KIRIKKALE YILDIZLAR KULÜPLER TÜRKİYE ŞAMPİYONASI
, 24 - 27 Mart 2016

Derece
Ad Soyad
Doğum
Yılı
Kilo
İl/Kulüp
Koparma
Toplam
Silkme
Toplam
Toplam
1
YILDIRAY KAPLAN
2000
92.95
ASKİ SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
115
135
250
2
MERTCAN DEMİR
1999
92.37
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ANKARA S.K DERNEĞİ
105
133
238
3
BURAK SARIKOCA +102 KG
2001
93.95
ASKİ SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
96
115
211
4
UYGAR ÖZCAN
2000
92.75
ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE S.K. DERNEĞİ
90
110
200
5
SEYFETTİN CİNAN
2001
89.93
ASKİ SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
89
106
195
6
BARAN MUTLU
2001
85.02
GONCA S.K DERNEĞİ
85
103
188
7
YILMAZ ÖZ
1999
85.19
PAYAS BELEDİYE S.K DERNEĞİ
80
105
185
8
V.GAFFAR AKBULUT
2001
86.71
-
80
95
175
9
HÜSEYİN PAMUK
1995
86.35
-
75
95
170
10
SERKAN YÜCEL
2001
88.58
YILDIRIM BELEDİYESİ JİMNASTİK S.K DERNEĞİ
73
87
160
11
HASAN CAN BURUN
2000
85.52
KONYA HALTER S.K DERNEĞİ
65
90
155
12
ALİ KARA
2001
89.62
KONYA HALTER S.K DERNEĞİ
50
65
115
13
UMUT BAYRAM
1999
85.12
MERZİFON BELEDİYE GENÇLİK S.K DERNEĞİ
50
60
110
14
A.HAKAN DURSUN
2000
85.1
KAYSERİ ERCİYES GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
0
95
95
15
EMİR ALTINTAŞ
2003
87.35
KARABÜK GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
35
50
85
16
FERHAT ÇINAR
2000
91.84
TEKİRDAĞ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
0
0
0
Derece
Ad Soyad
Doğum
Yılı
Kilo
İl/Kulüp
Koparma
Toplam
Silkme
Toplam
Toplam
1
MEHMET AVCIL
2000
77.78
DENİZLİ AKADEMİ S.K DERNEĞİ
116
145
261
2
DİLGEÇ KIVANÇ
1999
77.01
-
107
134
241
3
ERHAN MEMİŞ
1999
77.12
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ANKARA S.K DERNEĞİ
108
125
233
4
TOLGA BAKICI
2001
77.07
PAYAS BELEDİYE S.K DERNEĞİ
101
127
228
5
M. MERT TOPAL
2000
83.38
KUYULU SEBİL HALTER İHTİSAS S.K DERNEĞİ
102
125
227
6
ALİ DURAK
2001
77.02
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ANKARA S.K DERNEĞİ
101
122
223
7
AZİZ PALTA
1999
77.04
GAZİANTEP 25 ARALIK GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
95
112
207
8
MUSTAFA ÇELİK
1999
84.4
MAHİR BAŞER ORTAOKULU S.K DERNEĞİ
92
111
203
9
HASAN GÜROL
2000
82.97
-
87
109
196
10
ONUR ÖZKAN
2000
79.57
AYDIN GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
83
95
178
11
ENİS ERDOĞAN
1999
77.47
KAYSERİ ERCİYES GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
75
89
164
12
HASAN MEMİŞ
2001
79.32
SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE S.K DERNEĞİ
75
85
160
13
FURKAN KIRIK
2000
80.43
BURSA VOLEYBOL GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
70
85
155
14
NURİCAN POLAT
2000
84.98
ANTALYA DENGE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
70
85
155
15
B. DOĞUKAN DİŞHAN
2000
78.5
ZEBRANO S.K DERNEĞİ
68
85
153
16
ONUR DEMİRCİ
2003
81.07
RİZE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
70
83
153
17
M. EMİN DOĞRUER
2001
79.85
-
68
81
149
18
REMZİ ÖZ
1999
77.27
PAYAS BELEDİYE S.K DERNEĞİ
60
78
138
19
HAKKI B. TAŞKIRAN
2001
81.54
KAHRAMANKAZAN BELEDİYE S.K DERNEĞİ
50
55
105
20
HALİL AKGÜN
2000
77.27
KAYSERİ ERCİYES GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
50
50
100
21
O. TEOMAN AYDIN
2002
81.74
DÜZCE GENÇLİK HİZMETLERİ SPOR KULÜBÜ
45
50
95
99
İ. SAMED COŞKUN
2001
77.02
-
0
125
0
99
RECEP ESNEMEZ
1999
77.27
İZMİR GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
85
0
0
99
BURHAN OKÇU
2000
79.79
KÜTAHYA BELEDİYESİ S.K DERNEĞİ
0
125
0
Derece
Ad Soyad
Doğum
Yılı
Kilo
İl/Kulüp
Koparma
Toplam
Silkme
Toplam
Toplam
1
KÜRŞAT YILDIRIM
1999
75.17
ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE S.K. DERNEĞİ
120
140
260
2
AĞMET ÇAĞDAR
1999
70.74
İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ
115
140
255
3
HÜSEYİN ÇAKAR
1999
71.86
PAYAS BELEDİYE S.K DERNEĞİ
108
122
230
4
ABDULLAH AYHAN
1999
72
-
100
125
225
5
ALİ EREN DİKMEN
2000
72.55
MAHİR BAŞER ORTAOKULU S.K DERNEĞİ
95
117
212
6
ONUR AKKOÇ
2001
76.53
MAMAK ALTUNYURT MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ GENÇLİK VE S.K
90
113
203
7
ZEKİ AÇIKGÖZ
1999
73.39
GAZİANTEP 25 ARALIK GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
90
102
192
8
O. KAAN ORHAN
2002
0
GONCA S.K DERNEĞİ
85
107
192
9
TAYFUN YİĞİT
1999
72.99
SİVAS SPORCU EĞİTİM MERKEZİ GENÇLİK VE SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
83
100
183
11
ŞAKİR SEMİH ÇÖMLEKÇİ
2000
73.19
KONYA GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
77
101
178
12
SELAHATTİN KOÇ
1999
76.34
ANTALYA MARAŞAL FEVZİ ÇAKMAK SPOR KULÜBÜ
75
95
170
13
İSMAİL MUSTAFA ARSLAN
1999
75.18
GAZİANTEP GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
75
89
164
14
AHMET YILMAZ
2000
69.44
AĞRI GENÇLİK HİZMETLERİ S.K DERNEĞİ
75
85
160
15
ALİ FURKAN KARALAR
2000
71.92
RİZE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
75
85
160
16
VELİ YILDIZ
2000
75.85
AYDIN GENÇ EFELER SPOR KULÜBÜ
77
86
163
17
İBRAHİM BAŞARAN
2001
73.28
TARSUS GENÇLİK S.K DERNEĞİ
75
80
155
18
ERKAN KANÖZ
2001
69.13
AYDIN GENÇ EFELER SPOR KULÜBÜ
67
85
152
19
MUSTAFA ERTAŞ
2001
74.93
KONYA GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
65
87
152
20
RAMAZAN GELEN
