Kamp Duyuruları

KAMP YERİ                 :   Bursa / Bursa Sporcu Kamp ve Eğitim Merkezi 

ADRES                                  : Veysel Karani Mahallesi, Zafer Blv. No:15, 16270 Hamamlıkızık Köyü/Osmangazi/Bursa

KAMP TARİHİ            :  20 Mayıs 20 Haziran

Antrenörler

İbrahim İbişoğlu

Burak Eroğlu

Caner Özteke

17052018125712-e1526553609731

KAMP YERİ                 :   Kırıkkale 

ADRES                                   : YEŞİL VADİ ŞEHİT MUSA SAYDAM MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ (OTELCİLİK) 

                                                   Kızılırmak Mahallesi, 86. Sk. No:32, 71300 Ahili Köyü/Kırıkkale Merkez/Kırıkkale 

KAMP TARİHİ             :  20 Mayıs 20 Haziran 2018

Antrenörler

Hayrettin Kurnaz

Reyhan Elmalı

Ekrem Ağıllı

17052018125730-e1526551363357

KAMP YERİ                 :   Konya /Baykara

KAMP TARİHİ            :  20 mayıs 20 temmuz 2018

17052018125202

KAMP YERİ                 :   Konya /Baykara

KAMP TARİHİ            :  20 mayıs 20 temmuz 2018

 17052018124304

KAMP YERİ                 :   ANKARA TURİST OTEL

KAMP TARİHİ            :  14 MAYIS 14 HAZİRAN 2018

 ANTRENÖRLER 

1- İSA MAKAL

2-GÜRSEL ATEŞ

3-SUNAY BULUT

11052018145253

 

KAMP YERİ                 :   ANTALYA  GRİDA CİTY OTEL

KAMP TARİHİ            :  25 Mart 24 Nisan 2018

 Akdeniz Oyunları Hazırlık Kampı

Milli Takım Aday Kadrosu

NO ADI SOYADI GÖREVİ İLİ/KULÜBÜ
1 MEHMET YILMAZ T.DİREKTÖR
2 MEHMET DOĞAN ANTRENÖR
3 ARİF KIRAN ANTRENÖR
4 MUAMMER ŞAHİN SPORCU ANKARA ASKİ
5 HURŞİT ATAK SPORCU PAYAS BELEDİYEPOR
6 EROL BİLGİN SPORCU YILDIRIM BELEDİYESPOR
7 BÜNYAMİ SEZER SPORCU ANKARA ASKİ
8 FERDİ HARDAL SPORCU ANKARA ASKİ
9 AHMET TURAN OKYAY SPORCU ANKARA ASKİ
10 CELİL ERDOĞDU SPORCU ANKARA ASKİ
11 İBRAHİM ARAT SPORCU B.B ANKARASPOR
12 RESUL ELVAN SPORCU ANKARA ASKİ
13 M.FURKAN ÖZBEK SPORCU ANKARA ASKİ

 

 

 

KAMPIN ADI                      : AKDENİZ OYUNLARI HAZIRLIK KAMPI

KAMP YERİ                 :  Ankara Eryaman Olimpiyat  hazırlık Merkezi

KAMP TARİHİ            :  23 Nisan 22 Haziran  2018

Büyük bayanlar Milli Takım Kampı

 

S/NO ADI SOYADI ÜNVANI İLİ
1 MUSTAFA DOĞAN BAYAN MİLLİ TK.TEKNİKDİREKTÖRÜ GAZİANTEP
2 İNCİNUR KAYNAR ANTRENÖR ANKARA
3 SERAP ÜNLÜ ANTRENÖR KONYA
4 TALAT BAYAM ANTRENÖR ANKARA
5 NURCİHAN GÖNÜL ANTRENÖR KOCAELİ
6 MERAL PEHLİVANLIOĞLU FİZOTERAPİS ANKARA
7 GAMZE KARAKOL SPORCU ANKARA
8 SÜMEYYE KENTLİ SPORCU İSTANBUL
9 AYŞEGÜL ÇAKIN SPORCU KONYA
10 NURAY LEVENT SPORCU KONYA
11 DİLARA NARİN SPORCU KONYA
12 DUYGU AYNACI SPORCU KONYA
13 RABİA KAYA SPORCU KOÇAELİ
14 TUĞÇE BOYNUEĞRİ SPORCU ANKARA
15 MELİKE GÜNAL SPORCU KAHRAMANMARAŞ
16 AYŞE DOĞAN SPORCU İSTANBUL
17 EMİNE AYYILDIZ SPORCU KONYA
18 CEREN AKARSU SPORCU KOÇAELİ
19 BERFİN ALTUN SPORCU KOÇAELİ
20 CANSUNUR SARIKAYA SPORCU GAZİANTEP
21 ŞAZİYE ERDEOĞAN SPORCU NİĞDE
22 BEDİHA TUNADAĞI SPORCU GAZİANTEP
23 RABİA DANIŞ SPORCU İSTANBUL
24 TUĞBA ARSLANHAN SPORCU KONYA