KAMP DUYURULARI

2024 YILDIZLAR AVRUPA ŞAMPİYONASI HAZIRLIK KAMPI (ERKEK)

BAŞLAMA TARİHİ: 20 MAYIS 2024

YER: GAZİANTEP TOHM

NoAdı SoyadıSikletiGöreviDoğum Tarihi
1Burak Ertuğrul Eroğlu Antrenör 
2Cemal Doğan Antrenör 
3Ömer Has Antrenör 
4Muammer Kurt49kgSporcu25.02.2008
5Ramazan Efe Yılmaz55kgSporcu11.09.2008
6Halil Ergün55kgSporcu21.06.2007
7Abdullah Efe Kolçak61kgSporcu04.03.2007
8Berat Ergün67kgSporcu22.02.2008
9Alper Aytar81kgSporcu07.07.2007
10Sefkan Sümen89kgSporcu21.07.2008
11Emre Kartal96kgSporcu14.05.2007
12Ali Osman Çınlar102kgSporcu29.05.2007
13Ömer Gürmeriç+102kgSporcu03.05.2007
14Selahattin Altın+102kgSporcu10.01.2007
15Arda Bıyık+102Sporcu

2024 YILDIZLAR AVRUPA ŞAMPİYONASI HAZIRLIK KAMPI (KADIN)

BAŞLAMA TARİHİ: 07 MAYIS 2024

YER: KONYA TOHM

                           15-22 Haziran 2024 tarihleri arasında Thessaloniki / YUNANİSTAN ’da yapılacak olan U15 Avrupa Şampiyonası için 07 Mayıs – 15 Haziran 2024 tarihleri arasında KONYA TOHM’ da açılması planlanan Milli takım kadrosu aşağıda belirtilmiştir.

S.NOADI SOYADISİKLETİD.TARİHİGÖREVİİLİ
1.SİBEL İLGÜN  ANTRENÖRRİZE
2.MUSTAFA DOĞAN  ANTRENÖRANTALYA
3.SITKI DOĞAN  ANTRENÖRGAZİANTEP
4.EKREM AĞILLI  ANTRENÖRKAYSERİ
5.FATMA SENA KOLÇAK402008SPORCUKONYA
6.AYSU BEKTAŞ452007SPORCUKONYA
7.HATİCE DEMİR492007SPORCUGAZİANTEP
8.ALEYNA DELİCE552007SPORCUDÜZCE
9.HİRA NUR BELİK552008SPORCUANKARA
10.MERYEM NAZ BARAN552007SPORCUKONYA
11.ZEYNEP ŞİMŞEK592007SPORCUANKARA
12.AYSEL YILMAZ592007SPORCUGAZİANTEP
13.TUBA NUR KOZ642007SPORCUGAZİANTEP
14.YEZDA AKAR642007SPORCUGAZİANTEP
15.ÖZNUR YILMAZ712007SPORCUKAYSERİ
16.BAHAR SEVİM712007SPORCUKONYA
17.ZEYNEP NUR PEHLİVAN812008SPORCUANTALYA
18.HİLAL GÖK812007SPORCUANKARA
19.ZEYNEP EFE+812007SPORCUKAYSERİ
20.BERRA NUR APAYDIN+812007SPORCUISPARTA

2024 U15 AVRUPA ŞAMPİYONASI HAZIRLIK KAMPI (KADIN)

BAŞLAMA TARİHİ: 07 MAYIS 2024

YER: KONYA TOHM

                           15-22 Haziran 2024 tarihleri arasında Thessaloniki / YUNANİSTAN ’da yapılacak olan U15 Avrupa Şampiyonası için 07 Mayıs – 15 Haziran 2024 tarihleri arasında KONYA TOHM’ da açılması planlanan Milli takım kadrosu aşağıda belirtilmiştir.

S.NOADI SOYADISİKLETİD.TARİHİGÖREVİİLİ
1.UĞUR KAÇMAZ  ANTRENÖR 
2.RECEP ARSLAN  ANTRENÖR 
3.TURGAY BESLER  ANTRENÖR 
4.ALİ GÖKGÖZ ANTRENÖR 
5.ELİFNUR KILIÇ45 KG2009SPORCUKONYA
6.İLAYDA ERTUĞRUL49 KG2009SPORCUGAZİANTEP
7.ECE TOPALOĞLU49 KG2009SPORCUKONYA
8.REYHAN OPÇİN49 KG2010SPORCUMERSİN
9.GİZEM AĞAÇ55 KG2009SPORCUGAZİANTEP
10.GÖRKEMSU ÇAM59 KG2009SPORCUANKARA
11.ECE SİPAN59 KG2009SPORCUSAMSUN
12.ZEHRANUR ASLAN64 KG2010SPORCUAMASYA
13.YAĞMUR BULUT71 KG2009SPORCUKAYSERİ
14.ELA YÜKSEL71 KG2009SPORCUANKARA
15.BELGİN GÖKÇE ARAZ76 KG2010SPORCUBİLECİK
16.AYŞENUR AKGÜN76 KG2010SPORCUGAZİANTEP
17.NERİMAN AKBAŞ81 KG2010SPORCUKONYA
18.SUDENAZ YILMAZ+81 KG2010SPORCUKONYA
19.RABİA ECRİN KURTOĞLU+81 KG2010SPORCUİSTANBUL
20.İDİL SU ÖZDEMİR+81 KG2010SPORCUANKARA

