Kamp Duyuruları

KAMP YERİ                 :   Çorum

OTEL                             :

KAMP TARİHİ          :  05 Eylül -05 Ekim 2017

Gençler Avrupa şampiyonası Milli takım hazırlık kampı 

ANTRENÖRLER:

-ABDULLAH ÖZSEVER İNEGÖL

-MEHMET BAŞOL KONYA

-ERDAL EKİCİ ADANA

SPORCULAR:

1- Sedat ARSLAN 1999 ANTALYA 56KG

2- İsa GÜNGÖR 1998 ANKARA 56KG

3- Caner TOPTAŞ ANKARA 56KG

4- Ramazan KARA 1999 BURSA 62KG

5- Cumali KIVANÇ 1998 ANTALYA 62KG

6- Ramazan İLHAN 1998 ANKARA 69KG

7- Devran KAYRA ANTALYA 69KG

8- Yücel SEZER 1997 ANKARA 69KG

9- M.Furkan ÖZBEK 2001 ANKARA 69KG

10- Celil ERDOĞDU ANKARA 77KG

11- Onur ÖZDEMİR 1997 ANTALYA 85KG

12- Ahmet BOZAN 1997 İSTANBUL 94KG

13- Yıldıray KAPLAN 2000 ANKARA +105KG

 

**********************************************************************************************************

KAMP YERİ                 :   Çorum

OTEL                             :

KAMP TARİHİ          :  05 Eylül -05 Ekim 2017

23 Yaş altı Avrupa şampiyonası Milli takım hazırlık kampı

ANTRENÖRLER

-ERSİN AKYÜZ ANKARA

-HASAN HAS ÇORUM

  SPORCULAR

1- Muammer ŞAHİN 1994 ANKARA 56kg

2- Okan YILMAZ 1994 ANKARA 56kg

3- Ferdi HARDAR 1996 ANKARA 62kg

4- B. Nezih CEYLAN 1996 ANKARA 77kg

5- Abdulmuttalip DÖKMETAŞ 1996 ANKARA 85kg

6- Ahmet Turan OKYAY ANKARA 69kg

******************************************************************************

KAMP YERİ                 :   Ankara

OTEL                             :

KAMP TARİHİ          :   05-24 Eylülde 2017

 

23 yaş altı bayanlar ve büyük bayanlar hazırlık kampı

S/NO ADI SOYADI DOĞUM TAR. GÖREVİ İLİ
1 MUSTAFA DOĞAN   BAYAN MİLLİ TAKIMLAR TEKNİKDİREKTÖRÜ GAZİANTEP
2 ERKAN KAYIR   BÜYÜKLER ANTRENÖRÜ ANKARA
3 SERAP ÜNLÜ   BÜYÜKLER ANTRENÖRÜ KONYA
4 İNCİ NUR KAYNAR   23 YAŞALTI ANTRENÖRÜ ANKARA
5 MERVE  ARSLAN   MASÖZ KONYA
1 GAMZEGÜL KIZILDAĞ   SPORCU ADIYAMAN
2 MEHTAP KURNAZ   SPORCU ANKARA
3 SAFİYE ŞILGIN   SPORCU ANKARA
4 DUYGU AYNACI   SPORCU KONYA TOHM (GAZİANTEP)
5 RABİA KAYA   SPORCU KOCAELİ
6 YASEMİN ATAÇ   SPORCU ANKARA
7 GAMZE KARAKOL   SPORCU ANKARA
8 NURAY LEVENT   SPORCU KONYATOHM

(DÜZCE)

9 ZEYNEP ATAKAN   SPORCU KONYA TOHM (ANKARA)
10 MELİKE ÜNAL   SPORCU KAHRAMANMARAŞ
11 BEDİHA TUNADAĞI   BÜYÜK MİLLİ TAKIM GAZİANTEP
12 ŞAZİYE ERDOĞAN   BÜYÜK MİLLİ TAKIM ANKARA
13 AYŞEGÜL BAŞOL ÇOBAN   BÜYÜK MİLLİ TAKIM KONYA
14 AYŞE SEVEN   BÜYÜK MİLLİ TAKIM GAZİANTEP

**********************************************

KAMP YERİ                 :   KONYA

OTEL                             :    BAYKARA

KAMP TARİHİ          :   05-24 Eylülde 2017

Genç Bayanlar,Avrupa şampiyonası hazırlık kampı

S/NO ADI SOYADI DOĞUM TAR. GÖREVİ İLİ
1 CEVDET DOĞAN ANTRENÖR DENİZLİ
2 HÜSEYİN DÖKMETAŞ ANTRENÖR SİAVA
3 SAMİ ÖZSU ANTRENÖR KONYA
4
5 AYŞE DOĞAN 2000 SPORCU İSTANBUL
6 CANSU NUR SARIKAYA 1998 SPORCU KONYA TOHM
7 AYŞEGÜL ÇAKIN 1999 SPORCU KONYA TOHM
8 ELİF ÜNAL 1998 SPORCU KONYA TOHM
9 YASEMİN KESKİN 1998 SPORCU KONYA TOHM
10 BÜŞRA DALMIZRAK 1998 SPORCU KONYA TOHM
11 EMİNE AYYILDIZ 2000 SPORCU KONYA TOHM
12 DİLARA NARİN 2002 SPORCU KONYA TOHM
13 TUĞCE BOYNUEĞRİ 1998 SPORCU ANKARA

**********************************************

KAMP YERİ                 :   KONYA

OTEL                             :    BAYKARA

KAMP TARİHİ          :    01 AĞUSTOS- 23 EYLÜL 2017

YILDIZ BAYANLAR AVRUPA ŞAMPİYONASI HAZIRLIK KAMP LİSTESİ

                    