1999
72.65
ANTALYA DENGE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
70
80
150
21
HAKAN KAYA
1999
75.57
BURSA VOLEYBOL GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
70
80
150
22
MEHMET KATİPOĞLU
2000
75.72
-
65
85
150
23
YUSUF BAŞAR
2000
71.89
KONYA TAŞKENT SPOR KULÜBÜ
68
80
148
24
EYÜP BOZKURT
2002
74.37
YAKACIK GENÇ ERLER BİRLİĞİ SPOR KULÜBÜ
65
145
145
25
BEKİR GÜLEÇ
2000
76.01
-
60
85
145
26
MEHMET CAN ÖZKAN
1999
76.19
KARABÜK GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
65
80
145
27
OĞUZHAN YAMAN
1999
71.29
TEKİRDAĞ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
65
71
136
28
İBRAHİM İLGÜN
2001
72.24
RİZE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
65
70
135
29
NURİ YAŞAR KAPAĞAN
2001
74.37
YILDIRIM BELEDİYESİ JİMNASTİK S.K DERNEĞİ
52
63
115
30
MUSTAFA ÇALIŞKAN
2003
76.24
BİLECİK GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
50
65
115
31
ABDULKADİR YAŞAR
2002
74.72
PAYAS BELEDİYE S.K DERNEĞİ
53
59
112
99
MEHMET İLEŞMEK
1999
69.7
GAZİANTEP HALTER İHTİSAS S.K DERNEĞİ
60
0
0
99
MERT DEMİREL
2002
71.81
NİĞDE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
66
0
0
99
MUHAMMET SEVER
1999
72.87
KONYA YUNAK ŞAMPİYONLAR SPOR KULÜBÜ
65
0
0
99
HACI ÖZTÜRK
2000
76.02
GAZİANTEP HALTER İHTİSAS S.K DERNEĞİ
60
0
0
99
Y. EMRE ÜNAL
1999
76.92
-
0
0
0
Derece
Ad Soyad
Doğum
Yılı
Kilo
İl/Kulüp
Koparma
Toplam
Silkme
Toplam
Toplam
1
FERHAT YAZICI
1999
67.22
BURSA İNEGÖL BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
121
145
266
2
DEVRAN KAYRA
2000
67.65
ANTALYA DENGE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
120
140
260
3
M. FURKAN ÖZBEK
2001
68.55
-
115
142
257
4
ENES YAŞAR
2001
68.45
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ANKARA S.K DERNEĞİ
104
121
225
5
EMRE ÇAKIN
1999
67.87
AYDIN GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
103
120
223
6
BERK ARTUÇ
1999
67.64
İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ
104
117
221
7
KEREM CAN YILDIZ
2000
67.58
KONYA GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
90
110
200
8
MUTLU SARITAŞ
1999
67.25
MAMAK ALTUNYURT MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ GENÇLİK VE S.K
86
105
191
9
ALPARSLAN GÜVEN
2000
67.38
-
85
100
185
10
SERCAN ÖZBEK
2001
63.58
ISPARTA BELEDİYESİ S.K ARAŞTIRMA VE GELİŞTİRME EĞİTİM MERKEZİ DERNEĞİ
80
98
178
11
CİHANGİR AYDIN
2002
65.5
PAYAS BELEDİYE S.K DERNEĞİ
75
94
169
12
İBRAHİM KAPLAN
2000
67.1
YILDIRIM BELEDİYESİ JİMNASTİK S.K DERNEĞİ
74
92
166
13
VOLKAN YILMAZ
2001
67.16
İSTANBUL AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
75
90
165
14
ATAKAN MERT
1999
67.4
RİZE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
75
87
162
15
BATUHAN KARTAL
2002
62.1
ASKİ SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
70
90
160
16
H.EMRE AFACAN
2000
64.11
-
70
90
160
17
H.İBRAHİM EKELİK
2000
64.78
AĞRI GENÇLİK HİZMETLERİ S.K DERNEĞİ
75
85
160
18
OSMAN ÇETİN
1999
65.4
DENİZLİ AKADEMİ S.K DERNEĞİ
70
90
160
19
BARIŞ ÖĞÜT
1999
68.35
-
70
90
160
20
VEYSEL AYDIN
2000
68.48
ADANA ADANUS SPOR KULÜBÜ
75
85
160
21
ALİCAN ARIK
2002
66.26
GAZİANTEP YASA GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
70
89
159
22
OĞZUHAN AYDIN
2000
64.5
TARSUS GENÇLİK S.K DERNEĞİ
68
87
155
23
SONER YILDIZ
2003
67.65
NİĞDE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
70
83
153
24
AHMET ÖZDEN
2000
62.2
YAKACIK GENÇ ERLER BİRLİĞİ SPOR KULÜBÜ
65
85
150
25
İSMET GÜRBÜZ
2000
62.51
OSMANİYE KARDEŞLER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
73
77
150
26
ÖMER BUZ
2001
63.34
AĞRI GENÇLİK HİZMETLERİ S.K DERNEĞİ
65
85
150
27
ŞAHİN ÖZTÜRK
2001
63.54
GAZİANTEP HALTER İHTİSAS S.K DERNEĞİ
67
80
147
28
MEHMET DOGAN
1999
68.8
-
70
77
147
29
H.YUSUF KAPLAN
2000
66.26
-
69
77
146
30
BURAK CAN EREN
2000
62.11
-
60
85
145
31
YUSUF IŞIK
2001
64.6
ADANA ÇELİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
60
85
145
32
A.VOLKAN MARANGOZ
1999
68
GAZİANTEP GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
68
75
140
33
KEMAL KESTER
2000
66.72
KÜTAHYA BELEDİYESİ S.K DERNEĞİ
62
75
137
34
EMRE ÖZEL
2000
66.85
TRABZON GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
55
82
137
35
KENAN ÖZDAĞ
2002
63.92
YILDIRIM BELEDİYESİ JİMNASTİK S.K DERNEĞİ
66
70
136
36
ERDEM AYHAN
2001
64.26
RİZE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
65
70
135
37
KEREM GÖÇMEN
2000
66.79
TARSUS GENÇLİK S.K DERNEĞİ
60
75
135
38
ÖMER KAYA
2000
68.47
SİVAS SPORCU EĞİTİM MERKEZİ GENÇLİK VE SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
60
75
135
39
YUSUF ÖZEY
2000
63.8
NEVŞEHİR GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
60
70
130
40
AHMET TUNÇ
2002
67.79
YAKACIK GENÇ ERLER BİRLİĞİ SPOR KULÜBÜ
60
66
126
41
SEÇKİN MENEVŞE
2002
67.1
TOKAT GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
62
63
125
42
OĞZUHAN AYDOĞDU
2000
68.42
KONYA TAŞKENT SPOR KULÜBÜ
55
68
123
43
MURAT AYDIN
2000
67.6
YILDIRIM BELEDİYESİ JİMNASTİK S.K DERNEĞİ
55
65
120
44
AHMET CAN ÇEKİÇ
2002
67.31
KİLİS YILDIZLAR SPOR KULÜBÜ
50
65
115
45
HAYRETTİN KÜÇÜKGÖKMEN
62.17
-
50
60
110
46
EREN ERDAŞ
2001
64.55
KÜTAHYA BELEDİYESİ S.K DERNEĞİ
50
60
110
47
MAHMUT EMİR ÇİÇEK
2001
68.85
