•  
  •  
  •  
  •  
  •  

Karabük Ovacık’ ta yapılan Minikler Türkiye şampiyonasında başarılı olan minik haltercilerimiz Karabük Ovacık Halter kamp eğitim merkezinde kampa giriyor.


26 Haziran 2012 tarihinde Karabük Ovacık Kamp eğitim Merkezinde açılacak olan Minikler Teknik Gelişim Kampı  04 Temmuz 2012 tarihlerinde sona erecek.

Kampa katılacak olan Sporcu ve antrenörlerimizden Ankara’ dan gelmek isteyenler için Ankara’ dan servis kaldırılacaktır. Ankara’ dan servis ile gelmek isteyenlerin Ovacık Kamp Eğitim Merkezi müdürümüz Nejat Akdeniz ile irtibata geçmeleri gerekmektedir.
Nejat Akdeniz Tel: 05053211938

Kampa katılacak olan sporcular


ERKEKLER

 

S.NO

ADI SOYADI

BÖLGESİ

SIKLETİ

KİLO

KOP

SİLKME

TOTAL

TEK.KOP PUANI

TEK.SİLK.PUANI

TOPL.

 

1

ALİ EREN DİKMEN

KIRIKKALE

54

52.00

50

60

110

11,50

25,00

146,5

 

2

RIDVAN SÜREN

AMASYA

54

52.55

36

44

80

11,00

24,50

115,5

 

3

ALPARSLAN GÜVEN

KONYA

54

47.25

31

42

73

10,50

20,00

103,5

 

4

ENES ÖZDEN

ANKARA

ARTI62

66.70

30

40

70

11,50

21,00

102,5

 

5

MEHMET ALİ YALÇIN

GAZİANTEP

47

44.40

32

37

69

9,00

22,50

100,5

 

6

YUSUF FİDAN

ANTALYA

54

52.15

29

39

68

9,00

22,50

99,5

 

7

ALPARSLAN GÜNEŞ

SİVAS

40

36.00

33

37

70

10,50

18,50

99

 

8

VELİ YILDIZ

AYDIN

54

49.15

30

35

65

11,50

22,50

99

 

9

ERCAN ÇELİKEL

YUNAK

40

35.40

30

40

70

8,00

20,00

98

 

10

ALİCAN ŞAHİN

AYDIN

40

36.80

32

35

67

8,50

20,50

96

 

11

M.KEMAL GÜDEN

ANKARA

40

36.0

25

35

60

10,00

25,50

95,5

 

12

KEREMCAN YILDIZ

KONYA

47

46.50

30

40

70

8,00

17,50

95,5

 

13

MİKAİL ASLAN

ANKARA

54

51.75

28

36

64

10,00

21,50

95,5

 

14

HASANCAN DURUN

KONYA

62

58.60

27

32

59

10,50

22,50

92

 

15

BATUHAN SANCAKLI

ANKARA

40

33.90

28

37

65

8,50

18,00

91,5

 

16

DEVRAN KAYRA

ANTALYA

47

42.50

26

37

63

8,50

20,00

91,5

 

17

ÖMER F.AĞAOĞLU

YUNAK

40

34.50

27

37

64

8,00

19,00

91

 

18

BURAK CAN EREN

YUNAK

40

35.65

26

36

62

9,00

19,00

90

 

19

BURAK KUNDUZ

SİVAS

47

41.45

25

41

66

8,00

15,50

89,5

 

20

SEFA TEPESU

TOKAT

47

41.20

27

35

62

8,50

17,50

88

 

 

S.NO

ADI SOYADI

BÖLGESİ

SIKLETİ

KİLO

KOP

SİLKME

TOTAL

TEK.KOP PUANI

TEK.SİLK.PUANI

TOPL.

 

21

GÖKMEN AVŞAR

AĞRI

47

46.50

22

34

56

9,00

21,00

86

 

22

HASAN EVCİL

AYDIN

ARTI62

64.60

22

37

59

8,50

18,00

85,5

 

23

KADİR DÖKMETAŞ

SİVAS

47

42.25

27

35

62

8,00

14,50

84,5

 

24

ABDULLAH BATAN

TOKAT

54

48.20

25

35

60

8,00

15,50

83,5

 

25

NURİ CAN POLAT

ANTALYA

62

54.40

23

30

53

9,50

21,00

83,5

 

26

H.YUSUF KAPLAN

KIRIKKALE

47

42.25

27

32

59

8,00

15,50

82,5

 

27

Ş. ERCAN MANGALCI

KIRIKKALE

ARTI62

72.40

25

33

58

7,50

17,00

82,5

 

28

YUNUS EMRE ŞAHİN

GAZİANTEP

47

44.25

27

32

59

7,50

15,50

82

 

29

AHMET BAŞOL

ANKARA

ARTI62

63.35

25

29

54

8,00

19,50

81,5

 

30

BERKANT SERTER

YUNAK

54

48.00

27

30

57

7,00

15,00

79

 

31

HALİL İBRAHİM GECİK

TOKAT

40

34.90

22

27

49

9,50

19,00

77,5

 

32

ÖKKEŞ YILMAZ

GAZİANTEP

40

30.60

20

28

48

11,50

17,50

77

 

33

CAN GEZERSOY

UŞAK

47

44.85

23

30

53

7,50

16,50

77

 

34

BURAK PINAR

SİVAS

40

39.40

23

30

53

10,00

13,00

76

 

35

HASAN TEPESU

TOKAT

40

35.70

25

27

52

9,00

14,00

75

 

 

ALT YAPIDAN GÖREVLİ ANTRENÖRLER 

1.İSA MAKAL
2.MURAT KORKMAZ
3.MUHLİS AKBAŞ
SPORCULARLA GELEN ÇALIŞTIRICILAR
1.YUNUS EMRE DEMİRTAŞ
2.EKREM CELİL
3.RAMAZAN ZENGİN
4.BURAK KARAASLAN
5.İRFAN PARLAK