Merhum Federasyon Başkanımız Sayın Arif Nusret SAY 21 Nisan 2012 Cumartesi günü saat 11:30 da Cebeci Asri Mezarlığındaki kabri başında anıldı.

Anma törenine federasyon yönetim kurulu üyelerimiz, antrenörlerimiz, eski milli sporcularımız ve Arif Nusret say’ ın yakınları katıldılar.
Merhum Federasyon Başkanımız Arif Nusret Say’ ı saygıyla ve rahmetle anıyoruz. Mekanı Cennet Olsun…Merhum Federasyon başkanımız 1933’te Gaziantep’te doğdu.  Yıldız Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü’nü bitirdi. Ankara’da spor hayatına başladı. Önce atletizmle ilgilendi. Gülle ve disk attı. Bu sporu yaparken halterle de uğraştı. Spor yaşamını bıraktıktan sonra (1967) Halter Federasyonu’nun bünyesinde aktif görevler aldı. Türkiye Halter Federasyonu Başkanlığı’nı 21 yıl süreyle üstlenen Say, başkanlık döneminde Türk halter sporuna çok önemli hizmetler verdi. Halter dünyasında sevilen ve sayılan bir kişi oldu. Uluslararası Halter Federasyonu Denetleme Kurulu üyesi olarak görev aldı. 1995 yılında vefat etti.