•  
  •  
  •  
  •  
  •  

ANTRENÖR, HAKEM VE İDARECİ SEMİNERİ 16-20 EYLÜL 2010 TARİHLERİNDE ANTALYA’DA YAPILACAKTIR.

SEMİNER OTELİ : AYKA VİTAL PARK OTEL

ADRES: DUACI KÖYÜ ARAPLAR CADDESİ NO:55   ANTALYA

TELEFON : 02424451700

OTEL GİRİŞ : 16 EYLÜL 2010

OTEL ÇIKIŞ : 20 EYLÜL 2010

YERLEŞİM İÇİN İRTİBAT : YUSUF ZİYA ÖZALP TEL. 05555457713

16-20 EYLÜL 2010 TARİHLERİ ARASINDA ANTALYA’DA YAPILACAK OLAN ANTRENÖR EĞİTİM VE GELİŞİM SEMİNERİNE KATILACAK DAVETLİ LİSTESİ

SIRA NO

ANTRENÖRÜN ADI VE SOYADI

BÖLGESİ

KADEMESİ

1

ERGÜN BATMAZ

ANKARA

5.KADEME

2

RAİF ÖZEL

ANKARA

5.KADEME

3

ÖMER ÖZTÜRK

ANKARA

5.KADEME

3

MUHAMMET NAZİK

K.MARAŞ

4.KADEME

4

CEMAL BOYACI

KIRIKKALE

3.KADEME

5

ÇINAR YAZICI

ANKARA

3.KADEME

6

ERSİN AKYÜZ

ANKARA

3.KADEME

7

FERHAT COŞKUN

DENİZLİ

3.KADEME

8

GÖKHAN ALPAK

TOKAT

3.KADEME

9

HİLMİ PEKÜNLÜ

KÜTAHYA

3.KADEME

10

HÜSEYİN DÖKMETAŞ

SİVAS

3.KADEME

11

MURAT AKYÜZ

ANKARA

3.KADEME

12

NURİ BAYDAR

ANKARA

3.KADEME

13

SAMİ ÖZSU

KONYA

3.KADEME

14

SITKI TAŞTAN

ERZİNCAN

3.KADEME

15

ÜNAL KAHRAMAN

ANKARA

3.KADEME

16

ADİL GÜL

ADANA

2.KADEME

17

ARİF KIRAN

HATAY

2.KADEME

18

CEVDET DOĞAN

G.ANTEP

2.KADEME

19

CİHAN ERTUNÇ

VAN

2.KADEME

20

ERDAL EKİCİ

ADANA

2.KADEME

21

FERHAT POLAT

MALATYA

2.KADEME

22

GÜRSEL ATEŞ

ANKARA

2.KADEME

23

H.ALİ ŞEN

ISPARTA

2.KADEME

24

HASAN HAS

ÇORUM

2.KADEME

25

HATİCE DEMİRÖZ

ANKARA

2.KADEME

26

HAYRETTİN KURNAZ

KIRIKKALE

3.KADEME

27

HÜSEYİN ÇELİK

ERZURUM

2.KADEME

28

İBRAHİM ELMALI

SAKARYA

2.KADEME

29

İSA ALTINYURT

ANKARA

2.KADEME

30

İSA MAKAL

MERSİN

2.KADEME

31

İSMAİL KEKEÇ

ÇORUM

2.KADEME

32

KENAN ERDAĞI

KONYA

2.KADEME

33

M.TAYYİP ZEYBEK

UŞAK

2.KADEME

34

MEHMET DOĞAN

G.ANTEP

2.KADEME

35

MEHMET YILMAZ

ANKARA

2.KADEME

36

MELİHA SARIKOCA

İSTANBUL

2.KADEME

37

MÜCAHİT YAĞCI

ESKİŞEHİR

2.KADEME

38

MURAT KORKMAZ

KONYA

2.KADEME

39

ORHAN BOLTÜRK

ANKARA

2.KADEME

40

SELİM SAVAŞ

İZMİR

2.KADEME

41

SERAP ÜNLÜ

KONYA

2.KADEME

42

SUAT YÜREKLİ

ANKARA

2.KADEME

43

ÜZEYİR HACIYEV

AMASYA

2.KADEME

44

YASİN ARSLAN

ANKARA

2.KADEME

45

