204
11
HALİT CAN BAŞKAYA
1999
58.77
DENİZLİ AKADEMİ S.K DERNEĞİ
88
115
203
12
EREN CAN
2001
61.72
ZEBRANO S.K DERNEĞİ
90
110
200
13
UĞUR GÜLER
1999
60.1
KONYA YUNAK ŞAMPİYONLAR SPOR KULÜBÜ
90
105
195
14
MEHMET BOZAN
1999
61.37
PAYAS BELEDİYE S.K DERNEĞİ
90
105
195
15
MUSTAFA BÜYÜKŞAHİN
1998
61.88
-
90
100
190
16
A. ERTAN KARABACAK
1994
61.45
ERZURUM GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
80
105
185
17
ALPER ARSLANLI
1993
59.65
BOSTANCI KARTAL SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
80
95
175
18
ALİ ÇAM
1999
60.9
KAHRAMANMARAŞ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
80
95
175
19
ARFAT TATLI
1999
61.77
VAN AZİM HALTER İHTİSAS S.K DERNEĞİ
77
93
170
20
MUAMMER BEDERCAN
2000
61.54
KONYA HALTER S.K DERNEĞİ
81
86
167
21
ANILCAN AKBULUT
1998
61.98
ANKARA AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR BAKANLIĞI SPOR KULÜBÜ
77
90
167
22
ÖMER FARUK GÜNEY
1997
56.5
-
75
90
165
23
RAMAZAN ZEYDANLI
2002
59.79
İSTANBUL AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
75
90
165
24
GÜVEN DEMİR
2000
60.14
AĞRI GENÇLİK SPOR KULUBÜ
75
90
165
25
YUSUF BOZKUŞ
2001
60.73
AĞRI GENÇLİK HİZMETLERİ S.K DERNEĞİ
75
90
165
26
FEHMİ IŞIK
1999
61.02
-
75
86
161
27
BURAK CAN EREN
2000
58.84
-
75
85
160
28
YUSUF IŞIK
2001
61.68
ADANA ÇELİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
60
90
150
29
MEHMET EMİN KURU
1998
60.31
ERZİNCAN GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
65
80
145
30
İSMET GÜRBÜZ
2000
61.9
OSMANİYE KARDEŞLER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
63
80
143
31
ENES GEDİK
2001
58.84
OSMANİYE KARDEŞLER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
65
75
140
32
ORHAN FİDAN
2001
58.15
KAHRAMANKAZAN BELEDİYE S.K DERNEĞİ
60
75
135
33
UTKU AÇIKGÖZ
2002
58.84
BİLECİK BELEDİYESİ GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
59
75
134
34
İSMAİL YABAN
2000
56.23
KAHRAMANKAZAN BELEDİYE S.K DERNEĞİ
50
55
105
35
FURKAN ÖLMEZ
2003
58.35
KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE KAĞIT S.K DERNEĞİ
26
30
56
Derece
Ad Soyad
Doğum
Yılı
Kilo
İl/Kulüp
Koparma
Toplam
Silkme
Toplam
Toplam
1
GÖKHAN KILIÇ
1988
55.97
ASKİ SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
106
124
230
2
MUAMMER ŞAHİN
1994
55.34
-
102
115
217
3
İSA GÜNGÖR
1998
55.85
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ANKARA S.K DERNEĞİ
97
115
212
4
İSMET ALGÜL
1992
55.24
ŞIRNAK GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
95
113
208
5
CANER TOPTAŞ
2001
54.93
ASKİ SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
93
110
203
6
SEDAT ASLAN
1999
55.98
ANTALYA MARAŞAL FEVZİ ÇAKMAK SPOR KULÜBÜ
89
100
