SPORCULARIMIZIN DİKKATİNE

SPORCULARIMIZIN DİKKATİNE

Yıldızlar ve U15 Avrupa Şampiyonası için aday kadrolar aşağıdaki gibidir. Listede yer alan bütün sporcularımızın ADAMS havuzuna kayıtlı olmaları ve 4. Çeyrek yer bildirimlerini yapmaları zorunludur. ADAMS’a kayıtlı olmayan sporcularımızın ivedilikle Türkiye Dopingle Mücadele Komisyonu ile iletişime geçip ADAMS kayıtlarını yaptırmaları zorunludur. (Türkiye Dopingle Mücadele Komisyonu iletişim: 0312 428 08 07)

Kamp duyurusu daha sonra yapılacaktır.

U 15 ERKEKLER MİLLİ TAKIM ADAY KADROSU

NO ADI  SOYADI D.T İLİ
1 ERTUĞRUL SEÇKİN 2004 GAZİANETP
2 EMRE ALTINTAŞ 2004 NİĞDE
3 MUSTAFA ELİŞ 2004 SİVAS
4 MUHAMMED ENES ÇORPUN 2004 HATAY
5 SERKAN TURAN 2004 RİZE
6 YASİN ERDOĞAN 2004 ANKARA
7 ZEYNEL ABİDİN MERGEN 2004 MERSİN
8 ENGİN KARA 2004 GAZİANTEP
9 KAAN KAHRİMAN 2004 ANKARA
10 KEREM KURNAZ 2006 KIRIKKALE
11 HALİL İBRAHİM AKBULUT 2005 SİVAS
12 FURKAN AYDIN 2004 ANKARA
13 ÖKKEŞ AKAY 2004 GAZİANTEP
14 ENES ÇELİK 2004 GAZİANTEP
15 ANIL DURMAZ 2004 DÜZCE
16 HAKAN ŞÜKRÜ KURNAZ 2004 KIRIKKALE
17 TANER ÇAĞLAR 2004 ÇANKIRI
18 MERVAN DOĞAN 2004 BURSA
19 ARDA GÜNEŞ SAYAN 2004 ANKARA
20 SAMİ BAKİ KIYMET 2004 KONYA

 

 YILDIZ ERKEKLER MİLLİ TAKIM ADAY KADROSU

 

NO ADI SOYADI D.T İLİ
1 MUSTAFA ERDOĞAN 2003  ANKARA
2 ŞAHİN ÇELİK 2003 VAN
3 HACI OSMAN ÇABUK 2002 İSTANBUL
4 AHMET SAKNUK 2002 BURSA
5 NUMAN BERAT KOÇAK 2003 ÇANKIRI
6 DOĞAN DÖNEN 2002 HATAY
7 YUSUF FEHMİ GENÇ 2002 GİRESUN
8 BAHADIR ERDAL 2003 ANKARA
9 AHMET ÇELİK 2002 SAKARYA
10 EMEKCAN ALTINTAŞ 2002 ANKARA
11 TURAN GÜNGÖR 2002 ANKARA
12 RAMAZAN ZEYDANLI 2002 İSTANBUL
13 UTKU AÇIKGÖZ 2002 BİLECİK
14 BEKİR EMİR YILDIZ 2002 TOKAT
15 MERT ÖZGÜR ALTUN 2002 KOCAELİ
16 ULAŞCAN KURNAZ 2002 DÜZCE
17 OSMAN KAAN ORHAN 2002 ANKARA
18 EMRE ÖZTÜRK 2003 ANKARA
19 ONUR DEMİRCİ 2003 RİZE
20 ALİ OFLAZ 2002 KONYA

 

 

 

YILDIZ KADINLAR MİLLİ TAKIM ADAY KADROSU

NO ADI SOYADI D.T İLİ
1 CANSU BEKTAŞ 2003 RİZE
2 SEDEF ŞAFAK 2002 DÜZCE
3 NİDA KARASAKAL 2002 KONYA
4 GAMZENUR SARIKAYA 2002 GAZİANTEP
5 ASUMAN AYHAN 2002 ANKARA
6 CANSEL ÖZKAN 2002 NİĞDE
7 EMEL NUR ASLAN 2003 ANKARA
8 ZEYNEP USUL 2003 ANKARA
9 AYSEL ÖZKAN 2002 NİĞDE
10 AYŞEGÜL KARAMANLI 2002 GAZİANTEP
11 SARA YENİGÜN 2002 ANKARA
12 DİLARA UCAN 2002 GAZİANTEP
13 DİLARA NARİN 2002 RİZE
14 NURAN YALCIN 2002 ANKARA

 

U 15 KADINLAR MİLLİ TAKIM ADAY KADROSU

NO ADI SOYADI D.T İLİ
1 EZGİ KILIÇ 2006 ANKARA
2 MEDİNE BİLİCİLER 2004 KONYA
3 BAHAR KIRAT 2006 GAZİANTEP
4 HATİÇE KARAGÖZ 2005 KONYA
5 BAHAR KORUBEYİ 2004 EDİRNE
6 MİSLİNA İLHAN 2006 ANTALYA
7 AİŞE VURAL 2005 KIRIKKALE
8 ZÜLEYHA ALICI 2004 GAZİANTEP
9 M.SAİME BALABAN 2006 ISPARTA
10 CANSU KARAKAYA 2004 GAZİANTEP
11 FATMAGÜL ÇEVİK 2005 ISPARTA
12 ZERDA ÇAĞLAR 2004 ANKARA
13 BURCU İLDEMGERÇEKDEN 2006 AYDIN
14 AYSEL AVCI 2005 GAZİANTEP
15 BÜŞRA ÇAN 2006 GAZİANTEP