Avrupa Şampiyonası Hazırlıkları Sıkı Bir Şekilde Başladı.


06-16 Nisan 2012 tarihlerinde Antalya’ da yapılacak olan Büyükler Avrupa Halter Şampiyonası hazırlıkları Antalya Kepez Belediyesi Arena Spor Salonunda sıkı bir şekilde başladı.

Avrupa Halter Şampiyonasının yapılacağı Kepez Belediyesi Arena Spor Salonunda bugün başlayan çalışmaları kalabalık bir ekiple birlikte Federasyon Genel Sekreterimiz Zeki Öztürk, Organizasyonlar Direktörümüz Mehmet Zeki Erkan, EWF Euro Sport Yayın Direktörü David Goldstrom, Organizasyon Firması Ultra Turizm Sorumlusu Hakan Balta yürütüyorlar.

Halter Federasyonu Genel Sekreterimiz Zeki Öztürk, Antalya Kepez Belediyesi Spor Salonunda yapacağımız Avrupa Halter Şampiyonasının Antalya ayağındaki salon düzenleme çalışmalarını bugün başlattık. hazırlıklarımız sıkı bir şekilde devam ediyor. Organizasyonla ilgili her hangi bir aksaklık yaşamamak için sıkı bir şekilde çalışıyoruz. Şampiyonaya yaklaşık olarak 500 civarında misafirimiz katılacak. Onları en güzel şekilde ağırlayabilmek için her türlü hazırlığımızı yapıyoruz. Camiamıza ve Ülkemize yakışır bir organizasyon yapabilmek için elimizden geleni yapıyoruz, dedi.