•  
  •  
  •  
  •  
  •  

4-6 Mart 2011 tarihlerinde Aydın ilinde yapılacak olan Gençler Kulüpler Türkiye şampiyonasında görev yapacak olan hakemlerimiz belli oldu

Aydın ilinde görev yapacak olan hakemlerimiz için Orhan Otel’ de yer ayrılmıştır. Hakemlerimiz için Orhan Otel’de konaklama kişi başı kahvaltı dahil 25 TL.dir.

Hakemlerimiz için sabah otelden spor salonuna Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüz tarafından servis konulacaktır.

Orhan Otel Tel: 02562121713

 AYDIN ‘DA GÖREV ALACAK
HAKEM LİSTESİ
NO AD-SOYAD İLİ DERECESİ
1 HARUN AKKAYA ANKARA ULUSLAR ARASI
2 AYHAN BAYHAN SİVAS ULUSLAR ARASI
3 RIFAT ÜNLÜ ANKARA ULUSLAR ARASI
4 SELÇUK BARSBOĞA KONYA ULUSLAR ARASI
5 MEHMET SALTUK GAZİANTEP ULUSLAR ARASI
6 YILMAZ DOĞAN KÜTAHYA ULUSLAR ARASI
7 FERİT GÖZÜBERK SİVAS ULUSLAR ARASI
8 SELAMİ ÇELEBİ GİRESUN ULUSLAR ARASI
9 HALİL AKDOĞAN SİVAS ULUSLAR ARASI
10 ABDURRAHMAN GÖKTOLGA SİVAS ULUSLAR ARASI
11 H. METE ERTAŞ AYDIN ULUSLAR ARASI
12 MELEK SABAHYILDIZI ANKARA ULUSLAR ARASI
13 NECLA ERDOĞAN ANKARA ULUSLAR ARASI
14 KEMAL DAĞ ANKARA ULUSLAR ARASI
15 SABRİ GÜNDÜZ KIRIKKALE ULUSLAR ARASI
16 VELİ AKTAŞ ANKARA ULUSLAR ARASI
17 V. HALUK EKİM NEVŞEHİR ULUSLAR ARASI
18 KERİM KANBAĞLI ANTALYA ULUSLAR ARASI
19 HALİL KUTLUER ANKARA ULUSLAR ARASI
20 AYŞE KOCA ŞIRNAK MİLLİ
21 KEZBAN ÖZEL ANKARA MİLLİ
22 RAHİME BAYDAR ANKARA MİLLİ
23 MEHMET BAYRAK ÇORUM MİLLİ
24 ŞEBNEM KANBAĞLI ANTALYA MİLLİ
25 FATMA BARLAS İSTANBUL MİLLİ
26 MUSTAFA KÜÇÜK KONYA MİLLİ
27 MURAT ATUŞ KONYA MİLLİ
28 ADNAN VURAL MALATYA MİLLİ
29 İSMAİL TETİK KÜTAHYA MİLLİ
30 CEYHUN DOĞAN GAZİANTEP MİLLİ
31 HÜSEYİN BAĞCI KONYA MİLLİ
32 HASAN ÜNAL KIRIKKALE MİLLİ
33 POLAT KILINÇ KARAMAN MİLLİ
34 ALPASLAN KUŞÇALI ANTALYA MİLLİ
35 ÖZLEM DİRİK ANKARA İL
36 GÖKMEN TAYRAN KIRIKKALE İL
37 AYŞE PAKDİL GAZİANTEP İL
38 VOLKAN HALICI DENİZLİ İL
39 NEDİM MUTLU İZMİR İL
40 SELMAN KİTAPÇI BURSA İL
41 MERAL DURAN SİVAS İL
42 GÜVEN SAAT NEVŞEHİR İL
43 ADEM ERTAŞ KAYSERİ İL
44 ALPEREN BAYHAN OSMANİYE İL
45 MERVE ÖZTÜRK KÜTAHYA İL
46 SENA ASLAN ANKARA İL
47 SALEM BAŞYİĞİT İSTANBUL İL
48 ESRA ERDEM KIRIKKALE İL
49 ÖZNUR AYDIN ESKİŞEHİR İL
50 EROL GÜL ANKARA İL