KONYA GENÇLER KULÜPLER TÜRKİYE ŞAMPİYONASI
, 28 - 01 Mayıs 2016

Derece
Ad Soyad
Doğum
Yılı
Kilo
İl/Kulüp
Koparma
Toplam
Silkme
Toplam
Toplam
1
ABDULMUTTALİP DÖKMETAŞ
1996
87.4
ASKİ SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
148
170
318
2
ERTAN MERT
1998
87
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ANKARA S.K DERNEĞİ
135
160
295
3
ONUR ÖZDEMİR
1997
87.85
ANTALYA DENGE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
110
130
240
4
SALİH MESCİ
1997
87.6
SİVAS SPORCU EĞİTİM MERKEZİ GENÇLİK VE SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
106
133
239
5
EREN MEMİŞ
1998
85.15
İLKADIM BELEDİYESİ GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
108
130
238
6
CAN TURAN
1998
85.05
-
103
125
228
7
MUHAMMET ÇOKGEZER
1997
90.7
KAHRAMANMARAŞ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
95
115
210
8
EREN OGUZ TEKTEPE
1997
85.15
ASKİ SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
93
113
206
9
ŞEVKET GÜLTEKİN
1998
91.5
KUYUCAK PENDİK FEVZİ ÇAKMAK SPOR KULÜBÜ
90
110
200
10
FERDİ MENGÜL
1998
85.05
MERZİFON BELEDİYE GENÇLİK S.K DERNEĞİ
86
95
181
11
ALİ AMBAR
1999
93.15
TARSUS GENÇLİK S.K DERNEĞİ
85
92
177
12
HASAN CAN BURUN
2000
87.3
KONYA HALTER S.K DERNEĞİ
75
97
172
13
YASİN ASAR
1998
89
-
70
75
145
14
UMUT BAYRAM
1999
85.35
MERZİFON BELEDİYE GENÇLİK S.K DERNEĞİ
51
70
121
15
EMİR ALTINTAŞ
2003
86.1
KARABÜK GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
45
60
105
16
MUHAMMET AKYOL
2000
91.15
AĞRI GENÇLİK HİZMETLERİ S.K DERNEĞİ
60
0
0
Derece
Ad Soyad
Doğum
Yılı
Kilo
İl/Kulüp
Koparma
Toplam
Silkme
Toplam
Toplam
1
EMRE TURAN
1997
82.4
-
130
160
290
2
ATALAY GÜZEL
1996
84.4
PAYAS BELEDİYE S.K DERNEĞİ
120
147
267
3
MEHMET MENEVŞE
1997
83.3
TOKAT GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
125
141
266
4
AHMET ÖZDEMİR
1997
80.9
KUYUCAK PENDİK FEVZİ ÇAKMAK SPOR KULÜBÜ
108
140
248
5
BURHAN SÜNGÜ
1997
77.05
ASKİ SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
111
133
244
6
TOLGA BAKICI
2001
77.15
PAYAS BELEDİYE S.K DERNEĞİ
100
135
235
7
ABDURRAHMAN SARIKOCA
1997
81.25
-
110
120
230
8
ERHAN MEMİŞ
1999
77.1
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ANKARA S.K DERNEĞİ
106
122
228
9
AZİZ PALTA
1999
77.4
GAZİANTEP 25 ARALIK GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
100
100
210
10
BARIŞ CAN TENİŞ
1996
83.2
MAMAK ALTUNYURT MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ GENÇLİK VE S.K
85
111
196
11
YAKUP KELEŞ
1997
80.9
KONYA GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
86
109
195
12
YUSUF NAYİR
1998
77.85
SİVAS GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
90
100
190
13
SERDAR MERT ÖZSU
1998
78.7
MEVLANA GENÇLİK S.K DERNEĞİ
85
100
185
14
DOĞAN ÖNER
1997
77.2
-
83
100
183
15
VELİ YILDIZ
2000
78.2
AYDIN GENÇ EFELER SPOR KULÜBÜ
85
95
180
16
NURİCAN POLAT
2000
84.3
ANTALYA DENGE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
87
90
177
17
EYÜP H. İBRAHİM LEKESİZ
1998
80.95
GONCA S.K DERNEĞİ
86
90
176
18
MÜCAHİT ÖLÇER
1998
77.75
-
80
95
175
19
KASIM KOÇ
1997
77.8
-
80
90
170
20
FURKAN KIRIK
2000
79.3
BURSA VOLEYBOL GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
75
95
170
21
ELVİN HARDASHOV
1998
82.05
BURSA VOLEYBOL GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
65
80
145
22
ERHAN KAYABAŞ
2000
84.1
ERZURUM AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR BAKANLIĞI GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
65
80
145
23
ZEKİ ZEYBEK
1999
80.65
UŞAK GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ SPOR KULÜBÜ
45
64
109
24
KERİM ÖZBEK
2000
84.2
-
48
58
106
25
ZEKİ AÇIKGÖZ
1999
77.05
GAZİANTEP 25 ARALIK GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
0
95
0
26
OKTAY SEZGİN
1997
80.6
DÜZCE GENÇLİK HİZMETLERİ SPOR KULÜBÜ
80
0
0
27
HAKKI BULUT TAŞKIRAN
2001
81.6
AYAZ TAEKWONDO SPOR DERNEĞİ
0
0
0
28
M.MERT TOPAL
2000
83.3
KUYULU SEBİL HALTER İHTİSAS S.K DERNEĞİ
0
126
0
29
UĞURCAN KEYİK
2001
84.5
-
70
0
0
30
VELİ GAFFUR AKBULUT
2001
84.8
ISPARTA BÖLGESPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
80
0
0
Derece
Ad Soyad
Doğum
Yılı
Kilo
İl/Kulüp
Koparma
Toplam
Silkme
Toplam
Toplam
1
SADRETTİN GEDİK
1997
76.65
-
142
166
308
2
CELİL ERDOĞDU
1997
72.15
-
140
160
300
3
YUSUF ŞAHİN
1996
75.4
PAYAS BELEDİYE S.K DERNEĞİ
126
161
287
4
AYKUT KAÇAN
1997
76.4
-
126
142
268
5
MUHAMED ŞEN
1997
75
AYDIN GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
117
140
257
6
MEHMET AVCIL
2000
76.1
DENİZLİ AKADEMİ S.K DERNEĞİ
115
135
250
7
ABDULLAH YER
1996
76.65
ERZURUM GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
