KAYITLI DOPİNG KONTROL HAVUZU (KDKH) / BULUNABİLİRLİK BİLDİRİMİ (WHEREABOUTS)

WADA Dünya Dopingle Mücadele Kuralları’na göre Kayıtlı Doping Kontrol Havuzu’nda (KDKH) bulunan sporcular yılın tüm çeyrekleri boyunca bulunabilirlik bildirimini sağlamaları gereklidir.

Her bir çeyrek dönem için bulunabilirlik girişleri aşağıdaki gibidir:

  1. Çeyrek: OCAK, ŞUBAT, MART
  2. Çeyrek: NİSAN, MAYIS, HAZİRAN
  3. Çeyrek: TEMMUZ, AĞUSTOS, EYLÜL
  4. Çeyrek: EKİM, KASIM, ARALIK

 

  1. KAYITLI DOPİNG KONTROL HAVUZUNA İLK DEFA GİRECEK OLAN SPORCULAR www.tdmk.org.tr  sitesine girip, Sporcu – Bulunabilirlik Bildirimi kısmında bulunan “Adamsa Erişim Talep Formu” ve “Sporcu Bilgi Formu” nu eksiksiz ve imzalı halini “ Şehit Ersan Caddesi No:24/2-5 Çankaya Ankara 06680” (TDMK) Türkiye Doping İle Mücadele Komisyonuna  posta yolu ile gönderilmesi gerekmektedir. Söz konusu formlar TDMK’ya ulaştıktan sonra, tarafınıza e-mail yoluyla Adams kullanıcı adı ve şifrenizin gönderilecektir.10 gün içinde mailinizden şifreyi almadığınız takdirde mail otomatik olarak silinecektir.  Kullanıcı adınız ve şifreniz size iletildikten sonra bulunabilirlik bilgilerinizi Adams’a yüklerken Adams Bulunabilirlik kılavuzundan yardım alarak yapabilirsiniz.
  1. EĞER SPORCU KAYITLI DOPİNG KONTROL HAVUZUNA KAYITLI İSE VE ŞİFRESİNİ UNUTMUŞ İSE;

adams@tdmk.org.tr  adresine yeni şifre talebi ile ilgili e mail göndermesi gerekmektedir. Kullanıcı adınız ve şifreniz size e-mail yolu ile gönderilecektir.

HER SORUNLARINIZ İÇİN (ADAMS) TEL: 0312 428 08 07