•  
  •  
  •  
  •  
  •  




 

 

 

 

 

 

 

 

Hakem gelişim semineri 3-6 Şubat 2010 tarihleri arasında Alanya’da yapılacaktır.

 

OTEL ADRES:

Alaiye Resort&Spa Hotel
Fuğla Mevkii Türkler Beldesi
ALANYA


  • Katılacak olan hakemlerin listesi ve organizasyon programı aşağıda verilmiştir.
  • Kıyafet serbesttir.
  • Federasyonumuz izin düzenlemeyecektir.
  • 2010 yılı bütçesi çıkmamasından dolayı hakemlerimize harcırahları merkezi ödeme olarak yapılacaktır.
  • Hakemlerimiz seminere gelirlerken yanlarında Banka İBAN numaralarınıda getireceklerdir.
  • Seminere katılacak olan hakemlerimiz 03 Şubat 2010 tarihinde sabah otele giriş yapabileceklerdir. 06 Şubat 2010 tarihinde de öğle yemeğinden sonra otelden ayrılacaklardır.

Seminere Katılacak olan Hakemlerimiz:





























































































































































































































































































































































































S.No:


ADI VE SOYADI


İLİ


1


EMRAH ASLAN


ANKARA


2


İBRAHİM ASLAN


ANKARA


3


MESUT VURAL


ANKARA


4


VELİ AKTAŞ


ANKARA


5


HAKAN METE ERTAŞ


AYDIN


6


TELAT ÖZKAYA


GİRESUN


7


ABDURRAHMAN GÖKTOLGA


SİVAS


8


FERİT GÖZÜBERK


SİVAS


9


HARUN AKKAYA


ANKARA


10


HÜSEYİN AKKAYA


ANKARA


11


MELEK SABAHYILDIZI


ANKARA


12


NECLA ERDOĞAN


ANKARA


13


RIFAT ÜNLÜ


ANKARA


14


CAHİT OĞUZKAN


ANTALYA


15


ALİ BEYHAN KÜLTE


GAZİANTEP


16


ŞIH MEHMET SALTIK


GAZİANTEP


17


ŞÜKRAN GÜRCÜNÜNOĞLU


BİTLİS


18


SABRİ GÜNDÜZ


KIRIKKALE


19


YILMAZ DOĞAN


KÜTAHYA


20


VELİ HALUK EKİM


NEVŞEHİR


21


AYHAN BAYHAN


SİVAS


22


M.ÜNAL KİTAPÇI


SİVAS


23


RAHMİ SOYUYÜCE


SİVAS


24


HÜSEYİN TUNCEL


ANKARA


25


NAMIK DEMİREL


ANKARA


26


RAHİME BAYDAR


ANKARA


27


ALPASLAN KUŞÇALI


ANTALYA


28


DOĞAN KERİM KANBAĞLI


ANTALYA


29


ŞENOL BABACAN


AYDIN


30


MEHMET BAYRAK


ÇORUM


31


OSMAN YALLIM


ÇORUM


32


SEBNEM TUNALIOĞLU


ÇORUM


33


ZEKERİYA LEK


ÇORUM


34


FATMA EBRU PEKMEZCİ


GAZİANTEP


35


CİHAN SALBAŞ


ISPARTA


36


FATMA BARLAS


İSTANBUL


37


MUSTAFA AYYILDIZ


İSTANBUL


38


SAHİR ÜNAL


İSTANBUL


39


POLAT KILINÇ


KARAMAN


40


ZİYA BAHADIR


KAYSERİ


41


ADNAN VURAL


MALATYA


42


HASAN ÖNAL


KIRIKKALE


43


ÇİĞDEM ÖZÇELİK SANDIKÇI


KONYA


44


FATOŞ ALTAS


KONYA


45


HÜSEYİN BAĞCI


KONYA


46


NİHAT YALÇIN


KONYA


47


KEZBAN KARA


KONYA


48


MURAT ATUŞ


KONYA


49


MUSTAFA CAN


KONYA


50


YEŞİM AKIN


KONYA


51


AYŞE KOCA


ŞIRNAK


52


HAKAN ÖZKAYA


TOKAT


53


MUAMMER KÜÇÜK


KONYA


54


EMİN ARDA ÇİFTEPINAR


ANKARA


55


ABDULLAH AKKAYA


ANKARA


56


GÖKHAN ÖZKAYA


KOCAELİ


57


ABDULKADİR AVCI


TOKAT


58