116
133
249
8
DİLGEŞ KUVANÇ
1999
75.9
-
110
132
242
9
UMUT CAN KARAKAYA
1996
76.4
KAHRAMANKAZAN BELEDİYE S.K DERNEĞİ
110
130
240
10
HÜSEYİN ÇAKAR
1999
73.63
PAYAS BELEDİYE S.K DERNEĞİ
110
125
235
11
İSMET SAMED COŞKUN
2001
75.4
ASKİ SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
113
120
233
12
AHMET KÖSEDAĞ
1998
75.9
AĞRI GENÇLİK SPOR KULUBÜ
90
133
223
13
ALİ YUMUŞAK
1998
71.2
SİVAS GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
100
120
220
14
HASAN PEHLİVAN
1998
73.2
MERZİFON BELEDİYE GENÇLİK S.K DERNEĞİ
100
118
218
15
MUHAMMET SAMİ ÖZKAN
1998
72.05
MEVLANA GENÇLİK S.K DERNEĞİ
96
116
212
16
ONUR AKKOÇ
2001
75.05
MAMAK ALTUNYURT MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ GENÇLİK VE S.K
90
115
205
17
M.HALİL AVCIOĞLU
1998
72
KAHRAMANMARAŞ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
100
105
205
18
FEVZİ KAPLAN
1997
71.4
GAZİANTEP YASA GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
90
113
203
19
BARIŞ ÖĞÜT
1999
71.7
-
87
105
192
20
MERT ÖZGÜR ALTUN
2002
69.95
KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE KAĞIT S.K DERNEĞİ
86
101
187
21
TAYFUN YİĞİT
1999
74.5
SİVAS SPORCU EĞİTİM MERKEZİ GENÇLİK VE SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
87
100
187
23
ONUR ÖZKAN
2000
76.15
AYDIN GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
81
103
184
24
YAKUP TELLİ
1998
74.6
KAHRAMANMARAŞ BATIPARK SPOR KULÜBÜ
83
100
183
25
SELAHATTİN KOÇ
1999
76.45
ANTALYA MARAŞAL FEVZİ ÇAKMAK SPOR KULÜBÜ
83
100
183
26
YAŞAR KAYA
1998
72.7
KONYA YUNAK ŞAMPİYONLAR SPOR KULÜBÜ
75
105
180
27
UFUK AĞKAŞ
1996
76.1
ERZİNCAN GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
80
100
180
28
MUSTAFA İSMAİL YILDIRIMER
1996
71.5
KONYA YUNAK ŞAMPİYONLAR SPOR KULÜBÜ
80
95
175
29
İSMAİL MUSTAFA ARSLAN
1999
75
GAZİANTEP GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
80
95
175
30
VOLKAN YILMAZ
2001
69.3
İSTANBUL AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
80
93
173
31
H.İBRAHİM EKELİK
2000
69.05
AĞRI GENÇLİK HİZMETLERİ S.K DERNEĞİ
82
90
172
32
DOĞUŞ DİKEN
1998
69.1
ANKARA SİNCAN PERFORMANS SPOR KULÜBÜ
80
90
170
33
MEHMET CAN ÖZKAN
1999
75.45
KARABÜK GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
75
95
170
34
AHMET YILMAZ
2000
69.25
AĞRI GENÇLİK HİZMETLERİ S.K DERNEĞİ
78
90
168
35
HAKAN KAYA
1999
74.85
BURSA VOLEYBOL GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
75
93
168
36
ŞAKİR ÇÖMLEKÇİ
2001
72
-
76
90
166
37
YUSUF SEZAİ BAŞAR
2000
71.9
KONYA TAŞKENT SPOR KULÜBÜ
74
84
158
38
OĞUZHAN AKDOĞAN
2000
69.45
KONYA TAŞKENT SPOR KULÜBÜ
60
76
136
39
EYÜP ENSAR ÇAKIR
1996
76.05
ANKARA EĞİTİM SANAT SPOR KULÜBÜ
0
0
0
40
MEHMET AKİF KELEŞ
1999
74.3
İSTANBUL AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
0
130
0
41
İBRAHİM BAŞARAN
2001
72.3
TARSUS GENÇLİK S.K DERNEĞİ
0
90
0
42
DURDU MEHMET CEYHAN
2000
70.6
KAHRAMANMARAŞ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
45
0
0
43
ABDULKADİR YAŞAR
2002
73.2
PAYAS BELEDİYE S.K DERNEĞİ
58
0
0
44
BAKİ DOĞUKAN DIŞHAN
2000
76.15
ZEBRANO S.K DERNEĞİ
0
90
0
Derece
Ad Soyad
Doğum
Yılı
Kilo
İl/Kulüp
Koparma
Toplam
Silkme
Toplam
Toplam
1
AHMET TURAN OKYAY
1996
68.8
ASKİ SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
130
150
280
2
BAHADIR NEZİH CEYLAN
1996
68.6
PAYAS BELEDİYE S.K DERNEĞİ
126
143
269
3
M.FURKAN ÖZBEK
2001
68.45
GONCA S.K DERNEĞİ
117
148
265
4
RAMAZAN İLHAN
1998
64.55
ASKİ SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
120
144
264
5
AHMET ÇAĞDAR
1999
67.6
PAYAS BELEDİYE S.K DERNEĞİ
109
133
242
6
AHMET AMMAR ATEŞOĞLU
1997
68.3
KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE KAĞIT S.K DERNEĞİ
110
130
240
7
BURAK EMRE ÇAKIN
1999
67.9
AYDIN GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
104
128
232
8
EMRAH AYDIN
1997
65.2
ANKARA SİNCAN PERFORMANS SPOR KULÜBÜ
103
127
230
9
KAZIM SAMET ÖZKAN
1997
67.05
MEVLANA GENÇLİK S.K DERNEĞİ
110
120
230
10
ÖKKEŞ YILMAZ
1998
65.35
TOKAT GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
100
122
222
11
KEREMCAN YILDIZ
2000
68.05
-
75
120
215
12
YUNUS GÜL
1997
68.45
SİVAS SPORCU EĞİTİM MERKEZİ GENÇLİK VE SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
95
120
215
13
SERDAL KAVAK
1996
68.85
TARSUS GENÇLİK S.K DERNEĞİ
97
117
214
14
ŞERİF DİLER KABADAYI
1998
67.4
İLKADIM BELEDİYESİ GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
103
110
213
15
MERTCAN POLAT
1998
67.85
ADANA ADANUS SPOR KULÜBÜ
95
115
210
16
ALPARSLANCAN GÜVEN
2000
66.9
KONYA GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
93
112
205
17
HASAN HÜSEYİN AKYOL
1996
68.55
90
110
200
18