2024 U15 AVRUPA ŞAMPİYONASI HAZIRLIK KAMPI (ERKEK)

BAŞLAMA TARİHİ: 28 NİSAN 2024

YER: GAZİANTEP TOHM

U15 Avrupa Halter Şampiyonası Kamp Listesi

S.NOADI SOYADIGÖREVİİLİ
1.MEHMET ÖKSÜZANTRENÖRKAYSERİ
2.YASİN AYDINANTRENÖRDÜZCE
3.ERTAN MERTANTRENÖRANKARA
4.NİYAZİ AVCISPORCUKONYA
5.EREN YİĞİT YÜCESPORCUSİVAS
6.MEHMET EMİN SONKAYASPORCUISPARTA
7.HALİL SAMED ARUKSPORCUİZMİR
8.İSMAİL AKIN ALSANCAKSPORCUANKARA
9.ENES EFE AYDINSPORCUDÜZCE
10.ALİ EFE ÖZKANSPORCUKAYSERİ
11.YİĞİTHAN EROĞLUSPORCUKONYA
12BURHAN ERDEM GÜRÇAYSPORCUİZMİR
13.METE MUKUSPORCUKONYA
14.MUHAMMED FURKAN BEGĞİSPORCUANKARA
15.TOPRAK KÖLEOĞLUSPORCUANKARA
16.YAĞIZ ALDEMİRSPORCUBİLECİK
17.ŞUAYİP GÜRELSPORCUTOKAT
18.AHMET EFE BÜYÜKKAYASPORCUSİVAS
19AHMET EFE ÜNVERSPORCUANKARA
20.YİĞİT MERT SOYDANSPORCUBARTIN

                          

15-22 Haziran 2024 tarihleri arasında Thessaloniki / YUNANİSTAN ’da yapılacak olan U15 Avrupa Şampiyonası için 28 Nisan-15 Haziran 2024 tarihleri arasında GAZİANTEP TOHM’ da açılması planlanan Milli takım kadrosu aşağıda belirtilmiştir. 22.04.2024

 

 

KAMP YERİ             : KONYA / TOHM

OTEL                        : TOHM

BAŞLAMA TARİHİ          : 18.06.2023 

GENÇLER VE U23 YAŞ ALTI KADINLAR AVRUPA ŞAMPİYONASI HAZIRLIK KAMPI LİSTESİ

 

KAMP YERİ             : KONYA / TOHM

OTEL                        : TOHM

BAŞLAMA TARİHİ          : 21.05.2023 

YILDIZ VE U15 YAŞ ALTI KADINLAR AVRUPA ŞAMPİYONASI KAMP LİSTESİ

KAMP YERİ      : GAZİANTEP / TOHM

OTEL                 : TOHM

BAŞLAMA TARİHİ          : 21.05.2023

GENÇ Erkekler 2023 Avrupa Şampiyonası Kamp  Listesi

 

KAMP YERİ       : GAZİANTEP / TOHM

OTEL                  : TOHM

BAŞLAMA TARİHİ          : 15.05.2023

U23 Erkekler 2023 Avrupa Şampiyonası Kamp  Listesi

 

KAMP YERİ                      : ÇANKIRI

OTEL                                 : ÇANKIRI

BAŞLAMA TARİHİ          : 21.05.2023

Yıldızlar ve U15 Erkekler 2023 Avrupa Şampiyonası  ve Gelişim Kamp  Listesi

 

 

KAMP YERİ      : ANKARA

OTEL                 : ANKARA / THOM

BÜYÜKLER DÜNYA ŞAMPİYONASI 

 

 

KAMP YERİ      : Çorum

OTEL                 : Çorum-Anitta 

KAMP TARİHİ :  5 Şubat- 5 Mart 2023

Büyükler Avrupa Şampiyonası Hazırlık Kamp listesi

 