CİHANGİR ÇETİN


ANKARA


59


CİHAT ARSLAN


SİVAS


60


EMRAH KILIÇ


ANKARA


61


EMRE UYAR


ANKARA


62


EREN ÖZEL


ANKARA


63


EROL GÜL


ANKARA


64


HARUN KARAKAYA


ANKARA


65


KEMAL DAĞ


ANKARA


66


HALİL AKDOĞAN


SİVAS


67


MUSA ARIKAN


NEVŞEHİR


68


NEJAT AKDENİZ


ANKARA


69


ÖZNUR AYDIN


ANKARA


70


REVA İMİR


ANKARA


71


SADIK ÖZTÜRK


ANKARA


72


SENA ASLAN


ANKARA


73


SERAP DOĞAN GÖRGÜLÜ   


ANKARA


74


TUFAN CAN DEMİREL


ANKARA


75


ALPEREN BAYHAN


OSMANİYE


76


VOLKAN KÖK


ANKARA


77


YAVUZCAN VURAL


ANKARA


78


SELMAN KİTAPÇI


BURSA


79


ERCAN TOPRAKÇI


ÇORUM


80


AYŞE PAKDİL


GAZİANTEP


81


SİBEL AKKAYA


GAZİANTEP


82


ERTAN DERİN


İSTANBUL


83


KÜBRA ÖZKIDIK


İSTANBUL


84


SENEM UYANIK


İSTANBUL


85


NEDİM MUTLU


İZMİR


86


SEMAVİ GÜRAL


İZMİR


87


HÜLYA KARAYEL


KIRIKKALE


88


ÜNAL DÜNDAR


KIRIKKALE


89


SELÇUK BARSBOĞA


KONYA


90


MERVE ÖZTÜRK


KÜTAHYA


91


GÜVEN SAAT


NEVŞEHİR


92


 


 


93


 


 


 


HALTER HAKEM GELİŞİM SEMİNERİ PROGRAMI


03-06 ŞUBAT 2010  ANTALYA


 


03 ŞUBAT 2010  ÇARŞAMBA


09:00–12.00                OTELE GİRİŞ- KAYIT – YERLEŞİM


                                                            TANIŞMA VE KAYNAŞMA


 


04 ŞUBAT 2010  PERŞEMBE


07:30 – 08:30              KAHVALTI

09:00 – 09:30              AÇILIŞ (FEDERASYON BAŞKANI)


10:00 – 11:00              FEDARSYON HAKEM İLİŞKİLERİ –  İZİNLER-     GÖREVLENDİRMELER


11:00 – 11:15              DERS ARASI


11:15 – 12:15              SİLKME VE KOPARMA TEKNİKLERİ (UYGULAMALI)


12:15 – 13:30              ÖĞLE YEMEĞİ


13:30 – 14:30              MÜSABAKALARIN YAPILIŞI İLE İLGİLİ BİLGİLER


14:30 – 14:45              DERS ARASI


14:45 – 15:45               MÜSABAKALARDA KULLANILAN KIYAFETLER


15:45 – 16:00              DERS ARASI


16:00 – 17:00              MÜSABAKALARDA KULLANILAN ALETLERİN VE TECHİZATLARIN KULLANILMI VE BİLGİLENDİRİLMESİ


                                    SERBEST ZAMAN


 

05 ŞUBAT 2010  CUMA

07:30 – 08:30              KAHVALTI


09:00 – 10:00              TAKIMLARIN DERECELENDİRİLMESİ


10.00 – 10:15              DERS ARASI


10:15 – 10:45              YARIŞMA YETKİLİLERİ VE HAKEM TERFİLERİ


10:45 – 11:00              DERS ARASI


11:00 – 12:00              HAKEMLERİN GÖREVLERİ


12:00 – 13:00              ÖĞLE YEMEĞİ


13:30 – 14:30              REKORLAR VE TÖRENLER HAKKINDA BİLGİ


14:30 – 14:45              DERS ARASI


14:45-   15:45              HAKEM DAVRANIŞLARI- TEKNİK TOPLANTILAR VE MÜSABAKA GÖREVLENDİRİLMESİ


15:45-  16:00               DERS ARASI


16:00 – 17:00              MHK- JÜRİ- HAKEM İLİŞKİLERİ


18.30-20.00                antrenörlerle ortak oturum


 


06 ŞUBAT 2010   CUMARTESİ


07:30 – 08:30              KAHVALTI


09:00- 12.00               SERBEST ZAMAN


12.00- 13.00               ÖĞLE YEMEĞİ


13.00                          OTELDEN AYRILIŞ