•  
  •  
  •  
  •  
  •  

Hakem ve Antrenör Gelişim Semineri Antalya’ da…

2011 yılı Hakem ve Antrenör Gelişim Semineri 03-06 Şubat 2011 tarihleri arasında Antalya Falez Otel de yapılacaktır.


Federasyonumuz 2011 yılı faaliyet programında yer alan Hakem ve Antrenör Gelişim Semineri 03-06 Şubat 2011 tarihleri arasında Antalya’ da Özkaymak Falez Otelinde yapılacaktır.

Hakem ve Antrenör Gelişim Seminerine katılacak hakem ve antrenörlerimizin isimleri aşağıda listede bulunmaktadır. Listede ismi bulunan ve seminere katılacak olan Antrenör ve Hakemlerimiz 03 Şubat 2011 günü sabah 08.00′ den itibaren otele giriş yapabilirler.

Otel Adres : Özkaymak Falez Otel Konyaaltı Falez Mevkii, Antalya/TÜRKİYE
Tel: 0 242 2385454 Pbx
Fax: 0 242 2385151

Antrenör Semineri Programı

 

3 Şubat 2011 PERŞEMBE

9:00-12:00

KAYIT ve OTELE GİRİŞ

15:00-16:00

Prof.Dr.Gülgün ERSOY

Halterde Beslenme ve Ergojenik Yardım

16:30-17:15

Yrd.Doç Dr. Birol GÜLNAR

Sporu ve Antrenör Arasındaki İletişimi Doyumu

17:30-18:30

Yrd.Doç Dr. Mete KAZAZ

Ekip Ruhu ve Takımdaşlık /Birlikte Çalışma Sırları

4 Şubat 2011 CUMA

10:00-12:00

Doç.Dr. İbrahim YANMIŞ

2011 WADA KODU

14:30-16:00

Nuri BAYDAR

Yeni Başlayan Antrenörlerin Karşılaştıkları Sorunlar

16:30-18:00

Doç.Dr. İbrahim YANMIŞ

Hekim, Antrenör, Sporcu İlişkisi

5 Şubat 2011 CUMARTESİ

10:00-12:00

Orhan BOLTÜRK

Antrenörler Derneği Çalışmaları

14:00-16:00

Mehmet YILMAZ

Halterde Özel Antrenman Yöntemleri

16:30-18:00

Orhan BOLTÜRK

Müsabaka Organizasyonu

6 Şubat 2011 PAZAR

10:00-12:00

Hakemlerle Ortak Oturum

13:00

Otelden Ayrılış

 

 ANTRENÖR EĞİTİM GELİŞİM SEMİNERİ
KATILACAK ANTRENÖR LİSTESİ

 

 