50
60
110
48
TALHA ACAR
2002
62.5
BURSA VOLEYBOL GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
45
45
90
49
MURAT ÖZKAN
2003
64.16
-
40
45
85
50
ABDÜLKADİR GÜRBÜZ
2003
67.73
NİĞDE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
36
45
81
51
DURMUŞ ERTEM
2001
65.75
30
50
80
52
ALİ TAHAN
2000
64.11
KIRIKKALE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
30
40
70
53
MUSTAFA ARTUÇ
2001
66.35
-
30
40
70
54
KEMAL GÖKTEKİN
2003
63.23
KARAMAN GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
26
34
60
99
TALİP TEKİN
1999
64.51
0
0
0
99
SELİM ATALAN
2001
66.22
MALATYA GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
30
0
0
99
EGEHAN KESEMEN
2000
66.42
İZMİR GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
30
0
0
99
METİN AKAY
1999
66.83
GAZİANTEP GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
85
0
0
99
MEHMET CAN ASLAN
2000
68.05
BOSTANCI KARTAL SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
55
0
0
99
ÖMER KUMAŞOĞLU
2000
68.93
MALATYA GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
60
0
0
99
UBEYDULLAH KELOĞLU
2001
62.38
KONYA YUNAK ŞAMPİYONLAR SPOR KULÜBÜ
60
0
0
Derece
Ad Soyad
Doğum
Yılı
Kilo
İl/Kulüp
Koparma
Toplam
Silkme
Toplam
Toplam
1
RAMAZAN KARA
1999
60.48
YILDIRIM BELEDİYESİ JİMNASTİK S.K DERNEĞİ
101
130
231
2
BATU HAN YÜKSEL
1999
61.74
PURSAKLAR BELEDİYESİ SPOR KÜLÜBÜ DERNEĞİ
99
121
220
3
UMUT ÇELİK
2000
61.72
İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ
101
115
216
4
BATUHAN SANCAK
2000
61.86
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ANKARA S.K DERNEĞİ
93
116
209
5
MEHMET BOZAN
1999
60.82
PAYAS BELEDİYE S.K DERNEĞİ
95
108
203
6
EREN CAN
2001
61.36
ZEBRANO S.K DERNEĞİ
86
116
202
7
ALİCAN ŞAHİN
2000
57.95
AYDIN GENÇ EFELER SPOR KULÜBÜ
91
105
196
8
ÖZAY MEMŞ
2000
60.63
İLKADIM BELEDİYESİ GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
86
109
195
9
EŞREF YAKUT
2000
61.95
ASKİ SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
85
102
187
10
BİROL KARA
2000
60.93
DÜZCE GENÇLİK HİZMETLERİ SPOR KULÜBÜ
80
100
180
11
SERKAN KÜMİCEN
2001
61.68
ZEBRANO S.K DERNEĞİ
75
105
180
12
GÜVEN DEMİR
2000
60.78
AĞRI GENÇLİK SPOR KULUBÜ
80
97
177
13
BÜNYAMİN DURMAZ
1999
61.01
-
78
97
175
14
MUHARREM TAŞBAŞ
1999
61.77
ÇORUM GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
80
90
170
15
MUHAMMER BEDERCAN
2000
61
KUYULU SEBİL HALTER İHTİSAS S.K DERNEĞİ
80
88
168
16
MUSA KIL
2001
60.73
OSMANİYE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
75
90
165
17
KEREM ERTUĞRUL
2002
59.51
MAMAK ALTUNYURT MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ GENÇLİK VE S.K
73
90
163
18
YUSUF BOZKUŞ
2001
61.43
AĞRI GENÇLİK HİZMETLERİ S.K DERNEĞİ
77
85
162
19
SERKAN ÇELİK
2001
60.62
YILDIRIM BELEDİYESİ JİMNASTİK S.K DERNEĞİ
68
90
158
20
KADİR YAKIN
2000
61.6
KONYA TAŞKENT SPOR KULÜBÜ
66
85
151
21
HÜSEYİN CAN IŞIK
2000
60.94
KONYA SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
66
80
146
22
TANER ATEŞ
2000
60.01
BOSTANCI KARTAL SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
65
80
145
23
OĞUZHAN YILMAZ
2002
60.49
-
67
78
145
24
ORHAN FİDAN
2001
59.83
KAHRAMANKAZAN BELEDİYE S.K DERNEĞİ
60
80
140
25
UTKU AÇIKGÖZ
2002
59.48
BİLECİK BELEDİYESİ GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
62
75
137
26
ENES GEDİK
2001
58.3
OSMANİYE KARDEŞLER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
66
70
136
27
EREN KAVAK
2000
59.15
TARSUS GENÇLİK S.K DERNEĞİ
60
75
135
28
ALİ UĞUR SARIÇAM
2001
59.64
OSMANİYE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
60
75
135
29
SELMAN SARAÇ
2001
61.83
ISPARTA BÖLGESPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
60
75
135
30
SALİH SÜRMÜŞ
2001
56.4
-
60
70
130
31
TALHA TOPRAK
2001
58.11
ZEBRANO S.K DERNEĞİ
55
75
130
32
CANALP KILIÇASLAN
2000
60.96
SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE S.K DERNEĞİ
55
70
125
33
SAMET KESKİN
2002
61.73
ADANA ÇELİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
55
70
125
34
BATUHAN BELBAŞ
2000
59.97
NEVŞEHİR GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
55
68
123
35
TAYFUN CİNAS
2001
56.33
SİVAS SPORCU EĞİTİM MERKEZİ GENÇLİK VE SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
57
65
122
36
NASİP GONCA
2000
57.06
TEKİRDAĞ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
60
60
120
37
AHMET KÜTÜK
2001
61.2
-
55
65
120
38
YAŞARCAN ÖZÇELİK
1999
60.96
KONYA YUNAK ŞAMPİYONLAR SPOR KULÜBÜ
55
63
118
39
YILMAZ KÜÇÜKGÖZ
2001
58.38
KARAMAN GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
50
65
115
40
BERKAY AYKIN
2002
61.15
AYDIN NAZİLLİ BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
50
65
115
41
DOĞUKAN APAYDIN
1999
59.35
MERZİFON BELEDİYE GENÇLİK S.K DERNEĞİ
48
60
108
42
FURKAN ARAS
2001
56.57
YAKACIK GENÇ ERLER BİRLİĞİ SPOR KULÜBÜ
42
60
102
43
MURAT SOYDAN
2003
60.25
AYDIN GENÇ EFELER SPOR KULÜBÜ
38
46
84
44
BEDİRHAN YÜKSEL TEMELÖZ
2003
57.6
BURSA VOLEYBOL GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
37
45
82
45
YUSUF KAYA
2001
57.3
BURSA OLİMPİK SPORLAR KLÜBÜ
36
40
76
46
ERÇİN AKMAN
2002
60.84
İZMİR GENÇLİK MERKEZLERİ GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
35
40
75
47
MURATHAN İLHAN
