MİNİKLER TÜRKİYE ŞAMPİYONASI

Her ile verilen kontenjan sporcu adedine göre Antrenör ve sporcu isimlerini bu hafta perşembe gününe kadar bildirilmesi   minikler şampiyonasına gelmeyecek sporcuların sistemden silinmesi gerekmektedir.

                      KALINABİLECEK YERLER

KAHRAMANKAZAN TİCARET MESLEK LİSESİ PANSİYONU

KAHRAMANKAZAN BELEDİYE SPOR KULÜBÜ KAMP EĞİTİM MERKEZİ

M.H.G KIZ MESLEK LİSESİ PANSİYONU

 

 Not: Minikler Türkiye  Şampiyonasına katılan iller en son otobüs rayiçlerini getirmeleri önemle rica olunur

MİNİKLER ERKEK VE BAYAN LİSTESİ

MİNİKLER TÜRKİYE ŞAMPİYONASI YARIŞMA PROGRAMI

TARİH YARIŞMA PROGRAMI SIKLET SAAT
19.01.2018 CUMA ÖLÇÜMLER 1.GRUP 10:00 – 12:30
2.GRUP 14:00 – 17:00
TEKNİK TOPLANTI 12:00 – 13:00
20.01.2018 CUMARTESİ BAYANLAR MOTORİK ÖZELLİKLER YARIŞMASI 35 KG    40 KG 09:30 – 10:00
BAYANLAR TEKNİK YARIŞMASI 35 KG    40 KG 10:00 – 11:00
BAYANLAR MOTORİK ÖZELLİKLER YARIŞMASI 45- 50+50 10:00 – 10.30
BAYANLAR TEKNİK YARIŞMASI 45KG 50KG +50KG 11:00 – 12:30
ERKEKLER MOTORİK ÖZELLİKLER YARIŞMASI 34KG 38KG 10:30 – 11:00
ERKEKLER MOTORİK ÖZELLİKLER YARIŞMASI 42KG 48KG 11:00 – 11:30
ERKEKLER MOTORİK ÖZELLİKLER YARIŞMASI 53KG +53KG 11:30 – 12:00
ERKEKLER TEKNİK YARIŞMASI 35 KG   40 KG 12:30 – 13:30
AÇILIŞ SEREMONİSİ  13:30 -14:00
ERKEKLER TEKNİK YARIŞMASI 42KG 48KG 14:00 – 15:00
ERKEKLER TEKNİK YARIŞMASI 53KG +53KG 15:00 – 16:00
BAYANLAR KOORDİNASYON PARKURU TÜM SIKLETLER 16:00 – 17:00
ERKEKLER  KOORDİNASYON PARKURU TÜM SIKLETLER 17:00 – 18:30
21.01.2018 PAZAR ÖDÜL TÖRENİ 10:00 -11:00

 

 

(A) RİNGİ GÖREVLİ  HAKEMLER (B) RİNGİ GÖREVLİ  HAKEMLER
HARUN AKKAYA RAİF ÖZEL
OSMAN NURİ VURAL MUSTAFA DOĞAN
TALAT ÜNLÜ GÖKHAN ALPAK

 

MİNİKLER TÜRKİYE ŞAMPİYONASI İLLERE VERİLEN                                                               KONTENJAN SAYILARI
S.NO İLİ KONTENJAN SAYISI ERKEK BAYAN
1 ADANA 3 2 1
2 AFYONKARAHİSAR 2 1 1
3 AĞRI 1 1
4 AMASYA 4 3 1
5 ANKARA 40 24 16
6 ANTALYA YİĞİT S.K 2 2
7 ANTALYA M.F.Ç.S.K 3 3
8 ANTALYA DENGE S.K 4 4
9 AYDIN 4 3 1
10 BARTIN 3 3
11 BİLECİK 4 4
12 ÇANKIRI 3 3
13 DÜZCE 6 4 2
14 EDİRNE 3 2 1
15 GAZİANTEP HALTER İHT.S.K 4 2 2
16 GAZİANTEP ULUDAĞ Ç.S.K 4 2 2
17 GAZİANTEP GSK 4 2 2
18 GAZİANTEP YASA 8 4 4
19 GİRESUN 3 1 2
20 ISPARTA 3 2 1
21 İZMİR 1 1
22 KARABÜK 4 4
23 KARAMAN 4 4
24 KIRŞEHİR 3 3
25 KİLİS 2 2
26 KONYA KUYULUSEBİL 3 3
27 KONYA GSK 3 2 1
28 KONYA YUNAK 3 3
29 KONYA AKŞEHİR ATATÜRK İÖO. 3 1 2
30 KONYA AKŞEHİR AKNASRETTİN 3 3
31 NEVŞEHİR 1 1
32 ORDU 1 1
33 OSMANİYE 2 2
34 RİZE 1 1
35 SAKARYA 4 4
36 SAMSUN 3 2 1
37 SİVAS 4 4
38 ŞANLIURFA 4 4
39 TOKAT 4 4
40 UŞAK 3 3
41 VAN AZİM 4 4
42 VAN EDREMİT 4 4
TOPLAM 172 111 61