KAMP YERİ      : KONYA

OTEL                 : TOHM

KAMP TARİHİ : 05 ŞUBAT – 14 NİSAN 2023

BÜYÜK   KADINLAR AVRUPA  ŞAMPİYONASI HAZIRLIK KAMPI  LİSTESİ

 

 

KAMP YERİ      : Ankara Eryaman TOHM

OTEL               : ATLANTİK OTEL ŞEKER MAH.1427 SOK. NO: 49 ERYAMAN

KAMP TARİHİ : 24 EKİM – 04 ARALIK 2022

BÜYÜK   KADINLAR DÜNYA  ŞAMPİYONASI HAZIRLIK KAMPI  LİSTESİ

1 KENAN ERDAĞI TEKNİK DİREKTÖR
2 FERHAT ÇOŞKUN ANTRENÖR
3 GÖKHAN GÖKTAŞ ANTRENÖR
4 FATMAGÜL CEVİK SPORCU
5 TUANA SÜREN SPORCU
6 ŞAZİYE ERDOĞAN SPORCU
7 CANSU BEKTAŞ SPORCU
8 MELİSA GÜNEŞ SPORCU
9 DUYGU ALICI SPORCU
10 MEDİNE BİLİCİER SPORCU
11 CANSEL ÖZKAN SPORCU
12 NURAY GÜNGÖR SPORCU
13 PELİNSU BAYAV SPORCU
14 AYSEL ÖZKAN SPORCU
15 DİLARA UÇAN SPORCU
16 DİLARA NARİN SPORCU
17 SARA YENİGÜN SPORCU
18 MELİKE GÜNAL SPORCU
19 ALEYNA KAYMAZ SPORCU

KAMP YERİ      : AYDIN / NAZİLLİ

KAMP TARİHİ : 06 EYLÜL – 14 EKİM 2022

U23 YAŞ ALTI  KADINLAR AVRUPA ŞAMPİYONASI HAZIRLIK KAMPI  LİSTESİ

SIRA NO SİKLETİ  ADI SOYADI
1 ANTRENÖR RAMADAN MUTLU
2 ANTRENÖR SİBEL İLGÜN
3 49 DUYGU ALICI
4 49 MELİSA GÜNEŞ
5 49 PELİNSU BAYAV
6 59 HATİCE AÇIKGÖZ
7 59 FULYA BÜYÜKLEBLEBİ
8 64 NURAY GÜNGÖR
9 64 BERFİN ALTUN
10 71 SENA NUR ÖZOĞLU
     
     
     
     
     
     
     
     
     

KAMP YERİ      : AYDIN / NAZİLLİ

KAMP TARİHİ : 10 EYLÜL – 14 EKİM 2022

GENÇ KADINLAR AVRUPA ŞAMPİYONASI HAZIRLIK KAMPI  LİSTESİ

SIRA NO SİKLETİ  ADI SOYADI
1 ANTRENÖR MELİHA SARIKOCA
2 45 CANSU BEKTAŞ
3 45 ASUMAN AYHAN
4 45 GAMZE ALTUN
5 49 NURGÜL YÜKSEL
6 55 MEDİNE BİLİCİER
7 55 AYDANUR MERT
8 59 CANSEL ÖZKAN
9 71 AYSEL ÖZKAN
10 76 DİLARA UÇAN
11 76 BURCU İLDEN GERÇEKTEN
12 81 DİLARA NARİN
13 87  SARA YENİGÜN
14 +87 ALEYNA KAYMAZ
15 +87 TUANA SÜREN
16 +87 FATMAGÜL ÇEVİL
     
     
     

