ANTRENÖR VİZE- GELİŞİM SEMİNERİNE NASIL BAŞVURU YAPILIR? Antrenör Gelişim-Vize Seminerlerinin kaydı Spor Eğitim Dairesi Başkanlığınca E-Devlet üzerinden bilgisayardan üzerinden yapılmakta olup; başvuru yapabilmesi için E-Devlet şifresinin olması gerekmektedir. E-Devlet şifresi olmayanlar PTT’den temin edebileceklerdir.

Antrenör Vize-Gelişim Semineri başvuruları bugün itibariyle e-devlet üzerinden başlamış olup son gün 30 Kasım’dır. Bu tarihten sonra yapılan başvurular E-Devlet Sistemi üzerinden kabul edilmediği için başvuru yapmaları mümkün olmayacaktır. E-Devlet üzerinden ön kayıt yapıldıktan sonra sistem otomatik olarak mail adresine referans numarası gönderecektir. Antrenörlerimiz paralarını yatırmış olduklarından ilgili referans numarası dikkate alınmayacak ve herhangi bir ödeme yapılmayacaktır. Sisteme kayıt yaptırmak güncel seminer ve vize bilgilerinin görünmesi açısından önem taşımaktadır. Vize semineri için her antrenör kendi kademe durumuna göre başvuru yapacaktır.

Antalya’da yapılacak olan seminere antrenörlerimizin varsa dekontlarının bir nüshasını yanında getirmeleri, İl Müdürlüğü personeli ise bunu belgeleyecek bir yazıyı yanında getirmeleri önemle rica olunur.