2021 – 2022 Eğitim Öğretim Yılı Okul Sporları Gençler A Halter Türkiye Şampiyonası Isparta Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü koordinatörlüğünde Işıkkent Spor Salonunda devam ediyor. Şampiyonanın ikinci gününde sporcular sıkletlerinde derece elde etmek için kıyasaya mücadele verdi.

AÇILIŞ SEREMONİSİ YAPILDI 

Okul Sporları Gençler A Halter Türkiye Şampiyonası açılış seremonisi Cumartesi günü saat 12.00’da gerçekleştirildi. Açılış seremonisine Türkiye Halter Federasyon Başkanımız Talat Ünlü, Isparta Gençlik ve Spor İl Müdürü Murat Gevrek, İl Müdürlüğü Spor Faaliyetleri Birimi Şube Müdürü Ahmet Taşdemir, Federasyon yönetim kurulu As başkanı Taner Sağır  ve protokol üyeleri katıldı.

Açılış seremonisinde konuşan Isparta Gençlik ve Spor İl Müdürü Murat Gevrek organizasyona ev sahipliğinin yapmanın mutluluğu yaşadıklarını söyleyerek, şampiyonada mücadele edecek sporculara başarılar diledi.

Türkiye Halter Federasyon Başkanımız Talat Ünlü ise konuşmasında Isparta’nın halter branşında başarılı çalışmalarına dikkat çekerek, organizasyon emeği geçenlere teşekkür etti.

Türkiye Şampiyonası boyunca Işıkkent Spor Salonunda geçtiğimiz aylarda aramızdan ayrılan Isparta Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Halter Antrenörü Hüseyin Şensoy unutulmadı.

Gençlik ve Spor İl Müdürü Murat Gevrek, Federasyon Başkanı Talat Ünlü ile birlikte genç yaşta aramızda ayrılan Hüseyin Şensoy’un ailesine plaket takdim etti.

Ardından protokol üyeleri tarafından sıkletlerinde derece elde eden sporculara madalya takdim edildi.

Seremoni töreninin sonunda Türkiye Halter Federasyon Başkanı Talat Ünlü, Gençlik ve Spor İl Müdürü Murat Gevrek ve Şube Müdürü Ahmet Taşdemir’e teşekkür plaketi takdim etti.