189
7
MURAT EKİNEK
1998
55.97
ANTALYA DENGE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
87
100
187
8
RESUL KARABOĞAZ
1998
55.88
TARSUS GENÇLİK S.K DERNEĞİ
83
99
182
9
RAMAZAN GÜLŞEN
1999
55.1
GONCA S.K DERNEĞİ
83
92
175
10
ALİCAN ŞAHİN
2000
55.58
AYDIN GENÇ EFELER SPOR KULÜBÜ
80
95
175
11
ADEM IŞIK
1996
55.09
BURSA İNEGÖL BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
81
91
172
12
MUHAMMET AKKAYA
1999
54.3
KARAKAYA İLK -ORTA OKULU S.K DERNEĞİ
80
90
170
13
KENAN YILMAZ
2001
55.57
YILDIRIM BELEDİYESİ JİMNASTİK S.K DERNEĞİ
76
88
164
14
DOĞUKAN GEZİCİ
1998
55.1
İZMİR GENÇLİK MERKEZLERİ GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
71
90
161
15
YUNUS ÇİÇEK
1998
54.66
AĞRI GENÇLİK HİZMETLERİ S.K DERNEĞİ
75
85
160
16
RAMAZAN BUDAK
0199
55.24
AĞRI GENÇLİK HİZMETLERİ S.K DERNEĞİ
75
85
160
17
ADEM UZUN
1999
55.45
TOKAT GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
70
90
160
18
HASAN BUĞRA DUR
1998
55.41
MEVLANA GENÇLİK S.K DERNEĞİ
73
85
158
19
MURAT FURAN
1998
56
AYDIN GENÇ EFELER SPOR KULÜBÜ
70
86
156
20
ENGİN SAVAŞ
1998
55.25
AĞRI GENÇLİK SPOR KULUBÜ
70
85
155
21
KEREM ERTUĞRUL
2002
55.42
MAMAK ALTUNYURT MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ GENÇLİK VE S.K
70
85
155
22
ÖMER ŞİMŞEK
1996
46.52
-
67
85
152
23
KEMAL ERDOĞAN
2002
55.4
KAHRAMANKAZAN BELEDİYE S.K DERNEĞİ
65
75
140
24
MUSTAFA IŞIK
2001
47.08
ISPARTA BELEDİYESİ S.K ARAŞTIRMA VE GELİŞTİRME EĞİTİM MERKEZİ DERNEĞİ
60
70
130
25
ADEM POLAT
2001
51.46
ERZURUM GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
60
70
130
26
ERSAN MAZI
1998
55.75
KAHRAMANMARAŞ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
57
73
130
27
KAAN KÜÇÜK
2001
47.33
AYDIN NAZİLLİ BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
58
70
128
28
HALİL İBRAHİM GÜVEN
2001
51.75
BİLECİK BELEDİYESİ GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
55
70
125
29
SÜLEYMAN FURKAN ERDEM
2001
55.98
KONYA HALTER S.K DERNEĞİ
54
70
124
30
ALİ KIROĞLU
2001
53.95
-
48
60
108
31
EMİRHAN URHAN
2002
54.48
SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE S.K DERNEĞİ
45
55
100
32
MUSTAFA ERDOĞAN
2003
49.57
ASKİ SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
48
50
98
33
BAHADIR ERDAL
2003
46.74
ASKİ SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
43
53
96
34
MURAT SAİT URFALI
1997
55.83
BOSTANCI KARTAL SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
40
55
95
99
MUAMMER POLAT
2003
39.28
-
0
0
0
99
MURAT ÜSTÜNDAĞ
2000
48.79
ERZURUM AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR BAKANLIĞI GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
35
0
0
99
AHMET CAN TAT
2002
53.57