KAMP YERİ      : Gaziantep TOHM

KAMP TARİHİ : 11 EYLÜL – 25 EKİM 2022

BÜYÜKLER DÜNYA ŞAMPİYONASI HAZIRLIK KAMPI  LİSTESİ

SIRA NO

SİKLETİ

ADI SOYADI

1

ANTRENÖR

MEHMET DOĞAN

2

ANTRENÖR

İSA MAKAL

3

SPORCU

MUHAMMER ŞAHİN

4

SPORCU

FERDİ HARDAL

5

SPORCU

CELİL ERDOĞDU

6

SPORCU

İBRAHİM ARAT

KAMP YERİ      : Ankara Eryaman TOHM

KAMP TARİHİ : 5 EYLÜL – 15 EKİM 2022

U23 AVRUPA HALTER ŞAMPİYONASI HAZIRLIK KAMPI  LİSTESİ

SIRA NO

SİKLETİ

ADI SOYADI

1

ANTRENÖR

Gökhan Kuşçuoğlu

2

ANTRENÖR

Murat Korkmaz

3

ANTRENÖR

İsa Altunyurt

4

55KG

MELİHCAN GÜNAY

5

55KG

MUHAMMET AKKAYA

6

61KG

RAMAZAN KARA

7

67KG

BATUHAN SANCAK

8

73KG

MUHAMMED FURKAN ÖZBEK

9

81KG

BATUHAN YÜKSEL

10

81KG

BERK ARTUÇ

KAMP YERİ      : Ankara Eryaman TOHM

KAMP TARİHİ : 5 EYLÜL – 15 EKİM 2022

GENÇLER AVRUPA ŞAMPİYONASI HAZIRLIK KAMPI  LİSTESİ

SIRA NO SİKLETİ  ADI SOYADI
1 KAMP MÜDÜRÜ AYLİN DAŞDELEN
2 ANTRENÖR Emrah Arslan
3 ANTRENÖR Mehmet Başol
4 ANTRENÖR Cumali Tekin
5 55KG ERTUĞRUL SEÇKİN
6 55KG HARUN ALGÜL
7 61KG ENGİN KARA
8 61KG MUSTAFA ELİŞ
9 67KG KAAN KAHRİMAN
10 67KG YUSUF FEHMİ GENÇ
11 73KG MUSTAFA ERDOĞAN
12 73KG YAŞAR KARACA
13 89KG HAKAN ŞÜKRÜ KURNAZ
14 89KG ULAŞCAN KURNAZ
15 96KG EMRE ÖZTÜRK
16 109KG ONUR DEMİRCİ
17 +109KG ALİ OFLAZ
18 73 KG MUHAMMET BAHADIR SEVGİ
19 109 KG TANER ÇAĞLAR

KAMP YERİ      : KAYSERİ  / ENLİVA HOTEL

KAMP TARİHİ :  01 TEMMUZ – 09 AĞUSTOS

U15  AVRUPA ŞAMPİYONASI HAZIRLIK KAMP LİSTESİ

 

