Spor ve Spor Dergisi tarafından düzenlenen ‘Sporun Devleri Buluşuyor Ödül Gecesi’ Dünya Etnospor Konfederasyonu Başkanı Bilal Erdoğan’ın da katılımıyla gerçekleştirdi. Milli Halterci Hurşit Atak, gecede yılın onur ödülüne layık görüldü.

Ankara’daki JW Marriot Otel’de gerçekleştirilen ve Etnospor Konfederasyonu Başkanı Bilal Erdoğan’ın onur konuğu olduğu geceye, Milletvekilleri, Gençlik ve Spor Bakanlığı bürokratları, federasyon başkanları, milli sporcular, iş adamları, Türk sporuna geçmişte hizmet etmiş spor adamları ve sporcular, basın mensupları ile çok sayıda davetli katıldı.

Gecede Türkiye Halter Federasyonu’nu Başkan Tamer Taşpınar, Başkan Vekili Mevlüt Ataseven ve yönetim kurulu üyeleri temsil etti.

Gecede Spor&Spor jürisinin belirlediği isimlere ödülleri verildi. 2016 Büyükler Avrupa Şampiyonasında Altın madalya kazanarak, yılın onur ödülüne layık görüldü. Hurşit Atak’ın , ödülünü başkanımız sayın Tamer Taşpınar , Eski Dış Ticaretten Sorumlu Devlet Bakanı Kürşad Tüzmen elinden aldı.

IMG_9707 IMG_9526