S.NO

ADI SOYADI

BÖLGESİ

KADEMESİ

1

ÇINAR YAZICI

ANKARA

5.KADEME

2

RAİF ÖZEL

ANKARA

5.KADEME

3

ERGÜN BATMAZ

ANKARA

5.KADEME

4

ÖMER ÖZTÜRK

ANKARA

5.KADEME

5

HASAN TOKER

ANKARA

5.KADEME

6

MUHARREM SÜLEYMANOĞLU

ANKARA

5.KADEME

7

ERKAN KAYIR

ANKARA

5.KADEME

8

NURCİHAN GÖNÜL

KOCAELİ

5.KADEME

9

LEVENT ERDOĞAN

ANKARA

4.KADEME

10

MUHAMMET NAZİK

K.MARAŞ

4.KADEME

11

O.NURİ VURAL

ANKARA

3.KADEME

12

CEMAL BOYACI

KIRIKKALE

3.KADEME

13

ERSİN AKYÜZ

ANKARA

3.KADEME

14

FERHAT COŞKUN

DENİZLİ

3.KADEME

15

GÖKHAN ALPAK

TOKAT

3.KADEME

16

HİLMİ PEKÜNLÜ

KÜTAHYA

3.KADEME

17

HÜSEYİN DÖKMETAŞ

SİVAS

3.KADEME

18

MURAT AKYÜZ

ANKARA

3.KADEME

19

NURİ BAYDAR

ANKARA

3.KADEME

20

SAMİ ÖZSU

KONYA

3.KADEME

21

SITKI TAŞTAN

ERZİNCAN

3.KADEME

22

ÜNAL KAHRAMAN

ANKARA

3.KADEME

23

HAYRETTİN KURNAZ

KIRIKKALE

3.KADEME

24

ALİ EROĞLU

KONYA

2.KADEME

25

EMRAH ARSLAN

ANKARA

2.KADEME

26

MUSTAFA DOĞAN

GAZİANTEP

2.KADEME

27

ADİL GÜL

ADANA

2.KADEME

28

ARİF KIRAN

HATAY

2.KADEME

29

CEVDET DOĞAN

G.ANTEP

2.KADEME

30

CİHAN ERTUNÇ

VAN

2.KADEME

31

ERDAL EKİCİ

ADANA

2.KADEME

32

FERHAT POLAT

MALATYA

2.KADEME

33

GÜRSEL ATEŞ

ANKARA

2.KADEME

34

H.ALİ ŞEN

ISPARTA

2.KADEME

35

HASAN HAS

ÇORUM

2.KADEME

36

HATİCE DEMİRÖZ

ANKARA

2.KADEME

37

HÜSEYİN ÇELİK

ERZURUM

2.KADEME

38

İBRAHİM ELMALI

SAKARYA

2.KADEME

39

İSA ALTINYURT

ANKARA

2.KADEME

40

İSA MAKAL

MERSİN

2.KADEME

41

İSMAİL KEKEÇ

ÇORUM

2.KADEME

42

M.TAYYİP ZEYBEK

UŞAK

2.KADEME

43

MEHMET DOĞAN

G.ANTEP

2.KADEME

44

MEHMET YILMAZ

ANKARA

2.KADEME

45

MELİHA SARIKOCA

İSTANBUL

2.KADEME

46

MÜCAHİT YAĞCI

ESKİŞEHİR

2.KADEME

47

SUNAY BULUT

BURSA

2.KADEME

48

ABDULLAH ÖZSEVER

BURSA

2.KADEME

49

ORHAN BOLTÜRK

ANKARA

2.KADEME

50

SELİM SAVAŞ

İZMİR

2.KADEME

51

BEYTULLAH BİRLİK

ŞIRNAK

2.KADEME

52

SUAT YÜREKLİ

ANKARA

2.KADEME

53

ÜZEYİR HACIYEV

AMASYA

2.KADEME

54

YASİN ARSLAN

ANKARA

2.KADEME

55

ZİYA KIZILDAĞ

ADIYAMAN

2.KADEME

56

NURİ CANPOLAT

İSTANBUL

2.KADEME

57

ERDİNÇ ARSLAN

İZMİR

2.KADEME

58

ŞULE ŞAHBAZ

KOCAELİ

2.KADEME

59

CAHİT OĞUZKAN

ANTALYA

2.KADEME

60

MUHLİS AKBAŞ

AĞRI

2.KADEME

61

KENAN ERDAĞI

KONYA

2.KADEME

62

SERAP ÜNLÜ

KONYA

2.KADEME

63

SÜREYYA HORASANLI

KONYA

2.KADEME

64

MUSTAFA EROĞLU

KONYA

2.KADEME

65

MURAT KORKMAZ

KONYA

2.KADEME

66

ŞÜKRÜ ÖĞÜTÇÜ

KONYA

