2021 YILI VİZELİ & FAAL HAKEMLER

2021 FAAL HAKEM LİSTESİ
SIRA NO ADI SOYADI BÖLGESİ KATEGORİ
1 MEHMET ÜNAL KİTAPÇI NEVŞEHİR MHK BAŞK
2 NECLA ERDOĞAN                ANKARA MHK SEKR
3 RIFAT ÜNLÜ                            ANKARA MHK ÜYE
4 SELÇUK BARSBUĞA KONYA MHK ÜYE
5 VELİ HALÛK EKİM İSTANBUL MHK ÜYE
6 EROL GÜL                               ANKARA U. A 1
7 HALİL KUTLUER                     ANKARA U. A 1
8 HÜSEYİN AKKAYA ANKARA U. A 1
9 İBRAHİM ASLAN                        ANKARA U. A 1
10 KEMAL DAĞ ANKARA U. A 1
11 KEZİBAN ÖZEL                       ANKARA U. A 1
12 MELEK SABAHYILDIZI           ANKARA U. A 1
13 MESUT VURAL ANKARA U. A 1
14 HAKAN METE ERTAŞ AYDIN U. A 1
15 ZEKERİYA LEK ÇORUM U. A 1
16 CEYHUN DOĞAN GAZİANTEP U. A 1
17 TELAT ÖZKAYA GİRESUN U. A 1
18 SAHİR ÜNAL İSTANBUL U. A 1
19 ALİ GÖKMEN İZMİR U. A 1
20 POLAT KILINÇ KARAMAN U. A 1
21 ADEM ERTAŞ KAYSERİ U. A 1
22 HASAN ÖNAL KIRIKKALE U. A 1
23 SABRİ GÜNDÜZ KIRIKKALE U. A 1
24 HÜSEYİN BAĞCI KONYA U. A 1
25 MUAMMER KÜÇÜK KONYA U. A 1
26 MURAT ATUŞ KONYA U. A 1
27 YILMAZ DOĞAN KÜTAHYA U. A 1
28 SELAMİ ÇELEBİ MANİSA U. A 1
29 LÛT FERİT GÖZÜBERK SİVAS U. A 1
30 HAKAN ÖZKAYA TOKAT U. A 1
31 BEYZA ÖZEL ÖZVAR ANKARA U. A 2
32 HASAN ZENGİN ANKARA U. A 2
33 MEHMET EMİN TÜREYEN ANKARA U. A 2
34 SİNEM VARANKAYA ANKARA U. A 2
35 TUFAN CAN DEMİREL ANKARA U. A 2
36 ALPARSLAN KUŞCALI ANTALYA U. A 2
37 CAHİT OĞUZKAN ANTALYA U. A 2
38 OSMAN YALLIM ÇORUM U. A 2
39 İREM TELLİ HAS GİRESUN U. A 2
40 ÜNAL DÜNDAR KIRIKKALE U. A 2
41 ALİ KANBER KONYA U. A 2
42 MUSTAFA CAN KONYA U. A 2
43 ELİF ALAKUŞ KÜTAHYA U. A 2
44 MERVE ÖZTÜRK SIĞIRCI KÜTAHYA U. A 2
45 SELMAN KİTAPCI NEVŞEHİR U. A 2
46 AYHAN YILMAZ SİVAS U. A 2
47 CİHAT ARSLAN SİVAS U. A 2
48 SÛZİ İRFANOĞLU SİVAS U. A 2
49 AYTEKİN KELEŞ ANKARA MİLLİ
50 ENGİN MERT ANKARA MİLLİ
51 ERCAN AYILGAN ANKARA MİLLİ
52 FERİT İNAN ADANA MİLLİ
53 NAMIK DEMİREL ANKARA MİLLİ
54 ÖMER AYDIN ANKARA MİLLİ
55 ÖZLEM DİRİK ANKARA MİLLİ
56 SENA ASLAN ANKARA MİLLİ
57 SONER FAİK CENGİZ ANKARA MİLLİ
58 YAVUZ ALTUN ANKARA MİLLİ
59 SAVAŞ SERTKAYA ELAZIĞ MİLLİ
60 EMİNE ŞAHİN GAZİANTEP MİLLİ
61 MEHMET TURGUT İZMİR MİLLİ
62 SERPİL DENİZ GÖKMEN İZMİR MİLLİ
63 DURDU MEHMET AK KAHRAMANMARAŞ MİLLİ
64 MEHMET VEHBİ ABACI KAHRAMANMARAŞ MİLLİ
65 ELİF BARUT KARAMAN MİLLİ
66 ADNAN VURAL KIRIKKALE MİLLİ
67 ONUR KAÇAN KIRIKKALE MİLLİ
68 GÖKHAN ÖZKAYA KOCAELİ MİLLİ
69 BERKAY ÜNLÜ KONYA MİLLİ
70 İLYAS KÜÇÜK KONYA MİLLİ
71 MEHMET AVAN KONYA MİLLİ
72 MEHMET ÖZSU KONYA MİLLİ
73 MESMURE KOÇ KONYA MİLLİ
74 MUHSİN AYHAN KONYA MİLLİ
75 YEŞİM AKIN TUNÇ KONYA MİLLİ
76 ABDULLAH AKKAYA MUĞLA MİLLİ
77 GÜVEN SAAT NEVŞEHİR MİLLİ