S/NO ADI SOYADI GÖREVİ İLİ
1 TALAT ÜNLÜ KAMP MÜDÜRÜ KONYA
2 HAYRETTİN KURNAZ ANTRENÖR ANKARA
3 DİLEK SELÇUK ANTRENÖR İSTANBUL
4 SARİYE İŞ ANTRENÖR KONYA
5 BURCU ALICI SPORCU GAZİANTEP
6 EMİNE AYYILDIZ SPORCU KONYA TOHM
7 AYŞE ÇAKMAK SPORCU KONYA TOHM
8 AYŞE NARİN SPORCU İSTANBUL
9 AYŞE DOĞAN SPORCU İSTANBUL
10 SONAY GÜNAÇAR SPORCU BALIKESİR
11 DUYGU ALICI SPORCU GAZİANTEP
12 SEMANUR COŞKUN SPORCU KONYA TOHM
13 FULYA BÜYÜKLEBLEBİ SPORCU ISPARTA
14 NURAY LEVENT SPORCU KONYA TOHM
15 MÜZEYYEN KOPUZ SPORCU RİZE
16 HATİCE AÇIKGÖZ SPORCU NİĞDE
17 BUSE İLHAN SPORCU DÜZCE

 

*******************************************************************************

KAMP YERİ                 :   ANKARA ERYAMAN TOHM

KAMP TARİHİ            :   01 AĞUSTOS- 23 EYLÜL 2017

U-15 ERKEKLER AVRUPA ŞAMPİYONASI HAZIRLIK KAMP LİSTESİ

  1. S/NO ADI SOYADI GÖREVİ İLİ
    1 MUHAMMET NAZİK ANTRENÖR KAHRAMANMARAŞ
    2 İBRAHİM İBİŞOĞLU ANTRENÖR BURSA
    3 BURAK ERDOĞAN ANTRENÖR NİĞDE
    4 ŞAFAK KESKİN SPORCU İSTANBUL
    5 AHMET ÇELİK SPORCU SAKARYA
    6 EMEKCAN ALTINTAŞ SPORCU NİĞDE
    7 H.OSMAN ÇABUK SPORCU KAHRAMANMARAŞ
    8 FETTAH AYDIN SPORCU ANTALYA
    9 DOĞAN DÖNEN SPORCU HATAY
    10 TURAN GÜNGÖR SPORCU ANKARA
    11 RAMAZAN ZEYDANLI SPORCU KAHRAMANMARAŞ
    12 OSMAN KAAN ORHON SPORCU ANKARA
    13 MERT ALTUN SPORCU KOCAELİ
    14 ONUR DEMİRCİ SPORCU RİZE

 

******************************************************************************

KAMP YERİ : RİZE SALARHA KAMP MERKEZİ
KAMP TARİHİ : 01 AĞUSTOS- 23 EYLÜL 2017

U-15 BAYANLAR AVRUPA ŞAMPİYONASI HAZIRLIK KAMP LİSTESİ

S/NO ADI SOYADI GÖREVİ İLİ
1 SİBEL İLGÜN ANTRENÖR RİZE
2 GAMZE ŞEN ANTRENÖR ISPARTA
3 MUSTAFA KARIŞ ANTRENÖR ANTALYA
4 SÜMEYYE KARASAKAL SPORCU KONYA
5 GÜLŞEN TAŞÇI SPORCU ANKARA
6 DİLARA NARİN SPORCU KONYA
7 ZELİHA ÜLKER SPORCU İSTANBUL
8 GAMZE NUR SARIKAYA SPORCU GAZİANTEP
9 RABİA ASLI ÇELİK SPORCU KIRIKKALE
10 AYŞE DUYGU KARA SPORCU BALIKESİR
11 ZEYNEP USUL SPORCU ANKARA
12 BUSE NUR ŞAHİN SPORCU ANKARA
13 ASUMAN AYHAN SPORCU ANKARA
14 SARA YENİGÜN SPORCU ANKARA
15 DİLARA UCAN SPORCU ANKARA

 ————————————————————————————————

KAMP YERİ ::ANKARA ERYAMAN TOHM
KAMP TARİHİ : 01 AĞUSTOS- 23 EYLÜL 2017

YILDIZLAR ERKEKLER AVRUPA ŞAMPİYONASI HAZIRLIK KAMP LİSTESİ

S/NO ADI SOYADI GÖREVİ İLİ
1 ORHAN BOLTÜRK KAMP MÜDÜRÜ ANKARA
2 GÖKHAN TAŞÇI ANTRENÖR KAYSERİ
3 SEMİH CEYLAN ANTRENÖR SİVAS
4 NİHAT ARSLAN ANTRENÖR NİĞDE
5 HASAN KESEK SPORCU DÜZCE
6 MUSTAFA IŞIK SPORCU ISPARTA
7 CANER TOPTAŞ SPORCU ANKARA
8 BATUHAN TAŞ SPORCU ANKARA
9 ERHAN KIZIL SPORCU SAKARYA
10 YUNUS ERKAN MERT SPORCU ANKARA
11 YUSUF GÖÇMENOĞLU SPORCU ANKARA
12 M.FURKAN ÖZBEK SPORCU ANKARA
13 UMUT ÇELİK SPORCU İSTANBUL
14 DEVRAN KAYRA SPORCU ANTALYA
15 EŞREF YAKUT SPORCU ANKARA
16 ENES YAŞAR SPORCU ANKARA
17 İ.SAMED COŞKUN SPORCU ISPARTA
18 MEHMET AVCIL SPORCU DENİZLİ
19 BURHAN OKÇU SPORCU KÜTAHYA
20 TOLGA BAKICI SPORCU HATAY
21 YILDIRAY KAPLAN SPORCU ANKARA
22 OSMAN ZAHİR SOYLU SPORCU SAMSUN