İSTANBUL AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
55
0
0
99
HACI OSMAN ÇABUK
2002
54.39
İSTANBUL AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
60
0
0
99
NECİP BİLGİN
2001
55.92
-
52
0
0
99
BURAK TAVLI
2000
53.45
DÜZCE AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
65
0
0
Derece
Ad Soyad
Doğum
Yılı
Kilo
İl/Kulüp
Koparma
Toplam
Silkme
Toplam
Toplam
1
MEHMET BAŞOL
1984
102.4
KUYULU SEBİL HALTER İHTİSAS S.K DERNEĞİ
143
175
318
2
AHMET BOZAN
1997
94.4
PAYAS BELEDİYE S.K DERNEĞİ
140
168
308
3
H.İBRAHİM TURAN
1995
97.53
GONCA S.K DERNEĞİ
130
160
290
4
KADİR AKBULUT
1996
104.16
MAHİR BAŞER ORTAOKULU S.K DERNEĞİ
130
152
282
5
YUSUF GÖRDOYUN
1991
100.76
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ANKARA S.K DERNEĞİ
120
148
268
6
RECEP ASLAN
1992
104.18
-
111
141
252
7
M.MURAT ONAY
1993
104.23
-
110
131
241
8
EMRE ERYİĞİT
1994
94.2
SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE S.K DERNEĞİ
107
133
240
9
MAHMUT KARAİBİŞ
1997
104.1
TOKAT GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
100
115
215
10
REŞİT A. ZORBA
2000
100.06
SAKARYA GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
85
105
190
11
ALİ AMBAR
1999
97.51
TARSUS GENÇLİK S.K DERNEĞİ
82
98
180
12
FİKRET ERSAN
1997
94.13
-
70
90
160
13
VEİS POLAT
2000
94.7
-
65
87
152
14
MÜCAHİT C. BATTAL
2001
101.2
KUYULU SEBİL HALTER İHTİSAS S.K DERNEĞİ
63
80
143
99
MAHSUN GÜNEŞ
1997
100.75
-
75
0
0
Derece
Ad Soyad
Doğum
Yılı
Kilo
İl/Kulüp
Koparma
Toplam
Silkme
Toplam
Toplam
1
RESUL ELVAN
1989
106.33
ASKİ SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
140
180
320
2
ŞABAN AYHAN
1992
115.66
KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE KAĞIT S.K DERNEĞİ
135
165
300
3
FERDİ SEZGİN
1994
112.25
MERZİFON BELEDİYE GENÇLİK S.K DERNEĞİ
126
160
286
4
CEBRAİL ACAR
2001
105.24
ASKİ SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
116
130
246
5
ABDULBAKİ İTMİŞ
1993
155.82
KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE KAĞIT S.K DERNEĞİ
87
120
207
6
YUSUF ÖZDEMİR
2003
119.2
86
100
186
7
H.HÜSEYİN AKIN
1998
120.08
KIRIKKALE İSTİKLAL İLKÖĞRETİM OKULU GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
65
90
155
99
MURAT HIRA
1993
105.02
PAYAS BELEDİYE S.K DERNEĞİ
115
0
0
Derece
Ad Soyad
Doğum
Yılı
Kilo
İl/Kulüp
Koparma
Toplam
Silkme
Toplam
Toplam
1
RABİA KAYA
2006
73.78
KAHRAMANKAZAN BELEDİYE S.K DERNEĞİ
90
105
195
2
EMİNE SARITOPRAK
1997
69.97
-
67
90
157
3
İLKNUR AKKÖZ
1993
69.04
GAZİANTEP HALTER İHTİSAS S.K DERNEĞİ
71
85
156
4
BESTE ERDOĞAN
1996
72.89
KONYA OLİMPİC SPOR KULÜBÜ
61
77
138
5
YASEMİN ATAÇ
1995
69.95
ANKARA GÜVEN SPOR KULÜBÜ
60
77
137
6
SELİNAY ALTUN
1998