2001
57.65
KARAMAN GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
33
40
73
48
MEHMET ERYILMAZ
2000
57.45
KIRIKKALE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
30
40
70
49
AYHAN İSTANBULLU
2001
59.55
ÇORUM GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
30
35
65
99
HÜSEYİN KURT
2000
56.25
SİVAS SPORCU EĞİTİM MERKEZİ GENÇLİK VE SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
57
0
0
99
ABDULLAH ÖZDOĞAN
1999
56.45
0
0
0
99
NECİP BİLGİN
2001
56.92
-
55
0
0
99
HÜSNÜ ARIKAN
2002
57.25
AYAZ TAEKWONDO SPOR DERNEĞİ
45
0
0
99
KEMAL İŞGAL
2001
57.55
KONYA YUNAK ŞAMPİYONLAR SPOR KULÜBÜ
0
0
0
99
HASAN ÖZKAN
2001
57.59
ANTALYA YİĞİT GENÇLİK S.K DERNEĞİ
60
0
0
99
EMRE BULUT
1999
57.67
ADANA ADANUS SPOR KULÜBÜ
30
0
0
99
BURAK HAN
2002
58
SİVAS SPORCU EĞİTİM MERKEZİ GENÇLİK VE SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
38
0
0
99
TUGAY KILIÇKAYA
2000
60.21
İZMİR GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
0
35
0
99
SAFA AKYÜZ
2001
60.64
PURSAKLAR BELEDİYESİ SPOR KÜLÜBÜ DERNEĞİ
67
0
0
99
A.EREN ERTÜRK
2001
60.75
GAZİANTEP HALTER İHTİSAS S.K DERNEĞİ
65
0
0
99
MEHMET SAVĞA
2002
61.2
ANTALYA DENGE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
45
0
0
99
VOLKAN ATEŞ
2001
61.27
BURSA OLİMPİK SPORLAR KLÜBÜ
45
0
0
99
MURATCAN ÇENGELTEPE
2002
61.53
DÜZCE GENÇLİK HİZMETLERİ SPOR KULÜBÜ
51
0
0
Derece
Ad Soyad
Doğum
Yılı
Kilo
İl/Kulüp
Koparma
Toplam
Silkme
Toplam
Toplam
1
CANER TOPTAŞ
2001
55.95
ASKİ SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
95
116
211
2
YUSUF GÖÇMENOĞLU
2000
55.69
ASKİ SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
96
113
209
3
HALİTCAN BAŞKAYA
1999
55.89
DENİZLİ AKADEMİ S.K DERNEĞİ
95
112
207
4
RAMAZAN GÜLŞEN
1999
55.47
GONCA S.K DERNEĞİ
80
108
188
5
TURAN GÜNGÖR
2002
55.07
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ANKARA S.K DERNEĞİ
85
91
176
6
MUHAMMET AKKAYA
1999
54.82
KARAKAYA İLK -ORTA OKULU S.K DERNEĞİ
82
90
172
7
ADEM UZUN
1999
55.18
TOKAT GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
73
97
170
8
RAMAZAN BURAK
1999
55.6
AĞRI GENÇLİK HİZMETLERİ S.K DERNEĞİ
77
93
170
10
MUHAMMET GÜLTEN
2000
55.06
ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE S.K. DERNEĞİ
75
92
167
11
KADİR KALELİ
2001
55.82
-
70
85
155
12
ERKAN DALKIÇ
2000
55.52
-
65
81
146
13
ALPEREN CAN GENÇ
2001
55.87
SİVAS GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
65
80
145
14
KEMAL ERDOĞAN
2002
54.63
KAHRAMANKAZAN BELEDİYE S.K DERNEĞİ
65
75
140
15
BARIŞ MENSUR
2001
55.1
ÇORUM GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
65
80
140
16
NUH VOLKAN BOZKURT
2000
54.33
NEVŞEHİR GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
60
75
135
17
BEKİR EMİN YILDIZ
2002
55.72
TOKAT GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
60
75
135
18
SÜLEYMAN F.ERDEM
2001
55.97
KUYULU SEBİL HALTER İHTİSAS S.K DERNEĞİ
60
75
135
19
MERCAN KARLAPAK
2001
54.72
ANKARA TUZGÖLÜ SPOR KULÜBÜ
64
67
131
20
FERHAT GÜLTEKİN
2002
50.54
OSMANİYE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
60
70
130
21
ABDULLAH YILDIZ
2001
51.54
SİVAS SPORCU EĞİTİM MERKEZİ GENÇLİK VE SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
58
69
127
22
MEHMET CAN KARA
2003
52.49
BOSTANCI KARTAL SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
57
70
127
23
BURAK HAN SAĞLAM
2001
53.55
ZEBRANO S.K DERNEĞİ
54
68
122
24
ALAATTİN ERÖZ
1999
55.22
-
55
67
122
25
EMİR CAN TÜRKEL
2000
53.6
ANKARA TUZGÖLÜ SPOR KULÜBÜ
60
60
120
26
YUSUF KENAN AYTAR
2001
53.33
ANTALYA MARAŞAL FEVZİ ÇAKMAK SPOR KULÜBÜ
52
65
117
27
SEYİT HAN DURSUN
2001
54.61
-
53
63
116
28
MUHAMMED GÜL
2000
55.36
-
50
65
115
29
MERT ARSLAN
2000
54.06
RİZE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
51
63
114
30
GÜRKAN ÇALIKUŞU
2002
50.1
-
51
62
113
31
TAHA ŞERİF KUYUMCU
2003
54.44
ÇORUM GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
53
60
113
32
BERAT MEHMET GÖNÜL
2000
55.3
KONYA TAŞKENT SPOR KULÜBÜ
53
60
113
33
FATİH SÖYEK
1999
55.53
-
48
65
113
34
EMİR HAN URHAN
2002
54.55
SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE S.K DERNEĞİ
48
63
111
35
ERAY YILDIRIM
2001
55.17
ZEBRANO S.K DERNEĞİ
50
60
110
36
MUSTAFA GÖNÜL
2000
53.55
KONYA TAŞKENT SPOR KULÜBÜ
50
60
110
37
İ.HALİL YİĞİT
2002
51.22
GAZİANTEP YASA GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
48
60
108
38
İSMAİL YABAN
2000
55.63
KAHRAMANKAZAN BELEDİYE S.K DERNEĞİ
48
60
108
39
ŞAFAK KESKİN
2003
50.21
BAHÇELİEVLER BELEDİYE S.K DERNEĞİ
50
55
105
40
TOLGAHAN SAĞLAM
2001
53.34
KARAMAN GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
45
60
105
41
ENES BÜYÜKKAYA
1999
51.38
SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE S.K DERNEĞİ
48
55
103
42
YASİN ALTAY
2001
50.63
YAKACIK GENÇ ERLER BİRLİĞİ SPOR KULÜBÜ
48
55
103
43
BERAT EREMEKTER
2000
53.76
BAHÇELİEVLER BELEDİYE S.K DERNEĞİ
48
55
103
44
ALİ KROĞLU
2001
54.78
SAKARYA GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
48
55
103
45
ALİ AVCI
1999
52.7
-
48
53
101
46
ABDÜL EMİN AKSU
2003
54.41
TRABZON GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
40
53
93
47
ABDULRAHİM ZENGERTAŞ
2000
53.95
KIRIKKALE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