METİN AKAY
1999
67.5
GAZİANTEP GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
90
110
200
19
UMUTCAN ŞAHİN
1997
68.9
AYDIN DOĞA KÜLTÜR GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
93
105
198
20
RAMAZAN GELEN
1999
69
ANTALYA DENGE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
90
103
193
21
ADNAN NADİR PEKTAŞ
1997
68.15
-
90
100
190
22
İSMAİL EROL
1997
68.9
ANTALYA DENGE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
85
105
190
23
MUTLU SARITAŞ
1999
66.45
MAMAK ALTUNYURT MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ GENÇLİK VE S.K
85
105
190
24
CÜNEYT POLAT
1998
67.65
ERZURUM GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
85
100
185
25
AHMET BİRCAN PEHLİVAN
1998
66.85
MERZİFON BELEDİYE GENÇLİK S.K DERNEĞİ
80
100
180
26
MUAMMER BEDERCAN
2000
62.1
KONYA HALTER S.K DERNEĞİ
84
94
178
27
HASAN ÖZDEMİR
2000
64.05
AĞRI GENÇLİK HİZMETLERİ S.K DERNEĞİ
82
95
177
28
BURAK SERCAN ORHAN
1988
63.6
KONYA YUNAK ŞAMPİYONLAR SPOR KULÜBÜ
80
95
175
29
CİHANGİR AYDIN
2002
65.65
PAYAS BELEDİYE S.K DERNEĞİ
75
95
170
30
MUSTAFA BAYRAK
1997
63.1
KAHRAMANMARAŞ BATIPARK SPOR KULÜBÜ
75
95
170
31
ANILCAN AKBULUT
1998
63.95
ANKARA AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR BAKANLIĞI SPOR KULÜBÜ
75
95
170
32
POLAT DİKMEN
2001
62.4
EDİRNE AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR BAKANLIĞI GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
75
95
170
33
BİLAL ERİŞ
1996
68.85
KONYA YUNAK ŞAMPİYONLAR SPOR KULÜBÜ
83
85
168
34
İBRAHİM KAPLAN
2000
66.7
YILDIRIM BELEDİYESİ JİMNASTİK S.K DERNEĞİ
74
92
166
35
YUSUF ARSLANHAN
1997
65.2
SİVAS GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
75
90
165
36
HASAN EMRE AFACAN
2000
64.15
KARABÜK GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
75
90
165
37
SERKAN ÇELİK
2001
63
YILDIRIM BELEDİYESİ JİMNASTİK S.K DERNEĞİ
70
92
162
38
ALİ BAHADIR COŞKUN
1997
67.4
UŞAK GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ SPOR KULÜBÜ
70
90
160
39
AHMET TURAN POLAT
1996
67.75
SİVAS SPORCU EĞİTİM MERKEZİ GENÇLİK VE SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
75
80
160
40
ENES İLİKHAN
1997
66.1
-
70
90
160
41
EMRE YILMAZ
1998
66.45
GAZİANTEP GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
70
90
160
42
MUHARREM CAN TAŞBAŞ
1999
63.2
ÇORUM GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
79
80
159
43
EMRE ÖZEN
2000
67.75
TRABZON GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
65
92
157
44
YUSUF BOZKUŞ
2001
63.85
AĞRI GENÇLİK HİZMETLERİ S.K DERNEĞİ
70
85
155
45
ÖMER BUZ
2001
65.45
AĞRI GENÇLİK HİZMETLERİ S.K DERNEĞİ
70
85
155
46
VEYSEL KARANİ AYDIN
2000
68.1
ADANA ÇELİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
70
85
155
47
MEHMET DOGAN
1999
69
-
75
78
153
48
SABİT ŞENTÜRK
1997
68.05
UŞAK GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ SPOR KULÜBÜ
65
85
150
49
ONUR ÇOBAN
1998
66.25
-
65
85
150
50
KADİR YALÇIN
2000
63.1
-
63
86
149
51
HÜSEYİN CAN IŞIK
2000
64.7
KONYA SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
68
78
146
52
TAYFUR ÖZEL
1999
64.2
-
65
75
140
53
ŞAHİN ÖZTÜRK
2001
64.95
GAZİANTEP HALTER İHTİSAS S.K DERNEĞİ
70
70
140
54
E.BEKİR AKSOY
1996
67.8
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ANKARA S.K DERNEĞİ
0
120
120
55
MÜCAHİT ÇAM
1999
66.4
KAHRAMANMARAŞ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
58
60
118
56
AHMET CAN ÇEKİŞ
2002
67.85
KİLİS GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
52
62
118
57
NURULLAH ÖZDEN
2002
67.2
ERZURUM AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR BAKANLIĞI GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
55
60
115
58
MUHAMMET CİNGÖZ
1999
66.2
BURSA VOLEYBOL GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
50
60
110
59
BERAT YÜZEN
1999
66.2
ADANA ADANUS SPOR KULÜBÜ
35
60
95
60
UMUT UĞURLU
2001
66.5
ERZURUM AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR BAKANLIĞI GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
30
35
65
61
ALİ KEMAL GÖKTEKİN
2003
63.75
KARAMAN GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
28
35
63
62
ÖMER KAYA
2000
68.7
SİVAS SPORCU EĞİTİM MERKEZİ GENÇLİK VE SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
0
80
0
63
MÜCAHİT LEVENT
1999
67.55
DÜZCE GENÇLİK HİZMETLERİ SPOR KULÜBÜ
89
0
0
64
SERCAN ÖZBEK
2001
67.45
ISPARTA BELEDİYESİ S.K ARAŞTIRMA VE GELİŞTİRME EĞİTİM MERKEZİ DERNEĞİ
70
0
0
65
DEVRAN KAYRA
2000
67.45
ANTALYA DENGE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
110
0
0
66
AYVAZ AKDEMİR
1999
63
PURSAKLAR BELEDİYESİ SPOR KÜLÜBÜ DERNEĞİ
95
0
0
Derece
Ad Soyad
