•  
  •  
  •  
  •  
  •  

 

 

 Silkme kategorisinde 189 kilo kaldıran Romen sporcu Martin Razvan birinci,180 kilo kaldıran Çinli sporcu Deshang Tang ikinci, 175 kilo kaldıran Arnavut sporcu Briken Calja üçüncü oldu. Toplamda 280 kiloya ulaşan Halit Genç dokuzuncu olurken, Süleyman Rüzgar ise 288 kiloyla altıncı sırada yer aldı. Toplamda 340 kiloya ulaşan Romen sporcu Martin Razvan birinci, 327 kiloya ulaşan Çinli sporcu Deshang Tang ikinci, 315 kiloya ulaşan sporcu Daniel Godelli üçüncü oldu.

 

 

58 Kg Bayanlar
Koparma
No
Adı soyadı

D. Tarihi
Ülke
Tartı Kg
Grup
1
2 3 Sonuç
1
DENG Mengrong
05.03.1990 CHN 57.51 A 94 96 98 98
2
RIVAS Lina Marcela
24.04.1990 COL 57.56 A 91 95 95 91
3
SIRIKAEW Pimsiri
25.04.1990 THA 56.98 A 90 90 92 90
4
MISHCHUK Iryna
12.04.1990 BLR 57.64 A 84 88 91 88
5
KOLAS Natalia
31.10.1991 BLR 57.56 A 83 83 87 87
6
NGUYEN Thi Y
07.10.1990 VIE 56.94 B 81 85 85 85
7
DUDENKOVA Tatiana
01.03.1991 RUS 57.54 A 80 85 87 85
8
DE LOS SANTOS Wildry
24.05.1991 DOM 57.39 A 84 84 88 84
9
MONIQUI Annie
28.03.1990 CAN 56.64 B 77 80 82 82
10
OKUMUS Neslihan
17.09.1994 TUR 57.52 A 81 84 84 81
11
FIGUEROA Yusleidys
09.01.1993 VEN 56.81 A 80 83 83 80
12
GRABARCZYK Katarzyna
28.06.1991 POL 57.23 B 75 78 80 80
13
MEDZA Martyna
29.07.1992 POL 57.71 A 80 83 83 80
14
YOSHINO Chieri
04.10.1990 JPN 57.83 B 78 80 80 80
15
CHIANG Chia-Ching
14.08.1990 TPE 55.15 B 73 76 80 76
16
BASSLER Breanne
02.07.1991 USA 57.18 B 70 74 74 70
17
COWLES Sara
15.03.1990 USA 57.56 B 66 70 72 70
18
HAMMELSTRUP Laura
10.08.1990 DEN 57.03 B 60 63 65 63
 
Silkme
No
Adı soyadı

D.Tarihi
Ülke
Tartı Kg
Grup
1
2 3 Sonuç
1
DENG Mengrong
05.03.1990 CHN 57.51 A 116 121 123 123
2
SIRIKAEW Pimsiri
25.04.1990 THA 56.98 A 115 120 121 120
3
KOLAS Natalia
31.10.1991 BLR 57.56 A 105 113 115 115
4
RIVAS Lina Marcela
24.04.1990 COL 57.56 A 110 114 114 114
5
FIGUEROA Yusleidys
09.01.1993 VEN 56.81 A 101 106 106 106
6
DE LOS SANTOS Wildry
24.05.1991 DOM 57.39 A 105 105 105 105
7
OKUMUS Neslihan
17.09.1994 TUR 57.52 A 100 104 104 104
8
NGUYEN Thi Y
07.10.1990 VIE 56.94 B 101 105 105 101
9
YOSHINO Chieri
04.10.1990 JPN 57.83 B 98 101 102 101
10
CHIANG Chia-Ching
14.08.1990 TPE 55.15 B 95 100 103 100
11
DUDENKOVA Tatiana
01.03.1991 RUS 57.54 A 100 105 106 100
12
MONIQUI Annie
28.03.1990 CAN 56.64 B 95 99 101 99
13
MISHCHUK Iryna
12.04.1990 BLR 57.64 A 95 99 101 99
14
MEDZA Martyna
29.07.1992 POL 57.71 A 98 102 102 98
15
GRABARCZYK Katarzyna
28.06.1991 POL 57.23 B 92 96 96 96
16
BASSLER Breanne
02.07.1991 USA 57.18 B 91 91 95 91
17
COWLES Sara
15.03.1990 USA 57.56 B 85 90 90 85
18
HAMMELSTRUP Laura
10.08.1990 DEN 57.03 B 75 78 79 75
 