S.NO

ADI SOYADI

GÖREVİ

1

EKREM AĞILLI

ANTRENÖR

2

SEDAT ARTUÇ

ANTRENÖR

3

RECEP ARSLAN

ANTRENÖR

S.NO

SİKLETİ

ADI SOYADI

İLİ

1

40

AYSU BEKTAŞ

GİRESUN

2

40

ŞEVVAL İNCE

DÜZCE

3

40

Meryem Yüksel AKAR

GAZİANTEP

4

45

İLAYDA ERTUĞRUL

GAZİANTEP

5

49

HATİCE DEMİR

GAZİANTEP

6

49

SİNEM GÜL SERT

ANKARA

7

55

YEZDA AKAR

GAZİANTEP

8

55

MERYEM NAZ BARAN

KONYA

9

59

TUĞBA NUR KOZ

GAZİANTEP

10

64

YAĞMUR ZÜMRA CİMŞİR

İSTANBUL

11

71

ZEYNEP NUR PEHLİVAN

ANTALYA

12

81

HİLAL GÖK

İSTANBUL

13

+81

FATMAGÜL İĞDE

KIRIKKALE

14

+81

ZEYNEP EFE

KAYSERİ

KAMP YERİ      : DÜZCE  / NECLA PEKOLCAY KIZ YURDU

KAMP TARİHİ :  01 TEMMUZ – 09 AĞUSTOS

YILDIZ KADINLAR AVRUPA ŞAMPİYONASI HAZIRLIK KAMP LİSTESİ

S.NO

ADI SOYADI

GÖREVİ

1

REYHAN ELMALI

ANTRENÖR

2

YASİN AYDIN

ANTRENÖR

3

SITKI DOĞAN

ANTRENÖR

S.NO

SİKLETİ

ADI SOYADI

İLİ

1

40

CEREN AKARSU

KOCAELİ

2

45

EZGİ KILIÇ

İSTANBUL

3

45

SUNA TÜRKÜSEVER

KAYSERİ

4

49

NURGÜL YÜKSEL

KIRIKKALE

5

49

BAHAR KIRAT

GAZİANTEP

6

55

MİSLİNA İLHAN

ANTALYA

7

55

NAİME YAREN BAYDEMİR

GAZİANTEP

8

59

HATİCE KARAGÖZ

KONYA

9

59

MERVE İLDEN

ANKARA

10

64

CANAN KORÇAK

GAZİANTEP

11

71

BURCU İLDEN GERÇEKTEN

AYDIN

12

81

BÜŞRA ÇAN

GAZİANTEP

13

+81

TUANA SÜREN

KONYA

14

+81

FATMAGÜL ÇEVİK

ISPARTA

KAMP YERİ      : KONYA / BAYKARA HOTEL

KAMP TARİHİ :  27 HAZİRAN – 8 AĞUSTOS

5.İslami Dayanışma Oyunları hazırlık kamp listesi

1 FERHAT ÇOŞKUN ANTRENÖR
2 KENAN ERDAĞI ANTRENÖR
3 MELİHA SARIKOCA ANTRENÖR
4 CEVDET DOĞAN ANTRENÖR
5 MUSTAFA KARIŞ ANTRENÖR
6 ŞAZİYE ERDOĞAN SPORCU
7 CANSU BEKTAŞ SPORCU
8 MELİSA GÜNEŞ SPORCU
9 DUYGU ALICI SPORCU
10 AYŞEGÜL ÇOBAN BAŞOL SPORCU
11 CANSEL ÖZKAN SPORCU
12 NURAY GÜNGÖR SPORCU
13 BERFİN ALTUN  SPORCU
14 AYSEL ÖZKAN SPORCU
15 DİLARA UÇAN SPORCU
16 DİLARA NARİN SPORCU
17 SERA YENİGÜL SPORCU
18 MELİKE GÜNAL SPORCU
19 ALEYNA KAYMAZ SPORCU

KAMP YERİ      : ANKARA (MANHATTAN OTEL) 

KAMP TARİHİ :  30 HAZİRAN 08 AĞUSTOS 2022 

U15 Avrupa şampiyonası hazırlık kamp listesi

1 MURAT AKYÜZ ANTRENÖR
2 ARİF KIRAN ANTRENÖR
3 GÜRSEL ATEŞ ANTRENÖR
4 HALİL ERGÜN SPORCU
5 RAMAZAN YILMAZ SPORCU
6 BERAT ARGÜN SPORCU
7 ADEM BERK EKER SPORCU
8 YASİN YILDIZ SPORCU
9 YASİN BÜYÜKHÜSEYİNLER SPORCU
10 YUSUF ÜLKER SPORCU
11 FURKAN ORHAN SPORCU
12 EMRE KARTAL SPORCU
13 ALİ OSMAN ÇINLAR SPORCU
14 ÖMER GÜLMERİÇ SPORCU

KAMP YERİ      : ANKARA (MANHATTAN OTEL) 

KAMP TARİHİ : 3 TEMMUZ -09 AĞUSTOS 2022

5.İslami Dayanışma Oyunları hazırlık kamp listesi

1 MEHMET DOĞAN ANTRENÖR
2 İSA MAKAL ANTRENÖR
3 SEMİH CEYLAN ANTRENÖR
4 HAYRETTİN KURNAZ ANTRENÖR
5 MUHAMMER ŞAHİN  SPORCU
6 MUSTAFA DOĞAN SPORCU
7 FERDİ HARDAL SPORCU
8 RAMAZAN KARA SPORCU
9 KAAN KAHRİMAN SPORCU
10 YUSUF FEHMİ GENÇ SPORCU
11 MUHAMMED FURKAN ÖZBEK SPORCU
12 HAKAN ŞÜKRÜ KURNAZ SPORCU
13 BATUHAN YÜKSEL SPORCU
14 BERK ARTUNÇ SPORCU
15 CELİL ERDOĞDU SPORCU
16 ULAŞCAN KURNAZ SPORCU
17 RESUL ELVAN SPORCU
18 TANER ÇAĞLAR SPORCU
19 ONUR DEMİRCİ SPORCU

KAMP YERİ      : ANKARA 

KAMP TARİHİ : 14 Haziran – 10 Ağustos 2022

Yıldızlar Avrupa Şampiyonası hazırlık kamp listesi

1

55 KG

ALİ SÖNMEZ

2005

MEVLANA GSK

2

55 KG

BURAK AYKUN

2006

TOKAT GSK

3

55 KG

ALİ UĞURLU

2005

PURSAKLAR

4

61 KG

MUSTAFA ELİŞ

2005

SİVAS SEM

5

61 KG

ENGİN KARA

2005

GAZİANTEP BOSTANCI

6

67 KG

ALAADDİN SAYIN

2005

GONCA SK.

7

67 KG

HALİL İBRAHİM AKBULUT

2005

SİVAS SEM

8

67 KG

MUHAMMET ENES COŞKUN

2005

ARŞ SK

9

73 KG

ENES EFİLOĞLU

2006

SAKARYA TELEKOM

10

73 KG

YAŞAR KARACA

2005

NEVŞEHİR BLD. SK.

11

81KG

SAMET GÖDEK

2005

BB ANKARA SP

12

81KG

 KEREM KURNAZ

2006

İSTANBUL BBŞ SK.