Doğum
Yılı
Kilo
İl/Kulüp
Koparma
Toplam
Silkme
Toplam
Toplam
1
OĞUZHAN ÇİNİ
1998
62
MAHİR BAŞER ORTAOKULU S.K DERNEĞİ
116
136
252
2
CUMALİ KUVANÇ
1998
61.5
ANTALYA DENGE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
110
134
244
3
MURAT ELİŞ
1998
61.75
SİVAS SPORCU EĞİTİM MERKEZİ GENÇLİK VE SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
113
129
242
4
RAMAZAN KARA
1999
61.4
YILDIRIM BELEDİYESİ JİMNASTİK S.K DERNEĞİ
100
134
234
5
BATU HAN YÜKSEL
1999
61.85
PURSAKLAR BELEDİYESİ SPOR KÜLÜBÜ DERNEĞİ
97
124
221
6
UMUT ÇELİK
2000
61.81
İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ
98
120
218
7
HALİTCAN BAŞKAYA
1999
61.05
DENİZLİ AKADEMİ S.K DERNEĞİ
95
120
215
8
ERTAN TEMİZ
1998
61.35
ANKARA EĞİTİM SANAT SPOR KULÜBÜ
95
116
211
9
EREN CAN
2001
61.35
ZEBRANO S.K DERNEĞİ
91
118
209
10
MEHMET BOZAN
1999
60.9
PAYAS BELEDİYE S.K DERNEĞİ
95
107
202
11
UĞUR GÜLER
1999
60.8
KONYA YUNAK ŞAMPİYONLAR SPOR KULÜBÜ
90
107
197
12
ÖZAY MEMİŞ
2000
61
-
89
105
194
13
ALİ ÇAM
1999
59.96
KAHRAMANMARAŞ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
85
102
187
14
YUNUS ÇİÇEK
1998
60.05
AĞRI GENÇLİK HİZMETLERİ S.K DERNEĞİ
80
105
185
15
MURAT EKİNEK
1998
58.8
ANTALYA DENGE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
80
101
181
16
BERKANT YİĞİT
1998
60.3
MAMAK ALTUNYURT MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ GENÇLİK VE S.K
80
100
180
17
GÜVEN EMİR
2000
61.15
AĞRI GENÇLİK HİZMETLERİ S.K DERNEĞİ
80
100
180
18
ADEM UZUN
1999
58.46
TOKAT GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
77
98
175
19
SERKAN KÜMİCEN
2001
60.9
ZEBRANO S.K DERNEĞİ
75
100
175
20
BÜNYAMİN DURMAZ
1999
61.55
-
75
100
175
21
KENAN YILMAZ
2001
58.6
YILDIRIM BELEDİYESİ JİMNASTİK S.K DERNEĞİ
79
94
173
22
KEREM ERTUĞRUL
2002
59.94
MAMAK ALTUNYURT MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ GENÇLİK VE S.K
75
93
168
23
BURAK CAN EREN
2000
59.3
-
75
90
165
24
ENGİN SAVAŞ
1998
56.8
AĞRI GENÇLİK SPOR KULUBÜ
70
91
161
25
MEHMET EMİN KURU
1998
59.8
ERZİNCAN GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
70
87
157
26
MÜCAHİT AKAN
1999
61.75
EDİRNE AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR BAKANLIĞI GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
70
83
153
27
YUSUF IŞIK
2001
61.9
ADANA ÇELİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
68
85
153
28
ÖMER FARUK GÜNEY
1997
56.1
-
65
85
150
29
BÜLENT BORLUOĞLU
1998
59.84
-
70
80
150
30
AHMET ÖZGÜR AYIK
1998
60.6
GAZİANTEP GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
70
80
150
31
BARIŞ MENSUR
2001
57.8
ÇORUM GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
67
81
148
32
HASAN BUĞRA DUR
1998
58.18
MEVLANA GENÇLİK S.K DERNEĞİ
60
85
145
33
FEHMİ IŞIK,
1999
61.6
ANKARA AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR BAKANLIĞI SPOR KULÜBÜ
65
80
145
34
SERKAN ÇİÇEK
2002
61
VAN AZİM HALTER İHTİSAS S.K DERNEĞİ
65
78
143
35
OĞUZHA YILMAZ
2002
59
TRABZON GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
65
77
142
36
SÜLEYMAN FURKAN ERDEM
2001
57
KONYA HALTER S.K DERNEĞİ
65
75
140
37
SAFA AKGÜZ
2001
60.6
PURSAKLAR BELEDİYESİ SPOR KÜLÜBÜ DERNEĞİ
65
75
140
38
ÇAĞDAŞ TAŞ
1999
61.85
EDİRNE AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR BAKANLIĞI GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
60
80
140
39
SELMAN ÖZEL
1997
56.06
-
58
70
128
40
BERAT MEHMET GÖNEN
2000
59.9
KONYA TAŞKENT SPOR KULÜBÜ
56
65
121
41
BAYRAM AKKIL
1999
57.36
ZEBRANO S.K DERNEĞİ
55
65
120
42
YILMAZ KÜÇÜKGÖZ
2001
60.4
KARAMAN GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
55
65
120
43
SERCAN ÇAKI
2000
59
MAMAK ALTUNYURT MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ GENÇLİK VE S.K
45
60
105
44
İSMAİL YABAN
2000
58.06
KAHRAMANKAZAN BELEDİYE S.K DERNEĞİ
49
50
99
45
ERENCAN AĞKAŞ
2002
60.45
ERZİNCAN GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
40
55
95
46
MESUT DOĞAN
2002
57.6
KİLİS GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
43
50
93
47
BEDİRHAN YÜKSEL TEMELÖZ
2003
57.98
BURSA VOLEYBOL GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
40
40
80
48
MURATCAN İLHAN
2001
57.26
KARAMAN GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
38
40
78
49
SAMET SERT
2002
56.94
KUYULU SEBİL HALTER İHTİSAS S.K DERNEĞİ
33
40
73
50
ÖZKAN ÖZBEK
2001
60.4
ANKARA AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR BAKANLIĞI SPOR KULÜBÜ
30
33
63
51
TANER KILIÇ
1996
58.9
KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE KAĞIT S.K DERNEĞİ
30
30
60
52
FURKAN ÖLMEZ
2003
58.56
KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE KAĞIT S.K DERNEĞİ