Toplam
No
Adı Soyadı

D. Tarihi
Ülke
Tartı Kg 
Grup
Kop.
Silkme 
Sonuç
1
DENG Mengrong
05.03.1990 CHN 57.51 A 98 123 221
2
SIRIKAEW Pimsiri
25.04.1990 THA 56.98 A 90 120 210
3
RIVAS Lina Marcela
24.04.1990 COL 57.56 A 91 114 205
4
KOLAS Natalia
31.10.1991 BLR 57.56 A 87 115 202
5
DE LOS SANTOS Wildry
24.05.1991 DOM 57.39 A 84 105 189
6
MISHCHUK Iryna
12.04.1990 BLR 57.64 A 88 99 187
7
FIGUEROA Yusleidys
09.01.1993 VEN 56.81 A 80 106 186
8
NGUYEN Thi Y
07.10.1990 VIE 56.94 B 85 101 186
9
OKUMUS Neslihan
17.09.1994 TUR 57.52 A 81 104 185
10
DUDENKOVA Tatiana
01.03.1991 RUS 57.54 A 85 100 185
11
MONIQUI Annie
28.03.1990 CAN 56.64 B 82 99 181
12
YOSHINO Chieri
04.10.1990 JPN 57.83 B 80 101 181
13
MEDZA Martyna
29.07.1992 POL 57.71 A 80 98 178
14
CHIANG Chia-Ching
14.08.1990 TPE 55.15 B 76 100 176
15
GRABARCZYK Katarzyna
28.06.1991 POL 57.23 B 80 96 176
16
BASSLER Breanne
02.07.1991 USA 57.18 B 70 91 161
17
COWLES Sara
15.03.1990 USA 57.56 B 70 85 155
18
HAMMELSTRUP Laura
10.08.1990 DEN 57.03 B 63 75 138

 

 

 

62 Kg ERKEKLER
Koparma
No
Adı Soyadı

D.Tarihi
Ülke
Tartı kg
Grup
1
2 3 Sonuç
1
CHEN Lijun
08.02.1993 CHN 60.88 A 122 126 126 126
2
ATAK Hursit
24.05.1991 TUR 61.62 A 122 126 127 126
3
HERNANDEZ Yerson
09.08.1991 COL 60.51 A 118 121 121 121
4
HERNANDEZ Acoran Juan
30.12.1990 ESP 61.61 A 115 115 121 121
5
ARAUJO Ivis Abel
02.05.1991 MEX 61.95 B 113 116 121 121
6
KOCUM Muhammet
02.01.1992 TUR 61.62 A 110 116 119 119
7
KHALIBEKOV Feliks
03.02.1990 RUS 61.90 A 115 119 119 119
8
PIPA Artiom
19.07.1992 MDA 61.31 A 117 121 122 117
9
SASANG Montree
27.02.1992 THA 61.31 A 115 115 121 115
10
CASTRO Victor
18.12.1992 ESP 61.32 B 110 115 115 115
11
NGUYEN Ngoc Trung
13.11.1991 VIE 61.62 B 115 115 121 115
12
CHAOWANYEN Anuwat
28.03.1993 THA 60.63 B 105 110 113 113
13
JEONG Han-Sol
18.11.1992 KOR 61.77 A 110 115 115 110
14
TAKEICHI Wataru
08.03.1990 JPN 61.65 B 108 108 113 108
15
GUARNACCIA Calogero
27.03.1990 ITA 61.68 B 107 113 113 107
16
CASTREJON PEREZ Jorge Ezequiel
01.01.1994 MEX 60.90 B 98 101 103 103
17
SAHU Keshav
22.08.1992 IND 61.21 B 95 99 103 99
18
BRUNSON Mack
25.08.1991 USA 61.83 B 95 95 100 95
 