13

89 KG

MUSTAFA BERKE ASLAN

2005

ARŞ SK.

14

96 KG

 KADİR BOZKURT

2005

ARŞ SK.

15

102 KG

SAMİ BAKİ KIYMET

2006

KONYA SK.

 

 

KAMP YERİ      : ANKARA

KAMP TARİHİ : 17 NİSAN 12 HAZİRAN 2022

YILDIZLAR DÜNYA HALTER ŞAMPİYONASI HAZIRLIK KAMPI 

1 – MEHMET YILMAZ                                          TEKNİK DİREKTÖR

2- GÖKHAN GÖKTAŞ                                          ANTRENÖR

3- AYSU BEKTAŞ                                                  SPORCU

4- EZGİ KILIÇ                                                       SPORCU 

5- NURGÜL YÜKSEL                                           SPORCU

6-BAHAR KIRAT                                                  SPORCU

7- MİSLİNA İLHAN                                              SPORCU

8- TUĞBA NUR KOZ                                           SPORCU

9- HATİCE KARAGÖZ                                       SPORCU

10- CANAN KORÇAK                                          SPORCU

11- YAĞMUR CÜMRE CİMŞİR                           SPORCU

12-CEREN AKARSU                                           SPORCU

13- BÜŞRA ÇAN                                                 SPORCU

 

KAMP YERİ      : ANKARA

KAMP TARİHİ : 10 NİSAN 12 HAZİRAN 2022

YILDIZLAR DÜNYA HALTER ŞAMPİYONASI HAZIRLIK KAMPI 

 

KAMP YERİ      : KONYA

KAMP TARİHİ : 18 MART 18 NİSAN 2022

GENÇLER DÜNYA HALTER ŞAMPİYONASI HAZIRLIK KAMPI 

 
NO AD SOYAD GÖREVİ
1 CANSU BAKTAŞ SPORCU
2 ASUMAN AYHAN SPORCU
3 GAMZE ALTUN SPORCU
4 NURGÜL YÜKSEL SPORCU
5 MEDİNE BİLİCİER SPORCU
6 ZÜLEYHA ALICI SPORCU
7 CANSEL ÖZKAN SPORCU
8 AYSEL ÖZKAN SPORCU
9 DİLARA UÇAN SPORCU
10 BURCU İLDEM GERÇELTEN SPORCU
11 DİLARA NARİN SPORCU
12 SARA YENİGÜN SPORCU
13 ALEYNA KAYMAZ SPORCU
14 NURAN YALÇIN SPORCU
15 TUANA SÜREN SPORCU
16 FATMAGÜL ÇEVİK SPORCU
     
     
     

KAMP YERİ      : İZMİR

KAMP TARİHİ : 17 MART 17 NİSAN 2022

Büyük Erkekler Avrupa Halter Şampiyonası Hazırlık Kampı 

Büyük Erkekler Avrupa Halter Şampiyonası Milli Takım 3. Etap Hazırlık Kampı 17 Mart-17 Nisan 2022 İzmir Milli Takım Kafile İsim Listesi
NO AD SOYAD GÖREVİ
1 TURGAY BESLER KAMP MÜDÜRÜ
2 MÜCAHİT YAĞCI ANTRENÖR
3 SUNAY BULUT ANTRENÖR
4 GÖKHAN TAŞÇI ANTRENÖR
5 GÖKHAN KUŞÇUOĞLU ANTRENÖR
6 MUAMMER ŞAHİN SPORCU
7 MUHAMMED AKKAYA SPORCU
8 FERDİ HARDAL SPORCU
9 KAAN KAHRİMAN SPORCU
10 YUSUF FEHMİ GENÇ SPORCU
11 CANER TOPBAŞ SPORCU
12 MUHAMMED FURKAN ÖZBEK SPORCU
13 BATUHAN YÜKSEL SPORCU
14 BERK ARTUÇ SPORCU
15 İ. SAMET COŞKUN SPORCU
16 CELİL ERDOĞDU SPORCU
17 RESUL ELVAN SPORCU
18 ALİ OFLAZ SPORCU
19 EMRE UYAR MASÖR

 

KAMP YERİ      : GAZİANTEP

KAMP TARİHİ : 12 MART 02 MAYIS 2022

GENÇ ERKEKLERDÜNYA HALTER ŞAMPİYONASI HAZIRLIK KAMP

KAMP YERİ      : GAZİANTEP / TOHM

 

 