1.KADEME

67

MURAT ARSLAN

AĞRI

1.KADEME

68

GÖKHAN TAŞÇI

KAYSERİ

1.KADEME

69

ORHAN MELTEM

VAN

1.KADEME

70

NEJAT AKDENİZ

ANKARA

2.KADEME

71

RAMADAN MUTLU

İSTANBUL

2.KADEME

72

BÜŞRA FIRAT

UŞAK

1.KADEME

73

MEHMET AKSU

İZMİR

2.KADEME

74

HÜSEYİN AKKAYA

ANKARA

3.KADEME

75

SERKAN SARIYILDIZ

ANKARA

2.KADEME

76

GÖKHAN KUŞCUOĞLU

ANKARA

2.KADEME

77

KEMAL BAŞKIR

ESKİŞEHİR

3.KADEME

78

TURGAY MUTLU

BURSA

1.KADEME

79

YAŞAR KARACURA

KAHRAMANMARAŞ

2.KADEME

80

ZİYA AYASLAN

ANKARA

2.KADEME

81

NECİP DİNÇER

GAZİANTEP

2.KADEME

82

ALİİHSAN GÜNEŞ

GAZİANTEP

2.KADEME

83

NESLİHAN DEMİRÖZ

ANKARA

1.KADEME

84

 

 

 

85

 

 

 

 

TÜRKİYE HALTER FEDERASYONU BAŞKANLIĞI

 

 

 

HAKEM GELİŞİM SEMİNERİ

03–06 ŞUBAT 2011 ANTALYA

 

Halter Federasyonu Başkanlığının  2011 yılı faaliyet programında yer alan “Halter Hakem Gelişim Semineri” 03-06 Şubat 2011 tarihleri arasında (Yol Hariç) Antalya Özkaymak Falez  otelinde belirlenen program çerçevesinde yapılacaktır.

 

1.     Seminere Halter Federasyonu MHK’ ce belirlenen hakemler katılacaktır. Listede ismi bulunmayan hakemler kendi imkânları ile seminere katılabilirler.

2.     Katılımcılar 03 Şubat Perşembe günü saat 12:00’ a kadar otele giriş yapacaklar.06 Şubat Pazar günü sabah kahvaltısından sonra otelden çıkış yapacaklardır.

3.     Katılımcıların tam pansiyon konaklama ücretleri (ekstralar hariç) federasyonca ödenecek olup katılımcılara sadece yol ücretleri ödenecektir.

4.     2011 yılındaki müsabakalara hakem görevlendirilmesi yapılırken seminere katılımları göz önüne alınacaktır.

5.     Katılımcılara kıyafet serbest olacaktır.

6.     Davet edilecek hakemlerin isim listesi Türkiye Halter Federasyonu Başkanlığının internet adresinden yayınlanacak olup; katılımcılara ayrı olarak davet yazısı gönderilmeyecektir.

7.      Davet edilen hakemler isterlerse izinlerini bulundukları ilin Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü kanalıyla alabilirler.

8.     Davet edilen hakemler katılamayacaklarsa mazeret izinlerini 0312 3121082 fax numarasına bildirmeleri gerekmektedir.

9.    

10. 

11. 

Hakem Gelişim Semineri Programı

1. Gün

03 Şubat 2011 Perşembe

08.00–13.00

Toplanma, Kayıt Olma, Yerleşme

13:30-14:30

Açılış Programı

Federasyon Hakem İlişkileri, kem Görevlendirmeleri, İzinler

14:45-15:45

Halter Hakemlik Bilgilerinin Güncellemeleri

Koparma ve Silkme Teknikleri(Uygulamalı)