45
45
90
48
MESUT DOĞAN
2002
55.89
KİLİS GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
38
48
86
49
M.AKİF GEYLAN
2001
50.82
MERZİFON BELEDİYE GENÇLİK S.K DERNEĞİ
38
42
80
50
FURKAN KAYAALP
1999
54.6
İSTANBUL PENDİK FEVZİ ÇAKMAK SPOR KULÜBÜ
35
35
70
51
MERT ALİ DURAN
2001
54.41
İZMİR GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
30
35
65
52
ONUR LEBLEBİCİ
2000
55.1
ÇORUM BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
26
35
61
53
AKIN ÇOLAK
2000
50.06
İSTANBUL PENDİK FEVZİ ÇAKMAK SPOR KULÜBÜ
26
26
52
99
KENAN YILMAZ
2001
55.11
YILDIRIM BELEDİYESİ JİMNASTİK S.K DERNEĞİ
0
77
0
99
SEDAT ASLAN
1999
55.78
ANTALYA MARAŞAL FEVZİ ÇAKMAK SPOR KULÜBÜ
88
0
0
99
YUSUF KARADAĞLIOĞLU
2003
55.99
ANKARA ETLİK İMAM HATİP SPOR KULÜBÜ
53
0
0
99
AYVAZ AKDEMİR
1999
56
PURSAKLAR BELEDİYESİ SPOR KÜLÜBÜ DERNEĞİ
0
91
0
99
MELİHCAN BOZTAN
2002
51.93
MERZİFON BELEDİYE GENÇLİK S.K DERNEĞİ
35
0
0
99
HALİL İBRAHİM GÜVEN
2001
52.09
BİLECİK BELEDİYESİ GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
48
0
0
99
ARİF YILDIZ
2001
55.03
SİVAS SPORCU EĞİTİM MERKEZİ GENÇLİK VE SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
48
0
0
Derece
Ad Soyad
Doğum
Yılı
Kilo
İl/Kulüp
Koparma
Toplam
Silkme
Toplam
Toplam
1
DOĞAN DÖNEN
2002
49.92
PAYAS BELEDİYE S.K DERNEĞİ
80
95
175
2
BATUHAN TAŞ
2001
49.53
TUNCEL GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
74
89
163
3
EMRE KÜNÇ
2000
49.69
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ANKARA S.K DERNEĞİ
66
81
147
4
İBRAHİM TANRIVERDİ
2001
49.09
ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE S.K. DERNEĞİ
65
80
145
5
KAAN KÜÇÜK
2001
47.33
AYDIN NAZİLLİ BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
61
80
141
6
EMEK CAN ALTINTAŞ
2002
44.84
NİĞDE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
58
75
133
7
MUSTAFA IŞIK
2001
47.2
ISPARTA BELEDİYESİ S.K ARAŞTIRMA VE GELİŞTİRME EĞİTİM MERKEZİ DERNEĞİ
56
75
131
8
OĞUZHAN ÖZEN
2002
44.65
ASKİ SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
57
71
128
9
ATALAY ANDIRMAN
2001
47.84
PAYAS BELEDİYE S.K DERNEĞİ
56
70
126
10
SEDAT ADSIZ
2001
47
GONCA S.K DERNEĞİ
58
67
125
11
SAMET AYHAN
1999
49.89
-
62
65
125
12
SİNAN ASLAN
2003
46.5
YAKACIK GENÇ ERLER BİRLİĞİ SPOR KULÜBÜ
57
64
121
13
M.ALİ YAZICI
2002
41.01
ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE S.K. DERNEĞİ
55
65
120
14
BURAK ÇANAK
2001
49.15
KÜTAHYA BELEDİYESİ S.K DERNEĞİ
50
68
118
15
YUSUF DOĞAN
2001
49.96
TOKAT GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
53
65
118
16
M.SENOL BİLGİN
2002
50
GAZİANTEP YASA GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
51
65
116
17
MUSTAFA O.BALOĞLU
2002
48.55
KIRIKKALE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
53
63
116
18
MURAT TUFAN
2000
49.55
BAŞKENT KARTALLARI S.K DERNEĞİ
52
63
115
19
MUHAMMED AKBULUT
2001
49.85
KIRIKKALE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
50
65
115
20
İBRAHİM DEMİRTAŞ
2002
49.25
TOKAT GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
50
63
113
21
YÜKSEL YİĞİT
2001
45.1
ANKARA TUZGÖLÜ SPOR KULÜBÜ
50
62
112
22
SAMET DOĞAN
1997
45.25
-
52
60
112
23
ENES YILDIZ
2001
48.6
KONYA GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
51
60
111
24
MEHMET CAN GÜL
2000
49.13
PURSAKLAR BELEDİYESİ SPOR KÜLÜBÜ DERNEĞİ
46
64
110
25
MUSTAFA ERDOĞAN
2003
49.75
ASKİ SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
50
60
110
26
İBRAHİM ÖZKAN
2000
48.9
-
45
60
105
27
MURAT ZEHİR
2001
49.45
-
48
55
103
28
İSMAİL ÇİL
2003
41.23
OSMANİYE KARDEŞLER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
45
55
100
29
BEDİRHAN İNCE
2001
48.3
-
45
55
100
30
AHMET ÇEVİK
2002
37.79
SAKARYA GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
43
54
97
31
GÜRKANCAN KESKİN
2002
43.19
BAHÇELİEVLER BELEDİYE S.K DERNEĞİ
43
52
95
32
HAMZA GÜRKAN AKPOLAT
2002
48.23
SİVAS GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
45
50
95
33
BAHADIR ERDAL
2003
46.65
ASKİ SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
44
50
94
34
ÇAĞTAY ALTIN
2003
41.92
BARTIN GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
43
50
93
35
NUMAN ÖZTÜRK
2003
48.57
TEKİRDAĞ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
40
53
93
36
GAZİ KAPKINER
2003
38.78
ANKARA TUZGÖLÜ SPOR KULÜBÜ
40
52
92
37
FATİH CAN BAL
2001
49.74
-
42
50
92
38
S.ŞAHİN BAŞ
2003
40.18
TRABZON GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
42
49
91
39
ULAŞ CAN KURNAZ
2002
48.84
DÜZCE GENÇLİK HİZMETLERİ SPOR KULÜBÜ
40
51
91
40
CEMİL EKESAN
2002
42.27
SİVAS SPORCU EĞİTİM MERKEZİ GENÇLİK VE SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
40
50
90
41
MUHAMMET CAN GÜL
2001
43.86
YILDIRIM BELEDİYESİ JİMNASTİK S.K DERNEĞİ
38
50
88
42
ERGÜN TRAŞ
2000
45.65
TARSUS GENÇLİK S.K DERNEĞİ
42
45
87
43
EREN CEM ARSLAN
2003
49.28
İSTANBUL PENDİK FEVZİ ÇAKMAK SPOR KULÜBÜ
40
46
86
44
BİLAL MAKAL
2003
41.02
TARSUS GENÇLİK S.K DERNEĞİ
40
45
85
45
KEMAL CAN SARIKAYA
2002
42.53
GAZİANTEP HALTER İHTİSAS S.K DERNEĞİ
40
45
85
46
SERHAT İNEKÇİ
2003
48.7
OSMANİYE KARDEŞLER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
35
50
85
47
BATUHAN ERGÜLER
2002
38.79
MERZİFON BELEDİYE GENÇLİK S.K DERNEĞİ