72.73
KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE KAĞIT S.K DERNEĞİ
60
68
128
7
FİGEN KAYA
1991
69.88
İZMİR GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
57
67
124
8
ŞEYMA ÇAĞLI
1998
72.73
GAZİANTEP BELEDİYE S.K DERNEĞİ
57
65
122
9
ŞULE CEBECİ
1999
71.36
-
50
55
105
10
TUĞBA GÜL
1992
70.73
DENİZLİ AKADEMİ S.K DERNEĞİ
42
50
92
11
FERAY BARUT
1996
70.68
KAYSERİ ERCİYES GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
40
50
90
12
SELEN KORKMAZ
2001
72.14
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ANKARA S.K DERNEĞİ
35
40
75
13
HİCRAN BÜTÜN
2001
74.98
ISPARTA BÖLGESPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
25
40
65
14
ZEHRA KAPLAN
2003
69.02
-
30
30
60
15
ŞÜHEDA POYRAZ
1998
69.21
-
30
30
60
16
ESRA AKTAŞ
1999
74.35
GAZİANTEP BELEDİYE S.K DERNEĞİ
25
35
60
Derece
Ad Soyad
Doğum
Yılı
Kilo
İl/Kulüp
Koparma
Toplam
Silkme
Toplam
Toplam
1
ASSİYE İPEK
1993
68.49
KUYULU SEBİL HALTER İHTİSAS S.K DERNEĞİ
86
110
196
2
ZEYNEP ATAKAN
1998
68.95
ANKARA TUZGÖLÜ SPOR KULÜBÜ
81
106
187
3
TUĞBA ARSLANHAN
1992
67.54
İSTANBUL AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
73
95
168
4
EMİNE AYYILDIZ
2001
66.06
SAKARYA TÜRK TELEKOM SPOR KULÜBÜ
73
90
163
5
MERVE TANER
1996
67.12
GAZİANTEP HALTER İHTİSAS S.K DERNEĞİ
75
88
163
6
BÜŞRANUR DALMIZRAK
1998
63.32
ANKARA TUZGÖLÜ SPOR KULÜBÜ
71
87
158
7
NAZLI ÖZER
1998
67.13
GONCA S.K DERNEĞİ
60
79
139
8
DÖNUŞNUR KARABIYIK
1998
63.9
GONCA S.K DERNEĞİ
63
75
138
9
RABİA ASLI ÇELİK
2002
67.57
ÇAYKUR RİZE GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
60
71
131
10
SEDANUR ÖZOĞLU
1999
67.44
KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE KAĞIT S.K DERNEĞİ
60
70
130
11
ZEHRA SELÇUK
2000
68.37
SAKARYA TÜRK TELEKOM SPOR KULÜBÜ
50
60
110
12
EBRU ÜRKÜT
2001
65.97
KAHRAMANMARAŞ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
33
35
68
Derece
Ad Soyad
Doğum
Yılı
Kilo
İl/Kulüp
Koparma
Toplam
Silkme
Toplam
Toplam
1
SÜMEYYE KENTLİ
1995
62.86
-
91
116
207
2
MEHTAP KURNAZ
1995
62.8
İSTANBUL AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
81
105
186
3
YASEMİN KESKİN
1998
61.96
ÇAYKUR RİZE GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
74
100
174
4
BERFİN ALTUN
1999
62.39
-
76
98
174
5
ELİF ÜNAL
1998
60.13
ANKARA TUZGÖLÜ SPOR KULÜBÜ
72
84
156
6
HİLAL PEHLİVAN
1997
60.67
-
70
85
155
7
GÜLŞAH ŞİMŞEK
2000
60.82
SAKARYA TÜRK TELEKOM SPOR KULÜBÜ
61
70
131
8
SULTAN TOKMAK
1998
61.86
KARAKAYA İLK -ORTA OKULU S.K DERNEĞİ
60
65
125
9
HAZAL KARAKUŞ
2000
61.38
KIRKLARELİ LÜLEBURGAZ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
58
66
124
10
SARİYE İŞ
1993
62.19
KONYA OLİMPİC SPOR KULÜBÜ
51
55
106
