•  
  •  
  •  
  •  
  •  

Federasyonumuzun 2010 yılı faaliyet programında yer alan 03-06 Kasım 2010 tarihleri arasında Kütahya’da gerçekleştirilecek olan Gençler Ferdi Türkiye Halter Şampiyonasında görev alacak olan hakemlerin isimleri aşağı tabloda belirtilmiştir.


Teknik ve hakem toplantısı: 03.Kasım.2010 Çarşamba günü saat:18.00′ de
 yapılacaktır.

 

1

SUAT GÜCÜYENER

 

KONYA

 

26

RAHİME BAYDAR

 

ANKARA

 

2

TELAT ÖZKAYA

 

GİRESUN

 

27

ÖMER AYDIN

 

ANKARA

 

3

İBRAHİM ARSLAN

 

ANKARA

 

28

ALPARSLAN KUŞÇALI

 

ANTALYA

 

4

MESUT VURAL

 

ANKARA

 

29

OSMAN YALLIM

 

ÇORUM

 

5

M.ÜNAL KİTAPÇI

 

NEVŞEHİR

 

30

E.SAMİ KEPEK

 

ANKARA

 

6

ABDURRAHMAN GÖKTOLGA

 

SİVAS

 

31

MEHMET BAYRAK

 

ÇORUM

 

7

RAHMİ SOYUYÜCE

 

SİVAS

 

32

ZİYA BAHADIR

 

KAYSERİ

 

8

HALİL AKDOĞAN

 

SİVAS

 

22

SAHİR ÜNAL

 

İSTANBUL

 

9

FERİT GÖZÜBERK

 

SİVAS

 

34

MURAT ATUŞ

 

KONYA

 

10

AYHAN BAYHAN

 

SİVAS

 

35

HÜSEYİN BAĞCI

 

KONYA

 

11

HARUN AKKAYA

 

ANKARA

 

36

ALİ KANBER

 

KONYA

 

12

SELAMİ ÇELEBİ

 

GİRESUN

 

37

MERVE ÖZTÜRK

 

KÜTAHYA

 

13

HALİL KUTLUER

 

ANKARA

 

38

AYŞE PAKDİL

 

GAZİANTEP

 

14

MEHMET SALTIK

 

GAZİANTEP

 

39

ÖZNUR AYDIN

 

ESKİŞEHİR

 

15

BEYHAN KÜLTE

 

GAZİANTEP

 

40

CİHANGİR ÇETİN

 

İZMİR

 

16

VELİ AKTAŞ

 

ANKARA

 

41

SONER CENGİZ

 

KIRIKKALE

 

17

VELİ HALUK EKİM

 

NEVŞEHİR

 

42

ADEM ERTAŞ

 

KIRIKKALE

 

18

HASAN ÖNAL

 

KIRIKKALE

 

43

BEGÜM ŞAHİN

 

ANKARA

 

19

YILMAZ DOĞAN

 

KÜTAHYA

 

44

EROL GÜL

 

ANKARA

 

20

HÜSEYİN AKKAYA

 

ANKARA

 

45

POLAT KILINÇ

 

KARAMAN

 

21

SELÇUK BARSBOĞA

 

KONYA

 

46

ADNAN VURAL

 

MALATYA

 

22

F.EBRU PEKMEZCİ

 

GAZİANTEP

 

47

HASAN ZENGİN

 

ANKARA

 

23

HAKAN ÖZKAYA

 

TOKAT

 

48

ÜNAL DÜNDAR

 

KIRIKKALE

 

24

S.ŞEBNEM KANBAĞLI

 

ANTALYA

 

49

ERTAN DERİN

 

İSTANBUL

 

25

D.KERİM KANBAĞLI

 

ANTALYA

 

50

KEZİBAN ÖZEL

 

ANKARA