Federasyonumuzun 2020 yılı faaliyet programında yer alan “Halter Vize ve Gelişim Semineri” 12 Aralık 2020 Cumartesi günü saat: 13:30 ‘da Zoom uygulaması üzerinden online olarak yapılacaktır.

Seminer Başvuru Ücreti : 100.00TL’dir.

Seminere katılım sağlayacak antrenörlerimizin başvuru ücretlerini en geç 08 Aralık 2020 Salı günü mesai bitimine kadar E-devlet üzerinden alınan referans numarası ile federasyonumuz resmi banka hesabına (Garanti Bankası Anafartalar Şubesi İban No: TR29 0006 2000 7110 0006 2959 21) yatırmaları ve Dekontlarını https://sbs.halter.gov.tr:81/ adresine girerek makbuzlarını göndermeleri gerekmektedir. Ödemeyi başkasının adına olan bir hesaptan yapacak olan katılımcılarımızın ödeme açıklama kısmına Ad_Soyad _Anrenör Semineri Ücreti ibaresini eklemeleri büyük önem arz etmektedir.

Seminere katılım sağlamayan antrenörlerimiz federasyonumuz 2021 yılı resmi faaliyetlerinde görev alamayacaklardır.

Seminer başvuru bitim tarihi itibari ile katılımcı listesi oluşturulacak seminer bağlantı linki paylaşılacaktır.

E-Devlet üzerinden başvurularını yapmayan katılımcıların kesinlikle 2021 yılı Antrenör Semineri (vize) yapılmayacaktır.

Antrenör Gelişim Semineri E-Devlet üzerinden başvuru tarihi 08 Aralık 2020 tarihinde sona erecektir. Bu tarihten sonra yapılan başvurular E-Devlet Sistemi üzerinden kabul edilmediği için Seminere katılım mümkün olmayacaktır.

Antrenör eğitim ve vize semineri 12 Aralık tarihinde Zoom İle Uzaktan  yapılacak olup daha sonra telafi semineri düzenlenmeyecektir. Seminere katılmayan  Antrenörlerimiz 2021 yılında  müsabakalarda görev alamayacaktır.

Not 1: Başvuru üçretlerinden muhaf olan antrenörlerimiz kurum  kimliklerini ve ya ilden aldığınız resmi yazıyı  https://sbs.halter.gov.tr:81/ adresine yüklemeleri önemle rica olunur.

E-DEVLET BAŞVURU KILAVUZU

GARANTI BANKASI ÖDEME REHBERI ICIN TIKLAYIN