36
48
84
48
AHMET AKDAĞ
2001
41.66
ANTALYA GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
36
43
79
49
HASAN KARTAL
2003
36.43
KİLİS YILDIZLAR SPOR KULÜBÜ
32
42
74
50
SEHAMİL GADZHİEY
2002
43.15
BURSA VOLEYBOL GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
32
40
72
51
MURAT AKTAÇ
2003
34.61
ANTALYA YİĞİT GENÇLİK S.K DERNEĞİ
30
40
70
52
NEŞET İLBAN
2000
47.03
KİLİS GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
31
35
66
53
ABDURRAHMAN ARAR
2003
48.19
SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE S.K DERNEĞİ
30
30
60
54
MUSTAFA BARUT
2002
36.4
BAHÇELİEVLER BELEDİYE S.K DERNEĞİ
26
30
56
55
EREN F. UMUL
2002
42.18
AYDIN GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
26
30
56
99
HASAN KÖSE
2003
37.52
-
0
0
0
99
SEYİTCAN DURDU
2003
43.48
-
0
0
0
99
RECEP TUNÇDAL
2002
44.26
KONYA YUNAK ŞAMPİYONLAR SPOR KULÜBÜ
42
0
0
99
OĞUZ YILMAZ
2002
44.44
İLKADIM BELEDİYESİ GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
0
0
0
99
SAMET İNAN
2000
45.34
MALATYA GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
42
0
0
99
KAAN AKDEMİR
2001
48.22
-
0
45
0
Derece
Ad Soyad
Doğum
Yılı
Kilo
İl/Kulüp
Koparma
Toplam
Silkme
Toplam
Toplam
1
CEBRAİL ACAR
2001
105.1
ASKİ SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
120
140
260
2
KAAN MERT AL
1999
103.9
MAHİR BAŞER ORTAOKULU S.K DERNEĞİ
112
130
242
3
ENES ÖZDEN
2000
105.09
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ANKARA S.K DERNEĞİ
110
122
232
4
MUHİTTİN ARSLAN
2000
112.88
BARTIN GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
89
120
209
5
BAHATTİN SERİN
2000
94.26
KONYA GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
88
116
204
6
AKIN ATAŞ
1999
122.44
KARAKAYA İLK -ORTA OKULU S.K DERNEĞİ
88
106
194
7
MEHMET KARACA
2000
94.88
KONYA TAŞKENT SPOR KULÜBÜ
87
106
193
8
YUSUF ÖZEMİR
1999
118.05
MERZİFON BELEDİYE GENÇLİK S.K DERNEĞİ
91
102
193
9
ALİ AMBAR
1999
96.61
TARSUS GENÇLİK S.K DERNEĞİ
75
193
173
10
CELAL BATTAL
2001
99.04
KUYULU SEBİL HALTER İHTİSAS S.K DERNEĞİ
75
85
155
11
ŞEVKİ ANALP
2001
129.82
ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ S.K. DERNEĞİ
66
78
144
12
TAYYİP İNCE
1999
95.04
ÇAYKUR RİZE GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
68
75
143
13
EYÜP ÖZ
2000
94.02
PAYAS BELEDİYE S.K DERNEĞİ
61
75
136
14
ÖMER FARUK BİLGİN
2001
103.35
YILDIRIM BELEDİYESİ JİMNASTİK S.K DERNEĞİ
55
65
120
15
CEVDET YEŞİLIRMAK
2000
107.47
MERZİFON BELEDİYE GENÇLİK S.K DERNEĞİ
55
60
115
16
SEZER TAŞOĞLU
2000
96.33
TARSUS GENÇLİK S.K DERNEĞİ
51
57
108
17
SAMET TÜRKOĞLU
1999
95.05
İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ
40
51
91
18
FIRAT DEMİR
1999
94.67
40
50
90
99
SEFA ÇANGA
2000
105.34
KAYSERİ ERCİYES GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
51
0
0
99
R.ARDAHAN ZORBA
2000
98.19
SAKARYA GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
88
0
0
99
AZİM ERTUNÇ
2002
98.81
0
0
0
Derece
Ad Soyad
Doğum
Yılı
Kilo
İl/Kulüp
Koparma
Toplam
Silkme
Toplam
Toplam
1
EMİNE AYYILDIZ
2001
65.56
SAKARYA TÜRK TELEKOM SPOR KULÜBÜ
74
90
164
2
BÜŞRA YILDIZ
1999
68.46
BAHÇELİEVLER BELEDİYE S.K DERNEĞİ
60
70
130
3
ŞULE CEBECİ
1999
68.75
-
48
65
113
4
FATMA NUR TOPBAŞ
1999
66.25
-
52
60
112
5
CENNET TUNA
1999
66.25
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ANKARA S.K DERNEĞİ
51
53
104
6
ZEHRA KAPLAN
2003
68.1
-
30
43
73
7
HABİBE YAZICI
2002
66.91
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ANKARA S.K DERNEĞİ
31
40
71
8
KEZBAN AVCI
1999
63.82
ANKARA AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR BAKANLIĞI SPOR KULÜBÜ
30
42
70
9
EDANUR KURT
2002
66.01
GAZİANTEP YASA GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
28
32
60
10
MELİKE ÖCAL
2003
63.03
KIRIKKALE İSTİKLAL İLKÖĞRETİM OKULU GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
25
30
55
11
YAĞMUR KÜÇÜKBABA
2001
63.75
KIRIKKALE AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR BAKANLIĞI SPOR KULÜBÜ
25
25
55
99
DİLARA KURUBACAK
2002
66.49
BARTIN GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
0
52
0
Derece
Ad Soyad
Doğum
Yılı
Kilo
İl/Kulüp
Koparma
Toplam
Silkme
Toplam
Toplam
1
AYŞEGÜL ÇAKIN
1999
59.7
-
77
101
178
2
BERFİN ALTUN
1999
62.5
-
74
100
174
3
GÜLŞAH ŞİMŞEK
2000
61.86
SAKARYA TÜRK TELEKOM SPOR KULÜBÜ
60
75
135
4
DİLARA UÇAN
2002
58.31
GAZİANTEP HALTER İHTİSAS S.K DERNEĞİ
56
66
122
5
BUSE YILDIRIM
1999
59.26
İSTANBUL PENDİK FEVZİ ÇAKMAK SPOR KULÜBÜ
56
60
116
6
ESRA YILDIZ
1999
62.46
KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE KAĞIT S.K DERNEĞİ
48
58
106
7
ÖZLEM AVCI
2001
59.11
-
45
55
100
8
AYSEL ÖZKAN
2002
62.2
KEMAL AYDOĞAN ORTA OKULU S.K DERNEĞİ
45
50
95
9
EDANUR ODABAŞ
1999
62.63
-
49
53
93
10
ÖZGE NURCAN ÖZDEMİR
2000
58.13
ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE S.K. DERNEĞİ
44
48
92
11
ESRA GÜROL
2001
58.54
BİLECİK GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
39
53
92
12
FATMA BETÜL ÇALTEPE
2003
60.82
GAZİANTEP GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
39
48
87
13
NAZLICAN KARTAL
2002
60.77
BAHÇELİEVLER BELEDİYE S.K DERNEĞİ
39
45
84
14
EDANUR MIZRAK
2001
58.91
İSTANBUL PENDİK FEVZİ ÇAKMAK SPOR KULÜBÜ
41
40
81
15