16:00-17:00

Aletler ve Belgeler

2. Gün

04 Şubat 2011 Cuma

07:30-09:00

Kahvaltı

09:00-10:00

Elektronik Işık Sistemi, Tartı, Zaman Saati

10:15-11:30

Yarışmalarda kıyafet ve bandajlar

11:30-13:30

Öğle Arası

13:30-14:30

Müsabakaların Yapılışı ve Müsabaka Düzeni

14:45-15:45

Çağırma Sırası, Sporcu ve Takımların Derecelendirilmesi

16:00-17:00

Yarışma Yetkili Organları

3. Gün

05 Şubat 2011 Cumartesi

07:30-09:00

Kahvaltı

09:00-10:00

Hakem Sınavları

10:15-11:15

Hakem Terfileri

11:30-12:15

Konularla İlgili Soru Cevap

12:15-13:30

Öğle Arası

13:30-14:30

Zaman Hakemleri

14:45-15:45

Dünya Rekorları, Törenler

16:00-17:00

Hakem Davranışları, Teknik Toplantılar, MHK, Jüri, Hakem İlişkileri

4. Gün

06 Şubat 2011 Pazar

10:00-12:00

Antrenörlerle Ortak Oturum

13:00

Otelden Ayrılış

 

HAKEM GELİŞİM SEMİNERİ LİSTESİ

S.N.

Adı Soyadı

İli

Kategorisi

Görevi

1

Suat GÜCÜYENER

Konya

Uluslararası

MHK

2

M. Ünal KİTAPÇI

Nevşehir

Uluslararası

MHK

3

Abdurrahman GÖKTOLGA

Sivas

Uluslararası

MHK

4

Hüseyin TUNCEL

Ankara

Milli

Hakem

5

Rahime BAYDAR

Ankara

Milli

Hakem

6

Kemal DAĞ

Ankara

Milli

Hakem

7

Hülya KARAYEL

Ankara

Milli

Hakem

8

Ömer AYDIN

Ankara

Milli

Hakem

9

Namık DEMİREL

Ankara

Milli

Hakem

10

Keziban ÖZEL

Ankara

Milli

Hakem

11

Cihan SALBAŞ

Ankara

Milli

Hakem

12

Fatma BARLAS

İstanbul

Milli

Hakem

13

Ali KANBER

Konya

Milli

Hakem

14

Mustafa CAN

Konya

Milli

Hakem

15

Murat ATUŞ

Konya

Milli

Hakem

16

Hüseyin BAĞCI

Konya

Milli

Hakem

17

Fatoş ALTAS

Konya

Milli

Hakem

18

Hasan ÖNAL

Kırıkkale

Milli

Hakem

19

Ebru PEKMEZCİ

Gaziantep

Milli

Hakem

20

Ali GÖKMEN

İzmir

Milli

Hakem

21

22

Adnan VURAL

Malatya

Milli

Hakem

23

Şebnem KANBAĞLI

Antalya

Milli

Hakem

24

Alpaslan KUŞÇALI

Antalya

Milli

Hakem

25

 

26

Mehmet BAYRAK

Çorum

Milli

Hakem

27

Ayşe KOCA

Şırnak

Milli

Hakem

28

Sahir ÖNAL

İstanbul

Milli

Hakem

29

Polat KILIÇ

Karaman

Milli

Hakem

30

Aziz Murat ÖZTÜRK

Ankara

Milli

Hakem

31

Mustafa AYYILDIZ

İstanbul

Milli

Hakem

32

Mustafa AKIL

Konya

Milli

Hakem

33

Ercan TOPRAKÇI

Çorum

Milli

Hakem

34

İsmail TEKTİT

Kütahya

Milli

Hakem

35

İsmail ATMACA

Adana

Milli

Hakem

36

Mahmut GÖKKUŞ

Isparta

Milli

Hakem

37

38

Ceyhun DOĞAN

Gaziantep

İl

Hakem

39

Ayşe PAKDİL

Gaziantep

İl

Hakem

40

 

