Minikler Gelişim Kampı Alanya’ da Başlıyor…


 

 

 

 

                   

 

 

 

 

 

 

                 MİNİKLER EĞİTİM GELİŞİM MÜSABAKA PROGRAMI

     Federasyonumuz  2010 yılı faaliyet programında yer alan Minikler Erkekler ve Bayanlar Eğitim Gelişim kampı 3-6 Şubat  2010 tarihleri arasında Alanya da yapılacaktır.Müsabakaya katılacak illerimizin kontenjanları ve kamp programı aşağıda çıkarılmıştır.


ADRES: ALAİYE Resort &Spa Hotel

Fuğla Mevkii Türkler Belediyesi

Alanya- Antalya

 

 


MİNİKLER MÜSABAKASINA KATILACAK 1998 DOĞUMLU ERKEK VE BAYAN SPORCULAR İÇİN


İLLERE VERİLEN KONTENJANLAR


 


































































































NO


İL


ERKEK


BAYAN


1


ANKARA


16


5


2


KONYA


 6


 


3


İSTANBUL


 4


4


4


BURSA


 4



5


KIRIKKALE


 2


2


6


ADANA


 3


1


7


SİVAS


 


3


8


ADIYAMAN


 


3


9


ESKİŞEHİR


 2


 


10


ERZURUM


 2


 


11


AMASYA


 2


 


12


GAZİANTEP


 2


 


13


HATAY


 2


 


14


MALATYA


 2


 


15


ŞIRNAK


 2


 


16


ANTALYA


 1


 


17


YUNAK


4


 


                     TOPLAM


54


18


 


ÖNEMLİ DUYURU:


          Müsabakalara  lisansı olmayan sporcular alınmayacaktır.


          Müsabakalara 1998 doğumlu sporcular katılacaktır.1998 doğumlu olmayan ve lisansı olmayan sporcuları getiren bölgelerin masrafları karşılanmayacaktır.


          Müsabakalar Antrenör semineri ile birlikte olacağından antrenörlerimiz için ek kontenjan verilmeyecektir.


 


 


MİNİK ERKEK VE BAYANLAR EĞİTİM GELİŞİM KAMP PROGRAMI

 


 


 


















































3 ŞUBAT 2010 ÇARŞAMBA


9:00-12:00


KAYIT ve OTELE GİRİŞ


17:00  18:30


Antropometrik Ölçümlerin  Yapılması


4 ŞUBAT 2010 PERŞEMBE


09:30-10:00


Açılış Seranomisi


10:00-11:00


Koparma Düşüşü Yarışması


11:00-12:00


Sabit Koparma + Koparma Squatı Yarışması


14:30- 15:30


Durarak Uzun Atlama Yarışması


15:30-16:30


Dikey Sıçrama Yarışması


5 ŞUBAT 2010 CUMA


10:00-11:00


Teknik Koparma Yarışması


11:00-12:00


Teknik Omuzlama+Teknik Atış Yarışması


14:00-16:00


Mehmet YILMAZ


HALTERDE YARDIMCI HAREKETLER


21:00-21:30


Ödül Töreni


6 ŞUBAT 2010 CUMARTESİ


13:00


OTELDEN AYRILIŞ


 


 


 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir