05 – 08 Temmuz 2012 tarihlerinde Nevşehir ilinde yapılan Yıldızlar Türkiye Halter Şampiyonasında dereceye giren sporcularımızdan oluşturulan Yıldız Milli Takımımız Avrupa Şampiyonası hazırlıkları için kampa giriyor.


25 Ağustos ila 02 Eylül 2012 tarihleri arasında Romanya’ da yapılacak olan Yıldızlar Avrupa Halter Şampiyonasında ülkemizi temsil edecek olan Yıldız Milli Takımımız hazırlık çalışmalarını tamamlamak üzere kampa giriyor.

Yıldız bayan milli takımımız Gaziantep Uğurlu Termal tesislerinde kampa girerken, yıldız erkek milli takımımızda Karabük Ovacık Halter Kamp eğitim tesislerinde kampa girecek.

17 Temmuz 2012 de başlayacak olan Milli takım hazırlık kamplarımız 17 Ağustos 2012 tarihine kadar sürecektir.

17 Temmuz 2012 tarihinde Gaziantep Uğurlu Termal Tesislerinde yapılacak olan Yıldız Bayan milli takım hazırlık kampına katılacak olan bayan sporcularımız Gaziantep Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünde toplanacaklar ve buradan kamp yapılacak olan tesise götürüleceklerdir. Yıldız Bayan sporcularımız Antrenörlerimizden Mustafa Doğan ile irtibata geçeceklerdir. Mustafa Doğan Tel: 05325750572

Kampa katılacak olan Yıldız Bayan Milli takım listesi için TIKLAYINIZ…

Yıldız erkekler milli takım hazırlık kampımızda 17 Temmuz 2012 tarihinde Karabük Ovacık Halter Kamp Eğitim Merkezinde başlayacaktır. Kampa katılacak olan sporcularımız Karabük’ te toplanarak Ovacık Kamp Merkezi Müdürümüz Nejat Akdeniz ile irtibata geçeceklerdir. Nejat Akdeniz Tel: 05053211938

Yıldız erkek milli takım kampına katılacak olan sporcularımızın listesi için TIKLAYINIZ…