41

Semavi GÜRAL

İzmir

İl

Hakem

42

Cihangir ÇETİN

İzmir

İl

Hakem

43

Deniz GÖKMEN

İzmir

İl

Hakem

44

Nedim MUTLU

İzmir

İl

Hakem

45

46

Meral DURAN

Sivas

İl

Hakem

47

Cihat ASLAN

Sivas

İl

Hakem

48

Adem ERTAŞ

Kayseri

İl

Hakem

49

Kahraman TAMER

Kayseri

İl

Hakem

50

Güven SAAT

Nevşehir

İl

Hakem

51

Reva İMİR

Nevşehir

İl

Hakem

52

Abdullah DİNÇ

Nevşehir

İl

Hakem

53

Mustafa BULCUK

Nevşehir

İl

Hakem

54

Gökhan ÖZKAYA

Kocaeli

İl

Hakem

55

Selman KİTAPÇI

Bursa

İl

Hakem

56

Öznur AYDIN

Eskişehir

İl

Hakem

57

Merve ÖZTÜRK

Kütahya

İl

Hakem

58

Okan ÖZKAYA

Giresun

İl

Hakem

59

Abdulkadir AVCI

Tokat

İl

Hakem

60

Erol GÜL

Ankara

İl

Hakem

61

Serap GÖRGÜLÜ

Ankara

İl

Hakem

62

Sadık ÖZTÜRK

Ankara

İl

Hakem

63

Aytekin KELEŞ

Ankara

İl

Hakem

64

Yavuzcan VURAL

Ankara

İl

Hakem

65

Haluk KARAKAYA

Ankara

İl

Hakem

66

Eren ÖZEL

Ankara

İl

Hakem

67

Beyza ÖZEL

Ankara

İl

Hakem

68

Harun KARAKAYA

Ankara

İl

Hakem

69

Talat BAYAM

Ankara

İl

Hakem

70

Emre UYAR

Ankara

İl

Hakem

71

Özlem DİRİK

Ankara

İl

Hakem

72

Oktay ÇALIŞIR

Ankara

İl

Hakem

73

Sami KEPEK

Ankara

İl

Hakem

74

Tülay AKSUN

Ankara

İl

Hakem

75

Tülin ERÖKSÜZ

Ankara

İl

Hakem

76

Emrah KILIÇ

Ankara

İl

Hakem

77

T. Can DEMİREL

Ankara

İl

Hakem

78

E. Arda ÇİFTEPINAR

Ankara

İl

Hakem

79

Begüm ŞAHİN

Ankara

İl

Hakem

80

Hasan ZENGİN

Ankara

İl

Hakem

81

Volkan KÖK

Ankara

İl

Hakem

82

Volkan HALICI

Ankara

İl

Hakem

83

Sena ASLAN

Ankara

İl

Hakem

84

Cihan Eren ÖZTÜRK

Ankara

İl

Hakem

85

Murat ÖZTÜRK

Ankara

İl

Hakem

86

Ertem DERİN

İstanbul

İl

Hakem

87

Senem UYANIK

İstanbul

İl

Hakem

88

Kübra ÖZGIDIK

İstanbul

İl

Hakem

89

Abdullah AKKAYA

İstanbul

İl

Hakem

90

Semanur ERASLAN

Konya

İl

Hakem

91

Murat KURBAN

Konya

İl

Hakem

92

Alperen BAYHAN

Osmaniye

İl

Hakem

93

Özlem SARIASLAN

Kırıkkale

İl

Hakem

94

Sinem KAYA

Kırıkkale

İl

Hakem

95

Soner CENGİZ

Kırıkkale

İl

Hakem

96

Ünal DÜNDAR

Kırıkkale

İl

Hakem

97

İl

Hakem

98

Esra ERDEM

Kırıkkale

İl

Hakem

99

Harun ERDAĞCI

Kırıkkale

İl

Hakem

100

Mustafa MAZILIGÜNEY

Kırıkkale

İl

Hakem

101

Gökay CETİN

Kırıkkale

İl

Hakem

102

Sedat ÖZKUL

Kırıkkale

İl

Hakem

103

S. Özgün ÖZDAĞ

Kırıkkale

İl

Hakem

104

Kenan ÜNAL

Kırıkkale

İl

Hakem