KAMP YERİ      : KONYA / BAYKARA

KAMP TARİHİ : 16 OCAK 31 MART 2022

BÜYÜKLER   AVRUPA ŞAMPİYONASI HAZIRLIK KAMP

KAMP YERİ      : ANKARA / TOHM

KAMP TARİHİ : 16 OCAK 31 MART 2022

BÜYÜKLER   AVRUPA  ŞAMPİYONASI HAZIRLIK KAMP

KAMP YERİ      : KOCAELİ

KAMP TARİHİ : 30 Eylül 07 ARALIK 2021

BÜYÜKLER   DÜNYA ŞAMPİYONASI HAZIRLIK KAMP

 

 

Kampa katılan Antrenörlerimiz ve sporcularımız, kampa gideceği tarihten en az 2 gün (48 saat) öncesine ait negatif sonuçlu pcr test sonucunu kamp müdürüne ibraz etmesi zorunludur.

ÖNEMLİ NOT: Kampa katılacak sporcularımız yanlarına hiç bir şekilde suplement ve ilaç bulundurmayacaklardır.

İZİN İSTEYEN SPORCULARIMIZ 0532 151 91 62 NOLU  TELEFONA WHATSAPP DAN  ADI SOYADI VE HANGİ KURUMA GÖNDERİLECEKSE O KURUMUN ADRESİNİ

GÖNDERMELERİ ÖNEMLE RİCA OLUNUR

KAMP YERİ      : ANKARA

KAMP TARİHİ : 03 Ekim  2021

 

BÜYÜKLER   DÜNYA ŞAMPİYONASI HAZIRLIK KAMPI

 

Kampa katılan Antrenörlerimiz ve sporcularımız, kampa gideceği tarihten en az 2 gün (48 saat) öncesine ait negatif sonuçlu pcr test sonucunu kamp müdürüne ibraz etmesi zorunludur.

ÖNEMLİ NOT: Kampa katılacak sporcularımız yanlarına hiç bir şekilde suplement ve ilaç bulundurmayacaklardır.

İZİN İSTEYEN SPORCULARIMIZ 0532 151 91 62 NOLU  TELEFONA WHATSAPP DAN  ADI SOYADI VE HANGİ KURUMA GÖNDERİLECEKSE O KURUMUN ADRESİNİ

GÖNDERMELERİ ÖNEMLE RİCA OLUNUR

 

KAMP YERİ      : GAZİANTEP

KAMP TARİHİ : 25 Ağustos-25 Eylül 2021

KAMP YERİ     : Gaziantep Tohm

BÜYÜKLER   DÜNYA ŞAMPİYONASI HAZIRLIK KAMPI

 

1-Mehmet DOĞAN    ANTRENÖR

2-İsa MAKAL                ANTRENÖR

3-Muaamer ŞAHİN     SPORCU

4-Ferdi HARDAL         SPORCU

5-İbrahim ARAT         SPORCU

Kampa katılan Antrenörlerimiz ve sporcularımız, kampa gideceği tarihten en az 2 gün (48 saat) öncesine ait negatif sonuçlu pcr test sonucunu kamp müdürüne ibraz etmesi zorunludur.

ÖNEMLİ NOT: Kampa katılacak sporcularımız yanlarına hiç bir şekilde suplement ve ilaç bulundurmayacaklardır.

İZİN İSTEYEN SPORCULARIMIZ 0532 151 91 62 NOLU  TELEFONA WHATSAPP DAN  ADI SOYADI VE HANGİ KURUMA GÖNDERİLECEKSE O KURUMUN ADRESİNİ

GÖNDERMELERİ ÖNEMLE RİCA OLUNUR

KAMP YERİ      : ISPARTA

KAMP TARİHİ : 29 AĞUSTOS – 3 EKİM  2021

KAMP YERİ     : Davraz kamp eğitim merkezi

YILDIZLAR  DÜNYA ŞAMPİYONASI HAZIRLIK KAMPI

Kampa katılan Antrenörlerimiz ve sporcularımız, kampa gideceği tarihten en az 2 gün (48 saat) öncesine ait negatif sonuçlu pcr test sonucunu kamp müdürüne ibraz etmesi zorunludur.

ÖNEMLİ NOT: Kampa katılacak sporcularımız yanlarına hiç bir şekilde suplement ve ilaç bulundurmayacaklardır.

İZİN İSTEYEN SPORCULARIMIZ 0532 151 91 62 NOLU  TELEFONA WHATSAPP DAN  ADI SOYADI VE HANGİ KURUMA GÖNDERİLECEKSE O KURUMUN ADRESİNİ

GÖNDERMELERİ ÖNEMLE RİCA OLUNUR

KAMP YERİ      : ÇORUM

KAMP TARİHİ : 01 EYLÜL 12 EKİM  2021

YILDIZLAR KADINLAR DÜNYA ŞAMPİYONASI HAZIRLIK KAMPI

Kampa katılan Antrenörlerimiz ve sporcularımız, kampa gideceği tarihten en az 2 gün (48 saat) öncesine ait negatif sonuçlu pcr test sonucunu kamp müdürüne ibraz etmesi zorunludur.