SEMA NUR YILDIZ
2001
61.38
KUYULU SEBİL HALTER İHTİSAS S.K DERNEĞİ
39
41
80
16
AYÇANUR ÇEKER
2001
62.96
OSMANİYE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
39
40
79
17
MELİKE AKÇAPINAR
2000
60.78
BİLECİK GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
33
45
78
18
AYŞENUR KESER
2001
61.63
-
36
38
74
19
ÖZNUR GÖKBULUT
2000
58.75
ULUDAĞ ÇELİK GENÇLİK S.K DERNEĞİ
32
35
67
20
ESRA TAŞÇI
2001
58.37
GAZİANTEP HALTER İHTİSAS S.K DERNEĞİ
28
33
61
21
RABİA AKDOĞAN
1999
58.12
BOSTANCI KARTAL SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
25
33
58
22
NESLİHAN BEYHAN
2001
59.71
GAZİANTEP BESLEN MAKARNA SPOR KULÜBÜ
25
25
50
23
PELİN ÖCAL
2002
60.93
KIRIKKALE İSTİKLAL İLKÖĞRETİM OKULU GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
25
25
50
99
DİLARA NARİN
2002
62.2
-
0
75
0
Derece
Ad Soyad
Doğum
Yılı
Kilo
İl/Kulüp
Koparma
Toplam
Silkme
Toplam
Toplam
1
GAMZE YAYLA
2000
55.34
ANKARA TUZGÖLÜ SPOR KULÜBÜ
74
85
159
2
SÜMEYYE MERYEM KESİM
2000
57.16
GONCA S.K DERNEĞİ
65
77
142
3
MELİKE KOÇ
1999
53.08
DÜZCE AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
54
68
122
4
SARA YENİGÜN
2002
55.94
BAŞKENT KARTALLARI S.K DERNEĞİ
54
64
118
5
SAFİYE NİSA ŞAHİN
2002
53.93
ULUDAĞ ÇELİK GENÇLİK S.K DERNEĞİ
55
56
111
6
BERFİN TİRYAKİ
2002
54.58
KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE KAĞIT S.K DERNEĞİ
48
55
103
7
EBRU DEMİRCİ
2000
55.58
TARSUS GENÇLİK S.K DERNEĞİ
44
54
98
8
EMİNE PULAT
2001
54.76
İSTANBUL AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
44
50
94
9
MELİKE ÜSTÜNER
2001
5541
AKŞEHİR ATATÜRK ORTA OKULU SPOR KULUBÜ
43
50
93
10
AYŞEGÜL KARAMANLI
2002
55.8
GAZİANTEP HALTER İHTİSAS S.K DERNEĞİ
38
53
91
11
TUBA AYDIN
2003
53.39
ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE S.K. DERNEĞİ
40
48
88
12
GÜZİDE ELVEDA KAYKAÇ
2003
56.13
KUYULU SEBİL HALTER İHTİSAS S.K DERNEĞİ
40
48
88
13
ASLIHAN ŞAHİN
2003
54.47
ULUDAĞ ÇELİK GENÇLİK S.K DERNEĞİ
38
48
86
14
MERYEM ERDOĞAN
2001
55.1
KAHRAMANKAZAN BELEDİYE S.K DERNEĞİ
38
48
86
15
DİLAN KAYA
2001
57.95
-
39
45
84
16
ECEM TIRPANCI
2001
55.65
BİLECİK BELEDİYESİ GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
36
46
82
17
HANDE GÖZÜBÜYÜK
1999
57.89
-
36
46
82
18
MEDİNE ÇAKMAK
2001
5658
GAZİANTEP BESLEN MAKARNA SPOR KULÜBÜ
40
40
80
19
EMİNE KANAT
2002
56.35
ANKARA AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR BAKANLIĞI SPOR KULÜBÜ
33
43
76
20
ZEYNEP ÇANKAYA
2000
56.96
BİLECİK BELEDİYESİ GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
32
46
75
21
MERVE BİRLİK
1999
5732
BAHÇELİEVLER BELEDİYE S.K DERNEĞİ
30
38
68
22
BUSENUR POLAT
1999
58
-
21
35
56
23
ASLI ARSLAN
2003
5708
KIRIKKALE İSTİKLAL İLKÖĞRETİM OKULU GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
21
25
46
24
ZEYNEP ÇAKMAK
2000
55
BOSTANCI KARTAL SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
0
0
0
25
HABİBE ÇALIŞKAN
2000
5627
-
0
25
0
26
KÜBRA ÖZTÜRK
2002
5747
ULUDAĞ ÇELİK GENÇLİK S.K DERNEĞİ
0
25
0
Derece
Ad Soyad
Doğum
Yılı
Kilo
İl/Kulüp
Koparma
Toplam
Silkme
Toplam
Toplam
1
MELİSA ARSLAN
2000
51.7
KUYUCAK BELEDİYESİ S.K DERNEĞİ
62
74
136
2
BURCU ALICI
2001
52.59
GAZİANTEP YASA GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
60
73
133
3
GÜLŞEN TAŞÇI
2002
51.6
BARTIN GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
61
71
132
4
FULYA BÜYÜKLEBLEBİ
2000
52.05
İSTANBUL AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
55
75
130
5
BUSENUR ŞAHİN
2002
52.2
BAŞKENT KARTALLARI S.K DERNEĞİ
55
70
125
6
SEDANUR ÇOLAK
2000
51.83
AYDIN NAZİLLİ BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
58
65
123
7
AYSU MANTAŞOĞLU
2001
53
ISPARTA BÖLGESPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
50
65
115
8
ÇİĞDEM POLAT
2000
51.16
GONCA S.K DERNEĞİ
50
60
110
9
AYDANUR MERT
2002
51.82
KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE KAĞIT S.K DERNEĞİ
50
57
107
10
MELİSA KOCA
2002
51.46
BAHÇELİEVLER BELEDİYE S.K DERNEĞİ
45
57
102
11
ELANUR DÜVENCİ
2002
52.38
DÜZCE GENÇLİK HİZMETLERİ SPOR KULÜBÜ
45
55
100
12
ZEYNEP USUL
2003
52.75
BAŞKENT KARTALLARI S.K DERNEĞİ
45
55
100
13
GÜLLÜ AKSOY
1999
51.25
GAZİANTEP YASA GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
46
53
99
14
H. YAREN ÇİFTÇİ
1999
48.92
ANKARA AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR BAKANLIĞI SPOR KULÜBÜ
43
55
98
15
ZEHRA B. BÜYÜKDİŞİKİTLİ
2000
50.9
KONYA GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
40
55
95
16
MELİKE KARACA
2001
51.78
BİLECİK GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
40
52
92
17
SÜHEDA GÖKÇAY
2000
52.06
SAKARYA TÜRK TELEKOM SPOR KULÜBÜ
41
50
91
18
GİZEM KARADEMİR
2001
51.37
GONCA S.K DERNEĞİ
37
45
82
19
LEYLA MENDİ
2001
52.82
GAZİANTEP BESLEN MAKARNA SPOR KULÜBÜ
37
45
82
20
GİZEM SÜNGÜ
2002
52.54
-
35
45
80
21
ÖZGE YILDIZ
2000
49.88
-
36
41
77
22
CANSEL ÖZKAN
2002
50.06
-
33
43
76
23
FATMANUR ACEM
2002
50.4
OSMANİYE KARDEŞLER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
33
35
68
24
YETER ÇAKMAK
1999
51.44
BOSTANCI KARTAL SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
33
35
68
25
ZEYNEP SUDE SUBAŞI
2000
49.94
TARSUS GENÇLİK S.K DERNEĞİ
21
28
49
99
EMİNE KİRAZ
51.52
-
0
0
0
99
AYŞENUR TOPBAŞ