11
EDANUR ODABAŞI
1999
62.49
SAKARYA TÜRK TELEKOM SPOR KULÜBÜ
47
52
99
12
AYSEL ÖZKAN
2002
60.5
KEMAL AYDOĞAN ORTA OKULU S.K DERNEĞİ
37
35
72
13
MELİKE AKÇAPINAR
2000
59.89
BİLECİK GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
25
40
65
14
ZEYNEP ÇANKAYA
2000
58.45
BİLECİK BELEDİYESİ GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
25
35
60
15
ÖZNUR GÖKBULUT
2000
58.61
ULUDAĞ ÇELİK GENÇLİK S.K DERNEĞİ
26
30
56
16
RABİA AKDOĞAN
1999
59.4
BOSTANCI KARTAL SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
21
32
53
17
NESLİHAN BEYHAN
2001
59.59
GAZİANTEP BESLEN MAKARNA SPOR KULÜBÜ
21
25
46
99
BUSE YILDIRIM
1999
58.94
İSTANBUL PENDİK FEVZİ ÇAKMAK SPOR KULÜBÜ
52
0
0
99
SERPİL GEDİK
1997
58.74
ANKARA ŞİMŞEKLER GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
0
75
0
99
SUNA ERDİNER
1998
61.28
KONYA AYYILDIZ SPOR KULÜBÜ
55
75
130
Derece
Ad Soyad
Doğum
Yılı
Kilo
İl/Kulüp
Koparma
Toplam
Silkme
Toplam
Toplam
1
NURAY LEVENT
2000
57.37
-
81
101
182
2
AYŞEGÜL ÇAKIN
1999
57.98
-
74
97
171
3
BEDİHA TUNADAĞ
1985
55.92
GAZİANTEP HALTER İHTİSAS S.K DERNEĞİ
75
95
170
4
RABİA ZENGİN
1993
57.6
-
80
90
170
5
SAFİYE ŞIVGIN
1996
57.96
İSTANBUL AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
70
86
156
6
FULYA BÜYÜKLEBLEBİ
2000
55.43
İSTANBUL AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
62
77
139
7
ESMA MUTLU
1997
57.44
KUYULU SEBİL HALTER İHTİSAS S.K DERNEĞİ
60
70
130
8
AYNI ZELİHA KILIÇ
1998
54.78
ULUDAĞ ÇELİK GENÇLİK S.K DERNEĞİ
54
67
121
9
DEMET ŞAHİN
1998
57.47
KIRIKKALE İSTİKLAL İLKÖĞRETİM OKULU GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
56
65
121
10
SÜMEYYE KESİM
2000
55.26
-
53
67
120
11
R. BERFİN YALÇIN
1998
55.35
ADIYAMAN GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
54
65
119
12
SEDANUR ÇOLAK
2000
54.2
AYDIN NAZİLLİ BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
50
65
115
13
BERFİN TİRYAKİ
2002
53.68
KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE KAĞIT S.K DERNEĞİ
46
59
105
14
ARZU ACAR
1998
56.54
KIRIKKALE İSTİKLAL İLKÖĞRETİM OKULU GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
48
55
103
15
NESLİHAN BOZKURT
1994
53.57
KAYSERİ ERCİYES GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
48
50
98
16
EMİNE POLAT
2001
54.4
-
43
53
96
17
ÖZLEM AVCI
2001
57.65
-
43
53
96
18
DERYA ARSOY
1998
54.16
-
40
45
85
19
MERYEM ERDOĞAN
2001
54.78
KAHRAMANKAZAN BELEDİYE S.K DERNEĞİ
36
45
81
20
ESRA GÜROL
2001
57.89
BİLECİK GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
33
48
81
21
AYŞE TOSUN
1998
57.76
GAZİANTEP BELEDİYE S.K DERNEĞİ
38
42
80
22
LEYLA MENDİ
2001
53.21
GAZİANTEP BESLEN MAKARNA SPOR KULÜBÜ
37
40
77
23
