Federasyonumuz  tarafından Afyonkarahisar’da düzenlenen  Gençler ve U23 Halter Türkiye Şampiyonası’nın açılış seremonisi gerçekleştirildi.

Prof. Dr. Veysel Eroğlu Spor Salonunda yapılan açılış seremonisine AK Parti Milletvekili Av. İbrahim Yurdunuseven, Bayat Kaymakamı Ömer Tekeş, Halter Federasyon Başkanı Tamer Taşpınar, Afyonkarahisar Belediyesi Gençlik ve Spor Müdürü Sami Çetinaktı, Türkiye Halter Federasyonu Başkanvekili Mevlüt Ataseven, Federasyonumuzun Yönetim kurulu üyeleri , Gençlik ve Spor İl Müdür Vekili Mustafa Asan, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Hizmet Müdürleri, idareci, antrenör ve sporcular katıldı.

Türkiye Halter Federasyonunca, Prof. Dr. Veysel Eroğlu Spor Salonunda düzenlenen şampiyonanın açılış seremonisinde, kortej yürüyüşü yapıldı. Saygı duruşunun ardından İstiklal Marşı okundu.

Şuana kadar yapılan müsabakalarda dereceye giren sporculara protokol tarafından madalyaları takdim edildi.
Türkiye Halter Federasyonu başkanımız Tamer Taşpınar, Afyonkarahisar AK Parti Milletvekili Av. İbrahim Yurdunuseven’e, Afyonkarahisar Valisi Gökmen Çiçek’e, Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’e, Afyonkarahisar Halter İl Temsilcisi Abdürrezzak Avcı’ya, Gençlik ve Spor İl Müdürü Feyzullah Dereci’ye verilmek üzere plaketleri takdim etti.

4 gündür devam eden Gençler ve U23 Halter Türkiye Şampiyonası’ yarın yapılacak yarışmalarından ardın, madalya töreni ile sona erecek.

SONUÇLAR İÇİN TIKLAYINIZ