27
30
57
53
EMRE BULUT
1999
57.6
ADANA ADANUS SPOR KULÜBÜ
35
0
0
54
ALPERENCAN GENÇ
2001
60.1
SİVAS GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
70
0
0
55
RAMAZAN ZEYDANLI
2002
60.1
İSTANBUL AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
0
80
0
57
OĞUZHAN GÜNEŞ
1998
61.95
SİVAS SPORCU EĞİTİM MERKEZİ GENÇLİK VE SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
65
0
0
Derece
Ad Soyad
Doğum
Yılı
Kilo
İl/Kulüp
Koparma
Toplam
Silkme
Toplam
Toplam
1
İSA GÜNGÖR
1998
55.84
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ANKARA S.K DERNEĞİ
102
120
222
2
YAVUZ ÇAMURCUOĞLU
1997
55.92
BARTIN GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
97
120
217
3
CANER TOPTAŞ
2001
55.6
ASKİ SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
96
112
208
4
ALİCAN ŞAHİN
2000
55.89
AYDIN GENÇ EFELER SPOR KULÜBÜ
89
104
193
5
SEDAT ASLAN
1999
55.84
ANTALYA MARAŞAL FEVZİ ÇAKMAK SPOR KULÜBÜ
90
101
191
6
DOĞAN DÖNEN
2002
53.88
PAYAS BELEDİYE S.K DERNEĞİ
80
105
185
7
RAMAZAN GÜLŞEN
1999
55.74
GONCA S.K DERNEĞİ
84
100
184
8
RESUL KARABOĞAZ
1998
54.36
TARSUS GENÇLİK S.K DERNEĞİ
80
101
181
9
RAMAZAN BURAK
1999
55.8
AĞRI GENÇLİK HİZMETLERİ S.K DERNEĞİ
85
90
175
10
MURAT FURAN
1998
55.96
AYDIN GENÇ EFELER SPOR KULÜBÜ
71
86
157
11
H.OSMAN ÇABUK
2002
54.44
KAHRAMANMARAŞ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
70
85
155
12
BURAK TAVLI
2000
54.8
DÜZCE AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
70
81
151
13
TALHA TOPRAK
2001
56
ZEBRANO S.K DERNEĞİ
66
80
146
14
HASAN KESEK
2000
51.26
DÜZCE AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
63
83
146
15
HAKAN TURAN
1998
54.68
ANKARA SİNCAN PERFORMANS SPOR KULÜBÜ
65
80
145
16
B.EMİR YILDIZ
2002
53.46
TOKAT GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
60
78
138
17
KAAN KÜÇÜK
2001
49.04
AYDIN NAZİLLİ BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
62
75
137
18
YUSUF KENAN AYTAR
2001
54.22
ANTALYA MARAŞAL FEVZİ ÇAKMAK SPOR KULÜBÜ
60
75
135
19
ALİHAN ÇELEN
2001
46.48
PAYAS BELEDİYE S.K DERNEĞİ
60
73
133
20
SALİH SÜRMÜŞ
2001
55.98
-
60
71
131
21
BURAK HAN SAĞLAM
2001
53.14
ZEBRANO S.K DERNEĞİ
60
70
130
22
MEHMETCAN KARA
2003
52.98
KİLİS GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
59
70
129
23
YUSUF KARABİNA
1998
55.92
ERZİNCAN GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
62
65
127
24
İBRAHİM ÖZKAN
2000
51.6
-
54
72
126
25
MEHMETCAN GÜL
2000
50.94
PURSAKLAR BELEDİYESİ SPOR KÜLÜBÜ DERNEĞİ
51
69
120
26
ENES ESEN
2001
54.5
MAMAK ALTUNYURT MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ GENÇLİK VE S.K
55
65
120
27
EMİRHAN URHAN
2002
55.25
SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE S.K DERNEĞİ
55
64
119
28
TOLGAHAN SAĞLAM
2001
55.2
KARAMAN GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
53
65
118
29
TAHA ŞERİF KUYUMCU
2003
54.78
ÇORUM GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
52
65
117
30
ENES YILDIZ
2001
51
KONYA GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
50
65
115
31
MUHAMMED GÜL
2000
55.4
-
55
60
115
32
MUSTAFA ERDOĞAN
2003
50.88
ASKİ SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
50
60
110
33
ENES BÜYÜKKAYA
1999
52.35
SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE S.K DERNEĞİ
53
55
108
34
MURAT ÜSTÜNDAĞ
2000
50.6
ERZURUM AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR BAKANLIĞI GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
50
55
105
35
VELİ GEZER YILDIZ
2000
44.34
KONYA SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
45
53
98
36
S.TUĞRUL ŞAHİNBAŞ
2003
41.35
TRABZON GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
43
50
93
37
HASAN KARTAL
2003
37
KİLİS YILDIZLAR SPOR KULÜBÜ
35
47
82
38
SEYMEN DEMİREL
2003
33.15
-
35
40
75
39
NAMIK KARSLI
2002
38.4
MAMAK ALTUNYURT MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ GENÇLİK VE S.K
33
35
68
40
MUHAMMER POLAT
2003
40.7
ERZURUM AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR BAKANLIĞI GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
26
40
66
41
KADİR AYDOĞDU
1997
55.1
-
0
85
0
42
KEMALCAN SARIKAYA
2002
44.08
GAZİANTEP HALTER İHTİSAS S.K DERNEĞİ
0
0
0
43
ABDULLAH YILDIZ
2001
51.66
SİVAS SPORCU EĞİTİM MERKEZİ GENÇLİK VE SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
60
0
0
44
ADEM POLAT
2001
50.6
ERZURUM GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
0
0
0
45
MUSTAFA IŞIK
2001
47.44
ISPARTA BELEDİYESİ S.K ARAŞTIRMA VE GELİŞTİRME EĞİTİM MERKEZİ DERNEĞİ
0
75
0
46
ERSAN MAZI
1998
54.88
KAHRAMANMARAŞ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
55
0
0
47
