Bulgaristan’ da yapılacak olan Gençler Dünya Şampiyonası Öncesi yapılan toplantıda Federasyon başkanımız Dr. Hasan Akkuş Eylül ayında Antalya’ dayapılacak olan Büyükler Dünya Şampiyonasının tanıtımını yaptı.

Federasyon Başkanımız Dr. Hasan Akkuş, Antalya’ da yapılacak olan Büyükler Dünya Şampiyonasının detayları hakkında bilgiler vererek, yaptığı sunumla ve sinevizyon gösterisi ile Şampiyonanın yapılacağı olan ili salonu ve konaklama yerlerini tanıttı.

 

 

Federasyon Başkanımız Dr. Hasan Akkuş, yaptığı konuşmada Antalya’da yapılacak olan Dünya Halter Şampiyonası için yoğun bir şekilde çalıştıklarını ve gelen kafilelerin memnun kalabilmeleri için her türlü ayrıntıyı düşündüklerini belirterek, halter camiasına yakışır bir organizasyon yapacaklarını belirtti. 

Federasyon Başkanımız Dr. Hasan Akkuş, Dünya Halter Şampiyonasında görev yapacak olan organizasyon sorumluları olan Genel Sekreterimiz M. Zeki Öztürk, Organizasyonlar Direktörümüz Mehmet Zeki Erkan ve AYDER Turizm Firması sorumlusu Selami Haşimoğlu’ nu da sahneye davet ederek onları katılımcılara tanıttı.

 

 

Daha sonra da Dünya ve Olimpiyat şampiyonu haltercimiz ve Federasyonumuz Genel Koordinatörü Naim Süleymanoğlu’ nu da sahneye davet eden Federasyon Başkanımız Dr. Hasan Akkuş, büyük alkış alarak yaptığı tanıtımla adeta gövde gösterisi yaptı.

Toplantıya katılan ülke temsilcilerine federasyonumuz tarafından tanıtım broşürleri ve çeşitli hediyeler de verildi.