HANDE GÖZÜBÜYÜK
1999
57.82
-
32
40
72
24
EMİNE KANAT
2002
56.71
ANKARA AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR BAKANLIĞI SPOR KULÜBÜ
30
40
70
25
MEDİNE ÇAKMAK
2001
55.26
GAZİANTEP BESLEN MAKARNA SPOR KULÜBÜ
35
33
68
26
EDANUR MIZRAK
2001
57.01
İSTANBUL PENDİK FEVZİ ÇAKMAK SPOR KULÜBÜ
30
33
63
27
ECEM TIRPANCI
2001
56.06
BİLECİK BELEDİYESİ GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
25
35
60
99
IRMAK ÖZDEMİR
2000
58
ANKARA TUZGÖLÜ SPOR KULÜBÜ
45
0
0
99
EDANUR GÖRÜNMEZ
2000
55.18
KAHRAMANMARAŞ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
22
0
0
Derece
Ad Soyad
Doğum
Yılı
Kilo
İl/Kulüp
Koparma
Toplam
Silkme
Toplam
Toplam
1
GAMZE YAYLA
2000
52.62
ANKARA TUZGÖLÜ SPOR KULÜBÜ
69
81
150
2
GAMZEGÜL KIZILDAĞ
1995
52.68
ADIYAMAN GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
64
82
146
3
ELİF ACAR
1998
50.56
KUYUCAK BELEDİYESİ S.K DERNEĞİ
65
79
144
4
CANSU NUR SARIKAYA
1998
52.56
-
56
74
130
5
MELİSA ARSLAN
2000
52.11
KUYUCAK BELEDİYESİ S.K DERNEĞİ
58
71
129
6
BURCU ALICI
2001
52.2
GAZİANTEP YASA GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
59
70
129
7
DUYGU ALICI
2001
52
GAZİANTEP YASA GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
54
69
123
8
MELİKE KOÇ
1999
51.87
DÜZCE AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
52
69
121
9
AYSU MANTAŞOĞLU
2001
52.78
ISPARTA BÖLGESPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
55
65
120
10
GAYE NEHİR
1998
50.97
TARSUS GENÇLİK S.K DERNEĞİ
55
60
115
11
AYDA NUR MERT
2002
51.68
KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE KAĞIT S.K DERNEĞİ
51
60
111
12
AYŞE AFŞAR
1998
48.48
GAZİANTEP BESLEN MAKARNA SPOR KULÜBÜ
50
58
108
13
ELA NUR DÜVENCİ
2002
51.27
ANKARA AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR BAKANLIĞI SPOR KULÜBÜ
50
58
108
14
AYŞE DUYGU KARA
2003
49.35
BALIKESİR BURHANİYE ANADOLU SPOR KULÜBÜ
47
60
107
15
ZEYNEP TOPAL
1998
51.81
-
50
55
105
16
EDA NUR KOVUCU
2000
48.9
BİLECİK AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR SPOR KULÜBÜ
48
55
103
17
DİJLE DOĞAN
1997
52.12
-
45
55
100
18
NEŞE BAYRAKÇI
1992
52.26
İSTANBUL AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
45
55
100
19
DERYA HASAR
2002
50.78
-
40
51
91
20
MELİKE KARACA
2001
51.81
BİLECİK GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
39
50
89
21
SÜHEDA GÖKÇAY
2000
51.06
SAKARYA TÜRK TELEKOM SPOR KULÜBÜ
37
43
80
22
ESRA DOĞAN
1999
51.43
GAZİANTEP HALTER İHTİSAS S.K DERNEĞİ
32
40
72
23
EMİNE TUNÇ
1999
52.98
KUYUCAK BELEDİYESİ S.K DERNEĞİ
32
38
70
24
AYNUR ALAV
2000
49.14
GAZİANTEP BESLEN MAKARNA SPOR KULÜBÜ
30
35
65
25
CANSEL ÖZKAN
2002
50.28
-
30
30
60
26
EBRU AY
1987
