1 ) 12 Aralık 2020 tarihinde yapılacak olan Antrenör Vize Gelişim seminerine spor bilgi sisteminde yaşanan yoğunluktan dolayı başvurusunu tamamlayamayan antrenörlerimiz 17 aralık 2020 tarihine kadar kayıtlarını yapabileceklerdir.
2) Vize başvurularını tamamlayamayan antrenörler 12 aralık antrenör ve gelişim seminerine katıldıkları taktirde vizeleri geçerli sayılacaktır.
3 ) Sisteme giriş yapmayanların vize ücretlerini saat 17:00 ye kadar yatırmaları ve dekontlarını https://sbs.halter.gov.tr:9443/ adresine girerek antrenörlük şifreleriyle sisteme yüklemeleri şifreleri olmayanların kayıt ol kısmından kayıt olmaları ve sisteme dekontlarını yüklemeleri yüklemeyenlerin vize işlemleri yapılamayacaktır.
4) Gençlik Spor İl Müdürlüğünde personeli de kimlik belgelerini federasyonumuzun https://sbs.halter.gov.tr:9443/ adresine saat 17.00 ye kadar göndermedikleri takdirde vize işlemleri yapılamayacaktır.
5) Seminere katılan tüm antrenörlerimizin zoom üzerinden giriş çıkışları kayıt altına alınıp vize işlemleri yapılamayacağından isim soy isimleri doğru olarak girmeleri önemle rica olunur
Not: Zoom programını cep telefonunuza veya bilgisayarınıza seminerden önce yüklemeniz rica olunur. https://sbs.halter.gov.tr:9443/ Sistemine kayıtlı cep telefonunuza saat: 13:00 dan itibaren whatsapdan link ve şifre atılacak program saat 13:30 da başlayacaktır.Telefonunda whatsappı olmayanlar federasyonumuzla iletişime geçmeleri rica olunur.