ÖNEMLİ NOT: Kampa katılacak sporcularımız yanlarına hiç bir şekilde suplement ve ilaç bulundurmayacaklardır.

İZİN İSTEYEN SPORCULARIMIZ 0532 151 91 62 NOLU  TELEFONA WHATSAPP DAN  ADI SOYADI VE HANGİ KURUMA GÖNDERİLECEKSE O KURUMUN ADRESİNİ

GÖNDERMELERİ ÖNEMLE RİCA OLUNUR

 

KAMP YERİ      : ISPARTA

KAMP TARİHİ : 01-30  EYLÜL  2021

KAMP YERİ     : Davraz kamp eğitim merkezi

BÜYÜK KADINLAR DÜNYA ŞAMPİYONASI HAZIRLIK KAMPI

Kampa katılan Antrenörlerimiz ve sporcularımız, kampa gideceği tarihten en az 2 gün (48 saat) öncesine ait negatif sonuçlu pcr test sonucunu kamp müdürüne ibraz etmesi zorunludur.

ÖNEMLİ NOT: Kampa katılacak sporcularımız yanlarına hiç bir şekilde suplement ve ilaç bulundurmayacaklardır.

İZİN İSTEYEN SPORCULARIMIZ 0532 151 91 62 NOLU  TELEFONA WHATSAPP DAN  ADI SOYADI VE HANGİ KURUMA GÖNDERİLECEKSE O KURUMUN ADRESİNİ

GÖNDERMELERİ ÖNEMLE RİCA OLUNUR

 

KAMP YERİ      : ISPARTA

KAMP TARİHİ : 01 AĞUSTOS- 05 EKİM 2021

KAMP YERİ     : Davraz kamp eğitim merkezi

 

Kampa katılan Antrenörlerimiz ve sporcularımız, kampa gideceği tarihten en az 2 gün (48 saat) öncesine ait negatif sonuçlu pcr test sonucunu kamp müdürüne ibraz etmesi zorunludur.

ÖNEMLİ NOT: Kampa katılacak sporcularımız yanlarına hiç bir şekilde suplement ve ilaç bulundurmayacaklardır.

İZİN İSTEYEN SPORCULARIMIZ 0532 151 91 62 NOLU  TELEFONA WHATSAPP DAN  ADI SOYADI VE HANGİ KURUMA GÖNDERİLECEKSE O KURUMUN ADRESİNİ

GÖNDERMELERİ ÖNEMLE RİCA OLUNUR

KAMP YERİ      : ANKARA

KAMP TARİHİ : 01-31 AĞUSTOS 2021

KAMP YERİ     :  ANKARA THOM

 

Kampa katılan Antrenörlerimiz ve sporcularımız, kampa gideceği tarihten en az 2 gün (48 saat) öncesine ait negatif sonuçlu pcr test sonucunu kamp müdürüne ibraz etmesi zorunludur.

ÖNEMLİ NOT: Kampa katılacak sporcularımız yanlarına hiç bir şekilde suplement ve ilaç bulundurmayacaklardır.

İZİN İSTEYEN SPORCULARIMIZ 0532 151 91 62 NOLU  TELEFONA WHATSAPP DAN  ADI SOYADI VE HANGİ KURUMA GÖNDERİLECEKSE O KURUMUN ADRESİNİ

GÖNDERMELERİ ÖNEMLE RİCA OLUNUR

KAMP YERİ      : GAZİANTEP

KAMP TARİHİ : 01-31 AĞUSTOS 2021

KAMP YERİ     :  GAZİANTEP THOM

 

Kampa katılan Antrenörlerimiz ve sporcularımız, kampa gideceği tarihten en az 2 gün (48 saat) öncesine ait negatif sonuçlu pcr test sonucunu kamp müdürüne ibraz etmesi zorunludur.

ÖNEMLİ NOT: Kampa katılacak sporcularımız yanlarına hiç bir şekilde suplement ve ilaç bulundurmayacaklardır.

İZİN İSTEYEN SPORCULARIMIZ 0532 151 91 62 NOLU  TELEFONA WHATSAPP DAN  ADI SOYADI VE HANGİ KURUMA GÖNDERİLECEKSE O KURUMUN ADRESİNİ

GÖNDERMELERİ ÖNEMLE RİCA OLUNUR