ZİYA KIZILDAĞ

ADIYAMAN

2.KADEME

46

NURİ CANPOLAT

İSTANBUL

2.KADEME

47

ERDİNÇ ARSLAN

İZMİR

2.KADEME

48

ŞULE ŞAHBAZ

KOCAELİ

2.KADEME

49

CAHİT OĞUZKAN

ANTALYA

1.KADEME

50

MUHLİS AKBAŞ

AĞRI

1.KADEME

51

SÜREYYA HORASANLI

KONYA

1.KADEME

52

ŞÜKRÜ ÖĞÜTÇÜ

KONYA

1.KADEME

53

MURAT ARSLAN

AĞRI

1.KADEME

54

BEYTULLAH BİRLİK

ŞIRNAK

1.KADEME

55

GÖKHAN TAŞÇI

KAYSERİ

1.KADEME

56

ORHAN MELTEM

VAN

1.KADEME

 

  16-20 EYLÜL 2010 TARİHLERİ ARASINDA ANTALYA’DA YAPILACAK OLAN HAKEM EĞİTİM VE GELİŞİM SEMİNERİNE KATILACAK DAVETLİ LİSTESİ

SIRA NO

ADI VE SOYADI

İLİ

KATEG.

1

İBRAHİM ARSLAN

ANKARA

ULS.1

2

HALİL KUTLUER

ANKARA

ULS.1

3

VELİ AKTAŞ

ANKARA

ULS.1

4

MESUT VURAL

ANKARA

ULS.1

5

SELAMİ ÇELEBİ

GİRESUN

ULS.1

6

ABDURRAHMAN GÖKTOLGA

SİVAS

ULS.1

7

HALİL AKDOĞAN

SİVAS

ULS.1

8

FERİT GÖZÜBERK

SİVAS

ULS.1

9

HARUN AKKAYA

ANKARA

ULS.2

10

HÜSEYİN AKKAYA

ANKARA

ULS.2

11

MELEK SABAHYILDIZI

ANKARA

ULS.2

12

NECLA ERDOĞAN

ANKARA

ULS.2

13

A.BEYHAN KÜLTE

G.ANTEP

ULS.2

14

Ş.MEHMET SALTIK

G.ANTEP

ULS.2

15

SABRİ GÜNDÜZ

KIRIKKALE

ULS.2

16

SELÇUK BARSBUĞA

KONYA

ULS.2

17

YILMAZ DOĞAN

KÜTAHYA

ULS.2

18

M.ÜNAL KİTAPÇI

NEVŞEHİR

ULS.2

19

V.HALUK EKİM

NEVŞEHİR

ULS.2

20

RAHMİ SOYUYÜCE

SİVAS

ULS.2

21

AYHAN BAYHAN

SİVAS

ULS.2

22

İSMAİL ATMACA

ADANA

MİLLİ

23

KEMAL DAĞ

ANKARA

MİLLİ

24

ÖMER AYDIN

ANKARA

MİLLİ

25

D.KERİM KANBAĞLI

ANTALYA

MİLLİ

26

OSMAN YALLIM

ÇORUM 

MİLLİ

27

H.HÜSEYİN DOLMACI

ISPARTA 

MİLLİ

28

HASAN ÖNAL

KIRIKKALE

MİLLİ

29

MURAT ATUŞ

KONYA

MİLLİ

30

FATOŞ ALTAS

KONYA

MİLLİ

31

MUSTAFA AKIL

KONYA

MİLLİ

32

EROL GÜL

ANKARA

 

 

SRA NO

ADI VE SOYADI

GÖREVİ

1

EMİN ÖZKUR

PLAKA TAKICI

2

ALİ GÖKGÖZ

PLAKA TAKICI

3

MUSTAFA ÖZTÜRK

PLAKA TAKICI

4

ÖZGÜR DÜNDAR

PLAKA TAKICI

5

BERKAN BABACAN

PLAKA TAKICI

6

ŞAKİR GARDAŞ

PLAKA TAKICI

7

NAİL İSMAİLOV

PLAKA TAKICI

8

EMRE BÜYÜKÜNLÜ

PLAKA TAKICI

9

TİMUR EREN

PLAKA TAKICI

10

MUSTAFA AŞIK

PLAKA TAKICI

11

İRFAN PARLAK

PLAKA TAKICI

12

TURGAY BESLER

PLAKA TAKICI

13

EMRAH ARSLAN

EKİPBAŞI

14

NEJAT AKDENİZ

EKİPBAŞI

 