78 SELVA KİTAPCI NEVŞEHİR MİLLİ
79 ŞÜKRÜHAN YILDIRIM NEVŞEHİR MİLLİ
80 MEHMET KÜTÜK SİVAS MİLLİ
81 MEVLÜDE AKIN SİVAS MİLLİ
82 ŞABAN DEMİR TOKAT MİLLİ
83 HAKAN ÇETİN ADIYAMAN İL
84 DERYA YILMAZ AĞRI İL
85 GÜLSEN İNCEKAYA AĞRI İL
86 GÜLŞEN KILIÇ AĞRI İL
87 MEHMET CAVLAK AĞRI İL
88 MUHAMMET AKSOY AĞRI İL
89 SERGEN İNCEKAYA AĞRI İL
90 ÜLKÜ ORHAN AĞRI İL
91 ZÜBEYDE YALMAÇ AĞRI İL
92 AHMET ERDOĞAN                 ANKARA İL
93 CELAL SÜTCÜ ANKARA İL
94 EDANUR AKKAYA ANKARA İL
95 MESUT PİŞKİN ANKARA İL
96 MUHAMMED ERKAN ANKARA İL
97 MÜNEVVER AKBAŞ ANKARA İL
98 NAZMİYE AYSUN DEMİREL ANKARA İL
99 OĞUZHAN GÜNDÜZ ANKARA İL
100 YAĞIZ ALP AKKAYA ANKARA İL
101 ZEYNEP ÖZEL                      ANKARA İL
102 ALPEREN KUŞCALI ANTALYA İL
103 FATİH ATABAY ARTVİN İL
104 FERMİDE TUNÇ BARTIN İL
105 ZELİHA FETTAHLIGİL DİYARBAKIR İL
106 ABDULHAMİT BOZDOĞAN GAZİANTEP İL
107 ADEM ÖYSÜZ GAZİANTEP İL
108 ECE IŞIĞAN İSTANBUL İL
109 REVA KARAKETİR İSTANBUL İL
110 YUSUF İMDAT CEYLAN İSTANBUL İL
111 FATMA GÜLTEN KOKA KARAMAN İL
112 FATMA NUR AL KARAMAN İL
113 MELDA KÜÇÜKER KARAMAN İL
114 FURKAN SALURLU KASTAMONU İL
115 DİLAN YURTOĞLU KAYSERİ İL
116 MUSTAFA ARSLAN KAYSERİ İL
117 ÖZGE TEPEDAŞ KAYSERİ İL
118 SILA CANDAN KAYSERİ İL
119 ABDURAHMAN ALP DAĞÜSTÜ KIRIKKALE İL
120 ÇAĞATAY ERAY ÜNLÜ           KIRIKKALE İL
121 GÜLSENA DEMİRCİ                KIRIKKALE İL
122 RÜVEYDA ESMA DÜNDAR KIRIKKALE İL
123 ALPEREN AYER  KONYA İL
124 AYKUT ÇETİN  KONYA İL
125 AYŞEGÜL KORKMAZ KONYA İL
126 BEYTULLAH KIZILKUYU KONYA İL
127 BEYZA ŞALVARCI KONYA İL
128 ENES ULUSOY KONYA İL
129 FADİME ADIGÜZEL KONYA İL
130 GÜLÜZAR BİLİR KONYA İL
131 HASAN CAN BURUN KONYA İL
132 KEMAL ŞÜKRÜ KARLIBAŞ KONYA İL
133 MEHMET TUĞRUL BİLGEN  KONYA İL
134 MERVE DEMİR KONYA İL
135 MUHAMMED SAMİ ÖZKAN KONYA İL
136 MUSTAFA ADIGÜZEL KONYA İL
137 NALAN NİHAL DURMAZ KONYA İL
138 RASİH ONUR TAHRALI KONYA İL
139 SEDA ARSLAN KONYA İL
140 SERDAR MERT ÖZSU KONYA İL
141 KADRİYE ÖZEROL ATEŞLİOĞLU KÜTAHYA İL
142 KEMAL PEKÜNLÜ KÜTAHYA İL
143 MUSTAFA KUTLU KÜTAHYA İL
144 YASİN DOĞAN KÜTAHYA İL
145 HARUN ŞENGÜL MANİSA İL
146 BARIŞ EKİCİ NEVŞEHİR İL
147 EMRE TURAN NEVŞEHİR İL
148 MUSTAFA CELİL ERDİNÇ NEVŞEHİR İL
149 ÖZLEM EKİCİ NEVŞEHİR İL
150 SAMİ EKİCİ NEVŞEHİR İL
151 SEVGİ EKİCİ NEVŞEHİR İL
152 ALİ FURKAN KARALAR RİZE İL
153 İBRAHİM CAN İLGÜN RİZE İL
154 OKTAY KARA RİZE İL
155 SEFERCAN KOPUZ RİZE İL
156 SENA KARADERİLİ RİZE İL
157 SEVİNÇ KARADERİLİ RİZE İL
158 ŞAFAK TÜFEK RİZE İL
159 TAYYAR ALİ KÖSE RİZE İL
160 YAHYA KONAŞ RİZE İL
161 NİHAL BİLİR SAMSUN İL
162 SERKAN KARACA SİVAS  İL
163 MEHMET YEŞİLYAPRAK ŞANLIURFA İL

TÜRKİYE HALTER FEDERASYONU

RESMİ SOSYAL MEDYA HESAPLARI