SEYİTCAN DURDU
2003
43.5
-
0
0
0
48
BATUHAN KÖROĞLU
2000
55.5
ANKARA AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR BAKANLIĞI SPOR KULÜBÜ
0
0
0
Derece
Ad Soyad
Doğum
Yılı
Kilo
İl/Kulüp
Koparma
Toplam
Silkme
Toplam
Toplam
1
AHMET BOZAN
1997
94.95
PAYAS BELEDİYE S.K DERNEĞİ
143
178
321
2
ÖMER AÇIKGÖZ
1997
103.15
MAMAK ALTUNYURT MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ GENÇLİK VE S.K
120
155
275
3
SİNAN ÇOBAN
1998
103.2
MAHİR BAŞER ORTAOKULU S.K DERNEĞİ
113
146
259
4
YASİN ÇINLAR
1996
94.3
DENİZLİ AKADEMİ S.K DERNEĞİ
115
140
255
5
YAŞAR AYDIN
1998
94.1
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ANKARA S.K DERNEĞİ
110
130
240
6
CANER YİĞİT
1997
94.2
-
108
123
231
7
MERTCAN DEMİR
1999
94.05
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ANKARA S.K DERNEĞİ
109
120
229
8
BAHATTİN SERİN
2000
94.7
KONYA GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
90
116
206
9
MEHMET KARACA
2000
99.05
KONYA TAŞKENT SPOR KULÜBÜ
91
111
202
10
FİKRET ERSAN
1997
96.25
-
70
103
173
11
FEVZİ KONU
1999
94.15
SAMSUN GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
65
103
168
12
SALİ UGURLU
1998
97.45
AYDIN GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
73
89
162
13
ALİ KARA
2001
94.35
KONYA HALTER S.K DERNEĞİ
50
65
115
14
SAMET TÜRKOĞLU
1999
94.95
İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ
45
50
95
15
M. CELAL BATTAL
2001
100.95
-
0
85
0
Derece
Ad Soyad
Doğum
Yılı
Kilo
İl/Kulüp
Koparma
Toplam
Silkme
Toplam
Toplam
1
KADİR AKBULUT
1996
107.03
MAHİR BAŞER ORTAOKULU S.K DERNEĞİ
125
153
278
2
CEBRAİL ACAR
2001
105.5
ASKİ SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
125
146
271
3
FURKAN ESKİOĞLU
1996
150
-
120
140
260
4
ABDULKADİR İÇEL
1997
108
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ANKARA S.K DERNEĞİ
100
133
233
5
MAHMUT KARAİBİŞ
1997
107.45
TOKAT GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
107
125
232
6
ENES ÖZDEN
2000
106.4
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ANKARA S.K DERNEĞİ
111
115
226
7
MUHİTTİN ASLAN
2000
110.5
BARTIN GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
95
126
221
8
İBRAHİM AMBAROĞLU
1997
105.22
-
83
95
178
9
H.HÜSEYİN AKIN
1998
124.3
KIRIKKALE İSTİKLAL İLKÖĞRETİM OKULU GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
70
90
160
10
OSMAN SOYLU
2000
122.1
İLKADIM BELEDİYESİ GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
55
81
136
11
ÖMER FARUK BİLGİN
2001
105.2
YILDIRIM BELEDİYESİ JİMNASTİK S.K DERNEĞİ
60
75
135
Derece
Ad Soyad
Doğum
Yılı
Kilo
İl/Kulüp
Koparma
Toplam
Silkme
Toplam
Toplam
1
DUYGU AYNACI
1996
70.8
-
91
108
199
2
ZEYNEP ATAKAN
1998
70.5
ANKARA TUZGÖLÜ SPOR KULÜBÜ
83
105
188
3
GÜLSÜM YAVUZ
1997
74.45
ANKARA TUZGÖLÜ SPOR KULÜBÜ
45
93
160
4
SEDA BİLİR
2000
71
GAZİANTEP YASA GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
65
81
146
5
BESTE ERDOĞAN
1996
72.4
KONYA OLİMPİC SPOR KULÜBÜ
65
80
145
6
SELİNAY ALTUN
1998
73.55
KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE KAĞIT S.K DERNEĞİ
64
70
134
7
RABİA ASLI ÇELİK
2002
69.01
ÇAYKUR RİZE GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
60
70
130
8
ŞEYMA ÇAĞLI
1998
72.45
GAZİANTEP BELEDİYE S.K DERNEĞİ
55
61
116
9
ZEHRA SELÇUK
2000
71
SAKARYA TÜRK TELEKOM SPOR KULÜBÜ
50
65
115
10
DİLARA AKALAN
2003
73.3
BAŞKENT KARTALLARI S.K DERNEĞİ
45
55
100
11
ŞULE CEBECİ
1999
69.75
-
45
55
100
12
ESRA AKTAŞ
1999
73.9
GAZİANTEP BELEDİYE S.K DERNEĞİ
30
47
77
13
SEHER GİZEM KAHRİMAN
2003
70.95
KUYULU SEBİL HALTER İHTİSAS S.K DERNEĞİ
30
37
67
14
SEVİMCAN DÖNMEZ
1999
71.75
-
30
35
65
Derece
Ad Soyad
Doğum
Yılı
Kilo
İl/Kulüp
Koparma
Toplam
Silkme
Toplam
Toplam
1
EMİNE AYYILDIZ
2001
64.8
SAKARYA TÜRK TELEKOM SPOR KULÜBÜ
75
96
171
2
YASEMİN KESKİN
1998
63.55
ÇAYKUR RİZE GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
70
100
170
3
EMİNE SARITOPRAK
1997
68.55
-
63
92
155
4
DÖNUŞNUR KARABIYIK
1998
65.2
GONCA S.K DERNEĞİ
68
84
152
5
SULTAN TOKMAK
1998
63.25
KARAKAYA İLK -ORTA OKULU S.K DERNEĞİ
68
83
151
6
DEMET ŞAHİN
1998
6310
KIRIKKALE İSTİKLAL İLKÖĞRETİM OKULU GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
64
76
140
7
NAZLI İREM ÖZER
1998
66.65
GONCA S.K DERNEĞİ
61
76
137
8
SEMANUR ÖZOĞLU
1999
68.35
KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE KAĞIT S.K DERNEĞİ
60
76
136
9
DİLARA NARİN
2002
64.45
-
55
75
130
10
FATMANUR TOPBAŞ
1999
65.8
GÜNEYSU S.K DERNEĞİ
55
63
118
11
CENNET TUNA
1999
66.6
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ANKARA S.K DERNEĞİ
52
60
112
12
EDANUR ODABAŞ
1999
65.3
-
45
59
104
13
SEMA NUR YILDIZ
2001
64.05