  16-20 EYLÜL 2010 TARİHLERİ ARASINDA ANTALYA’DA YAPILACAK OLAN HALTER KULÜP YÖNETİCİLERİ  EĞİTİM  SEMİNERİNE KATILACAK DAVETLİ LİSTESİ

S.NO

İLİ

KULÜBÜN ADI

1

ADANA

GENÇ.SP.KLB.

2

ADIYAMAN

GENÇ.SP.KLB.

3

AMASYA

MERZİFON BLD. SP. KLB.

4

ANKARA

ASKİ SPOR KULÜBÜ

5

ANKARA

BAŞKENT GENÇ VE SP.İL MD. SP. KLB.

6

ANKARA

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE S.K.

7

ANKARA

DEMİR SPOR KULÜBÜ

8

ANKARA

GONCA SPOR KULÜBÜ

9

ANKARA

GÜVEN SP.KLB.

10

ANKARA

KARA HARP OKULU BES GRUP BŞK.

11

ANKARA

KAZAN SP.KLB.

12

ANKARA

MAMAK BELEDİYE SP.KLB.

13

ANKARA

NURCAN TAYLAN SP.KLB.

14

ANKARA

PURSAKLAR BLD.SP.KLB.

15

ANKARA

ZEBRANO SP.KLB.

16

ANTALYA

GSK

17

BURSA 

YUNUSEMRE SP.KLB.

18

ÇORUM

BELEDİYE SPOR KULÜBÜ

19

DENİZLİ

AKADEMİ SPOR KULÜBÜ

20

ERZİNCAN

GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ

21

ERZURUM 

GSK

22

ESKİŞEHİR

ES SP.KLB.

23

ESKİŞEHİR

SAMİ SİPAHİ SP.KLB.

24

G.ANTEP

BESLEN MAKARNA SP.KLB.

25

G.ANTEP

BOSTANCI KARTAL SP. KLB.

26

G.ANTEP

GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ

27

G.ANTEP

HALTER İHTİSAS SPOR KLB.

28

İSTANBUL

BAHÇELİEVLER BLD. SP.KLB.

29

İSTANBUL

ŞEVKET SABANCI SP.KLB.

30

İZMİR

ALSANCAK SP .KLB.

31

İZMİR

BÜYÜKŞEHİR BEL.SPOR KLB.

32

İZMİT

BÜYÜKŞEHİR BEL. KAĞIT SPOR KLB.

33

K.MARAŞ

BATIPARK SP.KLB.

34

K.MARAŞ

GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ

35

KAYSERİ

ERCİYES ÜNV.SPOR KLB.BŞK.

36

KIRIKKALE

POLİS GÜCÜ GENÇLERBİRLİĞİ SP.KLB.

37

KIRIKKALE

İSTİKLAL İ.Ö.OK GSK

38

KONYA

ALAETTİN KEYKUBAT GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ

39

KONYA

İL ÖZEL İDARE SP.KLB.

40

KONYA

KUYULUSEBİL SPR. KLB.

41

KONYA

MEVLANA GENÇ.SP.KLB.

42

KONYA

OLİMPİC SPOR KLB.

43

KONYA

YUNAK SP.KLB.

44

KÜTAHYA 

BLD.SP.KLB.

45

MALATYA

GSK

46

MERSİN 

ŞAHMERAN SP.KLB.

47

SAKARYA

MERKEZ BELEDİYE SP. KLB.

48

SİVAS

GENÇLİK VE SPOR KLB.

49

SİVAS

SPORCU EĞİTİM MERKEZİ

50

SİVAS

4 EYLÜL BLD.SP.KLB.

51

SİVAS

YİBO

52

ŞIRNAK

GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ

53

TOKAT

GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ

54

UŞAK

BELEDİYE SPOR KULÜBÜ

55

VAN

GENÇLİK VE SPOR KLB.

56

ANKARA

YENİMAHALLE SPOR KULÜBÜ