Silkme
No
Adı Soyadı

D. Tarihi
Ülke
Tartı Kg
Grup
1
2 3 Sonuç
1
CHEN Lijun
08.02.1993 CHN 60.88 A 153 160 165 165
2
ATAK Hursit
24.05.1991 TUR 61.62 A 153 160 163 160
3
JEONG Han-Sol
18.11.1992 KOR 61.77 A 148 150 157 150
4
PIPA Artiom
19.07.1992 MDA 61.31 A 142 147 149 149
5
KOCUM Muhammet
02.01.1992 TUR 61.62 A 140 145 148 145
6
ARAUJO Ivis Abel
02.05.1991 MEX 61.95 B 143 147 147 143
7
HERNANDEZ Yerson
09.08.1991 COL 60.51 A 135 140 140 140
8
NGUYEN Ngoc Trung
13.11.1991 VIE 61.62 B 135 140 143 140
9
KHALIBEKOV Feliks
03.02.1990 RUS 61.90 A 140 140 140 140
10
SASANG Montree
27.02.1992 THA 61.31 A 130 136 136 130
11
CASTRO Victor
18.12.1992 ESP 61.32 B 130 130 138 130
12
GUARNACCIA Calogero
27.03.1990 ITA 61.68 B 130 134 134 130
13
TAKEICHI Wataru
08.03.1990 JPN 61.65 B 125 128 130 128
14
CASTREJON PEREZ Jorge Ezequiel
01.01.1994 MEX 60.90 B 127 127 130 127
15
SAHU Keshav
22.08.1992 IND 61.21 B 120 127 131 127
16
BRUNSON Mack
25.08.1991 USA 61.83 B 125 132 132 125
17
CHAOWANYEN Anuwat
28.03.1993 THA 60.63 B 120 130 130 120
HERNANDEZ Acoran Juan
30.12.1990 ESP 61.61 A 135 135 135
 
Total
Rank
Name

Born
Nation
B.weight
Group
Snatch
Cl&Jerk
Result
1
CHEN Lijun
08.02.1993 CHN 60.88 A 126 165 291
2
ATAK Hursit
24.05.1991 TUR 61.62 A 126 160 286
3
PIPA Artiom
19.07.1992 MDA 61.31 A 117 149 266
4
KOCUM Muhammet
02.01.1992 TUR 61.62 A 119 145 264
5
ARAUJO Ivis Abel
02.05.1991 MEX 61.95 B 121 143 264
6
HERNANDEZ Yerson
09.08.1991 COL 60.51 A 121 140 261
7
JEONG Han-Sol
18.11.1992 KOR 61.77 A 110 150 260
8
KHALIBEKOV Feliks
03.02.1990 RUS 61.90 A 119 140 259
9
NGUYEN Ngoc Trung
13.11.1991 VIE 61.62 B 115 140 255
10
SASANG Montree
27.02.1992 THA 61.31 A 115 130 245
11
CASTRO Victor
18.12.1992 ESP 61.32 B 115 130 245
12
GUARNACCIA Calogero
27.03.1990 ITA 61.68 B 107 130 237
13
TAKEICHI Wataru
08.03.1990 JPN 61.65 B 108 128 236
14
CHAOWANYEN Anuwat
28.03.1993 THA 60.63 B 113 120 233
15
CASTREJON PEREZ Jorge Ezequiel
01.01.1994 MEX 60.90 B 103 127 230
16
SAHU Keshav
22.08.1992 IND 61.21 B 99 127 226
17
BRUNSON Mack
25.08.1991 USA 61.83 B 95 125 220
HERNANDEZ Acoran Juan
30.12.1990 ESP 61.61 A 121