KUYULU SEBİL HALTER İHTİSAS S.K DERNEĞİ
38
44
82
14
AYŞENUR KESER
2001
63.1
-
40
41
81
15
MELDA LEVENT
2002
66.1
-
29
39
68
16
HABİBE YAZICI
2002
66.4
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ANKARA S.K DERNEĞİ
25
41
66
17
YAĞMUR KÜÇÜKBABA
2001
63.75
KIRIKKALE AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR BAKANLIĞI SPOR KULÜBÜ
30
35
65
18
SAADET KIRMIZIOĞLU
1999
68.55
GAZİANTEP HALTER İHTİSAS S.K DERNEĞİ
25
35
60
19
RABİA GÜLLEYİK
1999
63.4
ANKARA AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR BAKANLIĞI SPOR KULÜBÜ
23
30
53
20
MERVE TAMER
1996
66.55
GAZİANTEP BESLEN MAKARNA SPOR KULÜBÜ
0
76
0
Derece
Ad Soyad
Doğum
Yılı
Kilo
İl/Kulüp
Koparma
Toplam
Silkme
Toplam
Toplam
1
NURAY LEVENT
2000
58.12
-
81
96
177
2
BERFİN ALTUN
1999
62.45
-
78
95
173
3
BÜŞRANUR DALMIZRAK
1998
62.45
ANKARA TUZGÖLÜ SPOR KULÜBÜ
80
90
170
4
HİLAL PEHLİVANLI
1997
61.15
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ANKARA S.K DERNEĞİ
67
80
147
5
SERPİL GEDİK
1997
60.25
ANKARA ŞİMŞEKLER GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
55
135
135
6
GÜLŞAH ŞİMŞEK
2000
60.65
SAKARYA TÜRK TELEKOM SPOR KULÜBÜ
60
71
131
7
ÖZLEM AVCI
2001
59.12
-
46
59
105
8
AYSEL ÖZKAN
2002
60.2
KEMAL AYDOĞAN ORTA OKULU S.K DERNEĞİ
46
54
100
9
FATMAGÜL BETÜL ÇALTEPE
2003
55.56
GAZİANTEP YASA GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
40
48
88
10
HANDE GÖZÜBÜYÜK
1999
60.25
-
38
48
86
11
DİLAN KAYA
2001
59.95
-
35
45
80
12
M.EZGİ CENİK
1999
58.08
ANKARA TUZGÖLÜ SPOR KULÜBÜ
25
35
60
13
BUSE YILDIRIM
1999
58.66
İSTANBUL PENDİK FEVZİ ÇAKMAK SPOR KULÜBÜ
0
60
0
14
TUĞÇE AYDIN
2000
61.05
KAHRAMANMARAŞ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
0
0
0
15
KADRİYE BAVLI
1998
62
AĞRI AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR BAKANLIĞI SPOR KULÜBÜ
0
0
0
Derece
Ad Soyad
Doğum
Yılı
Kilo
İl/Kulüp
Koparma
Toplam
Silkme
Toplam
Toplam
1
AYŞEGÜL ÇAKIN
1999
57.74
-
75
100
175
2
ELİF ÜNAL
1998
57.34
ANKARA TUZGÖLÜ SPOR KULÜBÜ
77
90
167
3
SAFİYE ŞIVGIN
1996
57.7
İSTANBUL AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
65
90
155
4
SÜMEYYE KESİM
2000
57.62
-
65
73
138
5
ESMA MUTLU
1997
57.74
KUYULU SEBİL HALTER İHTİSAS S.K DERNEĞİ
60
75
135
6
BURCU ALICI
2001
53.9
GAZİANTEP YASA GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
63
71
134
7
AYSU MANTAŞOĞLU
2001
56.4
ISPARTA BÖLGESPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
60
65
125
8
SARA YENİGÜN
2002
55.72
BAŞKENT KARTALLARI S.K DERNEĞİ
54
69
123
9
AYDANUR MERT
2002
53.24
KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE KAĞIT S.K DERNEĞİ
51
60
111
10
ZETNEP TOPAL
1998
53.32
ANKARA ŞİMŞEKLER GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
50
60
110
11
BERFİN TİRYAKİ
2002
54.2
KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE KAĞIT S.K DERNEĞİ
47
60
107
12
ZEYNEP USUL
2003
53.78
BAŞKENT KARTALLARI S.K DERNEĞİ
50
54
104
13
EBRU DEMİRCİ
2000
55.06
TARSUS GENÇLİK S.K DERNEĞİ
45
55
100
14
AYNI ZELİHA KILIÇ
1998
54.34
ULUDAĞ ÇELİK GENÇLİK S.K DERNEĞİ
45
61
100
15
MELİKE ÜSTÜNER
2001
55.6
AKŞEHİR ATATÜRK ORTA OKULU SPOR KULUBÜ
45
53
98
16
IRMAK ÖZDEMİR
2000
57.68
ANKARA TUZGÖLÜ SPOR KULÜBÜ
44
53
97
17
AYŞE TOSUN
1998
54.98
GAZİANTEP BELEDİYE S.K DERNEĞİ
45
50
95
18
LEYLA MENDİ
2001
54.52
GAZİANTEP BESLEN MAKARNA SPOR KULÜBÜ
45
48
93
19
MERYEM ERDOĞAN
2001
54.01
KAHRAMANKAZAN BELEDİYE S.K DERNEĞİ
43
45
88
20
EDANUR MIZRAK
2001
57.2
İSTANBUL PENDİK FEVZİ ÇAKMAK SPOR KULÜBÜ
35
40
75
21
EMİNE KANAT
2002
56.43
ANKARA AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR BAKANLIĞI SPOR KULÜBÜ
30
39
69
22
RABİA AKDOĞAN
1999
56.12
BOSTANCI KARTAL SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
28
34
62
23
GÜLİSTAN ÇAĞLAR
2001
55.83
AĞRI AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR BAKANLIĞI SPOR KULÜBÜ
21
25
46
24
DİCLE ASLAN
1998
57.05
AĞRI AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR BAKANLIĞI SPOR KULÜBÜ
0
40
0
25
EDANUR GÖRÜNMEZ
2000
56.68
KAHRAMANMARAŞ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
23
0
0
26
ESMA TÜRKYILMAZ
1998
57.96
KIRIKKALE AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR BAKANLIĞI SPOR KULÜBÜ
0
0
0
27
AYŞEGÜL KARAMANLI
2002
55.62
GAZİANTEP HALTER İHTİSAS S.K DERNEĞİ
0
55
0
28
HABİBE ÇALIŞKAN
2000
56.12
-
0
0
0
29
MEDİNE ÇAKMAK
2001
56.15
GAZİANTEP BESLEN MAKARNA SPOR KULÜBÜ
0
45
0
Derece
Ad Soyad
Doğum
Yılı
Kilo
İl/Kulüp
Koparma
Toplam
Silkme
Toplam
Toplam
1
ELİF ACAR
1998
51.14
KUYUCAK BELEDİYESİ S.K DERNEĞİ
68
80
148
2
GAMZE YAYLA
2000
52.64
ANKARA TUZGÖLÜ SPOR KULÜBÜ
70
77
147
3
FULYA BÜYÜKLEBLEBİ
2000