2001
52.26
GÜNEYSU S.K DERNEĞİ
0
25
0
Derece
Ad Soyad
Doğum
Yılı
Kilo
İl/Kulüp
Koparma
Toplam
Silkme
Toplam
Toplam
1
AYŞE DOĞAN
2000
47.89
-
62
77
139
2
YEŞİM ARSLAN
1999
47.55
AYDIN NAZİLLİ BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
57
74
131
3
GİZEM NUR DEMİR
1999
47.85
ANKARA TUZGÖLÜ SPOR KULÜBÜ
53
68
121
4
BUSE İLHAN
2001
46.81
CUMAYERİ BELEDİYE SPOR KULÜBÜ
54
65
119
5
DUYGU ALICI
2001
48
GAZİANTEP YASA GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
56
62
118
6
NAZMİYE ABCİ
2000
47.97
ISPARTA BELEDİYESİ S.K ARAŞTIRMA VE GELİŞTİRME EĞİTİM MERKEZİ DERNEĞİ
53
60
113
7
EDANUR KOVUCU
2000
47.01
BİLECİK BELEDİYESİ GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
48
62
110
8
ASUMAN AYHAN
2002
46.24
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ANKARA S.K DERNEĞİ
48
58
106
9
SEDANUR COŞKUN
2001
47.25
-
48
57
105
10
RABİA SERTEL
2001
47.34
BİLECİK GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
47
55
102
11
HÜSNA MUTLU
2000
45.03
KUYULU SEBİL HALTER İHTİSAS S.K DERNEĞİ
38
50
88
12
TUĞÇE ÇAĞLAR
2001
47.65
ULUDAĞ ÇELİK GENÇLİK S.K DERNEĞİ
40
47
87
13
AYNUR ALAV
2000
47.97
GAZİANTEP BESLEN MAKARNA SPOR KULÜBÜ
32
40
72
14
BÜŞRA ÜSTÜNER
2000
46.2
KONYA YUNAK ŞAMPİYONLAR SPOR KULÜBÜ
30
30
60
15
FERDA GÜNDÜZ
2001
47.42
KIRIKKALE AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR BAKANLIĞI SPOR KULÜBÜ
25
35
60
16
GÜLHAN HANKAŞ
2003
45.83
ANKARA AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR BAKANLIĞI SPOR KULÜBÜ
25
0
0
17
GAMZE AK
1999
46.83
ANKARA AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR BAKANLIĞI SPOR KULÜBÜ
0
22
0
Derece
Ad Soyad
Doğum
Yılı
Kilo
İl/Kulüp
Koparma
Toplam
Silkme
Toplam
Toplam
1
AYŞE NARİN
2000
43.69
ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE S.K. DERNEĞİ
52
70
122
2
KEVSER TAMDEMİR
2000
43.44
ÇAYKUR RİZE GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
52
57
109
3
GAMZE NUR SARIKAYA
2002
43.05
GAZİANTEP BELEDİYE S.K DERNEĞİ
45
53
98
4
SÜMEYE N. KARASAKAL
2002
41.01
KUYULU SEBİL HALTER İHTİSAS S.K DERNEĞİ
43
54
97
5
AYŞE ÇAKMAK
2001
43.51
KUYULU SEBİL HALTER İHTİSAS S.K DERNEĞİ
42
50
92
6
ZELİHA ÜLKER
2002
43.64
ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE S.K. DERNEĞİ
40
50
90
7
BAHAR KAPKINER
2002
42.77
GAZİANTEP HALTER İHTİSAS S.K DERNEĞİ
36
50
86
8
ARZU AKILLI
2001
42.37
İSTANBUL AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
38
45
83
9
ELİF NUR KAVUT
2003
43.02
BAŞKENT KARTALLARI S.K DERNEĞİ
36
47
83
10
KARDELEN TAŞ
2002
41.53
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ANKARA S.K DERNEĞİ
38
43
81
11
HİLAL NUR TEKİN
43.98
-
35
44
79
12
CEREN AVCI
1999
43.54
-
37
41
78
13
EMEL NUR ASLAN
2003
38.39
BAŞKENT KARTALLARI S.K DERNEĞİ
30
42
72
14
AYŞENUR KORUBEYİ
2002
43.15
EDİRNE AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR BAKANLIĞI GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
30
40
70
15
HATİCE BAŞ
2001
44
GAZİANTEP YASA GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
34
35
69
16
İKRANUR GERGER
2001
40.33
-
27
33
60
17
ÜMMÜ KURUKERPİÇ
2003
43.33
KONYA OLİMPİC SPOR KULÜBÜ
25
30
55
99
RABİA SARIÇAM
2000
42.3
KAHRAMANKAZAN BELEDİYE S.K DERNEĞİ
0
0
0
99
MELİSA GÜNEŞ
2001
43.09
KARAKAYA İLK -ORTA OKULU S.K DERNEĞİ
46
0
0
99
HANİFE NUR MERT
2001
43.76
KARAKAYA İLK -ORTA OKULU S.K DERNEĞİ
39
0
0
Derece
Ad Soyad
Doğum
Yılı
Kilo
İl/Kulüp
Koparma
Toplam
Silkme
Toplam
Toplam
1
RABİA DANIŞ
2000
89.98
ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ S.K. DERNEĞİ
73
80
153
2
RABİA ASLI ÇELİK
2002
69.32
ÇAYKUR RİZE GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
62
77
139
3
GÜLÜM İNCİ KAYA
2002
69.6
ANKARA TUZGÖLÜ SPOR KULÜBÜ
57
76
133
4
SEMANUR ÖZOĞLU
1999
69.21
KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE KAĞIT S.K DERNEĞİ
60
72
132
5
MELİKE SAYDAN
1999
79.32
SAKARYA TÜRK TELEKOM SPOR KULÜBÜ
56
67
123
6
MELİKE GÜR
2000
90.5
ANTALYA YİĞİT GENÇLİK S.K DERNEĞİ
52
64
116
7
ŞEYMA ÇİL
2001
80.17
BAHÇELİEVLER BELEDİYE S.K DERNEĞİ
55
60
115
8
HİLAL YEŞİLKAYA
1999
95.84
GONCA S.K DERNEĞİ
53
60
113
9
SILA ULUSOY
2001
76.2
-
46
61
107
10
ZEHRA SELÇUK
2000
70.4
SAKARYA TÜRK TELEKOM SPOR KULÜBÜ
50
55
105
12
ÖZLEM ERYILDIRIM
1999
91.7
ANKARA GÜVEN SPOR KULÜBÜ
47
55
102
13
DİLARA AKALAN
2003
73.09
BAŞKENT KARTALLARI S.K DERNEĞİ
45
54
99
14
RABİA YILDIZ
2002
81.91
GONCA S.K DERNEĞİ
44
55
99
15
CANSU GEREZ
2000
104.05
GAZİANTEP YASA GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
48
49
97
16
SELEN KORKMAZ
2001
73.21
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ANKARA S.K DERNEĞİ
38
43
81
17
HİCRAN BÜTÜN
2001
73.9
ISPARTA BÖLGESPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
35
45
80
18
GÜLBEN SEVİNÇ
2000
97.99
DÜZCE AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
37
43
80
19
ŞEYMA NUR ÇOŞKUN
2000
102.77
ŞAHMERAN HALTER S.K DERNEĞİ
38
42
80
20
ESRA ÖZYÜREK
2002
83.63
KIRIKKALE İSTİKLAL İLKÖĞRETİM OKULU GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
30
37
67
21
ESRA AKTAŞ
1999
76.42
GAZİANTEP BELEDİYE S.K DERNEĞİ
30
35
65
22
SEVİMCAN DÖNMEZ
1999
73.1
-
25
35
60
23
SAADET KIRMIZIOĞLU
1999
72.88
GAZİANTEP HALTER İHTİSAS S.K DERNEĞİ
25
30
55