51.18
KONYA AYYILDIZ SPOR KULÜBÜ
45
55
100
Derece
Ad Soyad
Doğum
Yılı
Kilo
İl/Kulüp
Koparma
Toplam
Silkme
Toplam
Toplam
1
ŞAZİYE ERDOĞAN
1992
47.94
-
69
81
150
2
NURDAN KARAGÖZ AKÇAY
1987
46.52
-
63
79
142
3
ESRA SOLMAZ
1994
47.76
GAZİANTEP BESLEN MAKARNA SPOR KULÜBÜ
62
79
141
4
FATMA KORKMAZ
1994
44.42
İZMİR GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
58
77
135
5
YEŞİM ARSLAN
1999
47.6
AYDIN NAZİLLİ BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
57
73
130
6
SEDEF OKAN
1997
47.62
KUYULU SEBİL HALTER İHTİSAS S.K DERNEĞİ
56
73
129
7
BUSE İLHAN
2001
46.73
CUMAYERİ BELEDİYE SPOR KULÜBÜ
50
65
115
8
NAZMİYE ABCİ
2000
46.58
ISPARTA BELEDİYESİ S.K ARAŞTIRMA VE GELİŞTİRME EĞİTİM MERKEZİ DERNEĞİ
51
62
113
9
KEVSER TAMDEMİR
2000
46.8
ÇAYKUR RİZE GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
50
62
112
10
ASUMAN AYHAN
2002
45.77
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ANKARA S.K DERNEĞİ
51
55
106
11
RABİA SERTEL
2001
46.9
BİLECİK GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
45
58
103
12
SONAY GÜNAÇAN
2000
45.73
BALIKESİR BURHANİYE ANADOLU SPOR KULÜBÜ
42
60
102
13
TUĞBA GÜÇLÜ
2000
45.46
BALIKESİR BURHANİYE ANADOLU SPOR KULÜBÜ
42
52
94
14
SENANUR COŞKUN
2001
47.38
KUYULU SEBİL HALTER İHTİSAS S.K DERNEĞİ
38
55
93
15
HATİCE YAREN ÇİFTCİ
1999
47.93
-
40
52
92
16
GÜLLÜ AKSOY
1999
48
GAZİANTEP YASA GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
42
48
90
17
FATMA DOĞAN
1995
46.09
-
37
42
79
18
CEREN AVCI
1999
44.5
-
32
42
74
19
ARZU AKILLI
2001
42.76
İSTANBUL AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
33
40
73
99
HANİFE NUR MERT
2001
44.75
KARAKAYA İLK -ORTA OKULU S.K DERNEĞİ
35
0
0
99
MELİSA GÜNEŞ
2001
43
KARAKAYA İLK -ORTA OKULU S.K DERNEĞİ
0
0
0
Derece
Ad Soyad
Doğum
Yılı
Kilo
İl/Kulüp
Koparma
Toplam
Silkme
Toplam
Toplam
1
DUYGU AYNACI
1996
75.74
-
82
103
185
2
HİLAL DÖNMEZ
1998
103.06
GONCA S.K DERNEĞİ
63
103
166
3
TUĞÇE BOYNUEĞRİ
1998
82.23
KAHRAMANKAZAN BELEDİYE S.K DERNEĞİ
75
90
165
4
MELİKE GÜNAL
1998
92.33
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ANKARA S.K DERNEĞİ
70
87
157
5
CAREN AKARSU
1997
104.46
KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE KAĞIT S.K DERNEĞİ
72
83
155
6
GÜLSÜM YAVUZ
1997
76.82
ANKARA TUZGÖLÜ SPOR KULÜBÜ
60
90
150
7
İKLİMA KÜÇÜKKARA
1997
99.95
ANKARA GÖLBAŞI BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
53
73
126
8
MELİKE SOYDAN
1999
78.93
SAKARYA TÜRK TELEKOM SPOR KULÜBÜ
55
70
125
9
GÜLBEN SEVİNÇ
2000
96.66
DÜZCE AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
35
40
75
10
ÖZGE KUŞAKLI
1997
79.99
KAYSERİ GENÇLİK HİZMETLERİ SPOR ETKİNLİKLERİ SPOR KULÜBÜ
25
35
60