52.26
İSTANBUL AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
62
78
140
4
CANSUNUR SARIKAYA
1998
52.1
GAZİANTEP HALTER İHTİSAS S.K DERNEĞİ
60
70
130
5
BUSENUR ŞAHİN
2002
51.48
BAŞKENT KARTALLARI S.K DERNEĞİ
58
70
124
6
DUYGU ALICI
2001
52.6
GAZİANTEP YASA GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
56
67
123
7
SEDANUR ÇOLAK
2000
52.48
AYDIN NAZİLLİ BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
58
65
123
8
MELİKE KOÇ
1999
51.96
DÜZCE AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
55
67
122
9
ÇİĞDEM POLAT
2000
49.74
GONCA S.K DERNEĞİ
48
63
111
10
ZEHRA BEHLÜL BÜYÜKDİŞİKİTLİ
2000
51.38
GÜNEYSU S.K DERNEĞİ
48
59
107
11
SENANUR COŞKUN
2001
48.02
KUYULU SEBİL HALTER İHTİSAS S.K DERNEĞİ
46
59
105
12
AYŞE AFŞAR
1998
48.18
GAZİANTEP BESLEN MAKARNA SPOR KULÜBÜ
48
55
103
13
GAMZE SARIKAYA
1998
49.8
ANKARA ŞİMŞEKLER GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
45
57
102
14
HATİCE YAREN ÇİFTCİ
1999
48.52
-
39
58
97
15
GÜLLÜ AKSOY
1999
51
GAZİANTEP YASA GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
47
50
97
16
CANAN ERGÜL
1997
52.1
KIRIKKALE İSTİKLAL İLKÖĞRETİM OKULU GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
43
50
93
17
SÜHEDA GÖKÇAY
2000
52.31
SAKARYA TÜRK TELEKOM SPOR KULÜBÜ
38
50
88
18
ELİF GÜDER
1998
52.84
-
40
52
88
19
ÖZGE YILDIZ
2000
50.33
-
35
43
78
20
ÖZGE DURMAZ
1998
51.88
-
35
40
75
21
ARİFE ÇAKMAK
2001
51.72
KUYULU SEBİL HALTER İHTİSAS S.K DERNEĞİ
30
36
66
22
ZEYNEP S. SUBAŞI
2000
50.17
TARSUS GENÇLİK S.K DERNEĞİ
28
35
63
23
GÜLHAN HÜNKAŞ
2003
48.29
ANKARA AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR BAKANLIĞI SPOR KULÜBÜ
28
33
61
24
AYŞENUR TOPBAŞ
2001
52.01
GÜNEYSU S.K DERNEĞİ
26
33
59
0
AYNUR ALAV
2000
50.43
GAZİANTEP BESLEN MAKARNA SPOR KULÜBÜ
25
30
55
0
CANSEL ÖZKAN
2002
49.36
-
0
0
0
0
GİZEM SÜNGÜ
2002
53
-
38
0
0
Derece
Ad Soyad
Doğum
Yılı
Kilo
İl/Kulüp
Koparma
Toplam
Silkme
Toplam
Toplam
1
SEDEF OKAN
1997
47.62
KUYULU SEBİL HALTER İHTİSAS S.K DERNEĞİ
58
73
131
2
BUSE İLHAN
2001
46.84
CUMAYERİ BELEDİYE SPOR KULÜBÜ
52
67
119
3
KEVSER TANDEMİR
2000
47.46
KIRIKKALE İSTİKLAL İLKÖĞRETİM OKULU GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
54
63
117
4
NAZMİYE ABCİ
2000
48
ISPARTA BELEDİYESİ S.K ARAŞTIRMA VE GELİŞTİRME EĞİTİM MERKEZİ DERNEĞİ
54
60
114
5
ASUMAN AYHAN
2002
47.98
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ANKARA S.K DERNEĞİ
52
60
112
6
GAMZE NUR SARIKAYA
2002
44.22
GAZİANTEP BELEDİYE S.K DERNEĞİ
46
58
104
7
SÜMEYYE KARASAKAL
2002
41.5
KUYULU SEBİL HALTER İHTİSAS S.K DERNEĞİ
46
57
103
8
CEREN AVCI
1999
44.9
-
39
48
87
9
HATİCE BAŞ
2001
46.04
GAZİANTEP YASA GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
37
49
86
10
KARDELEN TAŞ
2002
42.3
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ANKARA S.K DERNEĞİ
40
45
85
11
ELİFNUR KAVUT
2003
42.1
BAŞKENT KARTALLARI S.K DERNEĞİ
37
47
84
12
EMEL NUR ASLAN
2003
39.24
BAŞKENT KARTALLARI S.K DERNEĞİ
37
45
82
13
ARZU AKILLI
2001
42.8
İSTANBUL AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
37
45
82
14
BÜŞRANUR SEMİZ
2001
45.64
İLKADIM BELEDİYESİ GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
33
47
80
15
DİJLE DOĞAN
1997
47.18
-
37
40
77
16
ÜMMÜ KUZUKERPİÇ
2003
41.5
İSTANBUL AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
27
35
62
17
GİZE NUR DEMİR
1999
47.42
ANKARA TUZGÖLÜ SPOR KULÜBÜ
0
71
0
18
FERDA GÜNDÜZ
2001
47.44
KIRIKKALE AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR BAKANLIĞI SPOR KULÜBÜ
0
35
0
Derece
Ad Soyad
Doğum
Yılı
Kilo
İl/Kulüp
Koparma
Toplam
Silkme
Toplam
Toplam
1
İKLİMA KÜÇÜKKARA
1997
101.95
ANKARA GÖLBAŞI BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
50
71
121
2
MELİKE GÜNAL
1998
93.55
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ANKARA S.K DERNEĞİ
70
88
158
3
CAREN AKARSU
1997
100.6
KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE KAĞIT S.K DERNEĞİ
72
83
155
4
MELİKE GÜR
2000
90.25
ANTALYA YİĞİT GENÇLİK S.K DERNEĞİ
58
62
120
5
HİLAL DÖNMEZ
1998
102.1
GONCA S.K DERNEĞİ
50
90
140
6
TUĞÇE BOYNUEĞRİ
1998
82.75
KAHRAMANKAZAN BELEDİYE S.K DERNEĞİ
75
87
162
7
ŞEYMANUR COŞKUN
2000
101.6
TARSUS GENÇLİK S.K DERNEĞİ
41
48
89
9
MELİKE SAYDAN
1999
78.1
SAKARYA TÜRK TELEKOM SPOR KULÜBÜ
55
60
115
10
DİLEK KARTAL
1997
87.95
ULUDAĞ ÇELİK GENÇLİK S.K DERNEĞİ
21
28
49
11
GÜLBEN SEVİNÇ
2000
96.95
DÜZCE AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
38
43
81
12
HATİCE FIRAT
1998
100.25
GAZİANTEP BELEDİYE S.K DERNEĞİ
60
61
121
13
CANSU GEREZ
2000
103.75
GAZİANTEP YASA GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ
43
48
91